Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2008. 9:19 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi, ljudi, otići ćemo pravo u offtopic!
Svi smo lijepi, super i najbolji na svijetu.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.02.2008. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš, ma to ovaj dadi kak se vec zove.
Istina osječanke su najljepše cure i svi mi skupa iz osijeka smo supika!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2008. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
Istu stvar mi je rekao jedan frend, a ja ću tebi sad ponovit što sam njemu rekla: nije problem u curama nego u tebi. nisu sve sponoruše, a ti očegledno stalno na takve naljećeš. možda da promijeniš mjesto izlaska?! Wink
[/quote]

ne vrijedi jer su svugdje iste. btw ja sam svoju hanumu nasao van osijeka i ne bunim se, jer ove u osijeku su bas to sto sam napisao, i nisam uspio naci ono sto sam trazio, mozda je to sudbina igra slucaja, ali cijenim to sto sam sada nasao... a ove misle da su bogom dane. pre umisljeno pre nesto... de haloo neka se prizemlje prvo onda cemo pricati. vani kad smo bili, samo smo se sprdali i zezali da je to nes ne vidjeno na njihov racun. kad skontaju da ih sprdamo sam zdime....
mozda sam se igrom slucaja setao podosta iskustva na relacijama zg-os (i izlazio u zg, zato cijenim te cure koje i kazu odma sto misle a nase se sve nes preseravaju al doslovno!) i s podosta ljudi jer se krecem u takom okruzenju... pa kazem to sto mislim i sto je tako. ali to nije samo moje osobno misljenje vec i svih osoba oko mene koje se nalaze!

a ako mislis da je tako da treba promjenit okruzenje onda u osijeku napisi 5 MJESTA gdje se mogu naci take normalne cure, imam dosta kolega koji su solo pa bi im bilo drago da upoznaju neke 'normalne' a ne bestije... a vjerujem da neces moci napisati ni jedno normalno mjesto za ekipu od 30 god di se moze normalno izaci i popit kava na miru. (ajde sad kobojage tufna di budu domjenci iz sl banke petkom pa se ta mlada ekipa opija i sl) ali ajde da je to samo 1 mjesto di su preostala 4?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2008. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja bi volio znati za ta mjesta.Jeftinije mi to,nego da idem po bmw-a,definitivno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freshLegica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: ispred laptopa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2008. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja bi htjela znati gdje su ta mjesta u os gdje s može naletiti n ekipu koja je starija od 25,i nema klinaca..i gdje su normalni osječani...tek se doselila u os, pa me stvarno zanima gdje su ta mjesta..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pašće
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2008. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko vidim već ste na prvom mijestu -031-

_________________
njuškom naprijed,pa kud me odvede
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2008. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam mislio na ovaka mjesta(bez uvrede) nego mjesta sa ljudima od krvi i mesa,jer još uvijek sam pobornik klasike.Znači sex preko žice ne spada u tu kategoriju... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2008. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"U Ono vrijeme išao putnik te došao do gradskih zidina i vrata. Ispred vrata stajaše neki starac. Sve to pored puta promatrao neki čovjek. Putnik pozdravi starca i upita: Kakvi ljudi žive u ovom gradu?
Starac ga pogleda i reče:-A kakvi ljudi žive u gradu iz kojega dolaziš?-
Putnik reče: -Pa, dobri ljudi, slažu se, pomažu si međusobno u dobru i zlu, dobri svakako, sjajni.-
Starac ga pogleda i kaza:- Vidiš takvi dobri ljudi žive i ovdje u ovom gradu-
Ode putnik i vrijeme stade prolaziti, nakon nekog vremena naiđe sljedeći putnik.
On upita Starca isto pitanje:- Hej starče, kakvi ljudi žive ovdje u ovom gradu?-
Starac uzvrati pitanjem: -Kavi ljudi žive u gradu iz kojega dolaziš?-
Reče putnik:- Užasni, sami lopovi, zlice i probisvjeti, samo gledaju kako da te prevare i nagrde jedni druge, zli, loši ljudi.-
Starac će putniku:- Vidiš u ovom gradu žive isti takvi, zli ljudi.-
Nakon što putnik ode, znatiželjan zbog onoga što je čuo i vidio ustade onaj čovjek pored ceste i priđe starcu, te ga upita.
-Pa kako si mogao reći jednom putniku da u gradu žive dobri, a drugom zli ljudi ondje?-
Starac pogleda čovjeka i reče:- Ljudi su onakvi kakve ih nosiš u srcu"


