Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.11.2007. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
molim uvažene autore ove teme da mi ukažu gdje se to točno nalazi mjesto sa savršenim ljudima, ili bar lijepim ljudima...

P.S. tema ne drži vodu jer nisu navedeni kriteriji po kojima če se nešto ocjenjivati i uspoređivati s nečim.
+ SUBJEKTIVNOG mišljena ovdje ne može biti jer svi vuku zaključke iz nekog dosadašnjeg iskustva.

nitko nije rekao da se negdje nalazi mjesto sa savršenim ljudima

kriteriji su od svakog ponaosob, dakle, po definiciji := SUBJEKTIVNI

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2007. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ja vjerujem da se većini forumaškog muškog roda (bar onih koje sam upoznao na forumu i 100% mojh legosa) nemože dogodit da se u gradu pojave zasrani/prljavi/smrdljivi


Hmmm, think again Smile
Evo, recimo ja: nosim istu frutiku već mjesecima, iste hlače po tjedan dana, majicu oko tri dana (dobro, to je maksimum). Zaflekam se, da, na poslu vrlo često i ne pada mi na pamet dolaziti na posao (koji je uredski da se razumijemo) u najnovijoj kolekciji iz stavi_ime_proizvođača_ili_dizajnera. Da, znam otići na pivo zasran poslije posla, neobrijan i mastan. Pa što?
Mogu ovdje lijepo i argumentirano srati o temi, ali poserem se ja na život u kojem moram paziti na svaki kilogram, triceps, dlačicu, kombinaciju boja i frfljanje. Slobodan čovjek treba imati snage žene koje to od njega očekuju stjerati u kurac!

I'm as mad as hell, and I'm not going to take this anymore! - Howard Beale

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.11.2007. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
ja vjerujem da se većini forumaškog muškog roda (bar onih koje sam upoznao na forumu i 100% mojh legosa) nemože dogodit da se u gradu pojave zasrani/prljavi/smrdljivi


Hmmm, think again Smile
Evo, recimo ja: nosim istu frutiku već mjesecima, iste hlače po tjedan dana, majicu oko tri dana (dobro, to je maksimum). Zaflekam se, da, na poslu vrlo često i ne pada mi na pamet dolaziti na posao (koji je uredski da se razumijemo) u najnovijoj kolekciji iz stavi_ime_proizvođača_ili_dizajnera. Da, znam otići na pivo zasran poslije posla, neobrijan i mastan. Pa što?
Mogu ovdje lijepo i argumentirano srati o temi, ali poserem se ja na život u kojem moram paziti na svaki kilogram, triceps, dlačicu, kombinaciju boja i frfljanje. Slobodan čovjek treba imati snage žene koje to od njega očekuju stjerati u kurac!

I'm as mad as hell, and I'm not going to take this anymore! - Howard Beale


aj sad nemoj srat kad moram tak reć, jebote izlazimo van već 10ak godina i nikad te nisam vidio da si se pojavio vani zasran/neuredan/prljav i šta ti ja sve neznam, jes da se zaseremo i zgužvamo vani ležeći po šankovima al te nikad nisam vidio da si došao zamazan, i poslje posla si nebrojeno puta naletio do mene na kavu i nikad nisi bio kako neki ovdje opisuju "muška svinja", prljav ovakav onakav, čak su mi i starci rekli nebrojeno puta u nekim konverzacijama da te nikad nisu vidjeli onak da si bio neuredan da si se "čuo" i slično, ono kulturan momak Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2007. 0:06 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim da se cure bune da muške i govore da smo svakakvi... e pa i cure su svakakve... primjerice ja vani (nije mi se to jednom dogodilo) i prolazi pokraj mene cura, upicila se za cajke ili štajaznam, kad ono za sobom vuče miris znoja osijek031.com smile ...onda kada se pogleda (netko je več spomenuo) sve se cure isto oblače... čizmice, smeđe ili krem hlače(neke i kratke), smeđa vesta ili štajaznam gore, ravne opeglane kose i šiške ...to je to! svaka tako izgleda... dosta o izgledu, ajmo o ponašanju... hrpa ih je preumišljeno, čim vide da netko ima para cvjetaju,....ma ... neisplati se pisati jer ih je hrpa koje su plitke...

netko je rekao da u gradu ima više cura neg dečkiju.... ja se nebi složio s time jer jedno vrijeme mi se gadilo izači upravo zbog toga što su vani bili samo sve likovi!!!! Shocked Shocked ... jedna cura na 5 likova otprilike... sada mi je nekako podjednako, ali prije sam se čudio kako uopče nema puno cura, valj su skontale da cajke nevaljaju pa idu i dalje van Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 4:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›
pa s obzirom na lepezu muškog roda u ovom gradu, čovjek bi se zapitao ima li drugog izbora nego li okrenuti se na svoj spol osijek031.com smile

Provjeri još mene prije nego se okreneš...Smile
Osim toga, nemoj se ograničiti na ovaj grad, ima još gradova gdje imaš priliku živiti dok si mlada i možeš se preseliti (najlakše prilikom školovanja/studiranja).


živjela sam u drugom gradu, hvala lijepa tamo ostala ne bih, ipak je moj život u Osijeku bio i bit će do kraja moga postojanja..
a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2007. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile
U Excalibur? osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Korina je napisao/la: ›
a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile
U Excalibur? osijek031.com smile

legendo osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 10:40 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Steta sto se i osjecanke i osjecani uglavnom srecu na ulici pa su sredjeni. Zamislite da se svi mozemo vidjeti onakvi kakvi smo ujutro, pa da onda prosudjujemo nesto jedni o drugima.
Ja zivim u gradu koji ima cca 10000 stanovnika, opca zalost i sa zenama i muskarcima. Cim malo iskocim iz nekakvih nepisanih pravila odmah se svi zapjene, a ja bas volim biti drugacija.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2007. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
mladen.jr je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›
pa s obzirom na lepezu muškog roda u ovom gradu, čovjek bi se zapitao ima li drugog izbora nego li okrenuti se na svoj spol osijek031.com smile

Provjeri još mene prije nego se okreneš...Smile
Osim toga, nemoj se ograničiti na ovaj grad, ima još gradova gdje imaš priliku živiti dok si mlada i možeš se preseliti (najlakše prilikom školovanja/studiranja).


živjela sam u drugom gradu, hvala lijepa tamo ostala ne bih, ipak je moj život u Osijeku bio i bit će do kraja moga postojanja..
a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile

mislim da ih ima svuda, ali ovisi kako se drži cura, što će joj prilaziti ako ona glumi nezainteresiranost?

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Totalno zbunjitis topic,ali ajde da pustimo svoj glas...
prvo moram obraniti svoju generaciju i ne slažem se s tim da je većina preko 30-te zapuštena o ne ne,većini bih dala i puno manje godine,nebitno je po meni dali neko izgleda kao apolon ,po meni je bitan šarm i karizma...
stvarno ovdje ispada da su muškarci prljave svinje..s čim se ne slažem...
pođimo od ljudi oko sebe,većina naših dragih forumaša su vidi se uredni dečki koji drže do sebei fino mireeeee,
sad ja sam prva koja bi mogla kenjkati da svako treba biti skladno građen bez jednog grama viška bla bla bla totalno netočno..bitna energija kojo neko zrači....

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.11.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›

a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile
A zašto ti neprobaš prići nekom dečku npr.,mislim danas to vama emancipiranim ženama nebi trebao biti problem,ali naravno to je nemoguće jer ste većina teške kukavice.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2007. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la (Pogledaj post): › Totalno zbunjitis topic,ali ajde da pustimo svoj glas...
prvo moram obraniti svoju generaciju i ne slažem se s tim da je većina preko 30-te zapuštena o ne ne,većini bih dala i puno manje godine,nebitno je po meni dali neko izgleda kao apolon ,po meni je bitan šarm i karizma...
stvarno ovdje ispada da su muškarci prljave svinje..s čim se ne slažem...
pođimo od ljudi oko sebe,većina naših dragih forumaša su vidi se uredni dečki koji drže do sebei fino mireeeee,
sad ja sam prva koja bi mogla kenjkati da svako treba biti skladno građen bez jednog grama viška bla bla bla totalno netočno..bitna energija kojo neko zrači....


Čestitam!Ima ipak još normalnih cura koje žele prodrijeti malo dublje od ove isforsirane vanjštine!Bravo... Juuupiii

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm zanimljiva tema ? Mislima da ljudi u ovom gradu ispod svake razine čovjeka 21 st ali nije ni čudno jer je doslo do velikih fluktuacija stanovništava u proteklih 15 god tako da je dosta gratskog stanovništva otišlo a naselilo se ljudi iz okolice i sa sobom povuklo svoje običaje i ponašanje . Pa recimo da osječani vole maskembal 365 dana u godini , a zato vam je dovoljno otići u tvrđu nemorate u Rio da vidite na sto to izgleda, a valjda ljudi lječe svoje frustracije i komplekse manje vrijednosti pa im bude bolje kad stave masku i misle da dobra fasada i hrpa laži tj dva minusa daju plus , pa nije to matematika to je život i dobijete još jedan veči minus . Ako vas zanimaju točni podaci s popisa 2001 u Osijku na uzorku od 100 ljudi ima 45 muški i 55 žena do 30 god gledam populaciju tj ima 10 % više žena a ne nekakvi suludi omjeri od 7 puta više . Večina ljudi je površno i nevidi zapravo prave vrijednosti nego samo onu laž što im društvo i pojedinci prikazuju i sipaju u uši . Ljudi se zavaravaju sa bajkama o lagodnom životu svi bi mi to htjeli da nemoramo radit da možemo putovat po svjetu i šopingirat po cijele dane ali to jednostavno nejde. Ma pogledajte te djevojčie u tvrđi 15-18 god pa hodaju polu gole to je sramota one ce biti necije majke za 10 god i mislim da bi trebale promjenit malo viziju u glavi ,a ni muški nisu bolji to vam je jednostavno bolesno natjecanje tok ce imat veči i bolji auto ( hrpa lima ) kao djeca a u glavi žica koja povezuje dva uha da neotpadnu nama sklopa ali što ćeš . Mislim da bi se žene trebale malo okrenit i pogledat realno da je jednostavno matematički nemoguče da se svaka uda jel mema toliko muškaraca i trebale bi biti posebno sretne sto ih je netko odabro jel kad pređu 27 god postaje stvarno nemoguče da se više uda jer dolaze mlađe i ljepše ,a muškarac od 30 i žena od 20 opet je moguče zato što je društvo
zapravo patrijarhalno i u stvarnosti nepostoje nikakve emancipacije i ženske slobode kao što im ove feminističke grupe nameču i usađuju u glavu ovo danas je jedna vrlo gruba igra u kojoj ili iskorištavaš ili bivaš iskorišten nema sredine a večina bude iskorištena i odbačena zbog nenormalnih apetita i pohlepe što dovodi do značajnog poremečaja i psihološkog oštečenja u glavi . Njemački psihoanalitičar From kaze da je za takvo ponašanje zapravo kriva slabost i nemoč ljudi da nešto postignu u životu i onda žene imaju potrebu da trče za nekim tko pod upitnikom ima novaca jer su slabe i izgubile su moč da vole i zapravo da se zaljube u nekog tko im se sviđa a možda nema toliko novaca koliko se ocekuje što dovodi kod zena u glavi do trajnog poremečaja stvarnosti .
Evo i na kraju da napravim rezime ovog kratkog izlaganja sve su svemu ljudi bi trebali stat na zemlju i zapamtit da prevelike razlike u životu nisu moguče u 99.9% slučajeva gledajuči psihički fizički , materijalno i da se neterebaju zamarat da ce u životu bit s nekim tko je inferijorniji u svemu mora biti priblizno jednoako da bi uspjelo, nije tu samo ljubav nego i dali vas neko poštiva i cejni , uzmimo primjer klackanja skim se možete klackat s onim tko ima približno kila ne isto približno a ako je imam 100kg a neko 20kg pa to je jasno da ce ova druga osoba samo odletit koliko god pokusala se kalckat .

Evo nadan se da nisam povrijedio statut , hvala unaprije ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 16:55 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pametno zboris, ali bilo bi ljepse da znas i hrvatsku gramatiku. Bez uvrede. O covjeku mozes saznati puno preko pismenog uratka. Meni su vratili seminarski rad na fakultetu samo zato jer sam koristila rijec "doktrina" koja nije hrvatskog porijekla i morala sam je zamijeniti sa rijeci "istina". Onda sam dobila ocjenu odlican. Mislim da to objasnjava sve.
Puknula bih da nisam ovo napisala, sada mi je puno lakse!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: › Pametno zboris, ali bilo bi ljepse da znas i hrvatsku gramatiku. Bez uvrede. O covjeku mozes saznati puno preko pismenog uratka. Meni su vratili seminarski rad na fakultetu samo zato jer sam koristila rijec "doktrina" koja nije hrvatskog porijekla i morala sam je zamijeniti sa rijeci "istina". Onda sam dobila ocjenu odlican. Mislim da to objasnjava sve.
Puknula bih da nisam ovo napisala, sada mi je puno lakse!
Možemo i ovako to što je par slova jenostavno ispalo prilikom pisanja nemgu si pomoč ali to neznači da moja gramatika nije u redu i nemoraš se pravit pametna i potencirat ljudima iz cijelog grada da TI STUDIRARŠ moš misli kao nitko drugi nema fakultet ili doktorat pa svi cekaju tebe da ih prosvjetliš , dovoljno je samo da navedeš koliko imaš godina i što studiraš sve če ljudima biti jasno . ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: