Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

#1:  Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: honey Post Postano: 03.11.2007. 0:13

Po mom cure i nisu toliko lijepe koliko su smontirane, drže do sebe i to...pa eto-ocjena je od 1-10 je 7.5

a tipovi su, bez uvrede (bar meni) katastrofa...a svi izbirljivi i traže nešto savršeno, a sebe ne vide...niski su, ne oblače mi se dobro, svi imaju jednu te istu spiku (ili je uopće nemaju), rijedak je postotak onih koji studiraju (ja kao studentica rijetko da sam naišla na nekog wow studoša) i tak...ocjena - 3.5


šta vi mislite? pohvalite, pokudite, sve je dozvoljeno!!

#2:   Autor: ruana Post Postano: 03.11.2007. 1:01

vecina zena fenomenalno izgleda, a muske mogu prebrojat na prste jedne ruke, ili ako gayeve brojimo u muske, mozda onda prsti obje ruke

#3:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: wendy Post Postano: 03.11.2007. 1:31

Hmm... cure,a da niste vi te koje su previše izbirljive?

Ne bih htjela tako daleko ići pa komentirati kako mi je većina ljudi u gradu "nikakva".

Izgled mi ionako nije presudan za ništa... mislim da uvijek prije no što se komentiraju drugi valja bacit pogled u ogledalo Rolling Eyes

#4:   Autor: ruana Post Postano: 03.11.2007. 2:03

pa komentiramo izgled, a ne ponasanje

#5:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: Monstrum Post Postano: 03.11.2007. 5:19

cure su ludilo, ima ih stvarno na svakom koraku i šta jes jes drže do sebe i većina ih je stvarno ludilo za vidit, dajem 8 curama, a dečke ne zagledam tak da o njima nemogu ni komentirat, i nije sve u izgledu i kontam si kad bi si vi cure dozvolile jednu dvije normalne konverzacije sa nekim dečkom koji nije plafon i koji nije kao Apoljon i kao Michelangelova statua isklesana iz kamena shvatile bi da nije sve u izgledu (naravno to se i odnosi na dečke koji pucaju sam na "bombe") Wink

#6:   Autor: fairy Post Postano: 03.11.2007. 8:01

Stvarno ima prekrsnih djevojaka u gradu. lijepe su i sređene, nema šta.,,,,stariji dečki dečki ne drže toliko do svog izgleda za razliku od ovih novih generacija,,,preslatki su mi klinci s tim frizuricama i oblekom,,,iako moram priznati da sam se ljetos na bazenim iznenadila koliko ima dečki koji vježbaju i imaju PREDOBRO TELO,,,,,

#7:   Autor: dario_os Post Postano: 03.11.2007. 9:05

ruana je napisao/la: ›
...a muske mogu prebrojat na prste jedne ruke...


istina, vas zenski pardon djevojaka koda ima vise u ovom osijeku i to je sigurno a da vam je nutrina kao i vanjstina... e to je druga prica

#8:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.11.2007. 10:59

ima u gradu preslatkih curica.. a i one malo starije drže do sebe sve više, svaka čast! osijek031.com smile iako, kada govorimo i o unutarnjim kvalitetama (ako govorimo o njima)... mnoge bi od njih definitivno nazvala prejeftinima.
a muški... eh, pa tu se ima štošta za reći. znam da se ponavljam, ali ne mogu si pomoći... oni koji iole na nešto liče uglavnom imaju (puno) manje od 25. oni stariji su tromi, nezanimljivi, debeli, ćelavi, očajni u svom grebanju za snošaj... ukratko, sve što valja, zauzeto je.
a rasni mužjaci, oni koji se stvarno mogu nazvati frajerima... su toliko rijetki da se definitivno mogu nazvati vrstom koja izumire. ovi tatini sinovi koji sada odrastaju su uglavnom pekmez.
go ahead, kill me! Wink

#9:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 03.11.2007. 12:05

Osjecanke bas i nisam zagledala, ali kao i sve cure iz velikih gradova drze do sebe te sam vidjela mnogo odlicnih i zanimljivih odjevnih kombinacija, frizura ...
Moje prijateljice osjecanke su zaposlene mlade zene i majke pa se mnogo toga promijenilo tijekom godina.
Posebno volim vidjeti mlade zgodne mame, svaka cast.
Osjecani? Hm, dok sam bila mladja imala sam puno favorita u Osijeku, cak i decka. Kod osjecana mi se najvise svidja humor i opsesija elektrotehnikom, kompjuterima, pojacalima, subwooferima itd. U takvom sam drustvu ja bila.

#10:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 03.11.2007. 12:23

Osjecanke su izgledam negdje hrvatski prosjek, nisu niti najlijepše niti najružnije, ali uvjerljivo su najizbirljivije.
Evo ako me odmah netko napadne za ovo, moram reci da je to SUBJEKTIVNO mišljenje proizašlo iz toga što sam Osječanin i živim tu cijeli život, a sa više sam cura bio iz drugih mjesta nego iz Osijeka.

#11:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 03.11.2007. 12:27

I da, Osječanke obožavaju glumiti odgojiteljice, tipa vole padati na "zajebane" frajere i onda idu sa mišljenjem :" nije on loš, mogu ja njega promijeniti".

Što se tiče stila oblačenje, ok je, bolji nego u Zagrebu ili Splitu, ali lošiji nego u Rijeci ili Zadru.

#12:   Autor: Circa Post Postano: 03.11.2007. 12:28

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Evo ako me odmah netko napadne za ovo, moram reci da je to SUBJEKTIVNO mišljenje proizašlo iz toga što sam Osječanin i živim tu cijeli život, a sa više sam cura bio iz drugih mjesta nego iz Osijeka.

To ti je zato sto te ovjde ljudi poznaju... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#13:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 03.11.2007. 12:33

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Evo ako me odmah netko napadne za ovo, moram reci da je to SUBJEKTIVNO mišljenje proizašlo iz toga što sam Osječanin i živim tu cijeli život, a sa više sam cura bio iz drugih mjesta nego iz Osijeka.

To ti je zato sto te ovjde ljudi poznaju... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Ima i tu nečega. Shvate da sam predobar za njih Twisted Evil

#14:   Autor: betty Post Postano: 03.11.2007. 13:00

hm cure stvarno sve vise drze do sebe i ima zaista jako puno lijepih i zgodnih cura. nisu one toliko izbirljive nego je zakon ponude i potraznje neuravnotezen. decki su blago receno katastrofa. oni iznad 25 uopce vise ne drze do sebe, ja znam sam o 2 decka koji imaju preko 25 godina za koje mogu reci da barem malo vremena ulazu u svoj izgled,vjezbaju,prate modu barem malo.ovi mlađi od 18-22 ,vidim da imaju potencijala samo da se s godinama ne zapuste. mislim da cu prijeci na te mlađe,mlađe je slađe Smile

#15:   Autor: malecka Post Postano: 03.11.2007. 13:34

def cura u osijeku ima više neg dečki... ali i kad pogledate večina tih "ja sam fancy i imam malter na fanci" cura su preumišljene ...6..
a što se dečki tiče večina puca previsoko "o ona si je fancy bit ću faca ak bude samom" da a uopće se ne žele potruditi oko neke cure koja nije toliko našminkana i ima minić, jer one nisu njih vrijedne i take sheme de dobro.... 5 za take likove..čast izuzecima za oba spola

#16:   Autor: dario_os Post Postano: 03.11.2007. 14:19

malecka je napisao/la: ›
def cura u osijeku ima više neg dečki... ali i kad pogledate večina tih "ja sam fancy i imam malter na fanci" cura su preumišljene ...6..
a što se dečki tiče večina puca previsoko "o ona si je fancy bit ću faca ak bude samom" da a uopće se ne žele potruditi oko neke cure koja nije toliko našminkana i ima minić, jer one nisu njih vrijedne i take sheme de dobro.... 5 za take likove..čast izuzecima za oba spola


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo

Da znam tko si platio bih ti cugu.
A sto se tice da ima vise cura u osijeku od deckiju, po prirodi to i je tako samo sto je to u osijeku jos malo vise na stranu cura, sigurno postoji neko objasnjenje za to. Koliko puta kad izadjem van zna se dogodit da sve vrvi od cura i tu i tamo pokoji decko. Izumiremo izgleda Very Happy

#17:   Autor: tamna strana Post Postano: 03.11.2007. 16:02

cure su ok....decke ne gledam......Cool

#18:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.11.2007. 17:05

dario_os je napisao/la: ›
Koliko puta kad izadjem van zna se dogodit da sve vrvi od cura i tu i tamo pokoji decko. Izumiremo izgleda Very Happy

to sve zavisi gdje izlaziš Very Happy da ideš recimo u stari pub ili top, pomislio bi kako u osijeku skoro uopće nema cura! osijek031.com smile
(ovo je ujedno i hint za cure Wink )

#19:   Autor: mladen.jr Post Postano: 03.11.2007. 17:10

dakle, razlika je od mjesta do mjesta, a generalizirati da su svi (ili gotovo svi) ovakvi ili onakvi je u najmanju ruku glupo.

#20:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.11.2007. 17:10

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Osjecanke su izgledam negdje hrvatski prosjek, nisu niti najlijepše niti najružnije, ali uvjerljivo su najizbirljivije.

to se na drugačiji način kaže "jebale bi se, a da im ne uđe".. znam nekoliko takvih Wink
a što se izbirljivosti tiče, mislim da je osijek općenito grad izbirljivih guzica koje u stvari ni same ne znaju što bi (odnosi se na oba spola)! uvijek im nešto u gradu nedostaje, nema ni ovoga ni onoga, ali zato kad god nečeg novog ima i što god to bilo, e onda iz tisućusedamnaest razloga to baš i ne valja... kuknjava i preseravanje, u tome smo svjetski prvaci! u ovom bi se slučaju "izbirljivi" moglo izjednačiti sa "isfrustrirani"... Rolling Eyes

#21:   Autor: dadicster Post Postano: 03.11.2007. 17:12

Istina da ima više cura i da se bolje pickaju,ali nemoj molim te da muški preko 25 ne drže do sebe.Ima nas koji se još držimo,hehe...Većina osječanki su izgleda feministice!

#22:   Autor: mladen.jr Post Postano: 03.11.2007. 17:18

Osim toga, "držati do sebe" ne znači staviti tonu šminke i guzicu u stegnute hlače kao u kalup da poprimi lijepi oblik a kad ono...pljoć! Baš ne mogu reći da sam vidio puno cura koje vježbaju da se to vidi, mada mi to nije bitno (ali progovaram u vezi nečijih postova).

#23:   Autor: tamna strana Post Postano: 03.11.2007. 17:24

...možete vi pricati što god hocete o curama (osjecankama) da su ovakve ili onakve.....al ima nešto što treba naglasiti.....sve forumašice našeg foruma su prekrasne cure.....
....tako da ostale cure ni ne gledam.....Cool

(umjesto rijeci zahvale...ili možebitnih upucenih poljubaca....slobodno udjelite koji kikac).....Cool

#24:   Autor: mladen.jr Post Postano: 03.11.2007. 17:30

tamna strana je napisao/la: ›
sve forumašice našeg foruma su prekrasne cure.....

Slažem se (a to pogotovo vrijedi za:
_ e _ _ _ , _ o _ _ _, _ e _ _ _, _ _ _ _ m _ _ _, _ _ _ s _ _ _ _, i još neke).
haha

#25:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.11.2007. 17:33

dadicster je napisao/la: ›
Istina da ima više cura i da se bolje pickaju,ali nemoj molim te da muški preko 25 ne drže do sebe.Ima nas koji se još držimo,hehe...Većina osječanki su izgleda feministice!

da da... neki su mi (kad sam ih otkantala) rekli čak i "sigurno si lezba" osijek031.com smile osijek031.com smile toliko o obrazloženjima.
nisam rekla da ni jedan lik preko 25 ne izgleda dobro... govorila sam o većini Very Happy

mladen.jr je napisao/la: ›
Osim toga, "držati do sebe" ne znači staviti tonu šminke i guzicu u stegnute hlače kao u kalup da poprimi lijepi oblik a kad ono...pljoć! Baš ne mogu reći da sam vidio puno cura koje vježbaju da se to vidi, mada mi to nije bitno (ali progovaram u vezi nečijih postova).

da znaš da "vježbaju i da se to i vidi" morao bi ih vidjeti bez odjeće... Wink u suprotnom možeš reći samo kako "drže do sebe" Wink

#26:   Autor: mladen.jr Post Postano: 03.11.2007. 17:36

catcloe je napisao/la: ›
mladen.jr je napisao/la: ›
Osim toga, "držati do sebe" ne znači staviti tonu šminke i guzicu u stegnute hlače kao u kalup da poprimi lijepi oblik a kad ono...pljoć! Baš ne mogu reći da sam vidio puno cura koje vježbaju da se to vidi, mada mi to nije bitno (ali progovaram u vezi nečijih postova).

da znaš da "vježbaju i da se to i vidi" morao bi ih vidjeti bez odjeće... Wink u suprotnom možeš reći samo kako "drže do sebe" Wink

O, varaš se što se toga tiče.
A mislim da manje-više sve drže do sebe.

#27:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.11.2007. 17:42

mladen.jr je napisao/la: ›
O, varaš se što se toga tiče.
explain.

#28:   Autor: mladen.jr Post Postano: 03.11.2007. 17:47

pa, treba znati gdje i kada gledati...ne bih objašnjavao, kao što sam rekao to mi nije bitno.
I još da ne bi bilo nejasnoća, nema ništa loše u tome da se žena (i muški) urede za izlazak, ali je koma ako je plitka/plitak iznutra, a ima ih...Možda ovo neće biti jasno mlađim curama/dečkima, ali starijim (pogotovo poslovnim) sigurno je.

#29:   Autor: Poppy Post Postano: 03.11.2007. 17:49

mladen.jr je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
sve forumašice našeg foruma su prekrasne cure.....

Slažem se (a to pogotovo vrijedi za:
_ e _ _ _ , _ o _ _ _, _ e _ _ _, _ _ _ _ m _ _ _, _ _ _ s _ _ _ _, i još neke).
haha


ja sam ova druga! osijek031.com smile

#30:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.11.2007. 17:54

mladen.jr je napisao/la: ›
I još da ne bi bilo nejasnoća, nema ništa loše u tome da se žena (i muški) urede za izlazak, ali je koma ako je plitka/plitak iznutra, a ima ih...

o bože, pa nije nitko ni tvrdio da nije tako... samo si ti pisao o treniranju, naspram "držanju do sebe"... s tim u vezi je bilo moje pitanje. to baš i nema puno veze s plitkošću, ili? Very Happy

#31:   Autor: mladen.jr Post Postano: 03.11.2007. 17:58

ajd preformuliraj pitanje, jer ovako ne znam što da ti odgovorim

#32:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 03.11.2007. 17:58

mladen.jr je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
sve forumašice našeg foruma su prekrasne cure.....

Slažem se (a to pogotovo vrijedi za:
_ e _ _ _ , _ o _ _ _, _ e _ _ _, _ _ _ _ m _ _ _, _ _ _ s _ _ _ _, i još neke).
haha
Khm, kad se već zoveš Mladen, a zoveš se tako..... Malo više hrabrosti i van s tim imenima.... Nisam vješala igrao od osnovne škole, a iskreno i ne da mi se Very Happy A btw, možda objavljivanjem imena dobiješ i poneki kikach..... A možda i nešto više osijek031.com smile

#33:   Autor: mladen.jr Post Postano: 03.11.2007. 18:02

Hehe...ne treba, pametne su nam žene na forumu, već se javljaju...Smile

#34:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.11.2007. 18:04

mladen.jr je napisao/la: ›
Osim toga, "držati do sebe" ne znači staviti tonu šminke i guzicu u stegnute hlače kao u kalup da poprimi lijepi oblik a kad ono...pljoć! Baš ne mogu reći da sam vidio puno cura koje vježbaju da se to vidi, mada mi to nije bitno (ali progovaram u vezi nečijih postova).

na ovo sam mislila, ali kad smo se u startu već toliko puta krivo skontali, nije više ni bitno Very Happy
to je kao kad ti netko kaže kraj vica prije nego ga ispriča od početka Very Happy

#35:   Autor: mladen.jr Post Postano: 03.11.2007. 18:08

Ok. Ako netko vježba, to ne mogu izjednačiti s "drži do sebe". Držati do sebe je puno dublje i opširnije, za nekoga mogu reći da drži do sebe i da nikada u životu nije vježbao. Pretpostavljam da si na to mislila.

#36:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.11.2007. 18:22

mladen.jr je napisao/la: ›
Ok. Ako netko vježba, to ne mogu izjednačiti s "drži do sebe". Držati do sebe je puno dublje i opširnije, za nekoga mogu reći da drži do sebe i da nikada u životu nije vježbao. Pretpostavljam da si na to mislila.

nisam. "drži do sebe" meni znači DA vježba, i još dosta stvari uz to... ali pritom mislim uglavnom na stvari vezane uz vanjski izgled. onaj unutarnji dio zovem "rad na sebi" ili tako nekako.. pretpostavljam da je stvar samo u formulaciji, da ti obje stvari nazivaš jednako, ako sam dobro shvatila.
i naravno da mislim kako su obje bitne, samo sam u ovom topicu pričala samo o vanjskom dijelu. eto.
..al smo ga zakomplicirali Wink

#37:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 03.11.2007. 18:29

Hm, (pre)kompleksna narav osječanki kao da izbija iz svake pore ovog topica.
Zato i zbog još par stvari sam si našao Koprivničanku Smile

#38:   Autor: mladen.jr Post Postano: 03.11.2007. 18:41

Pa naravno da pazi i na izgled, ali ako je tako građena osoba, onda ne treba ni v od vježbanja da bude fit

#39:   Autor: mali_ivica Post Postano: 03.11.2007. 19:03

mladen.jr je napisao/la (Pogledaj post): › pa, treba znati gdje i kada gledati...ne bih objašnjavao

Dakle sad znamo tko je onaj frajer koji stalno pali farove na jebodromu i osvjetljava aute u kojima se odvija radnja eksplicitnog sadržaja!!! Very Happy

#40:   Autor: mali_ivica Post Postano: 03.11.2007. 19:05

Poppy je napisao/la: ›
ja sam (ova) druga! osijek031.com smile

Samo prvi se pamte! Very Happy Wink

#41:   Autor: mladen.jr Post Postano: 03.11.2007. 19:07

mali_ivica je napisao/la: ›
mladen.jr je napisao/la (Pogledaj post): › pa, treba znati gdje i kada gledati...ne bih objašnjavao

Dakle sad znamo tko je onaj frajer koji stalno pali farove na jebodromu i osvjetljava aute u kojima se odvija radnja eksplicitnog sadržaja!!! Very Happy

Pričali smo o tome kako možeš skužiti jel cura samo u utegnutoj odjeći ili vježba - bez da ju skidaš (iako ni to ne treba izbjegavati)...Smile
mali_ivica je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
ja sam (ova) druga! osijek031.com smile

Samo prvi se pamte! Very Happy Wink

teeško je reći koja je prva, sve su prve!

#42:   Autor: tonya Post Postano: 03.11.2007. 22:46

Poppy je napisao/la: ›
mladen.jr je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
sve forumašice našeg foruma su prekrasne cure.....

Slažem se (a to pogotovo vrijedi za:
_ e _ _ _ , _ o _ _ _, _ e _ _ _, _ _ _ _ m _ _ _, _ _ _ s _ _ _ _, i još neke).
haha


ja sam ova druga! osijek031.com smile

Nisi, nisi, ja sam!!! osijek031.com smile

#43:   Autor: Korina Post Postano: 04.11.2007. 0:56

tako je...
čim su odbijeni, dječaci odmah izjave, sigurno ste lezbe, a ne bi mu palo na pamet da bazdi ko kazan rakije i da frflja ko da ima neki napad..
i u čemu je problem ako je potrebno da se malo podapere i da ima ispeglanu majicu ili ne daj Bože košulju bez mrlja ala burek s mesom?
i otkad je škemba u modi osim kod trudnica?
svi bi htjeli smontirane cure/žene pored sebe, a kad treba malo znoja proliti u fitnessu onda je izgovor - ja sam korpulentan od rođenja, takvog me majka rodila...
guzice i sise moraju biti čvrste, jedre i ostale pica boce, ali škemba može stršat i imat ulogu stalka za kutiju s gigant pizzom!
ajmo ne bit dvolični...
i istina je, što je stariji muškarac, to sve zapuštenije..
otkad je u redu da netko od 30 godina izgleda ko da ima 35g, a ne radi se ni o kakvom stresu ili lošim uvjetima života?
jednostavno ne briga, eto, pa nek se ljuti tko god želi od muškog roda!
sorry ali istina je!
ako ja mogu paziti na svoju prehranu i fizički izgled onda to mogu svi osijek031.com smile

#44:   Autor: tamna strana Post Postano: 04.11.2007. 1:26

Korina je napisao/la: ›
tako je...
čim su odbijeni, dječaci odmah izjave, sigurno ste lezbe, a ne bi mu palo na pamet da bazdi ko kazan rakije i da frflja ko da ima neki napad..
i u čemu je problem ako je potrebno da se malo podapere i da ima ispeglanu majicu ili ne daj Bože košulju bez mrlja ala burek s mesom?
i otkad je škemba u modi osim kod trudnica?
svi bi htjeli smontirane cure/žene pored sebe, a kad treba malo znoja proliti u fitnessu onda je izgovor - ja sam korpulentan od rođenja, takvog me majka rodila...
guzice i sise moraju biti čvrste, jedre i ostale pica boce, ali škemba može stršat i imat ulogu stalka za kutiju s gigant pizzom!
ajmo ne bit dvolični...
i istina je, što je stariji muškarac, to sve zapuštenije..
otkad je u redu da netko od 30 godina izgleda ko da ima 35g, a ne radi se ni o kakvom stresu ili lošim uvjetima života?
jednostavno ne briga, eto, pa nek se ljuti tko god želi od muškog roda!
sorry ali istina je!
ako ja mogu paziti na svoju prehranu i fizički izgled onda to mogu svi osijek031.com smile



....ma ti da si upoznala mene....onda ovako što nikad ne bi napisala.....Cool
...istina da ima takvih muškaraca....
...ali zapuštene cure se definitivno više isticu nego muškarci sa škembom.....Cool

#45:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 04.11.2007. 8:40

tamna strana je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›
tako je...
čim su odbijeni, dječaci odmah izjave, sigurno ste lezbe, a ne bi mu palo na pamet da bazdi ko kazan rakije i da frflja ko da ima neki napad..
i u čemu je problem ako je potrebno da se malo podapere i da ima ispeglanu majicu ili ne daj Bože košulju bez mrlja ala burek s mesom?
i otkad je škemba u modi osim kod trudnica?
svi bi htjeli smontirane cure/žene pored sebe, a kad treba malo znoja proliti u fitnessu onda je izgovor - ja sam korpulentan od rođenja, takvog me majka rodila...
guzice i sise moraju biti čvrste, jedre i ostale pica boce, ali škemba može stršat i imat ulogu stalka za kutiju s gigant pizzom!
ajmo ne bit dvolični...
i istina je, što je stariji muškarac, to sve zapuštenije..
otkad je u redu da netko od 30 godina izgleda ko da ima 35g, a ne radi se ni o kakvom stresu ili lošim uvjetima života?
jednostavno ne briga, eto, pa nek se ljuti tko god želi od muškog roda!
sorry ali istina je!
ako ja mogu paziti na svoju prehranu i fizički izgled onda to mogu svi osijek031.com smile



....ma ti da si upoznala mene....onda ovako što nikad ne bi napisala.....Cool
...istina da ima takvih muškaraca....
Sasvim se slažem s Tamnim kolegom, nisu svi 30togodišnjaci takovi. Nemamo svi masne mrlje od bureka i ne bazdimo ko kazan rakije (khm, dobro ponekad kad završimo kod Deeza.... zna se dogoditi osijek031.com smile) I NIJE muškarac zapušteniji što je stariji, to si pričaj nekom drugom. I ne, ne izgledaju svi sa 30 k'o da imaju 35 ili što već..... Recimo JA Cool Baš se neki dan stanovita forumašica skoro prekobecnula sa stolice i pala u nesvjest kad je čula koliko imam godina (btw, hvala, znaš koja si), al da ne ispadne da sam sebe hvalim (kao, ono) ima nas još....nismo izgubljena vrsta iako možda baš i nemamo neke Apoljon pločice na trbuhu (al to ne znači da možemo držat' na njemu kutiju za gigant-pizzu...) A ako si toliko dražesna i sva divna i krasna - stavi sliku u poziranje pa da se svi možemo diviti tvojoj krasoti svjeckoj Laughing
tamna strana je napisao/la: › ...ali zapuštene cure se definitivno više isticu nego muškarci sa škembom.....Cool
Da, i ima ih sve više i više, pogotovo među mladim curicama.... I, jbt, uopće se ne srame toga !?!?! Oblače uske male majčice, izbacuju škembu na svjetlo dana i šepure se gradom uvjerene da su neznamtijakake "bombe", a izgledaju kao da su došle sa mjesec dana besple prežderavanja iz McDonaldsa..... Fuckin strašno i prestrašno. Mislim, lijepo je neimati kompleksa whatsoever, ali dajte brate malo ipak smanjite taj celulit, bar dok ste u teenagerskim godinama..... No, dobro. Dosta za ovaj put od mene, siguran sam da ći ionako već dobiti porciju zbog ovijeh izjava Laughing

#46:   Autor: Poppy Post Postano: 04.11.2007. 9:39

Evil Poodingh je napisao/la: ›

Što se tiče stila oblačenje, ok je, bolji nego u Zagrebu ili Splitu, ali lošiji nego u Rijeci ili Zadru.


opaaaa, fešn guru?! Wink

#47:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.11.2007. 10:38

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › tako je...
čim su odbijeni, dječaci odmah izjave, sigurno ste lezbe, a ne bi mu palo na pamet da bazdi ko kazan rakije i da frflja ko da ima neki napad..
i u čemu je problem ako je potrebno da se malo podapere i da ima ispeglanu majicu ili ne daj Bože košulju bez mrlja ala burek s mesom?
i otkad je škemba u modi osim kod trudnica?
svi bi htjeli smontirane cure/žene pored sebe, a kad treba malo znoja proliti u fitnessu onda je izgovor - ja sam korpulentan od rođenja, takvog me majka rodila...
guzice i sise moraju biti čvrste, jedre i ostale pica boce, ali škemba može stršat i imat ulogu stalka za kutiju s gigant pizzom!
ajmo ne bit dvolični...
i istina je, što je stariji muškarac, to sve zapuštenije..
otkad je u redu da netko od 30 godina izgleda ko da ima 35g, a ne radi se ni o kakvom stresu ili lošim uvjetima života?
jednostavno ne briga, eto, pa nek se ljuti tko god želi od muškog roda!
sorry ali istina je!
ako ja mogu paziti na svoju prehranu i fizički izgled onda to mogu svi osijek031.com smile


o bože pa gdje ti zalaziš da ti uleću takve životinje, smrdljive/prljave/flekave, ja vjerujem da se većini forumaškog muškog roda (bar onih koje sam upoznao na forumu i 100% mojh legosa) nemože dogodit da se u gradu pojave zasrani/prljavi/smrdljivi, kako njma tako ni meni, pa nije mi u životu palo na pamet izać van neopeglan/flekav/a nedaj bože ne otuširan, zato nemoj generalizirat, nisu svi muški prljava/neuredna žgadija
što se tiče zadaha rakije, to što kaže Dikobraz, jebga oće to kad se popije rakija, pogotovo ako je rakija party (još jednom pohvala deezovoj rakiji) Wink


OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
al da ne ispadne da sam sebe hvalim (kao, ono) ima nas još....nismo izgubljena vrsta iako možda baš i nemamo neke Apoljon pločice na trbuhu (al to ne znači da možemo držat' na njemu kutiju za gigant-pizzu...)


s ovim se u potpunosti slažem, nismo svi za automatsko škartiranje ako smo malo korpulentniji i nemamo šahovsku ploču na određenom dijelu tijela, to potkrepljujem i sličicom osijek031.com smile

#48:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 04.11.2007. 10:45

Monstrum je napisao/la: ›
nismo svi za automatsko škartiranje ako smo malo korpulentniji i nemamo šahovsku ploču na određenom dijelu tijela, to potkrepljujem i sličicom osijek031.com smile

hmmmmm, ovaaaaaj, mislim da si krivu sliku stavio u kontekst. U ovoj nam (kao što je korina navela) samo još fale fleke masne od bureka, svi ostali atributi su prisutni osijek031.com smile

No dobro, nećemo bježati od onog što jesmo: Odvratni primjerci muškog roda koje treba razapeti na stup srama zbog radi rađenja idiJota od sebe nakon par osijek031.com smile čašica i flašica nečega s %vol nečem Laughing

#49:   Autor: MissTake Post Postano: 04.11.2007. 11:07

mladen.jr je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la: ›
sve forumašice našeg foruma su prekrasne cure.....

Slažem se (a to pogotovo vrijedi za:
_ e _ _ _ , _ o _ _ _, _ e _ _ _, _ _ _ _ m _ _ _, _ _ _ s _ _ _ _, i još neke).
haha

sad će biti navala dolazaka na slijedećoj forumaškoj kavi, deez je napravio dobar posao što je navukao forumaše u excalibur

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Evo ako me odmah netko napadne za ovo, moram reci da je to SUBJEKTIVNO mišljenje proizašlo iz toga što sam Osječanin i živim tu cijeli život, a sa više sam cura bio iz drugih mjesta nego iz Osijeka.

To ti je zato sto te ovjde ljudi poznaju... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

a ti stvarno znaš ubedirati čovjeka osijek031.com smile

@dikobrazoid&monstrum@e dečki moji. u petak-brlja party, se povuklo pitanje avatara i nickova na forumu i tome kako zapravo ljudi sliče svojim avatarima.
mogu vam reći da vi odstupate od te činjenice(mislim na nickove) samo one slikice što se pokazivali,,,, uffff... dobro da je bilo brlje pa da sam uspijela prebroditi bol u očima...
ali ja vas mogu lako zamisliti u odjelima sa kravaticama...

fleke od bureka i mirsi kazana rakije zapravo mogu i biti prednost jer pokazujete da ste pravi muškarci koji ne žive na makro bljuvotičkoj hrani, a takvi su sada rijetkost, pravi homosapiensi slavonskog doba...

sem toga ima li što ljepše nego kad ideš subotom kući uzeti jedan masni burek za medeka ili hamburger pa se malo zaflekati... šmensi odjeća je dala svoje prije par sati...

i de, nemojte zezati da imate 30 godina... Very Happy ... ja vam ne bi dala više od 28

#50:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.11.2007. 11:09

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
nismo svi za automatsko škartiranje ako smo malo korpulentniji i nemamo šahovsku ploču na određenom dijelu tijela, to potkrepljujem i sličicom osijek031.com smile

hmmmmm, ovaaaaaj, mislim da si krivu sliku stavio u kontekst. U ovoj nam (kao što je korina navela) samo još fale fleke masne od bureka, svi ostali atributi su prisutni osijek031.com smile

No dobro, nećemo bježati od onog što jesmo: Odvratni primjerci muškog roda koje treba razapeti na stup srama zbog radi rađenja idiJota od sebe nakon par osijek031.com smile čašica i flašica nečega s %vol nečem Laughing


hehehehe ma ja to namjerno neka se vidi s kim se ima posla, s dva ortodoksna Mladena, razapnite nas, kamenujte nas, pravi smo predstavnici muškoga roda osijek031.com smile

kako bi rambo reko
"Konzumiram viski i opojne droge,
I jebavam samo zene koje briju noge.
Jer sam BalkanBoj, jer sam BalkanBoj..."
Very Happy

#51:   Autor: Circa Post Postano: 04.11.2007. 11:12

Monstrum je napisao/la: ›



Ju, narkomani!!!

#52:   Autor: MissTake Post Postano: 04.11.2007. 11:15

to nisu narkomani to su divljaci
homo slavonikus domestikus

#53:   Autor: pumpkin Post Postano: 04.11.2007. 11:16

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Osjecanke su izgledam negdje hrvatski prosjek, nisu niti najlijepše niti najružnije, ali uvjerljivo su najizbirljivije.

to se na drugačiji način kaže "jebale bi se, a da im ne uđe".. znam nekoliko takvih Wink
a što se izbirljivosti tiče, mislim da je osijek općenito grad izbirljivih guzica koje u stvari ni same ne znaju što bi (odnosi se na oba spola)! uvijek im nešto u gradu nedostaje, nema ni ovoga ni onoga, ali zato kad god nečeg novog ima i što god to bilo, e onda iz tisućusedamnaest razloga to baš i ne valja... kuknjava i preseravanje, u tome smo svjetski prvaci! u ovom bi se slučaju "izbirljivi" moglo izjednačiti sa "isfrustrirani"... Rolling Eyes


Bravo Bravo Bravo

#54:   Autor: Circa Post Postano: 04.11.2007. 11:16

MissTake je napisao/la: ›
to nisu narkomani to su divljaci
homo slavonikus domestikus

To su narkomani!!!
Vidi samo kako ubrizgavaju drogu, puše kokain i šmrću travu...

#55:   Autor: tamna strana Post Postano: 04.11.2007. 11:21

....muškarci i ako imaju škembu ne isticu to toliko....odnosno....barem se obuku na nacin da se ta vizualna pojava...nekako umanji.....
al nije mi jasno kako neke cure mogu pored šlaufa koje imaju.....ubuci neke uske hlace i kratku majicu.....i onda unaj šlauf izgleda kao da germa kipi iz neke caše.....odvratno....ili kad u nedostatku lijepo oblikovanog lica.....nabace jednu mješalicu žbuke na lice....ne bi li kao napravile idealnu facu...a na kraju izgledaju kao strašilo.......Cool


Zadnja promjena: tamna strana; 04.11.2007. 11:22; ukupno mijenjano 1 put.

#56:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 04.11.2007. 11:21

MissTake je napisao/la: ›
to nisu narkomani to su divljaci
homo slavonikus domestikus
A niiiismo. Mi smo ti dvije duše od ljudova i čovjekova (unatoč činjenici da smo oligofreni dikobrazoidni monstrumi vulgaris domestica croaticum). Iako neki kažu da odjelo čini čovjeka, to ne mora biti. Iako kontam da bi nas drugačije gledali da dođemo na neki od sastanaka u odjelima s kravaticom i pijemo neke fensi-šmensi cugice i budemo nadasve galantni, pače gentlemenski nastrojeni i da plaćamo pićenca našim dražesnim forumašicama, a u međuvremenu ne izleti niti jedan untisunpor i gadnije psovkice..... Hmmmm, trebalo bi probati ovu varijantu da vidimo reakcije, jelda Monstrume? Laughing

#57:   Autor: MissTake Post Postano: 04.11.2007. 11:25

ja se ne bi bunila da ste mi platili koju brlju.. a čini mi se ni danica Very Happy .... je da je bila 5kn, ali pobogu 100kn brzo ispari kod deeza

@e tamni@pametno zboriš, nikad mi nisu bile jasne ženske koje imaju škembu i nose hlače spuštenog struka i majice da im se vidi štomačina.... ili zaprvo cure imaju samo ogledala koja stanu u nesiser

#58:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.11.2007. 11:27

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
to nisu narkomani to su divljaci
homo slavonikus domestikus

To su narkomani!!!
Vidi samo kako ubrizgavaju drogu, puše kokain i šmrću travu...


to je popularni ajnšpric inđekšn, direktno ubrizgavanje "goriva" na slavonski osijek031.com smile
tamna strana je napisao/la: ›
al nije mi jasno kako neke cure mogu pored šlaufa koje imaju.....ubuci neke uske hlace i kratku majicu.....i onda unaj šlauf izgleda kao da germa kipi iz neke caše.....odvratno....


to je istina, al dobro ima i cura kojima onak mali trbuščić stoji, ne govorim o pivsko/slaninskoj mješini već o malom trbuščiću buci buci Very Happy

#59:   Autor: MissTake Post Postano: 04.11.2007. 11:32

e de sad, ne mogu sve ribe biti anoreksičarke... sem toga valja imat i nešto staviti pod ruku...

inače i ne znam baš puno cura s pivskom mješinom, ali sa slaninskom Wink

#60:   Autor: 031maja Post Postano: 04.11.2007. 11:33

eh, a što s nama koje imamo "ručkice" ? xD

#61:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 04.11.2007. 11:36

031maja je napisao/la: ›
eh, a što s nama koje imamo "ručkice" ? xD
Sa svima vama isto.....Uz par malih varijacija na temu, ovisno o slobodi kretanja i okretanja Very Happy

#62:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.11.2007. 11:39

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › e de sad, ne mogu sve ribe biti anoreksičarke... sem toga valja imat i nešto staviti pod ruku...


e nema mi gore neg vidit onak mladu i pre pre mršavu curu popularno zvanu "anoreksičarka" kojoj su u glavu razni modni časopisi utuvili da ona tako "mora" izgledati pa onda nejede/bljuje/iživljava se na sebi nebili samo stala u konfekcijski broj 13 (riječima = tlinaest) , na kosti joj se možeš posjeć a kad ju pritisneš svojom, jel, masom sam čuješ zvuk kao guma/balon kad se ispušta psssssssssss i ostade bez zraka jadna Very Happy

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › inače i ne znam baš puno cura s pivskom mješinom, ali sa slaninskom Wink


ja znam par pivopija Very Happy, ma mali trbuščić je cool Very Happy

#63:   Autor: MissTake Post Postano: 04.11.2007. 11:45

he he
potpisujem sve što ste natipkali dečki

naime meni nije jasno kao netko zbog 5 gram može žrtvovati život bez bureka i hamburgera... pa znam da je svinjski i da je kalorično, ali nema mi ničeg bolje nego kad ujtro idem kući maznem jedan burek....

uff, najbolje su mi on ekoje ostave više od pola tanjura u restoranu(stuc, traka.. itd) kao ne mogu više pojesti... joj koje preserancije.... zato im ja nabijam komplekse...


Zadnja promjena: MissTake; 04.11.2007. 11:57; ukupno mijenjano 1 put.

#64:   Autor: 031maja Post Postano: 04.11.2007. 11:49

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › he he
potpisujem sv ešto ste natipkali dečki

naime meni nije jasno kao netko zbog 5 grma amože žrtvovati život bez bureka i hamburgea...
tako je! u slavoniji je grijeh žrtvovati išta od hrane. Laughing osim toga ... Slavonka, pa biti mršava ko bandera ispred moje kuće? nou tenks Smile

#65:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.11.2007. 11:49

031maja je napisao/la (Pogledaj post): › eh, a što s nama koje imamo "ručkice" ? xD


ručkice su zapravo volan za upravljanje i manevar prilikom čina Very Happy osijek031.com smile

MissTake je napisao/la: ›
naime meni nije jasno kao netko zbog 5 grma amože žrtvovati život bez bureka i hamburgea... pa znam da je svinjski i da je kalorično, ali nema mi ničeg bolje nego kad ujtro idme kući maznem jedan burek....

uff, najbolej su mi onekoje ostave više od poal tanjura u restoranu(stuc, traka.. itd) kao en mogu više pojesti... joj koje preserancije.... zato im ja nabijam komplekse...


bravo curo, e to je prava slavonka, mesojed, dićeš bolje, voli rakiju, jede svinju, nema kompleksa, a uz sve to drži do sebe (ja vidjo), e da ste sve takve, bravo Very Happy

#66:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: Metalucifer Post Postano: 04.11.2007. 11:54

honey je napisao/la (Pogledaj post): › šta vi mislite?


Osječanke nisu ništa lošije niti bolje od bilo kojih drugih cura.Da se ima jako lijepih - ima se.
Meni jedino što se baš ne sviđa je to što veliki postotak izgleda kao da su sišle sa pokretne trake...plastično i ne prirodno.Nadam se da se niko neće uvrijediti...ako se uvrijedi nije moj problem.
Ok je izgledati "sređeno"..."namontirano"...bla,bla...ali ja baš i nisam ljubitelj pretjerane šminke iliti fasade,a "naše" cure stravično pate od toga...sindrom: cajkarošica.Muka mi je kad vidim balavice koje još (bar se nadam) neznaju što je pišo/koka ,a izgledaju kao XXX teen glumice.

#67:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 031maja Post Postano: 04.11.2007. 12:01

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): ›
honey je napisao/la (Pogledaj post): › šta vi mislite?


Osječanke nisu ništa lošije niti bolje od bilo kojih drugih cura.Da se ima jako lijepih - ima se.
Meni jedino što se baš ne sviđa je to što veliki postotak izgleda kao da su sišle sa pokretne trake...plastično i ne prirodno.
to sa pokretnom trkom ... mh .. istina. pogotovo kaj ih je sve bila opizdila ona "moda" da nose uske tajice, majice koje jedva prekrivaju guzicu, čizmetine neke, al što ja najbolje, sve imaju ravne šiške i ispeglane duge kose... ideš po gradu i ne razlikuješ ih. u redu je ako se tako obuče djevojka kojoj to stoji, ali "moda" često zaludi i mlađe cure kojima to ne priliči, a toga nisu svjesne jer su vidjeli curu od 23, 25, 28, nije bitno, godina, i vjeruju da izgledaju baš tako ... mene baš i ne bi fascinirala spoznaja da neko želi izgledati isto kao ja .. niti imam želju izgledati kao netko drugi. Cool

#68:   Autor: MissTake Post Postano: 04.11.2007. 12:04

ja ne znam kaj se vi svi pjenite, ali moj brat je najpametniji

nakon 6 piva sve gadne ribe odu kući...

prije tvrđe idite se malo ubiti čarobnicom, i da vidite kako ćete u šmensi mjestima sretati samo afrodite, a svim curama će vaša pivska mješina biti neodoljiva osijek031.com smile osijek031.com smile

#69:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.11.2007. 12:31

e a jel vam se čini da većina onih trebica/likova koji su "pali s božjeg dlana" imaju mal previsoko mišljenje o sebi, jel se srećete s takvim pojavama po milom nam gradu, ja sam recimo upozno par likova i cura kojima je sam bog podario izgled i koji su amen totalni debili, nos u nebu, spika "ja sam bog, ja sam majka" a od mozga il bilo kakve socijalne kulture, smisla za skromnost i općenito bilo kakve kulture 0 (nula)

#70:   Autor: MissTake Post Postano: 04.11.2007. 12:44

to su face za slikanje, ne razmišljanje

#71:   Autor: dadicster Post Postano: 04.11.2007. 15:26

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › tako je...
čim su odbijeni, dječaci odmah izjave, sigurno ste lezbe, a ne bi mu palo na pamet da bazdi ko kazan rakije i da frflja ko da ima neki napad..
i u čemu je problem ako je potrebno da se malo podapere i da ima ispeglanu majicu ili ne daj Bože košulju bez mrlja ala burek s mesom?
i otkad je škemba u modi osim kod trudnica?
svi bi htjeli smontirane cure/žene pored sebe, a kad treba malo znoja proliti u fitnessu onda je izgovor - ja sam korpulentan od rođenja, takvog me majka rodila...
guzice i sise moraju biti čvrste, jedre i ostale pica boce, ali škemba može stršat i imat ulogu stalka za kutiju s gigant pizzom!
ajmo ne bit dvolični...
i istina je, što je stariji muškarac, to sve zapuštenije..
otkad je u redu da netko od 30 godina izgleda ko da ima 35g, a ne radi se ni o kakvom stresu ili lošim uvjetima života?
jednostavno ne briga, eto, pa nek se ljuti tko god želi od muškog roda!
sorry ali istina je!
ako ja mogu paziti na svoju prehranu i fizički izgled onda to mogu svi osijek031.com smile




E bogami korina je sigurno lezba,hehe Razz

#72:   Autor: Isis Post Postano: 04.11.2007. 21:41

Bilo za osječane ili osječanke, nekako mi nema neke sredine. Znam ili sirovine od ljudi, balkance i umjetnine dok znam stvarno super ljudi s kojima možeš nabaciti poneku intelektualno/filozofsku spiku i slično.
Samo bi ipak rekao da prevladavaju oni balkanski tipovi.
Previše smo na istoku, kroz osobna poznanstva su mi zagrepčani nekako slobodnoumniji, manje konzervativni.

#73:   Autor: Korina Post Postano: 05.11.2007. 5:30

pa s obzirom na lepezu muškog roda u ovom gradu, čovjek bi se zapitao ima li drugog izbora nego li okrenuti se na svoj spol osijek031.com smile

#74:   Autor: fallen-angel Post Postano: 05.11.2007. 7:29

molim uvažene autore ove teme da mi ukažu gdje se to točno nalazi mjesto sa savršenim ljudima, ili bar lijepim ljudima...

P.S. tema ne drži vodu jer nisu navedeni kriteriji po kojima če se nešto ocjenjivati i uspoređivati s nečim.
+ SUBJEKTIVNOG mišljena ovdje ne može biti jer svi vuku zaključke iz nekog dosadašnjeg iskustva.

#75:   Autor: mladen.jr Post Postano: 05.11.2007. 10:07

Korina je napisao/la: ›
pa s obzirom na lepezu muškog roda u ovom gradu, čovjek bi se zapitao ima li drugog izbora nego li okrenuti se na svoj spol osijek031.com smile

Provjeri još mene prije nego se okreneš...Smile
Osim toga, nemoj se ograničiti na ovaj grad, ima još gradova gdje imaš priliku živiti dok si mlada i možeš se preseliti (najlakše prilikom školovanja/studiranja).

#76:   Autor: mladen.jr Post Postano: 05.11.2007. 10:11

fallen-angel je napisao/la: ›
molim uvažene autore ove teme da mi ukažu gdje se to točno nalazi mjesto sa savršenim ljudima, ili bar lijepim ljudima...

P.S. tema ne drži vodu jer nisu navedeni kriteriji po kojima če se nešto ocjenjivati i uspoređivati s nečim.
+ SUBJEKTIVNOG mišljena ovdje ne može biti jer svi vuku zaključke iz nekog dosadašnjeg iskustva.

nitko nije rekao da se negdje nalazi mjesto sa savršenim ljudima

kriteriji su od svakog ponaosob, dakle, po definiciji := SUBJEKTIVNI

#77:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 05.11.2007. 10:48

Monstrum je napisao/la: ›
ja vjerujem da se većini forumaškog muškog roda (bar onih koje sam upoznao na forumu i 100% mojh legosa) nemože dogodit da se u gradu pojave zasrani/prljavi/smrdljivi


Hmmm, think again Smile
Evo, recimo ja: nosim istu frutiku već mjesecima, iste hlače po tjedan dana, majicu oko tri dana (dobro, to je maksimum). Zaflekam se, da, na poslu vrlo često i ne pada mi na pamet dolaziti na posao (koji je uredski da se razumijemo) u najnovijoj kolekciji iz stavi_ime_proizvođača_ili_dizajnera. Da, znam otići na pivo zasran poslije posla, neobrijan i mastan. Pa što?
Mogu ovdje lijepo i argumentirano srati o temi, ali poserem se ja na život u kojem moram paziti na svaki kilogram, triceps, dlačicu, kombinaciju boja i frfljanje. Slobodan čovjek treba imati snage žene koje to od njega očekuju stjerati u kurac!

I'm as mad as hell, and I'm not going to take this anymore! - Howard Beale

#78:   Autor: Monstrum Post Postano: 05.11.2007. 11:35

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
ja vjerujem da se većini forumaškog muškog roda (bar onih koje sam upoznao na forumu i 100% mojh legosa) nemože dogodit da se u gradu pojave zasrani/prljavi/smrdljivi


Hmmm, think again Smile
Evo, recimo ja: nosim istu frutiku već mjesecima, iste hlače po tjedan dana, majicu oko tri dana (dobro, to je maksimum). Zaflekam se, da, na poslu vrlo često i ne pada mi na pamet dolaziti na posao (koji je uredski da se razumijemo) u najnovijoj kolekciji iz stavi_ime_proizvođača_ili_dizajnera. Da, znam otići na pivo zasran poslije posla, neobrijan i mastan. Pa što?
Mogu ovdje lijepo i argumentirano srati o temi, ali poserem se ja na život u kojem moram paziti na svaki kilogram, triceps, dlačicu, kombinaciju boja i frfljanje. Slobodan čovjek treba imati snage žene koje to od njega očekuju stjerati u kurac!

I'm as mad as hell, and I'm not going to take this anymore! - Howard Beale


aj sad nemoj srat kad moram tak reć, jebote izlazimo van već 10ak godina i nikad te nisam vidio da si se pojavio vani zasran/neuredan/prljav i šta ti ja sve neznam, jes da se zaseremo i zgužvamo vani ležeći po šankovima al te nikad nisam vidio da si došao zamazan, i poslje posla si nebrojeno puta naletio do mene na kavu i nikad nisi bio kako neki ovdje opisuju "muška svinja", prljav ovakav onakav, čak su mi i starci rekli nebrojeno puta u nekim konverzacijama da te nikad nisu vidjeli onak da si bio neuredan da si se "čuo" i slično, ono kulturan momak Wink

#79:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: :::Bruno::: Post Postano: 06.11.2007. 0:06

vidim da se cure bune da muške i govore da smo svakakvi... e pa i cure su svakakve... primjerice ja vani (nije mi se to jednom dogodilo) i prolazi pokraj mene cura, upicila se za cajke ili štajaznam, kad ono za sobom vuče miris znoja osijek031.com smile ...onda kada se pogleda (netko je več spomenuo) sve se cure isto oblače... čizmice, smeđe ili krem hlače(neke i kratke), smeđa vesta ili štajaznam gore, ravne opeglane kose i šiške ...to je to! svaka tako izgleda... dosta o izgledu, ajmo o ponašanju... hrpa ih je preumišljeno, čim vide da netko ima para cvjetaju,....ma ... neisplati se pisati jer ih je hrpa koje su plitke...

netko je rekao da u gradu ima više cura neg dečkiju.... ja se nebi složio s time jer jedno vrijeme mi se gadilo izači upravo zbog toga što su vani bili samo sve likovi!!!! Shocked Shocked ... jedna cura na 5 likova otprilike... sada mi je nekako podjednako, ali prije sam se čudio kako uopče nema puno cura, valj su skontale da cajke nevaljaju pa idu i dalje van Laughing

#80:   Autor: Korina Post Postano: 06.11.2007. 4:51

mladen.jr je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›
pa s obzirom na lepezu muškog roda u ovom gradu, čovjek bi se zapitao ima li drugog izbora nego li okrenuti se na svoj spol osijek031.com smile

Provjeri još mene prije nego se okreneš...Smile
Osim toga, nemoj se ograničiti na ovaj grad, ima još gradova gdje imaš priliku živiti dok si mlada i možeš se preseliti (najlakše prilikom školovanja/studiranja).


živjela sam u drugom gradu, hvala lijepa tamo ostala ne bih, ipak je moj život u Osijeku bio i bit će do kraja moga postojanja..
a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile

#81:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 06.11.2007. 8:14

Korina je napisao/la: ›
a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile
U Excalibur? osijek031.com smile

#82:   Autor: MissTake Post Postano: 06.11.2007. 8:27

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Korina je napisao/la: ›
a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile
U Excalibur? osijek031.com smile

legendo osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#83:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 06.11.2007. 10:40

Steta sto se i osjecanke i osjecani uglavnom srecu na ulici pa su sredjeni. Zamislite da se svi mozemo vidjeti onakvi kakvi smo ujutro, pa da onda prosudjujemo nesto jedni o drugima.
Ja zivim u gradu koji ima cca 10000 stanovnika, opca zalost i sa zenama i muskarcima. Cim malo iskocim iz nekakvih nepisanih pravila odmah se svi zapjene, a ja bas volim biti drugacija.

#84:   Autor: mladen.jr Post Postano: 06.11.2007. 10:41

Korina je napisao/la: ›
mladen.jr je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›
pa s obzirom na lepezu muškog roda u ovom gradu, čovjek bi se zapitao ima li drugog izbora nego li okrenuti se na svoj spol osijek031.com smile

Provjeri još mene prije nego se okreneš...Smile
Osim toga, nemoj se ograničiti na ovaj grad, ima još gradova gdje imaš priliku živiti dok si mlada i možeš se preseliti (najlakše prilikom školovanja/studiranja).


živjela sam u drugom gradu, hvala lijepa tamo ostala ne bih, ipak je moj život u Osijeku bio i bit će do kraja moga postojanja..
a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile

mislim da ih ima svuda, ali ovisi kako se drži cura, što će joj prilaziti ako ona glumi nezainteresiranost?

#85:   Autor: ela Post Postano: 06.11.2007. 10:44

Totalno zbunjitis topic,ali ajde da pustimo svoj glas...
prvo moram obraniti svoju generaciju i ne slažem se s tim da je većina preko 30-te zapuštena o ne ne,većini bih dala i puno manje godine,nebitno je po meni dali neko izgleda kao apolon ,po meni je bitan šarm i karizma...
stvarno ovdje ispada da su muškarci prljave svinje..s čim se ne slažem...
pođimo od ljudi oko sebe,većina naših dragih forumaša su vidi se uredni dečki koji drže do sebei fino mireeeee,
sad ja sam prva koja bi mogla kenjkati da svako treba biti skladno građen bez jednog grama viška bla bla bla totalno netočno..bitna energija kojo neko zrači....

#86:   Autor: kopile Post Postano: 06.11.2007. 11:15

Korina je napisao/la: ›

a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile
A zašto ti neprobaš prići nekom dečku npr.,mislim danas to vama emancipiranim ženama nebi trebao biti problem,ali naravno to je nemoguće jer ste većina teške kukavice.

#87:   Autor: dadicster Post Postano: 06.11.2007. 13:22

ela je napisao/la (Pogledaj post): › Totalno zbunjitis topic,ali ajde da pustimo svoj glas...
prvo moram obraniti svoju generaciju i ne slažem se s tim da je većina preko 30-te zapuštena o ne ne,većini bih dala i puno manje godine,nebitno je po meni dali neko izgleda kao apolon ,po meni je bitan šarm i karizma...
stvarno ovdje ispada da su muškarci prljave svinje..s čim se ne slažem...
pođimo od ljudi oko sebe,većina naših dragih forumaša su vidi se uredni dečki koji drže do sebei fino mireeeee,
sad ja sam prva koja bi mogla kenjkati da svako treba biti skladno građen bez jednog grama viška bla bla bla totalno netočno..bitna energija kojo neko zrači....


Čestitam!Ima ipak još normalnih cura koje žele prodrijeti malo dublje od ove isforsirane vanjštine!Bravo... Juuupiii

#88:   Autor: MNOWAR Post Postano: 06.11.2007. 15:18

Hm zanimljiva tema ? Mislima da ljudi u ovom gradu ispod svake razine čovjeka 21 st ali nije ni čudno jer je doslo do velikih fluktuacija stanovništava u proteklih 15 god tako da je dosta gratskog stanovništva otišlo a naselilo se ljudi iz okolice i sa sobom povuklo svoje običaje i ponašanje . Pa recimo da osječani vole maskembal 365 dana u godini , a zato vam je dovoljno otići u tvrđu nemorate u Rio da vidite na sto to izgleda, a valjda ljudi lječe svoje frustracije i komplekse manje vrijednosti pa im bude bolje kad stave masku i misle da dobra fasada i hrpa laži tj dva minusa daju plus , pa nije to matematika to je život i dobijete još jedan veči minus . Ako vas zanimaju točni podaci s popisa 2001 u Osijku na uzorku od 100 ljudi ima 45 muški i 55 žena do 30 god gledam populaciju tj ima 10 % više žena a ne nekakvi suludi omjeri od 7 puta više . Večina ljudi je površno i nevidi zapravo prave vrijednosti nego samo onu laž što im društvo i pojedinci prikazuju i sipaju u uši . Ljudi se zavaravaju sa bajkama o lagodnom životu svi bi mi to htjeli da nemoramo radit da možemo putovat po svjetu i šopingirat po cijele dane ali to jednostavno nejde. Ma pogledajte te djevojčie u tvrđi 15-18 god pa hodaju polu gole to je sramota one ce biti necije majke za 10 god i mislim da bi trebale promjenit malo viziju u glavi ,a ni muški nisu bolji to vam je jednostavno bolesno natjecanje tok ce imat veči i bolji auto ( hrpa lima ) kao djeca a u glavi žica koja povezuje dva uha da neotpadnu nama sklopa ali što ćeš . Mislim da bi se žene trebale malo okrenit i pogledat realno da je jednostavno matematički nemoguče da se svaka uda jel mema toliko muškaraca i trebale bi biti posebno sretne sto ih je netko odabro jel kad pređu 27 god postaje stvarno nemoguče da se više uda jer dolaze mlađe i ljepše ,a muškarac od 30 i žena od 20 opet je moguče zato što je društvo
zapravo patrijarhalno i u stvarnosti nepostoje nikakve emancipacije i ženske slobode kao što im ove feminističke grupe nameču i usađuju u glavu ovo danas je jedna vrlo gruba igra u kojoj ili iskorištavaš ili bivaš iskorišten nema sredine a večina bude iskorištena i odbačena zbog nenormalnih apetita i pohlepe što dovodi do značajnog poremečaja i psihološkog oštečenja u glavi . Njemački psihoanalitičar From kaze da je za takvo ponašanje zapravo kriva slabost i nemoč ljudi da nešto postignu u životu i onda žene imaju potrebu da trče za nekim tko pod upitnikom ima novaca jer su slabe i izgubile su moč da vole i zapravo da se zaljube u nekog tko im se sviđa a možda nema toliko novaca koliko se ocekuje što dovodi kod zena u glavi do trajnog poremečaja stvarnosti .
Evo i na kraju da napravim rezime ovog kratkog izlaganja sve su svemu ljudi bi trebali stat na zemlju i zapamtit da prevelike razlike u životu nisu moguče u 99.9% slučajeva gledajuči psihički fizički , materijalno i da se neterebaju zamarat da ce u životu bit s nekim tko je inferijorniji u svemu mora biti priblizno jednoako da bi uspjelo, nije tu samo ljubav nego i dali vas neko poštiva i cejni , uzmimo primjer klackanja skim se možete klackat s onim tko ima približno kila ne isto približno a ako je imam 100kg a neko 20kg pa to je jasno da ce ova druga osoba samo odletit koliko god pokusala se kalckat .

Evo nadan se da nisam povrijedio statut , hvala unaprije ....

#89:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 06.11.2007. 16:55

Pametno zboris, ali bilo bi ljepse da znas i hrvatsku gramatiku. Bez uvrede. O covjeku mozes saznati puno preko pismenog uratka. Meni su vratili seminarski rad na fakultetu samo zato jer sam koristila rijec "doktrina" koja nije hrvatskog porijekla i morala sam je zamijeniti sa rijeci "istina". Onda sam dobila ocjenu odlican. Mislim da to objasnjava sve.
Puknula bih da nisam ovo napisala, sada mi je puno lakse!

#90:   Autor: MNOWAR Post Postano: 06.11.2007. 17:16

1step2far je napisao/la: › Pametno zboris, ali bilo bi ljepse da znas i hrvatsku gramatiku. Bez uvrede. O covjeku mozes saznati puno preko pismenog uratka. Meni su vratili seminarski rad na fakultetu samo zato jer sam koristila rijec "doktrina" koja nije hrvatskog porijekla i morala sam je zamijeniti sa rijeci "istina". Onda sam dobila ocjenu odlican. Mislim da to objasnjava sve.
Puknula bih da nisam ovo napisala, sada mi je puno lakse!
Možemo i ovako to što je par slova jenostavno ispalo prilikom pisanja nemgu si pomoč ali to neznači da moja gramatika nije u redu i nemoraš se pravit pametna i potencirat ljudima iz cijelog grada da TI STUDIRARŠ moš misli kao nitko drugi nema fakultet ili doktorat pa svi cekaju tebe da ih prosvjetliš , dovoljno je samo da navedeš koliko imaš godina i što studiraš sve če ljudima biti jasno . ..

#91:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 06.11.2007. 17:22

Diplomirala sam prije skoro dvije godine sa odlicnim uspjehom. Radim, imam svoj auto i kucu. Ali mislim da to nikoga ne zanima. Nadam se da te nisam uvrijedila, sorry.
BTW ovoj raspravi ovdje nije mjesto.

#92:   Autor: insomnia Post Postano: 06.11.2007. 17:45

mladen.jr je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
sve forumašice našeg foruma su prekrasne cure.....

Slažem se (a to pogotovo vrijedi za:
_ e _ _ _ , _ o _ _ _, _ e _ _ _, _ _ _ _ m _ _ _, _ _ _ s _ _ _ _, i još neke).
haha

bit ću slobodna, i zaključiti da sam skup crtica pod brojem 4 ja .. well, thank you.. Very Happy
..hm hm, a sad u vezi teme.. hm.. nisam ortodoksna osječanka, ali se osjećam kao takva, pa ću evo neka svoja zapažanja..osječanke sam oduvijek doživljavala malkic kao neke ufurane.. pogotovo fensi curke.. opet, niti jedna osječanka koju sam ja vidjela nije mi bila obična po ničemu, uvijek je bilo nešto na njoj što mi je upadalo u oči.. o ženama bi to bilo to.
..a što se tiče frajera.. jedan do drugog su maksimalno i totalno zajebani! malo spikica, pa on kao ''ćila'', pa bi pa ne bi.. uglavnom su ''kuleri''.. (ili sam ja imala posla samo s takvima, ne znam) .. meni osječani imaju ono nešto, zrače nečim.. kad vidim nekog negdje, izvan Osijeka, ne mora progovoriti da bih ga skontala po naglasku.. skontam ga ovako odmah nekako..

ja volim osječane! Very Happy

#93:   Autor: dario_os Post Postano: 06.11.2007. 18:36

MNOWAR je napisao/la: ›
...Ako vas zanimaju točni podaci s popisa 2001 u Osijku na uzorku od 100 ljudi ima 45 muški i 55 žena do 30 god gledam populaciju tj ima 10 % više žena a ne nekakvi suludi omjeri od 7 puta više.


Slazem se sa vecino sto si napisao/la, samo ovaj postotak je jos malo veci. Dakle djevojke morate se potrudit za ovo malo nas sto nas ima Smile

#94:   Autor: betty Post Postano: 06.11.2007. 18:50

za neke ljude se stvarno ne isplati trudit osijek031.com smile

#95:   Autor: honey Post Postano: 06.11.2007. 18:51

[quote="MNOWAR"]
Mislim da bi se žene trebale malo okrenit i pogledat realno da je jednostavno matematički nemoguče da se svaka uda jel mema toliko muškaraca i trebale bi biti posebno sretne sto ih je netko odabro jel kad pređu 27 god postaje stvarno nemoguče da se više uda jer dolaze mlađe i ljepše


i ja da se sa tim zamaram??
ne pada mi na pamet! uvijek ću biti lijepa i držat do sebe, pametna kad uskoro završim fax iako sam i ovako i sad imam neke druge stvari za ponudit iako kad sam bila mlađa imala sam neke druge stvari.Ovisi tko šta traži.
Ali dobna granica za ženidbu se pomaknula, a mlađi dečki zagledali se u starije tete, tako da sam OPET u prednosti. Imam 25, ali još min. 3 godine se ne mislim udavati, i ne bojim se da ću ostati sama.A ti?? Rolling Eyes

#96:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 06.11.2007. 20:47

Honey, we rule, zapamti to! Kakva udaja! Pice smo do jaja! I da, volim Osjecane!

#97:   Autor: MNOWAR Post Postano: 06.11.2007. 21:06

1step2far je napisao/la: › Honey, we rule, zapamti to! Kakva udaja! Pice smo do jaja! I da, volim Osjecane!
1step2far je napisao/la: ›
Diplomirala sam prije skoro dvije godine sa odlicnim uspjehom. Radim, imam svoj auto i kucu. Ali mislim da to nikoga ne zanima. Nadam se da te nisam uvrijedila, sorry.
BTW ovoj raspravi ovdje nije mjesto.

Ne nisi nisam se njaljutio pa nisam djete , sve si ti to dobro nabrojala sto imas i sto su ti roditelji omogučili ali jel imaš muškarca kraj sebe ti i frendica koju branis , neznam zasto neko misli da su se godine pomaklule za udaju , a i te spike da mlađi frajeri vole starije tete ,,,,, mislim muskarci su takvi da uvjek vole kontra dok su mlađi vole starije jel im je to izazov a kad ostare vole mlađe a jedno i drugo je bolesno i nema nista od toga svi znamo da muškarac mora bit stariji koju god od zene da bi imalo realne šanse ,, tko to neprihvača sam če se u to uvjerit ... Mislim da je danas dosta ljudi nezrelo a nabili su godine ali ja tu nista nemogu sto se neko nije iživio pa ima potrebu u 30 izlazit to je žalosmo i nedoraslo ...

#98:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 06.11.2007. 21:12

I opet se moram javiti kud puklo da puklo. Mama mi je nezaposlena, a tata umirovljenik sa 2000 kn mirovine i tako ti je to jos od 1991 godine. Zivjeli smo skromno u polusiromastvu. Meni nisu roditelji placali faks niti sam isla redovito vec sam radila svakakva sranja da bih si platila fakultet. Sve sto imam, osim kuce jer sam jedinica, sam sama stvorila. To me cini posebnom i zato se borim za svoje stavove kakvi god oni bili. I tko si ti da sudis o meni? Ja sam samo dala jedan prijedlog koji ce ti dobro doci u zivotu!!! BTW imam i ozbiljnu sretnu vezu i najboljeg decka na svijetu.

#99:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 06.11.2007. 21:20

I da, ispricavam se ostalim forumasima na ovoj mucnoj raspravi. Nije joj ovdje mjesto, ali me pogodilo u zicu. Sa stovanjem.

#100:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: yebako Post Postano: 06.11.2007. 21:27

ne želim se miješati u diskusije nego ću samo kratko odgovoriti na pitanje postavljeno u naslovu:OSJEČANKE SU NAJJAČE POJAVE NA KUGLI ZEMALJSKOJ!!!ovo lito su dvije bile u sinju i još sam pod dojmom.famozne..hvala!

#101:   Autor: insomnia Post Postano: 06.11.2007. 21:37

MNOWAR je napisao/la: ›
Mislim da je danas dosta ljudi nezrelo a nabili su godine ali ja tu nista nemogu sto se neko nije iživio pa ima potrebu u 30 izlazit to je žalosmo i nedoraslo ...

ovo što govoriš je općenito offtopic, al ne mogu da ne iskomentiram..ne vidim zašto je to tako nepojmljivo, izlaziti s 30, i kusur.. ? kontam, jel, žene u tim godinama bi trebale biti udate i doma s djecom, a muškarci su ne znam šta..?! ja planiram izlaziti i kad budem imala 50 god..štoviše, vjerujem da bih se prije upucala nego dobrovoljno se prepustila konvencijama koje ti zagovaraš.. izlaziti ću s tih svojih 30, 40, 50, pa imala dečka/muža whatever..

#102:   Autor: honey Post Postano: 06.11.2007. 22:37

insomnia je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la: ›
Mislim da je danas dosta ljudi nezrelo a nabili su godine ali ja tu nista nemogu sto se neko nije iživio pa ima potrebu u 30 izlazit to je žalosmo i nedoraslo ...

ovo što govoriš je općenito offtopic, al ne mogu da ne iskomentiram..ne vidim zašto je to tako nepojmljivo, izlaziti s 30, i kusur.. ? kontam, jel, žene u tim godinama bi trebale biti udate i doma s djecom, a muškarci su ne znam šta..?! ja planiram izlaziti i kad budem imala 50 god..štoviše, vjerujem da bih se prije upucala nego dobrovoljno se prepustila konvencijama koje ti zagovaraš.. izlaziti ću s tih svojih 30, 40, 50, pa imala dečka/muža whatever..


potpisujem sve od 1step2far i insomnie...sorry MNOWAR ali stavovi su ti malo u k...u Very Happy

#103:   Autor: Korina Post Postano: 06.11.2007. 23:48

kopile je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›

a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile
A zašto ti neprobaš prići nekom dečku npr.,mislim danas to vama emancipiranim ženama nebi trebao biti problem,ali naravno to je nemoguće jer ste većina teške kukavice.


pročitaj molim te ovo:
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=9540

i vidjet ćeš da je to već isprobano i bez nekog učinkovitog rezultata Sad

#104:   Autor: ela Post Postano: 07.11.2007. 1:44

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: › Honey, we rule, zapamti to! Kakva udaja! Pice smo do jaja! I da, volim Osjecane!
1step2far je napisao/la: ›
Diplomirala sam prije skoro dvije godine sa odlicnim uspjehom. Radim, imam svoj auto i kucu. Ali mislim da to nikoga ne zanima. Nadam se da te nisam uvrijedila, sorry.
BTW ovoj raspravi ovdje nije mjesto.

Ne nisi nisam se njaljutio pa nisam djete , sve si ti to dobro nabrojala sto imas i sto su ti roditelji omogučili ali jel imaš muškarca kraj sebe ti i frendica koju branis , neznam zasto neko misli da su se godine pomaklule za udaju , a i te spike da mlađi frajeri vole starije tete ,,,,, mislim muskarci su takvi da uvjek vole kontra dok su mlađi vole starije jel im je to izazov a kad ostare vole mlađe a jedno i drugo je bolesno i nema nista od toga svi znamo da muškarac mora bit stariji koju god od zene da bi imalo realne šanse ,, tko to neprihvača sam če se u to uvjerit ... Mislim da je danas dosta ljudi nezrelo a nabili su godine ali ja tu nista nemogu sto se neko nije iživio pa ima potrebu u 30 izlazit to je žalosmo i nedoraslo ...

e na ovo nemogu da se ne oglasim...
dakle dame moje i gospodo iznad 30-te pozadine pred televizore i samo asocijalno i obavezni pratiti sve serije...
malo mi je slaba tvoja teza,mislim da potreba za društvenim životom nema veze sa godinama nego sa stavovima i prirodom svake osobe i ne ništa nije po meni bolesno svako ima svoj ukus i želje Wink

#105:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.11.2007. 9:43

insomnia je napisao/la: ›
ne vidim zašto je to tako nepojmljivo, izlaziti s 30, i kusur.. ? kontam, jel, žene u tim godinama bi trebale biti udate i doma s djecom, a muškarci su ne znam šta..?! ja planiram izlaziti i kad budem imala 50 god..štoviše, vjerujem da bih se prije upucala nego dobrovoljno se prepustila konvencijama koje ti zagovaraš.. izlaziti ću s tih svojih 30, 40, 50, pa imala dečka/muža whatever..

zato jer tako nalaže tradicija, crkva, bon-ton, klišeji, pravila prosječnosti i brojne druge društvene norme 19. stoljeća..

#106:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 07.11.2007. 10:10

Drago mi ja imam podrsku od vas. ali, da nastavimo sa temom. Moram priznati, da kad god sam dosla u Osijek sam mogla naci frajera bez jebemti, stovise sami su mi prilazili. Tako da imam pozitivno misljenje o deckima iz Osijeka i njihovom nacinu upucavanja. Sta nose na sebi, ist mir egal, vazno je da su osobe na svojem mjestu.
Ne treba robovati opcem misljenju drustva. Udat cu se kad mi se bude udavalo, a za to imam vremena jer dug je zivot ispred mene.

#107:   Autor: MissTake Post Postano: 07.11.2007. 11:13

najjadnije je suditi ljude prema odjeći i imovinskim stanjima... moje mišljenje je čak oprečno. uvijek bježim od onih sa skupim automobilima i mobitelima.

#108:   Autor: MNOWAR Post Postano: 07.11.2007. 14:30

Moram reci da nisam mislio da covjek treba biti kod kuce kad ima 30 ,40 ,50 ali jednostavno sazrije i nije mu više do tog da ga neki balavac poljeva pivom i pravi se pijan kraj njega i da zatvara birtije u 6 sati ujutro , čovjeka počnu privlačit druge stvari npr putovanja , izložbe , koncerti , kazalište a klasično bančenje je stvar prošlosti i može se kod muških istolerirat do 35 god a poslje je stvarno neukusno a uostalom dođu djeca , što mislite tko ce skuhat ručak ako roditelj tulumari do 6 ujutro i spava do 5 popodne u nedjelju ,,, vjerujte mi gospođice nejde ,brak je obaveza i komprpmis a nemožete djete gurnit starcima da ga odgajaju to nejde , zato se iživite dok ide a poslje sljedi realni život a to nije ni slično HOLLYWOOD -u.

#109:   Autor: honey Post Postano: 07.11.2007. 14:35

[
[/quote]
zato jer tako nalaže tradicija, crkva, bon-ton, klišeji, pravila prosječnosti i brojne druge društvene norme 19. stoljeća..
[/quote]


fuck do I care.... Laughing

#110:   Autor: honey Post Postano: 07.11.2007. 14:36

MNOWAR je napisao/la: ›
Moram reci da nisam mislio da covjek treba biti kod kuce kad ima 30 ,40 ,50 ali jednostavno sazrije i nije mu više do tog da ga neki balavac poljeva pivom i pravi se pijan kraj njega i da zatvara birtije u 6 sati ujutro , čovjeka počnu privlačit druge stvari npr putovanja , izložbe , koncerti , kazalište a klasično bančenje je stvar prošlosti i može se kod muških istolerirat do 35 god a poslje je stvarno neukusno a uostalom dođu djeca , što mislite tko ce skuhat ručak ako roditelj tulumari do 6 ujutro i spava do 5 popodne u nedjelju ,,, vjerujte mi gospođice nejde ,brak je obaveza i komprpmis a nemožete djete gurnit starcima da ga odgajaju to nejde , zato se iživite dok ide a poslje sljedi realni život a to nije ni slično HOLLYWOOD -u.



Pa onda ćemo se ouzbiljiti, a do tad živimo high life!! Very Happy

#111:   Autor: MissTake Post Postano: 07.11.2007. 14:58

da ali svi imaju fazu izlazaka, i svi dođu u fazu mirovanja...

#112:   Autor: kopile Post Postano: 07.11.2007. 16:19

MissTake je napisao/la: ›
da ali svi imaju fazu izlazaka, i svi dođu u fazu mirovanja...
Nemaju svi fazu izlazaka ,u velikoj si zabludi ako to misliš.Većina da,svi nikako.

#113:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: betty Post Postano: 07.11.2007. 17:17

MissTake je napisao/la: ›
najjadnije je suditi ljude prema odjeći i imovinskim stanjima... moje mišljenje je čak oprečno. uvijek bježim od onih sa skupim automobilima i mobitelima.

pa jel nije najjadnije sudit prema odjeci i imovonskom stanju?????? Rolling Eyes

#114:   Autor: Circa Post Postano: 07.11.2007. 17:21

CatCloe je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
ne vidim zašto je to tako nepojmljivo, izlaziti s 30, i kusur.. ? kontam, jel, žene u tim godinama bi trebale biti udate i doma s djecom, a muškarci su ne znam šta..?! ja planiram izlaziti i kad budem imala 50 god..štoviše, vjerujem da bih se prije upucala nego dobrovoljno se prepustila konvencijama koje ti zagovaraš.. izlaziti ću s tih svojih 30, 40, 50, pa imala dečka/muža whatever..

zato jer tako nalaže tradicija, crkva, bon-ton, klišeji, pravila prosječnosti i brojne druge društvene norme 19. stoljeća..


Ne daj se ti cat...

Za deset godina ti i ja ima da i dalje budemo budale, tako mi svega...

#115:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 07.11.2007. 17:26

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › najjadnije je suditi ljude prema odjeći i imovinskim stanjima... moje mišljenje je čak oprečno. uvijek bježim od onih sa skupim automobilima i mobitelima.


ok, moj auto nije skup Wink

#116:   Autor: dadicster Post Postano: 08.11.2007. 7:56

Stvarno s godinama malo splasne taj entuzijazam za izlascima.Sad najrađe idem na fešte gdje se nosi pribor za jelo,kućne papuče i jastučić,da prilegnem malo poslije klope hehe...ali ono,nije to uopće loše,dapače ludilo je Smile

#117:   Autor: mladen.jr Post Postano: 08.11.2007. 8:45

dadicster je napisao/la: ›
Stvarno s godinama malo splasne taj entuzijazam za izlascima.Sad najrađe idem na fešte gdje se nosi pribor za jelo,kućne papuče i jastučić,da prilegnem malo poslije klope hehe...ali ono,nije to uopće loše,dapače ludilo je Smile

Uopće nije loše!
Nije mi nikada bilo pretjerano zabavno stajati u bircu gdje je gužva, zadimljeno kao u pušnici, glazba glasna tako da se moraš derati nekome na uho ako želiš da te čuje, još ne možeš promijeniti glazbu ako ti ne odgovara...

#118:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: pumpkin Post Postano: 08.11.2007. 9:29

Iz vlastitog iskustva mogu reći, u 36-oj godini života, ne smatram se nedozrelom, kako je to netko napomenuo u jednom komentaru ranije, ako volim izaći i družiti se. Čak mislim da bih trebala imati i aktivniji društveni život nego što imam, jer zadnjih godina živim dosta povučeno, i družim se s užim krugom ljudi. Ali kako je netko isto ranije rekao, svi imamo faze u životu kad izlazimo, ili ne, ali svako doba nosi svoje interese, pa i odgovornost, sigurno se neću vući pijana do 6 ujutro i bljuvati po šankovima. Ali zabiti se u kuću, gledati sapunice (u životu nijednu epizodu nisam pogledala), nabiti 100 kg i pričati ostatak života što kuham, i što gdje ima na sniženju, fuj!

#119:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: dadicster Post Postano: 08.11.2007. 10:19

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Iz vlastitog iskustva mogu reći, u 36-oj godini života, ne smatram se nedozrelom, kako je to netko napomenuo u jednom komentaru ranije, ako volim izaći i družiti se. Čak mislim da bih trebala imati i aktivniji društveni život nego što imam, jer zadnjih godina živim dosta povučeno, i družim se s užim krugom ljudi. Ali kako je netko isto ranije rekao, svi imamo faze u životu kad izlazimo, ili ne, ali svako doba nosi svoje interese, pa i odgovornost, sigurno se neću vući pijana do 6 ujutro i bljuvati po šankovima. Ali zabiti se u kuću, gledati sapunice (u životu nijednu epizodu nisam pogledala), nabiti 100 kg i pričati ostatak života što kuham, i što gdje ima na sniženju, fuj!


Definitivno se ne treba zabijati u kuću i pričati o kuhanju i gdje što ima na sniženju,jer ako se zabijaš u kuću jedino to možeš i pričati,mislim nemaš kontakta s ljudima pa o čemu drugom.Ali samo kažem da su mi pvt fešte ok,čuj vikend ne gine da se ode negdje,nekad i preko tjedna,ali ono,u granicama normale osijek031.com smile

#120:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: ožiljak Post Postano: 09.11.2007. 17:46

ma apsolutno su pvt tulumi puno bolji od izlaska u tzv. pušnice kao što je netko naveo....nema boljega nego urokat se kod kuće....a i nitko te ne može izbaciti ako počneš praviti sranja Laughing

#121:   Autor: PuKoTiNa Post Postano: 10.11.2007. 13:35

insomnia je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la: ›
Mislim da je danas dosta ljudi nezrelo a nabili su godine ali ja tu nista nemogu sto se neko nije iživio pa ima potrebu u 30 izlazit to je žalosmo i nedoraslo ...

ovo što govoriš je općenito offtopic, al ne mogu da ne iskomentiram..ne vidim zašto je to tako nepojmljivo, izlaziti s 30, i kusur.. ? kontam, jel, žene u tim godinama bi trebale biti udate i doma s djecom, a muškarci su ne znam šta..?! ja planiram izlaziti i kad budem imala 50 god..štoviše, vjerujem da bih se prije upucala nego dobrovoljno se prepustila konvencijama koje ti zagovaraš.. izlaziti ću s tih svojih 30, 40, 50, pa imala dečka/muža whatever..

hear hear!!! Very Happy sve zhene bi trebale biti domachice, a svi mushkarci na putu k 3. infarktu, kak bi rekli dechki iz 'ladnog piva... phuck that! banchit chu dok budem mogao stajat na nogama, a kad ni to nechu mochi, onda chu pochet organizirat tulume Very Happy

#122:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: ljubi Post Postano: 10.11.2007. 21:13

ma osječani su super, kao i ljudi iz svih drugih gradova, dragi mi je iz OS, ja nisam al studiram tu 5god. pa mi je OS drugi dom, uglavnom nikad ne generaliziram, svejedno mi je odakle je tko, po drugim kriterijima prosuđujem ljude...ima nas svakakvih osijek031.com smile

#123:   Autor: freshLegica Post Postano: 10.11.2007. 23:39

žene, nemojte mi reći da nema zgodnih osječana, il pak nekih reprezentativnih pripadnika muškog spola koji zalaze u os?! zar stvarno?! pa omjer stvarno nije fer, hrpa prekrasnih žena, a muških ni od korova?! kakva je situacija s likovima koji se bliže 30-oj? očajnici ili pak nabrijani poslovnjaci? i gdje?

#124:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 12.11.2007. 0:42

MNOWAR je napisao/la: ›
Možemo i ovako to što je par slova jenostavno ispalo prilikom pisanja nemgu si pomoč ali to neznači da moja gramatika nije u redu i nemoraš se pravit pametna i potencirat ljudima iz cijelog grada da TI STUDIRARŠ moš misli kao nitko drugi nema fakultet ili doktorat pa svi cekaju tebe da ih prosvjetliš , dovoljno je samo da navedeš koliko imaš godina i što studiraš sve če ljudima biti jasno . ..


Da nisi možda izostavio koje slovo pri upisivanju User Name-a? Smile

PS: "potencirat" - PREDOBRO osijek031.com smile osijek031.com smile

#125:   Autor: Amy Post Postano: 12.11.2007. 11:23

freshLegica je napisao/la: ›
žene, nemojte mi reći da nema zgodnih osječana, il pak nekih reprezentativnih pripadnika muškog spola koji zalaze u os?! zar stvarno?! pa omjer stvarno nije fer, hrpa prekrasnih žena, a muških ni od korova?! kakva je situacija s likovima koji se bliže 30-oj? očajnici ili pak nabrijani poslovnjaci? i gdje?



nema zgodnih Osječana....

#126:   Autor: toni Post Postano: 12.11.2007. 11:49

freshLegica je napisao/la: ›
pa omjer stvarno nije fer, hrpa prekrasnih žena, a muških ni od korova?! kakva je situacija s likovima koji se bliže 30-oj? očajnici ili pak nabrijani poslovnjaci? i gdje?


Boemi.. skitaju po belosveckim bulevarima... osijek031.com smile

#127:   Autor: wastedbass Post Postano: 12.11.2007. 12:26

freshLegica je napisao/la (Pogledaj post): › žene, nemojte mi reći da nema zgodnih osječana, il pak nekih reprezentativnih pripadnika muškog spola koji zalaze u os?! zar stvarno?! pa omjer stvarno nije fer, hrpa prekrasnih žena, a muških ni od korova?! kakva je situacija s likovima koji se bliže 30-oj? očajnici ili pak nabrijani poslovnjaci? i gdje?


hrpa prekrasnih zena, da subotom i onda se probudis ujutro i vidis koliko su zgodne i lijepe bez sminke, peta i drugih "make me beautiful" fora , i onda im napraviš sendvič i kažeš, ajd ti mala kući evo tebi jedan lunch paket , da prekrasno iznenađenje --- rijetkost su dobre i atraktivne cure u ovom malom gradu, postoje samo one koje se tak predstavljaju i izlaze na sve samo da bi bile viđene Exclamation uf ko neki zajedljivac Very Happy

#128:   Autor: Amy Post Postano: 12.11.2007. 19:07

jadan ti ako ne znaš prepoznati koja je lijepa bez šminke....

#129:   Autor: Poppy Post Postano: 12.11.2007. 23:38

Amy je napisao/la: ›
jadan ti ako ne znaš prepoznati koja je lijepa bez šminke....


to je više do alkohola nego do šminke! Smile

#130:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 13.11.2007. 0:43

Amy je napisao/la: ›
jadan ti ako ne znaš prepoznati koja je lijepa bez šminke....
hmmm, pa malo je teže vidjeti kako nešto izgleda kad je našminkano ko rakun, ni crte lica nemoš raspoznati Laughing

Amy je napisao/la: ›
nema zgodnih Osječana....
A ti si slijepa ili....? Rolling Eyes

#131:   Autor: MNOWAR Post Postano: 13.11.2007. 1:29

bazooka_joe je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la: ›
Možemo i ovako to što je par slova jenostavno ispalo prilikom pisanja nemgu si pomoč ali to neznači da moja gramatika nije u redu i nemoraš se pravit pametna i potencirat ljudima iz cijelog grada da TI STUDIRARŠ moš misli kao nitko drugi nema fakultet ili doktorat pa svi cekaju tebe da ih prosvjetliš , dovoljno je samo da navedeš koliko imaš godina i što studiraš sve če ljudima biti jasno . ..


Da nisi možda izostavio koje slovo pri upisivanju User Name-a? Smile

PS: "potencirat" - PREDOBRO osijek031.com smile osijek031.com smile


Je frende ispalo je slovo ali što da radim nisam skonto dok nije bilo prekasno . Volim ih čut i vidit više i od vlastite žene. Bio sam nanjima ove god u 3mj u Munichu pred 30000 vitezova to nije koncert to je masakr publika u ekstazi + 130dB u ušima , jednostavno grmi i sjeva,, mogu rec jos samo da sam bio fasciniran njemačkim fanovima to su pravi ljubitelji a ne kao kod nas hrpa lažnjaka .Ako te zanimaju slike i clipovi mogu ti ih poslati. E da moj frende treba uložit malo u kulturu i vidit svjeta, a ne kao 99% ljudi (klonova) u ovom gradu izgledaju kao da ih je neko mokrom krpom udario po vugli ( balon) . Moram rec balon jer vecina ima samo vakum unutra .

Pozdrav
Nije tema ali moram covjeku odgovorit na pitanje ,,, bez ljutnje tko se ljuti uvalim mu ....

#132:   Autor: insomnia Post Postano: 13.11.2007. 9:13

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Amy je napisao/la: ›
jadan ti ako ne znaš prepoznati koja je lijepa bez šminke....
hmmm, pa malo je teže vidjeti kako nešto izgleda kad je našminkano ko rakun, ni crte lica nemoš raspoznati Laughing

kao rakun... đizus... osijek031.com smile

#133:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: ožiljak Post Postano: 13.11.2007. 10:04

...joj što volim čitati ova pljuvanja po osječanima...brate pa ima i drugih gradova, idite pa tražite ako ne valja ovo ovdje Rolling Eyes

#134:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 14.11.2007. 14:47

Jedva čekam da dođem u Osijek pa da vidim osječane i osječanke. Već 4 mjeseca nisam bila, razboljet ću se od tuge.

#135:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: dadicster Post Postano: 15.11.2007. 13:22

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Jedva čekam da dođem u Osijek pa da vidim osječane i osječanke. Već 4 mjeseca nisam bila, razboljet ću se od tuge.


To je maca!Javi se kad dođeš,hehe.. Very Happy

#136:   Autor: roca Post Postano: 15.11.2007. 13:58

moja ekipa je super, ostali me ne zanimaju.

#137:   Autor: Jazz Post Postano: 15.11.2007. 14:13

Moj muž je osječanin i meni je toootalna faca. Bio prije 8 godina kao i danas.

#138:   Autor: Amy Post Postano: 16.11.2007. 2:08

Jazz je napisao/la: ›
Moj muž je osječanin i meni je toootalna faca. Bio prije 8 godina kao i danas.


A tko ti je muž? Možda ga znamo... Rolling Eyes

#139:   Autor: freshLegica Post Postano: 17.11.2007. 20:37

ja nova, al po forumu se mota ok ekipa.
ugodno sam iznenađena raznoraznim argumentiranim razmišljanjima ovdašnjih mužjaka.
čine se ok likovi.
a i cure su ok.
nema nikakvih divljaka, ni ljudi koji vole nauditi životinjama ili koji drža trupla u sobama...
to je bitno, a sad dal netko smatra da trebe ne bi trebale se toliko šminkati, il cure smatraju da su likovi preizbirljivi, to je sve normalno!

moj život je dosadan.
idem na fax, jedem, nekad odem van, gledam tv, odem na kavu, nekad visim na internetu.
spadam li ja među normalan narod? mislim da je, i da je dosta ljudi takvo, samo svi traže savtšenstvo, a to je veoma rastezljiv pojam.

velika je stvar ako u os ima žena i muškaraca koji gledaju tv, jedu idu na posao...to je normalno...
sigurno ima skroz normalnih ljudi...

#140:   Autor: Kealan Post Postano: 17.11.2007. 21:40

Kratko i jasno: Osječanke su ZAKON! S druge strane, dječke ne gledam, pa ih ne bum komentiral, ne? Laughing

#141:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 05.02.2008. 11:08

Prema posljednjem boravku u Osijeku mogu reći da sam jako zadovoljna. I izgledom i zajebancijom. A i cure su jaaaaaaaaaaaaaako dobre. Ove koje znam su svaki put sve ljepše, a ove koje sam tek upoznala su komadi.

#142:   Autor: dadicster Post Postano: 07.02.2008. 9:32

Osječanke su najljepše ribe,ono što se priča za dalmatinke je lažnjak.Od njih 3 nemoš sastavit jednu dobru,jedva sam čekao da se vratim u Osijek i vidim naše pice,uffff...

#143:   Autor: Delfin Post Postano: 07.02.2008. 17:53

Osjecanke su lijepe a osjecani i ne bas, al zar nije svugdje tako pa ne kaže se đabe za žene da su ljepši spol.
Al evo da kažem i to da često idem u Zagreb i iako tamo stvarno ima zgodnih cura sviđa mi se i što ima različitih stilova i to cure super nose, mislim da tako šta fali u Osijeku.
Sječam se još prije 3,4 god kad su u modi došle šiške,sve cure su mi izgledale kao klonovi.
Isto mi se jednom dogodilo(prije 100god) da sam se našla u tvrđi u subotu navečer obučena u crvenu trenerku,izlazak je bio spontan i ne bih ni primjetila da me ljudi nisu gledali kao da sam pala s marsa.
Osijeku fali spontanosti,kad je nešto u modi onda svi kupujemo isto jer ako ne onda nismo u trendu.

#144:   Autor: dadicster Post Postano: 07.02.2008. 20:00

Nebi se baš složio,ima ovdi svega.U radnom odijelu odem u Pub ladno ,ako mi je čeif...

#145:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 07.02.2008. 20:28

Žalosno je kad svi žele biti u trendu pa su ulice pune klonova. Isto kad je trend bio tunika i tajice, ma ubij me, kolji me, ali neću to nositi. Volim biti lijepo obučena, ali nosim svoj stil sa ponosom. Za grad od cca 15000 stanovnika upadam prilično u oči i to mi se baš sviđa.

#146:   Autor: anchi_os Post Postano: 07.02.2008. 20:29

Ma stvarno ima dobrih osječana i osječanki...ne može se to poreći Smile...ne bih htjela nekoga uvrijedit..al bas se vidi kad je neko sa sela....ne uvijek, ali često... Rolling Eyes
..ma dečki su čist oke u osijeku... Cool no ako tražiš nešto savršeno....hm..ne isplati se... osijek031.com smile

#147:   Autor: mladunce Post Postano: 07.02.2008. 22:38

MNOWAR je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: › Pametno zboris, ali bilo bi ljepse da znas i hrvatsku gramatiku. Bez uvrede. O covjeku mozes saznati puno preko pismenog uratka. Meni su vratili seminarski rad na fakultetu samo zato jer sam koristila rijec "doktrina" koja nije hrvatskog porijekla i morala sam je zamijeniti sa rijeci "istina". Onda sam dobila ocjenu odlican. Mislim da to objasnjava sve.
Puknula bih da nisam ovo napisala, sada mi je puno lakse!
Možemo i ovako to što je par slova jenostavno ispalo prilikom pisanja nemgu si pomoč ali to neznači da moja gramatika nije u redu i nemoraš se pravit pametna i potencirat ljudima iz cijelog grada da TI STUDIRARŠ moš misli kao nitko drugi nema fakultet ili doktorat pa svi cekaju tebe da ih prosvjetliš , dovoljno je samo da navedeš koliko imaš godina i što studiraš sve če ljudima biti jasno . ..


uopce ne kuzim sto si se toliko upjenio. istina je da je malo teze citat taj tvoj tekst. koja tocka i zarez bi jako dobro dosli. mislim da to nema veze s njenim fakultetom.

#148:   Autor: mladunce Post Postano: 07.02.2008. 23:03

a sto se tice teme, trenutno ne boravim u osijeku pa ne znam kakva je situacija.
al opcenito, mogu se slozit sa nekima na ovom forumu da su zene postale hodajuci klonovi, a ni muskarci nisu daleko.svi lagano nose fudbalerke i kojekakve druge modne dodatke koji ih cine in i macho tipovima. istina, po nekim teorijama odjelo cini covjeka, al ipak... npr. da je meni netko rekao da cu biti sa svojim sadasnjim deckom, rekla bi mu da je lud. on je bio tip koji nosi hlace na pol guzice i frajerise se okolo, boze sacuvaj takvog decka. e onda sam dosla u situaciju da sam se svaki dan s njim vozila u busu i skuzila da uopce nije ono na sta lici. e pa to me uvjerilo da nemos sudit dok nekog ne upoznas.
a uostalom, bitna je percepcija toga svega. ako si uvjeren da je zena u tajicama i tunici glupa ko kurac, neces ni sebi ni njoj pruzit priliku da te uvjeri u drugacije.

btw, ne nosim ni tajice ni tuniku, da ne ispadne da branim cice u tajicama! to je samo primjera radi Very Happy

#149:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: slavonac Post Postano: 08.02.2008. 7:38

osjecanke.... velikom vecinom bestije, sponzoruse..... one koje nisu,a te su u manjini, ne mozes ih pronaci jer ne izlaze nigdje van bas zbog ovih bestija... sve neka prenemaganja nadjebavanja pa to je nesto prestrasno, koda su neznam sto. pobogu pogledaj se u ogledalo pa onda smijes nesto zamisljati. u zagrebu je malo drugacija situacija, kao i na moru. recimo ako si vani negdje i pocnes procu tak s nekom curom, prvo ce te odmjerit i odma ce ti u facu rec imas prolaz ili nemas prolaz, nema onog nekog nadjebavanja i odma znas na cemu si(vjerovatno posljedica brzog zivota). btw ove cure oko osijeka koje se nalaze... nekih 30km su boje ispravnije i komunikativnije nego lokalne. a to nije samo moje misljenje vec velika vecina mojih kolega s posla prijatelja itd..(a popis je podulji) je identicna!
kod nas je bitno samo koliki ti je "pasos" koji auto vozis(zalosno je reci da u nasoj zupaniji ima najvise prodanih NOVIH bmw-a u cijeloj hrvatskoj, mozda to nesta drug znaci) i kolika ti je placa...

#150:   Autor: slavonac Post Postano: 08.02.2008. 7:40

Amy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jazz je napisao/la: ›
Moj muž je osječanin i meni je toootalna faca. Bio prije 8 godina kao i danas.


A tko ti je muž? Možda ga znamo... Rolling Eyes


a mozda ga neke drugoe osjecanke znaju? Smile

#151:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: dadicster Post Postano: 08.02.2008. 8:07

kod nas je bitno samo koliki ti je "pasos" koji auto vozis(zalosno je reci da u nasoj zupaniji ima najvise prodanih NOVIH bmw-a u cijeloj hrvatskoj, mozda to nesta drug znaci) i kolika ti je placa...[/quote]



Hm...nemam auto,znaci zato ni curu.Mislim ako je BMW problem,odo kod šimatića po pilu,šta drugo. Put

#152:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 08.02.2008. 8:17

Jadne te cure ako se povode za autima, tamo mogu biti dobro isprcane, drugo ništa. Šta imaš od auta? Razumijem dečke koji vole svoja auta, ali ljubav prema tuđim autima i davanje da ne kažem pičke zbog beemveja, ma joooooooj! Evo, da sam ja slobodna, ti bi bio moj dečko i ja bi te vozila u Kii Sephii, jel može?

#153:   Autor: dadicster Post Postano: 08.02.2008. 8:29

A može,al stidim se.Imam ja motor,možemo motorom,ispod kacige se ništa ne zna,a sex je lud na motoru!

#154:   Autor: Poppy Post Postano: 08.02.2008. 8:36

dadicster je napisao/la: ›
kod nas je bitno samo koliki ti je "pasos" koji auto vozis(zalosno je reci da u nasoj zupaniji ima najvise prodanih NOVIH bmw-a u cijeloj hrvatskoj, mozda to nesta drug znaci) i kolika ti je placa



Hm...nemam auto,znaci zato ni curu.Mislim ako je BMW problem,odo kod šimatića po pilu,šta drugo. Put


Istu stvar mi je rekao jedan frend, a ja ću tebi sad ponovit što sam njemu rekla: nije problem u curama nego u tebi. nisu sve sponoruše, a ti očegledno stalno na takve naljećeš. možda da promijeniš mjesto izlaska?! Wink

#155:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.02.2008. 8:38

ja sam super Very Happy

#156:   Autor: dadicster Post Postano: 08.02.2008. 8:42

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
dadicster je napisao/la: ›
kod nas je bitno samo koliki ti je "pasos" koji auto vozis(zalosno je reci da u nasoj zupaniji ima najvise prodanih NOVIH bmw-a u cijeloj hrvatskoj, mozda to nesta drug znaci) i kolika ti je placa



Hm...nemam auto,znaci zato ni curu.Mislim ako je BMW problem,odo kod šimatića po pilu,šta drugo. Put


Istu stvar mi je rekao jedan frend, a ja ću tebi sad ponovit što sam njemu rekla: nije problem u curama nego u tebi. nisu sve sponoruše, a ti očegledno stalno na takve naljećeš. možda da promijeniš mjesto izlaska?! Wink



Pa da,dobro kažeš.Šalim se,nemam curu zato što ne želim,a kad poželim kupit ću si bmw-a i udri brate osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#157:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 08.02.2008. 8:47

Monstrum je napisao/la: ›
ja sam super Very Happy
Ovako bradat i bez auta i moraš biti super.... Bar u nečemu... Da ne bi bio samac majstor ručni uvijeke Laughing

#158:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.02.2008. 8:48

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
ja sam super Very Happy
Ovako bradat i bez auta i moraš biti super.... Bar u nečemu... Da ne bi bio samac majstor ručni uvijeke Laughing


ja sam super Very Happy

#159:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 08.02.2008. 8:51

Moj brat također osijek031.com smile

#160:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 08.02.2008. 8:54

Nisam osječanka, ali sam super.

#161:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.02.2008. 9:00

i ja sam super i to ne može niko osporit da sam super, jebeno sam super, tako sam super, a i napiso sam to negdje već a i na više topica, da sam tolko super da mogu izjebo bi sam sebe, moja superoća nema granice nikake čovjeku poznate Very Happy
osječanke su super i ne vidim šta pizdite tu bez veze, nevalja ovo nevalja ono, sve same sponzoruše, kurve, pederi, mlatimudani, seljačine, debili i sponzori, poluretardi i poluretarduše, umišljene ćunke a 90% va s je s nekim garant, ali glavno da nevalja niko, u osijeku nema finih cura ni momkova sve su nakaze i probisvjeti bitange i budale, selite se u zagreb/rijeku/split/mars ako vam ne paše, osječanke su super, ima ih svakakvih, sve je to ko jedno veliko stablo jabuka pa ako možeš uberi brate onu najsočniju, a ak nemoš zadovolji se onima sa nižih grana, isto vrijedi i za osječane Wink


Zadnja promjena: Monstrum; 08.02.2008. 9:06; ukupno mijenjano 1 put.

#162:   Autor: insomnia Post Postano: 08.02.2008. 9:04

i ja sam super.. samoj sebi, ak već nikome drugome! i meni super! Very Happy

#163:   Autor: Uma Post Postano: 08.02.2008. 9:06

ja sam osjecanka i stvarno sam super! majke mi! osijek031.com smile

#164:   Autor: dadicster Post Postano: 08.02.2008. 9:10

Uma je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam osjecanka i stvarno sam super! majke mi! osijek031.com smile



Sudeći po avataru nebi rekao,al dobro Laughing

#165:   Autor: Uma Post Postano: 08.02.2008. 9:18

šta fali mom avataru?

#166:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 08.02.2008. 9:19

Ljudi, ljudi, otići ćemo pravo u offtopic!
Svi smo lijepi, super i najbolji na svijetu.

#167:   Autor: Uma Post Postano: 08.02.2008. 9:22

baš, ma to ovaj dadi kak se vec zove.
Istina osječanke su najljepše cure i svi mi skupa iz osijeka smo supika!

#168:   Autor: slavonac Post Postano: 08.02.2008. 10:23

[/quote]
Istu stvar mi je rekao jedan frend, a ja ću tebi sad ponovit što sam njemu rekla: nije problem u curama nego u tebi. nisu sve sponoruše, a ti očegledno stalno na takve naljećeš. možda da promijeniš mjesto izlaska?! Wink
[/quote]

ne vrijedi jer su svugdje iste. btw ja sam svoju hanumu nasao van osijeka i ne bunim se, jer ove u osijeku su bas to sto sam napisao, i nisam uspio naci ono sto sam trazio, mozda je to sudbina igra slucaja, ali cijenim to sto sam sada nasao... a ove misle da su bogom dane. pre umisljeno pre nesto... de haloo neka se prizemlje prvo onda cemo pricati. vani kad smo bili, samo smo se sprdali i zezali da je to nes ne vidjeno na njihov racun. kad skontaju da ih sprdamo sam zdime....
mozda sam se igrom slucaja setao podosta iskustva na relacijama zg-os (i izlazio u zg, zato cijenim te cure koje i kazu odma sto misle a nase se sve nes preseravaju al doslovno!) i s podosta ljudi jer se krecem u takom okruzenju... pa kazem to sto mislim i sto je tako. ali to nije samo moje osobno misljenje vec i svih osoba oko mene koje se nalaze!

a ako mislis da je tako da treba promjenit okruzenje onda u osijeku napisi 5 MJESTA gdje se mogu naci take normalne cure, imam dosta kolega koji su solo pa bi im bilo drago da upoznaju neke 'normalne' a ne bestije... a vjerujem da neces moci napisati ni jedno normalno mjesto za ekipu od 30 god di se moze normalno izaci i popit kava na miru. (ajde sad kobojage tufna di budu domjenci iz sl banke petkom pa se ta mlada ekipa opija i sl) ali ajde da je to samo 1 mjesto di su preostala 4?

#169:   Autor: dadicster Post Postano: 08.02.2008. 12:20

I ja bi volio znati za ta mjesta.Jeftinije mi to,nego da idem po bmw-a,definitivno!

#170:   Autor: freshLegica Post Postano: 09.02.2008. 20:09

i ja bi htjela znati gdje su ta mjesta u os gdje s može naletiti n ekipu koja je starija od 25,i nema klinaca..i gdje su normalni osječani...tek se doselila u os, pa me stvarno zanima gdje su ta mjesta..

#171:   Autor: Pašće Post Postano: 09.02.2008. 20:26

koliko vidim već ste na prvom mijestu -031-

#172:   Autor: dadicster Post Postano: 10.02.2008. 10:11

Nisam mislio na ovaka mjesta(bez uvrede) nego mjesta sa ljudima od krvi i mesa,jer još uvijek sam pobornik klasike.Znači sex preko žice ne spada u tu kategoriju... osijek031.com smile

#173:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 10.02.2008. 11:01

"U Ono vrijeme išao putnik te došao do gradskih zidina i vrata. Ispred vrata stajaše neki starac. Sve to pored puta promatrao neki čovjek. Putnik pozdravi starca i upita: Kakvi ljudi žive u ovom gradu?
Starac ga pogleda i reče:-A kakvi ljudi žive u gradu iz kojega dolaziš?-
Putnik reče: -Pa, dobri ljudi, slažu se, pomažu si međusobno u dobru i zlu, dobri svakako, sjajni.-
Starac ga pogleda i kaza:- Vidiš takvi dobri ljudi žive i ovdje u ovom gradu-
Ode putnik i vrijeme stade prolaziti, nakon nekog vremena naiđe sljedeći putnik.
On upita Starca isto pitanje:- Hej starče, kakvi ljudi žive ovdje u ovom gradu?-
Starac uzvrati pitanjem: -Kavi ljudi žive u gradu iz kojega dolaziš?-
Reče putnik:- Užasni, sami lopovi, zlice i probisvjeti, samo gledaju kako da te prevare i nagrde jedni druge, zli, loši ljudi.-
Starac će putniku:- Vidiš u ovom gradu žive isti takvi, zli ljudi.-
Nakon što putnik ode, znatiželjan zbog onoga što je čuo i vidio ustade onaj čovjek pored ceste i priđe starcu, te ga upita.
-Pa kako si mogao reći jednom putniku da u gradu žive dobri, a drugom zli ljudi ondje?-
Starac pogleda čovjeka i reče:- Ljudi su onakvi kakve ih nosiš u srcu"


dakle, u Osijeku, kao i u bilo kojem gradu/mjestu ima nas svakakvih i nikada se nece svi svima svidjeti, niti je to potrebno...

al', ja ipak volim vjerovati da su ljudi u vecini dobri Smile
kao sto netko rece : "Svi smo mi super!" Smile

#174:   Autor: kopile Post Postano: 10.02.2008. 14:55

slavonac je napisao/la: ›
osjecanke.... velikom vecinom bestije, sponzoruse..... one koje nisu,a te su u manjini, ne mozes ih pronaci jer ne izlaze nigdje van bas zbog ovih bestija... sve neka prenemaganja nadjebavanja pa to je nesto prestrasno, koda su neznam sto. pobogu pogledaj se u ogledalo pa onda smijes nesto zamisljati. u zagrebu je malo drugacija situacija, kao i na moru. recimo ako si vani negdje i pocnes procu tak s nekom curom, prvo ce te odmjerit i odma ce ti u facu rec imas prolaz ili nemas prolaz, nema onog nekog nadjebavanja i odma znas na cemu si(vjerovatno posljedica brzog zivota). btw ove cure oko osijeka koje se nalaze... nekih 30km su boje ispravnije i komunikativnije nego lokalne. a to nije samo moje misljenje vec velika vecina mojih kolega s posla prijatelja itd..(a popis je podulji) je identicna!
kod nas je bitno samo koliki ti je "pasos" koji auto vozis(zalosno je reci da u nasoj zupaniji ima najvise prodanih NOVIH bmw-a u cijeloj hrvatskoj, mozda to nesta drug znaci) i kolika ti je placa...
Apsolutno se slažem sa svime napisanim,i samo bih dodao da sam malo gdje upoznao toliko licemjernih i prepotentih djevojaka kao što su u Osijeku.

#175:   Autor: kopile Post Postano: 10.02.2008. 15:02

1step2far je napisao/la: ›
Jadne te cure ako se povode za autima, tamo mogu biti dobro isprcane, drugo ništa. Šta imaš od auta? Razumijem dečke koji vole svoja auta, ali ljubav prema tuđim autima i davanje da ne kažem pičke zbog beemveja, ma joooooooj! Evo, da sam ja slobodna, ti bi bio moj dečko i ja bi te vozila u Kii Sephii, jel može?
Nije uopće stvar u autu samome po sebi nego je stvar u novcu,a auto je vrlo dobar pokazatelj nečijeg imovinskog stanja.Ako netko vozi novi bmw serije 3 npr. taj sigurno nije socijalni slučaj i sigurno ne živi sa roditeljima i sigurno ima poprilična mjesečna primanja.

#176:   Autor: romana Post Postano: 10.02.2008. 15:33

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › "U Ono vrijeme išao putnik te došao do gradskih zidina i vrata. Ispred vrata stajaše neki starac. Sve to pored puta promatrao neki čovjek. Putnik pozdravi starca i upita: Kakvi ljudi žive u ovom gradu?
Starac ga pogleda i reče:-A kakvi ljudi žive u gradu iz kojega dolaziš?-
Putnik reče: -Pa, dobri ljudi, slažu se, pomažu si međusobno u dobru i zlu, dobri svakako, sjajni.-
Starac ga pogleda i kaza:- Vidiš takvi dobri ljudi žive i ovdje u ovom gradu-
Ode putnik i vrijeme stade prolaziti, nakon nekog vremena naiđe sljedeći putnik.
On upita Starca isto pitanje:- Hej starče, kakvi ljudi žive ovdje u ovom gradu?-
Starac uzvrati pitanjem: -Kavi ljudi žive u gradu iz kojega dolaziš?-
Reče putnik:- Užasni, sami lopovi, zlice i probisvjeti, samo gledaju kako da te prevare i nagrde jedni druge, zli, loši ljudi.-
Starac će putniku:- Vidiš u ovom gradu žive isti takvi, zli ljudi.-
Nakon što putnik ode, znatiželjan zbog onoga što je čuo i vidio ustade onaj čovjek pored ceste i priđe starcu, te ga upita.
-Pa kako si mogao reći jednom putniku da u gradu žive dobri, a drugom zli ljudi ondje?-
Starac pogleda čovjeka i reče:- Ljudi su onakvi kakve ih nosiš u srcu"


dakle, u Osijeku, kao i u bilo kojem gradu/mjestu ima nas svakakvih i nikada se nece svi svima svidjeti, niti je to potrebno...

al', ja ipak volim vjerovati da su ljudi u vecini dobri Smile
kao sto netko rece : "Svi smo mi super!" Smile


kad prihvatis ljude s njihovim nedostatcima i vrlinama puno je lakse gledati njihovu unutrasnjost koja je po meni vaznija nego vanjstina, a svi mi imamo i mane i vrline tako da ako samo gledamo druge a ne sebe naravno da nam nitko nece odgovarati.
u ostalom tko je savrsen?????????????

#177:   Autor: Kamenko Post Postano: 13.02.2008. 7:21

kopile je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: ›
Jadne te cure ako se povode za autima, tamo mogu biti dobro isprcane, drugo ništa. Šta imaš od auta? Razumijem dečke koji vole svoja auta, ali ljubav prema tuđim autima i davanje da ne kažem pičke zbog beemveja, ma joooooooj! Evo, da sam ja slobodna, ti bi bio moj dečko i ja bi te vozila u Kii Sephii, jel može?
Nije uopće stvar u autu samome po sebi nego je stvar u novcu,a auto je vrlo dobar pokazatelj nečijeg imovinskog stanja.Ako netko vozi novi bmw serije 3 npr. taj sigurno nije socijalni slučaj i sigurno ne živi sa roditeljima i sigurno ima poprilična mjesečna primanja.


ili ima popriličan kredit.

#178:   Autor: dadicster Post Postano: 14.02.2008. 10:56

[/quote]Nije uopće stvar u autu samome po sebi nego je stvar u novcu,a auto je vrlo dobar pokazatelj nečijeg imovinskog stanja.Ako netko vozi novi bmw serije 3 npr. taj sigurno nije socijalni slučaj i sigurno ne živi sa roditeljima i sigurno ima poprilična mjesečna primanja.[/quote]

Pa čuj i nije baš pravilo,al ajd dobro!

#179:   Autor: dario_os Post Postano: 14.02.2008. 12:34

kopile je napisao/la: › Nije uopće stvar u autu samome po sebi nego je stvar u novcu,a auto je vrlo dobar pokazatelj nečijeg imovinskog stanja.Ako netko vozi novi bmw serije 3 npr. taj sigurno nije socijalni slučaj i sigurno ne živi sa roditeljima i sigurno ima poprilična mjesečna primanja.


Auto nije nikakav pokazatelj imovinskog stanja. Danas je više ljudima bitno da imaju dobar novi auto a žive u 25 kvadrata i nemaju što za jest. Glavno da se imaju pokazat svojim novim autom. Takav je naš balkanski mentalitet.

#180:   Autor: kopile Post Postano: 14.02.2008. 13:45

dario_os je napisao/la: ›

Auto nije nikakav pokazatelj imovinskog stanja. Danas je više ljudima bitno da imaju dobar novi auto a žive u 25 kvadrata i nemaju što za jest. Glavno da se imaju pokazat svojim novim autom. Takav je naš balkanski mentalitet.
A onda opet ima auta i ima AUTA, ako shvaćaš šta mislim.

#181:   Autor: Pašće Post Postano: 14.02.2008. 14:22

Kad ste zapeli za aute,nemojte procjenivati naše lijepe Osiječanke kao ja juće,skoro sam pogodio šleper iz suprotnog pravca.Naime sjetih se ove teme i počeo gedati lijepe tete ovog grada(svaka je lijepa na svoj način),i nakratko zaboravio da vozim-SULUDO

#182:   Autor: lalalagirl86 Post Postano: 14.02.2008. 15:10

a umisljene su malO ufurane u neznam ti ja sta koda su sve s beckog dvora izasle misrne lijepe i nevine ...heh moš mislit kak da ne a osjecani NO COMENTTT....

#183:   Autor: DUGI Post Postano: 15.02.2008. 13:48

Ruzni i GLUPI i zene i muski,a zenske su lijepe dok sa sebe neskinu fine krpice a onda mi se tesko digne pimpek od prizora

#184:   Autor: marrai Post Postano: 16.02.2008. 17:38

DUGI je napisao/la (Pogledaj post): › Ruzni i GLUPI i zene i muski,a zenske su lijepe dok sa sebe neskinu fine krpice a onda mi se tesko digne pimpek od prizora


kad naletiš na krive žene,hehe... Smile

#185:   Autor: eldiablo Post Postano: 18.02.2008. 9:14

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
kad naletiš na krive žene,hehe... Smile


Na krive samo mozes i naletit u Osijeku. 98% CAJKE u dopicnjacima s tonom pudera i mole te na koljenima da ju jebes (ispricavam se sto citiriam). Kao traze prave muskarce koji "kao da su izumrli"....ccc
Za "pravog muskarca" trebale bi biti malo vise od lutke za napuhavanje - jer pravom muskracu izgled nije na prvom mjestu.

Sto se nas tice, bit cu realan - svi pricaju o ljubavi a jebali bi drolje.
Ovi "slatki do 25" prave si recke na kreveticu za svaku novu cajku koju povale - a ovi "zapusteni iznad 25" - pa njima su dosadile recke i nude vise od seksa pa jadni zive u nadi da ce neka primjetit nesto vise od njegove dobre frizure ili cipela, a da bi se razlikovao od ovih "do 25" ne forsira vise toliko gel. /sarkazam/subjektivni/

#186:   Autor: marrai Post Postano: 18.02.2008. 11:50

djelomično se slažem s ovim gore...čuj,ako ti izlaziš konstantno na takva mjesta gdje su te curke u dopičnjacima i koje koje te mole na koljenima,a jbga.brate-tvoj propust.Ne znam koliko imaš godina ali svakom muškarcu to u određenom razdoblju laska...ja sam teta u tridesetim i izađem svugdje po malo i nije istina da nema pristojnih cura,koje se nikome ne bacaju pod noge,i koje su decentno našminkane i obučene...svugdje ima svega,ali ne traba generalizirati,ne bi ni svi muškarci jebali drolje ima onih kojima je to ispod časti,kao ni to da nisu sve žene u kratkoj suknji droljice...po stavu se to da vrlo dobro procijeniti...

#187:   Autor: eldiablo Post Postano: 18.02.2008. 14:42

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › djelomično se slažem s ovim gore...čuj,ako ti izlaziš konstantno na takva mjesta gdje su te curke u dopičnjacima i koje koje te mole na koljenima,a jbga.brate-tvoj propust.Ne znam koliko imaš godina ali svakom muškarcu to u određenom razdoblju laska...ja sam teta u tridesetim i izađem svugdje po malo i nije istina da nema pristojnih cura,koje se nikome ne bacaju pod noge,i koje su decentno našminkane i obučene...svugdje ima svega,ali ne traba generalizirati,ne bi ni svi muškarci jebali drolje ima onih kojima je to ispod časti,kao ni to da nisu sve žene u kratkoj suknji droljice...po stavu se to da vrlo dobro procijeniti...


Zapravo - ne izlazim - svuda bio, svasta vidio.....
Da, prije mi je to laskalo i jos uvijek mi laska - to nije stvar godina, svatko uziva biti pozeljan bez obzira na godine....samo sto me to vise ne ispunjava.
Hm...a gdje to? daj reci pliz, bas me zanima idem odmah u subotu tamo...ne vjerujem dok ne vidim....
Nisam niti rekao da bih svi, niti da su sve. (98% - postoji stereotip)
Nazalost, najbolji glumci/glumice nisu na filmskom platnu....svaka cast iskrenima!

#188:   Autor: marrai Post Postano: 18.02.2008. 15:03

recimo ja subotom ne izlazim tak da ti ne mogu ništa preporučiti...izađem četvrtkom ili petkom...gužvu ne podnosim. U Obp nećeš naletiti na te kako ti voliš reći"cajkošice u dopičnjacima",četvrtkom i petkom je tamo najbolje,živa svirka,ekipa starija,nema gužve i pijanih kretena...

#189:   Autor: malaplava Post Postano: 18.02.2008. 15:36

Ono što želiš to i vidiš..., nije baš svaka drolja...a meni se čini da se takve više ističe, jer prije vidiš onu u kraćoj suknji i maskiranu a ne onu decentnu tamo negdje u kutu koja ako pleše , onda to radi gledajući u svoje cipele..., lijepa je možda ali takve ne dolaze do izražaja...ne pod okolnostima gdje je jedna ili obje strane popile više...uostalom rijetko da ćeš u tri ujutro naći bilo koga da ti kaže nešto pametno...
Meni osobno se subotom ne da raspravljati o super pametnim stvarima,smaku svijeta, religiji i td., jedan dan u tjednu bih se zabavila, opustila, plesala..., mislim da me to ne čini lošom, droljom, neobrazovanom,glupom, primitivnom i sve ostalo već navedeno...ali eto nisam samu sebe prikazala u najboljem izdanju...

#190:   Autor: MissTake Post Postano: 18.02.2008. 16:24

izlazim četvrtkom, petkom i subotom

i mogu reći da u OBP nema cura u dopičnjacima... sve starija ekipa, eventualno nešto malo mlađe bude sub u bastionu(tamo dolazim tek oko 2-3 jer ranije ima previše djece)

hvala bogu da prije vidiš onu u kraćoj suknji itd. ali da li s njom poželiš otići na poslijepodnevnu kavicu nedjeljom???

#191:   Autor: marrai Post Postano: 18.02.2008. 17:24

ovo što je malaplava napisala za jedan dan u tjednu,potpisujem definitivno Smile jedan dan u tjednu želim se opustiti,zabaviti,isplesati,napiti se...neopterećena time što će netko drugi reći i misliti,izlazim da ugodim sebi a ne da lovim zjake okolo i komentiram tko kako izgleda.jebeš izlazak ako ću cuclati jednu cugu sjedeći i raspravljajući o nekim teškim temama... Ne, ne i ne!

Zadnja promjena: marrai; 18.02.2008. 17:26; ukupno mijenjano 1 put.

#192:   Autor: MissTake Post Postano: 18.02.2008. 17:25

bit izlaska i je zabava, a ne 1. vidjeti ili 2. biti viđen

#193:   Autor: marrai Post Postano: 18.02.2008. 17:26

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › bit izlaska i je zabava, a ne 1. vidjeti ili 2. biti viđen
Točno! samo malo nas je koji tako razmišljamo...

#194:   Autor: MissTake Post Postano: 18.02.2008. 17:31

ne kužim cure koje samo kupe coca-colicu i cugaju na slamčicu i gledaju tko ih gleda

ja kad okupim ekipu odemo van skačemo, zabavljamo se... nikad se ne napijemo, obično ih ima nekoliko koji voze, a ovi što mogu cugati max 2-3 dalmatina

mnogo puta mi je žao ljudi koji onak stoje tužno sa strane i gledaju kako je nama super, a oni broje pristojno vrijeme za otići kući

onda sutra: jesi vidio/vidila...

meni je ovu sub bilo super... nas 4 cure, još u OBP srele njih5(muško-žensko društvo, među kojima i jedan studnet na razmjeni-spaljenko) otišli u bastion i zabavila se ko' nikada u životu

nije bitno gdje se izađe već s kime
evo u petak idem u miniteatar i već znam da će biti puno ljudova s kojima sma dobra i da će biti jaaaako dobro. a miniteatar odudara od mjesta gdje obično izlazim(OBP, tufna, bastion)

#195:   Autor: malaplava Post Postano: 19.02.2008. 8:54

MissTake je napisao/la: ›
nije bitno gdje se izađe već s kime

potpisujem...

#196:   Autor: eldiablo Post Postano: 19.02.2008. 8:57

MissTake - offtopic - al uvijek

#197:   Autor: DUGI Post Postano: 26.02.2008. 1:17

[quote="MissTake"]
ne kužim cure koje samo kupe coca-colicu i cugaju na slamčicu i gledaju tko ih gleda

Ni ja ali vecinom su takve.

#198:   Autor: DUGI Post Postano: 26.02.2008. 1:26

marrai je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › bit izlaska i je zabava, a ne 1. vidjeti ili 2. biti viđen
Točno! samo malo nas je koji tako razmišljamo...

Da a pogotovu medju zenskim rodom.he he

#199:   Autor: deer_hunter Post Postano: 06.04.2008. 11:00

zašto su Osječanke u naslovu napisane malim slovom, a Osječani velikim? osijek031.com smile

#200:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 06.04.2008. 12:05

taj topic je otvorila zena i automatski se podredila muskarcima, sto je normalno, ne krivim ju hahhaha.... stovise pohvaljujem ju osijek031.com smile
sala naravno... Smile

#201: Beark ! Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: Zveki Post Postano: 12.04.2008. 8:29

Cure iz osijeka su najljepše cure u EU a dečki neznam negledam ih Evil or Very Mad

#202:   Autor: fireman911 Post Postano: 03.05.2008. 23:31

Cure iz Osijeka su lijepe kao slika a na slici prometna nesreća!!!!! Mislim da su totalne skalamerije no moram priznati da su još uvijek lijepše nego baranjke

#203:   Autor: Neko... Post Postano: 02.08.2008. 12:54

betty je napisao/la (Pogledaj post): › hm cure stvarno sve vise drze do sebe i ima zaista jako puno lijepih i zgodnih cura. nisu one toliko izbirljive nego je zakon ponude i potraznje neuravnotezen. decki su blago receno katastrofa. oni iznad 25 uopce vise ne drze do sebe, ja znam sam o 2 decka koji imaju preko 25 godina za koje mogu reci da barem malo vremena ulazu u svoj izgled,vjezbaju,prate modu barem malo.ovi mlađi od 18-22 ,vidim da imaju potencijala samo da se s godinama ne zapuste. mislim da cu prijeci na te mlađe,mlađe je slađe Smile


Pozdrav svima, da se osvrnem malo i ja, ne-Osječanin Very Happy
Vidim, Osječanke, sve ste nešto navalile na mlađe dečke. Ko da je problem s 20 godina sjajno izgledati, pogotovo uz današnju ponudu obleke i svih ostalih modnih detalja... Fora je izgledati dobro s 30 ili 35 godina (odnosi se i na cure!, možda na njih i više). Meni je 31 - da sam sredinom 90-ih imal to kaj imaju današnji tinejdžeri, eheeej - pa izgledal bi ko Apolon! Wink
P.S. Da malo stanem na mušku stranu, pa ovi danas imaju i daleko bolju motivaciju nego mi nekad - cure se već s 13-14 sređuju ko da im je 20, izbacuju svoje mlade "atribute", pa onda moraš biti na visini. Mi nekad s 19 nismo ni htjeli pogledati 15-godišnjakinju, a danas ih - ne smijemo gledati, haha...

#204:   Autor: empetri Post Postano: 02.08.2008. 13:11

di ide ovaj svijet . .

#205:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 02.08.2008. 16:53

Dobriiiiii... Ja sam na našim druženjima bila oduševljena curama i dečkima. Imam i svoje favorite ali šutim o tome.

#206:   Autor: daddylonglegs Post Postano: 13.08.2008. 19:12

cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.

#207:   Autor: Mikro Post Postano: 13.08.2008. 20:05

Osječanke su najljepše na svitu a naročito one od 35-40 god PRAVE SU!

#208:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 13.08.2008. 20:53

daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): › cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.


hm, ne sjećam se da su u "poziranju" slike misica i mistera...samo slike onih koji su se iste usudili staviti i na taj način se izmaknuti anonimnosti nadimka.Nikada za sebe nisam rekla da sam lijepa.A i, momak, kriterij mi nije nečija ljepota, jer u pravu si, ako je suditi po mom izgledu, ne bih baš dobro prošla pa stoga nije ni čudo što sam sama...

A sad, o tome da su slobodne slobodne s razlogom, da, i tu si u pravu. Definitivno sam slobodna s razlogom. I jako dobro znam koji su to razlozi.To su moji razlozi.
Ali, ne ocjenjujem djevojke kurvama, a dečke ne znam ni ja kako na osnovu njihovog izgleda i ako ih nisam upoznala. Čak i kad nekoga poznajem, nemam pravo osuđivati.Jer ja nisam ta druga osoba i ne znam kako bih se ponašala na njihovom mjestu.

Slobodno reci kako su ti Osječanke ružne. Imaš pravo na svoje mišljenje. Ljepota je relativan pojam. Ali nije u redu da ijednu nazivaš kurvom, osim ako nisi 100% siguran da se žena ne bavi tim poslom.

I da, stavi svoju sliku u "poziranje" da možemo i mi komentirati...

uživaj! Smile

#209:   Autor: Bojo Post Postano: 13.08.2008. 21:17

brate...moram priznat da ove godine ima dosta lijepih cura na kopici...al ne znam di se one sakriju preko zime...brate ko medvjedi,spavaju zimski san,a kad se mora na kopiku onda procvjetaju Smile

#210:   Autor: kopile Post Postano: 13.08.2008. 23:43

daddylonglegs je napisao/la: ›
cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.
A kao tvrđa je neko mjerilo?Što se tiče ove teze da su slobodne slobodne s razlogom tu baš i nije stvar samo u izgledu nego ih ima dosta koje su slobodne jer imaju previsoke kriterije(prije svega ekonomske).

#211:   Autor: MissTake Post Postano: 13.08.2008. 23:46

1. sve su žene kurve
2. sve su sponzoruše
3. sve su rođene samo da iskorištavaju, idu kod frizera i peglaju kartice
4. sve dobre su zauzete
5 a te su dobre jer nisu vaše, a kad jedna takva "dobra" postane životna družica onda shvatiš kakva je beštija pa bježiš od nje
6. uglavnom sve su žene iste samo u drugom pakiranju....
-zašto bi osječanke bile bolje
osijek031.com smile osijek031.com smile

p.s. kornjačo, nisi bio niti na 1 kavi Smile

#212:   Autor: kopile Post Postano: 13.08.2008. 23:56

MissTake je napisao/la: ›
1. sve su žene kurve
2. sve su sponzoruše
3. sve su rođene samo da iskorištavaju, idu kod frizera i peglaju kartice
4. sve dobre su zauzete
5 a te su dobre jer nisu vaše, a kad jedna takva "dobra" postane životna družica onda shvatiš kakva je beštija pa bježiš od nje
6. uglavnom sve su žene iste samo u drugom pakiranju....
-zašto bi osječanke bile bolje
osijek031.com smile osijek031.com smile

p.s. kornjačo, nisi bio niti na 1 kavi Smile
Ne sve ali većina da,tj većina od onih što na nešto liče.

#213:   Autor: Elena_Os Post Postano: 14.08.2008. 9:09

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
1. sve su žene kurve
2. sve su sponzoruše
3. sve su rođene samo da iskorištavaju, idu kod frizera i peglaju kartice
4. sve dobre su zauzete
5 a te su dobre jer nisu vaše, a kad jedna takva "dobra" postane životna družica onda shvatiš kakva je beštija pa bježiš od nje
6. uglavnom sve su žene iste samo u drugom pakiranju....
-zašto bi osječanke bile bolje
osijek031.com smile osijek031.com smile

p.s. kornjačo, nisi bio niti na 1 kavi Smile
Ne sve ali većina da,tj većina od onih što na nešto liče.

Ne mora čak ni ličiti na nešto..priroda joj je dala pi*ku.. a muškarci se na istu lijepe po principu muha na muholovku..doduše neki uz ogromne količine alkohola radi zamagljenja vida i osjećaja povraćanja/gađenja, a nekima par ne treba niti alkohol... Laughing

#214:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 14.08.2008. 9:44

MissTake je napisao/la: ›
1. sve su žene kurve
2. sve su sponzoruše
3. sve su rođene samo da iskorištavaju, idu kod frizera i peglaju kartice
4. sve dobre su zauzete
5 a te su dobre jer nisu vaše, a kad jedna takva "dobra" postane životna družica onda shvatiš kakva je beštija pa bježiš od nje
6. uglavnom sve su žene iste samo u drugom pakiranju....
-zašto bi osječanke bile bolje
osijek031.com smile osijek031.com smile

p.s. kornjačo, nisi bio niti na 1 kavi Smile


Ma jesam. ili sam to sanjao? Confused

#215:   Autor: Neko... Post Postano: 14.08.2008. 10:38

daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): › cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.


E moj prijatelju, vidim da tebi fali pokoja godinica, a i malo (malo više!) poštovanja prema nježnijem spolu. "Super" su mi te generalne ocjene o kurvama, problem je tek što ih donose ili iskompleksirani balavci (koje niti jedna od tih "kurvi" ne želi) ili nekakve primitivne muško-šovinističke sirovine. Ti sam odaberi koja ti je kategorija bliskija, gdje se vidiš...

Nemoj se ljutit na ovim, ponešto grubljim konstatacijama, ali jednako su grube tvoje (pr)ocjene svojih sugrađanki, s kojima ćeš (su)živjeti i za 10, za 20, za 30 godina... Uostalom, zar velika većina muškaraca ne "šara okolo"? A, s kim šaraju? Svi bi frajeri "poštenu i finu", ali bi i malo provoda... E moj brale...

#216:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 14.08.2008. 10:50

Neko... je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): › cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.


E moj prijatelju, vidim da tebi fali pokoja godinica, a i malo (malo više!) poštovanja prema nježnijem spolu. "Super" su mi te generalne ocjene o kurvama, problem je tek što ih donose ili iskompleksirani balavci (koje niti jedna od tih "kurvi" ne želi) ili nekakve primitivne muško-šovinističke sirovine. Ti sam odaberi koja ti je kategorija bliskija, gdje se vidiš...

Nemoj se ljutit na ovim, ponešto grubljim konstatacijama, ali jednako su grube tvoje (pr)ocjene svojih sugrađanki, s kojima ćeš (su)živjeti i za 10, za 20, za 30 godina... Uostalom, zar velika većina muškaraca ne "šara okolo"? A, s kim šaraju? Svi bi frajeri "poštenu i finu", ali bi i malo provoda... E moj brale...


@Neko... nu, kikoša, nu Very Happy

#217:   Autor: Monstrum Post Postano: 14.08.2008. 10:51

šta fali meni ja sam osječanin a baš sam si super sam sebi a i drugima jel tako.....Smile

#218:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 14.08.2008. 11:00

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › šta fali meni ja sam osječanin a baš sam si super sam sebi a i drugima jel tako.....Smile


tako Very Happy

#219:   Autor: legica_os Post Postano: 14.08.2008. 14:40

Idem ja danas Županijskom a ispred mene ide ženska,crnka,tijelo za poželiti,u bijelim uskim hlačama i bijeloj majici i bijelim japankama...
ali kad se okrenila,strašno...prekrasna kao i odozada a na čelu ožiljak i na jednom obrazu mladež onak poveći...odvratno,a da nema toga dvoje...misica joj ne bi bila ravna....

prekrasno mi je vidjeti na crnki bijelu odjeću....a na plavuši crno....

pogotovo kad obuče bijele sandale,crne kratke hlače,bijeli kaiš i crni korzet auuu ( kao ja u subotu Embarassed)

#220:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: Callistemon Post Postano: 14.08.2008. 18:04

Curke mi izgledaju naprilitano i sve nekak' na istu foru... pa se onda jadni decki ne mogu odluciti Smile

#221:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: fairy Post Postano: 15.08.2008. 10:41

Callistemon je napisao/la (Pogledaj post): › Curke mi izgledaju naprilitano i sve nekak' na istu foru... pa se onda jadni decki ne mogu odluciti Smile


Nekak napirlitano??? NEKAK......jooooj,,,,joooooj,,,,dečko pa priča purgerski....jooooj,,,,,i još pri tome i CURKE,,,,pa ne znam ima li veće spuštalice od lika koji priča purgerski?,,,,brate sori, ali ko derpei ste,,,njeee njeeee,,,,,

#222:   Autor: rockeros Post Postano: 15.08.2008. 11:34

da zenske su poprilično na istu foru osim rockerica a one opetpre klosarski izgledaju,starke izrezane hlače

#223:   Autor: Neko... Post Postano: 15.08.2008. 12:15

Dečki, dečki, pa dobro kakav vi problem imate? Ako ste pravi frajeri, onda zavedete (i odvedete) takvu curu, neovisno o tome kaj ima obučeno. Ionak ćete to svući, zar ne, hehe? I onda - ponavljam, ako ste pravi frajeri - prilagođavate odjevne kombinacije svojim kriterijima i ukusima, a ona će - ako ste pravi frajeri - sa zadovoljstvom (i zaljubljenog pogleda) učiniti sve da vas usreći...
Najlakše je "sa strane" kritizirati, a ništa ne poduzimati...

#224:   Autor: Bojo Post Postano: 15.08.2008. 12:39

eh...kakve su mi osječanke...one koje ja poznajem...svaka je lik od žene i voli se i zna zajebavat,ima par koji dižu nos do neba,al one su u manjini i te izbjegavam...što je super Smile ..eto nije sve u ljepoti izvana Smile

#225:   Autor: rockeros Post Postano: 15.08.2008. 12:39

e poduzima se ali su previse umisljene da neznam kako izgledaju i da mogu imat ne znam koga
i kad joj priđeš onda ono kao sta je tebi

#226:   Autor: Poppy Post Postano: 15.08.2008. 13:25

Neko... je napisao/la: ›
ako ste pravi frajeri - prilagođavate odjevne kombinacije svojim kriterijima i ukusima,

Zbunj, zbunj

#227:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 15.08.2008. 13:34

Monstrum je napisao/la: ›
šta fali meni ja sam osječanin a baš sam si super sam sebi a i drugima jel tako.....Smile
Ma toliko si super da bi te ja (u slučajevima da sam žemsko il gej, jelte) oma pojebo do iscrpljenja osijek031.com smile

#228:   Autor: daddylonglegs Post Postano: 16.08.2008. 2:31

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): › cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.


hm, ne sjećam se da su u "poziranju" slike misica i mistera...samo slike onih koji su se iste usudili staviti i na taj način se izmaknuti anonimnosti nadimka.

Nikada za sebe nisam rekla da sam lijepa.A i, momak, kriterij mi nije nečija ljepota, jer u pravu si, ako je suditi po mom izgledu, ne bih baš dobro prošla pa stoga nije ni čudo što sam sama...

A sad, o tome da su slobodne slobodne s razlogom, da, i tu si u pravu. Definitivno sam slobodna s razlogom. I jako dobro znam koji su to razlozi.To su moji razlozi.
Ali, ne ocjenjujem djevojke kurvama, a dečke ne znam ni ja kako na osnovu njihovog izgleda i ako ih nisam upoznala. Čak i kad nekoga poznajem, nemam pravo osuđivati.Jer ja nisam ta druga osoba i ne znam kako bih se ponašala na njihovom mjestu.

Slobodno reci kako su ti Osječanke ružne. Imaš pravo na svoje mišljenje. Ljepota je relativan pojam. Ali nije u redu da ijednu nazivaš kurvom, osim ako nisi 100% siguran da se žena ne bavi tim poslom.

I da, stavi svoju sliku u "poziranje" da možemo i mi komentirati...

uživaj! Smile


duso nisi shvatila zasto sam ja rekao da cure u poziranju nisu misice... po stavu, postovima su se postavile ko da su bogom dane i sta ja znam sto jos

i naravno u danasnjem svijetu postoji i drugo znacenje rijeci kurva.. eto da ti ga priblizim : zenska koja se oblaci neukusno i izazovno, zivi razuzdanim zivotom, imade visestruke partnere u kratkom vremenu itd.
naravno da nisam mislio na prostituciju Rolling Eyes

zivila! Wink

#229:   Autor: Poppy Post Postano: 16.08.2008. 8:13

daddylonglegs je napisao/la: ›
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): › cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.


hm, ne sjećam se da su u "poziranju" slike misica i mistera...samo slike onih koji su se iste usudili staviti i na taj način se izmaknuti anonimnosti nadimka.

Nikada za sebe nisam rekla da sam lijepa.A i, momak, kriterij mi nije nečija ljepota, jer u pravu si, ako je suditi po mom izgledu, ne bih baš dobro prošla pa stoga nije ni čudo što sam sama...

A sad, o tome da su slobodne slobodne s razlogom, da, i tu si u pravu. Definitivno sam slobodna s razlogom. I jako dobro znam koji su to razlozi.To su moji razlozi.
Ali, ne ocjenjujem djevojke kurvama, a dečke ne znam ni ja kako na osnovu njihovog izgleda i ako ih nisam upoznala. Čak i kad nekoga poznajem, nemam pravo osuđivati.Jer ja nisam ta druga osoba i ne znam kako bih se ponašala na njihovom mjestu.

Slobodno reci kako su ti Osječanke ružne. Imaš pravo na svoje mišljenje. Ljepota je relativan pojam. Ali nije u redu da ijednu nazivaš kurvom, osim ako nisi 100% siguran da se žena ne bavi tim poslom.

I da, stavi svoju sliku u "poziranje" da možemo i mi komentirati...

uživaj! Smile


duso nisi shvatila zasto sam ja rekao da cure u poziranju nisu misice... po stavu, postovima su se postavile ko da su bogom dane i sta ja znam sto jos

i naravno u danasnjem svijetu postoji i drugo znacenje rijeci kurva.. eto da ti ga priblizim : zenska koja se oblaci neukusno i izazovno, zivi razuzdanim zivotom, imade visestruke partnere u kratkom vremenu itd.
naravno da nisam mislio na prostituciju Rolling Eyes

zivila! Wink


ako se cure na forumu (ili bilo koje druge cure ili dečki) odlično osjećaju u svojoj koži bez obzira na mane, što je tu loše?! znaš kako se kaže... moraš znati voljeti sebe da bi mogao voljeti druge! Wink

"...žive razuzdanim životom i imaju višestruke partnere..."... nije li to upravo ono čime se muškarci vole hvaliti?! uostalom... već se žalite kako je curama u gradu nemoguće prić... što bi tek bilo da smo sve jako čedne?! Razz

#230:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: Callistemon Post Postano: 18.08.2008. 13:17

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Callistemon je napisao/la (Pogledaj post): › Curke mi izgledaju naprilitano i sve nekak' na istu foru... pa se onda jadni decki ne mogu odluciti Smile


Nekak napirlitano??? NEKAK......jooooj,,,,joooooj,,,,dečko pa priča purgerski....jooooj,,,,,i još pri tome i CURKE,,,,pa ne znam ima li veće spuštalice od lika koji priča purgerski?,,,,brate sori, ali ko derpei ste,,,njeee njeeee,,,,,


kako krivi dojam ostavih... slavonsko i srce i duša... čak ni sa Bok ne pozdravljam - onak iz inata, makar to radi 99% ljudi, pa i u Slavoniji...

#231:   Autor: Paka Post Postano: 18.08.2008. 19:20

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Evo ako me odmah netko napadne za ovo, moram reci da je to SUBJEKTIVNO mišljenje proizašlo iz toga što sam Osječanin i živim tu cijeli život, a sa više sam cura bio iz drugih mjesta nego iz Osijeka.

To ti je zato sto te ovjde ljudi poznaju... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Ima i tu nečega. Shvate da sam predobar za njih Twisted Evil


Dragi Evil Poodingh reći ću ti samo da dečkima u Os fali skromnosti i poniznosti, jer kad bi lokalno subotnje men's only uskogrudno grupno druženje u kutu i hrabro dovikivanje "ideš mala!!! ks ks!!" zamijenili kojim upadom prije 100 l alkohola cura bi shvatile da je tom liku stvarno stalo da popriča s tobom.....I izgled nije toliko bitan no ak netko ima komplekse onda samo njih i vidiš jer ih pkušava prikriti na majmunske načine..Very Happy Sorry I'm just evil !!!

#232:   Autor: wendy_wild20 Post Postano: 18.08.2008. 23:37

meni su svi bezevezeeeeeeeeeeeee................

#233: Funny Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: jasnica Post Postano: 19.08.2008. 7:35

Honey, podržavam tvoje mišljenje. U pravu si 100%:

#234:   Autor: Dgo_Os Post Postano: 19.08.2008. 16:12

..meni se cini da ste svi ovdje usamljeni...

#235:   Autor: wendy_wild20 Post Postano: 20.08.2008. 1:24

Bolje biti sam, nego piti sam hehe

#236:   Autor: blaster-x Post Postano: 11.09.2008. 16:59

Osječanke su.... ima ih zgodnih i prezgodnih... i smontirane su i opremljene modnim dodacima kako i priliči... Ali sve su mi nekako preslične jedna drugoj, kao na isti kalup rađene... Jednom sam prilikom, u jednoj zemlji par tisuća km od Osijeka, vidio curu u gomili i po furci pomislio da ne može biti niotkud dalje već iz našeg grada... tako sam bio u pravu....

#237:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani?? Autor: 1step2far Post Postano: 11.09.2008. 17:02

Ne mora osoba biti savršeno lijepa da bi bila jednostavno super.

#238:   Autor: insomnia Post Postano: 19.09.2008. 10:18

Ja zapravo nisam sigurna da li je u ovom topicu riječ o tome kakvi su Osječani/ke fizički, ili psihički? Ja osobno nisam Osječanka, ali sam se s Osijekom toliko poistovjetila, i s Osječanima, da imam samo riječi pohvale za njih, bar po pitanju psihičkih osobina, fizičke osobine su mi potpuno nebitne, i ne kontam kako netko može klasificirati Osječane/ke kao lijepe ili ružne..
daddylonglegs je napisao/la: ›
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): › cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.


hm, ne sjećam se da su u "poziranju" slike misica i mistera...samo slike onih koji su se iste usudili staviti i na taj način se izmaknuti anonimnosti nadimka.

Nikada za sebe nisam rekla da sam lijepa.A i, momak, kriterij mi nije nečija ljepota, jer u pravu si, ako je suditi po mom izgledu, ne bih baš dobro prošla pa stoga nije ni čudo što sam sama...

A sad, o tome da su slobodne slobodne s razlogom, da, i tu si u pravu. Definitivno sam slobodna s razlogom. I jako dobro znam koji su to razlozi.To su moji razlozi.
Ali, ne ocjenjujem djevojke kurvama, a dečke ne znam ni ja kako na osnovu njihovog izgleda i ako ih nisam upoznala. Čak i kad nekoga poznajem, nemam pravo osuđivati.Jer ja nisam ta druga osoba i ne znam kako bih se ponašala na njihovom mjestu.

Slobodno reci kako su ti Osječanke ružne. Imaš pravo na svoje mišljenje. Ljepota je relativan pojam. Ali nije u redu da ijednu nazivaš kurvom, osim ako nisi 100% siguran da se žena ne bavi tim poslom.

I da, stavi svoju sliku u "poziranje" da možemo i mi komentirati...

uživaj! Smile


duso nisi shvatila zasto sam ja rekao da cure u poziranju nisu misice... po stavu, postovima su se postavile ko da su bogom dane i sta ja znam sto jos

i naravno u danasnjem svijetu postoji i drugo znacenje rijeci kurva.. eto da ti ga priblizim : zenska koja se oblaci neukusno i izazovno, zivi razuzdanim zivotom, imade visestruke partnere u kratkom vremenu itd.
naravno da nisam mislio na prostituciju Rolling Eyes

zivila! Wink

I samo kratki komentar na ovo- dakle, trebalo bi biti ovako; u poziranje slike trebaju stavljati samo Osječke Angeline Jolie, a bilo bi, uz to, i odlično, kad bi te iste po svojim postovima odavale dojam svojevrsnih božica. Pojam ''forum'' općenito podrazumijeva nekakvu anonimnost, i slike koje je netko stavio u poziranje su samo jedan od načina tih nekih forumaša da se približe jedni drugima, i još bolje upoznaju..

A ovakva sva ostala plićak razmišljanja su mi uvijek bila i više nego zabavna.

#239:   Autor: Dambix Post Postano: 26.09.2008. 13:00

ma joj Osječanke su predobre cure ali njih 70 posto je umišljeno 10 posto ispravno i ostalo ružno do jaja, mislim to su moje neke kalkulacije, nemojte ih uhvatit preozbiljno.. Wink
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::