dakle, u Osijeku, kao i u bilo kojem gradu/mjestu ima nas svakakvih i nikada se nece svi svima svidjeti, niti je to potrebno...

al', ja ipak volim vjerovati da su ljudi u vecini dobri Smile
kao sto netko rece : "Svi smo mi super!" Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2008. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonac je napisao/la: ›
osjecanke.... velikom vecinom bestije, sponzoruse..... one koje nisu,a te su u manjini, ne mozes ih pronaci jer ne izlaze nigdje van bas zbog ovih bestija... sve neka prenemaganja nadjebavanja pa to je nesto prestrasno, koda su neznam sto. pobogu pogledaj se u ogledalo pa onda smijes nesto zamisljati. u zagrebu je malo drugacija situacija, kao i na moru. recimo ako si vani negdje i pocnes procu tak s nekom curom, prvo ce te odmjerit i odma ce ti u facu rec imas prolaz ili nemas prolaz, nema onog nekog nadjebavanja i odma znas na cemu si(vjerovatno posljedica brzog zivota). btw ove cure oko osijeka koje se nalaze... nekih 30km su boje ispravnije i komunikativnije nego lokalne. a to nije samo moje misljenje vec velika vecina mojih kolega s posla prijatelja itd..(a popis je podulji) je identicna!
kod nas je bitno samo koliki ti je "pasos" koji auto vozis(zalosno je reci da u nasoj zupaniji ima najvise prodanih NOVIH bmw-a u cijeloj hrvatskoj, mozda to nesta drug znaci) i kolika ti je placa...
Apsolutno se slažem sa svime napisanim,i samo bih dodao da sam malo gdje upoznao toliko licemjernih i prepotentih djevojaka kao što su u Osijeku.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2008. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Jadne te cure ako se povode za autima, tamo mogu biti dobro isprcane, drugo ništa. Šta imaš od auta? Razumijem dečke koji vole svoja auta, ali ljubav prema tuđim autima i davanje da ne kažem pičke zbog beemveja, ma joooooooj! Evo, da sam ja slobodna, ti bi bio moj dečko i ja bi te vozila u Kii Sephii, jel može?
Nije uopće stvar u autu samome po sebi nego je stvar u novcu,a auto je vrlo dobar pokazatelj nečijeg imovinskog stanja.Ako netko vozi novi bmw serije 3 npr. taj sigurno nije socijalni slučaj i sigurno ne živi sa roditeljima i sigurno ima poprilična mjesečna primanja.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
romana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2008. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › "U Ono vrijeme išao putnik te došao do gradskih zidina i vrata. Ispred vrata stajaše neki starac. Sve to pored puta promatrao neki čovjek. Putnik pozdravi starca i upita: Kakvi ljudi žive u ovom gradu?
Starac ga pogleda i reče:-A kakvi ljudi žive u gradu iz kojega dolaziš?-
Putnik reče: -Pa, dobri ljudi, slažu se, pomažu si međusobno u dobru i zlu, dobri svakako, sjajni.-
Starac ga pogleda i kaza:- Vidiš takvi dobri ljudi žive i ovdje u ovom gradu-
Ode putnik i vrijeme stade prolaziti, nakon nekog vremena naiđe sljedeći putnik.
On upita Starca isto pitanje:- Hej starče, kakvi ljudi žive ovdje u ovom gradu?-
Starac uzvrati pitanjem: -Kavi ljudi žive u gradu iz kojega dolaziš?-
Reče putnik:- Užasni, sami lopovi, zlice i probisvjeti, samo gledaju kako da te prevare i nagrde jedni druge, zli, loši ljudi.-
Starac će putniku:- Vidiš u ovom gradu žive isti takvi, zli ljudi.-
Nakon što putnik ode, znatiželjan zbog onoga što je čuo i vidio ustade onaj čovjek pored ceste i priđe starcu, te ga upita.
-Pa kako si mogao reći jednom putniku da u gradu žive dobri, a drugom zli ljudi ondje?-
Starac pogleda čovjeka i reče:- Ljudi su onakvi kakve ih nosiš u srcu"


dakle, u Osijeku, kao i u bilo kojem gradu/mjestu ima nas svakakvih i nikada se nece svi svima svidjeti, niti je to potrebno...

al', ja ipak volim vjerovati da su ljudi u vecini dobri Smile
kao sto netko rece : "Svi smo mi super!" Smile


kad prihvatis ljude s njihovim nedostatcima i vrlinama puno je lakse gledati njihovu unutrasnjost koja je po meni vaznija nego vanjstina, a svi mi imamo i mane i vrline tako da ako samo gledamo druge a ne sebe naravno da nam nitko nece odgovarati.
u ostalom tko je savrsen?????????????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kamenko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: u parku kod sove
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2008. 7:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: ›
Jadne te cure ako se povode za autima, tamo mogu biti dobro isprcane, drugo ništa. Šta imaš od auta? Razumijem dečke koji vole svoja auta, ali ljubav prema tuđim autima i davanje da ne kažem pičke zbog beemveja, ma joooooooj! Evo, da sam ja slobodna, ti bi bio moj dečko i ja bi te vozila u Kii Sephii, jel može?
Nije uopće stvar u autu samome po sebi nego je stvar u novcu,a auto je vrlo dobar pokazatelj nečijeg imovinskog stanja.Ako netko vozi novi bmw serije 3 npr. taj sigurno nije socijalni slučaj i sigurno ne živi sa roditeljima i sigurno ima poprilična mjesečna primanja.


ili ima popriličan kredit.

_________________
Guide me, I walk slow, stay right beside me, the devil's trying to find me
Hide me,hold up, I take that back, protect me and then give me the strength to fight back
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2008. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]Nije uopće stvar u autu samome po sebi nego je stvar u novcu,a auto je vrlo dobar pokazatelj nečijeg imovinskog stanja.Ako netko vozi novi bmw serije 3 npr. taj sigurno nije socijalni slučaj i sigurno ne živi sa roditeljima i sigurno ima poprilična mjesečna primanja.[/quote]

Pa čuj i nije baš pravilo,al ajd dobro!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2008. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: › Nije uopće stvar u autu samome po sebi nego je stvar u novcu,a auto je vrlo dobar pokazatelj nečijeg imovinskog stanja.Ako netko vozi novi bmw serije 3 npr. taj sigurno nije socijalni slučaj i sigurno ne živi sa roditeljima i sigurno ima poprilična mjesečna primanja.


Auto nije nikakav pokazatelj imovinskog stanja. Danas je više ljudima bitno da imaju dobar novi auto a žive u 25 kvadrata i nemaju što za jest. Glavno da se imaju pokazat svojim novim autom. Takav je naš balkanski mentalitet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.02.2008. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dario_os je napisao/la: ›

Auto nije nikakav pokazatelj imovinskog stanja. Danas je više ljudima bitno da imaju dobar novi auto a žive u 25 kvadrata i nemaju što za jest. Glavno da se imaju pokazat svojim novim autom. Takav je naš balkanski mentalitet.
A onda opet ima auta i ima AUTA, ako shvaćaš šta mislim.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: