Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2008. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neko... je napisao/la: ›
ako ste pravi frajeri - prilagođavate odjevne kombinacije svojim kriterijima i ukusima,

Zbunj, zbunj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2008. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
šta fali meni ja sam osječanin a baš sam si super sam sebi a i drugima jel tako.....Smile
Ma toliko si super da bi te ja (u slučajevima da sam žemsko il gej, jelte) oma pojebo do iscrpljenja osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddylonglegs
Offline
Avatar

Ukupno postova: 78
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2008. 2:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): › cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.


hm, ne sjećam se da su u "poziranju" slike misica i mistera...samo slike onih koji su se iste usudili staviti i na taj način se izmaknuti anonimnosti nadimka.

Nikada za sebe nisam rekla da sam lijepa.A i, momak, kriterij mi nije nečija ljepota, jer u pravu si, ako je suditi po mom izgledu, ne bih baš dobro prošla pa stoga nije ni čudo što sam sama...

A sad, o tome da su slobodne slobodne s razlogom, da, i tu si u pravu. Definitivno sam slobodna s razlogom. I jako dobro znam koji su to razlozi.To su moji razlozi.
Ali, ne ocjenjujem djevojke kurvama, a dečke ne znam ni ja kako na osnovu njihovog izgleda i ako ih nisam upoznala. Čak i kad nekoga poznajem, nemam pravo osuđivati.Jer ja nisam ta druga osoba i ne znam kako bih se ponašala na njihovom mjestu.

Slobodno reci kako su ti Osječanke ružne. Imaš pravo na svoje mišljenje. Ljepota je relativan pojam. Ali nije u redu da ijednu nazivaš kurvom, osim ako nisi 100% siguran da se žena ne bavi tim poslom.

I da, stavi svoju sliku u "poziranje" da možemo i mi komentirati...

uživaj! Smile


duso nisi shvatila zasto sam ja rekao da cure u poziranju nisu misice... po stavu, postovima su se postavile ko da su bogom dane i sta ja znam sto jos

i naravno u danasnjem svijetu postoji i drugo znacenje rijeci kurva.. eto da ti ga priblizim : zenska koja se oblaci neukusno i izazovno, zivi razuzdanim zivotom, imade visestruke partnere u kratkom vremenu itd.
naravno da nisam mislio na prostituciju Rolling Eyes

zivila! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2008. 8:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddylonglegs je napisao/la: ›
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): › cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.


hm, ne sjećam se da su u "poziranju" slike misica i mistera...samo slike onih koji su se iste usudili staviti i na taj način se izmaknuti anonimnosti nadimka.

Nikada za sebe nisam rekla da sam lijepa.A i, momak, kriterij mi nije nečija ljepota, jer u pravu si, ako je suditi po mom izgledu, ne bih baš dobro prošla pa stoga nije ni čudo što sam sama...

A sad, o tome da su slobodne slobodne s razlogom, da, i tu si u pravu. Definitivno sam slobodna s razlogom. I jako dobro znam koji su to razlozi.To su moji razlozi.
Ali, ne ocjenjujem djevojke kurvama, a dečke ne znam ni ja kako na osnovu njihovog izgleda i ako ih nisam upoznala. Čak i kad nekoga poznajem, nemam pravo osuđivati.Jer ja nisam ta druga osoba i ne znam kako bih se ponašala na njihovom mjestu.

Slobodno reci kako su ti Osječanke ružne. Imaš pravo na svoje mišljenje. Ljepota je relativan pojam. Ali nije u redu da ijednu nazivaš kurvom, osim ako nisi 100% siguran da se žena ne bavi tim poslom.

I da, stavi svoju sliku u "poziranje" da možemo i mi komentirati...

uživaj! Smile


duso nisi shvatila zasto sam ja rekao da cure u poziranju nisu misice... po stavu, postovima su se postavile ko da su bogom dane i sta ja znam sto jos

i naravno u danasnjem svijetu postoji i drugo znacenje rijeci kurva.. eto da ti ga priblizim : zenska koja se oblaci neukusno i izazovno, zivi razuzdanim zivotom, imade visestruke partnere u kratkom vremenu itd.
naravno da nisam mislio na prostituciju Rolling Eyes

zivila! Wink


ako se cure na forumu (ili bilo koje druge cure ili dečki) odlično osjećaju u svojoj koži bez obzira na mane, što je tu loše?! znaš kako se kaže... moraš znati voljeti sebe da bi mogao voljeti druge! Wink

"...žive razuzdanim životom i imaju višestruke partnere..."... nije li to upravo ono čime se muškarci vole hvaliti?! uostalom... već se žalite kako je curama u gradu nemoguće prić... što bi tek bilo da smo sve jako čedne?! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2008. 13:17 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Callistemon je napisao/la (Pogledaj post): › Curke mi izgledaju naprilitano i sve nekak' na istu foru... pa se onda jadni decki ne mogu odluciti Smile


Nekak napirlitano??? NEKAK......jooooj,,,,joooooj,,,,dečko pa priča purgerski....jooooj,,,,,i još pri tome i CURKE,,,,pa ne znam ima li veće spuštalice od lika koji priča purgerski?,,,,brate sori, ali ko derpei ste,,,njeee njeeee,,,,,


kako krivi dojam ostavih... slavonsko i srce i duša... čak ni sa Bok ne pozdravljam - onak iz inata, makar to radi 99% ljudi, pa i u Slavoniji...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Paka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2008. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Evo ako me odmah netko napadne za ovo, moram reci da je to SUBJEKTIVNO mišljenje proizašlo iz toga što sam Osječanin i živim tu cijeli život, a sa više sam cura bio iz drugih mjesta nego iz Osijeka.

To ti je zato sto te ovjde ljudi poznaju... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Ima i tu nečega. Shvate da sam predobar za njih Twisted Evil


Dragi Evil Poodingh reći ću ti samo da dečkima u Os fali skromnosti i poniznosti, jer kad bi lokalno subotnje men's only uskogrudno grupno druženje u kutu i hrabro dovikivanje "ideš mala!!! ks ks!!" zamijenili kojim upadom prije 100 l alkohola cura bi shvatile da je tom liku stvarno stalo da popriča s tobom.....I izgled nije toliko bitan no ak netko ima komplekse onda samo njih i vidiš jer ih pkušava prikriti na majmunske načine..Very Happy Sorry I'm just evil !!!

_________________
de dobro je !! Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy_wild20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2008. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni su svi bezevezeeeeeeeeeeeee................

_________________
...nisam Merlin ni Madonna,ja sam zabranjena zona,sa mnom je ljubav cista totalka,jer ja sam Wendy- profesionalka... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jasnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 159
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2008. 7:35 
Naslov: Funny Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Honey, podržavam tvoje mišljenje. U pravu si 100%:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dgo_Os
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2008. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..meni se cini da ste svi ovdje usamljeni...

_________________
....Smile))
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy_wild20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2008. 1:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolje biti sam, nego piti sam hehe

_________________
...nisam Merlin ni Madonna,ja sam zabranjena zona,sa mnom je ljubav cista totalka,jer ja sam Wendy- profesionalka... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blaster-x
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2008. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanke su.... ima ih zgodnih i prezgodnih... i smontirane su i opremljene modnim dodacima kako i priliči... Ali sve su mi nekako preslične jedna drugoj, kao na isti kalup rađene... Jednom sam prilikom, u jednoj zemlji par tisuća km od Osijeka, vidio curu u gomili i po furci pomislio da ne može biti niotkud dalje već iz našeg grada... tako sam bio u pravu....

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 17:02 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mora osoba biti savršeno lijepa da bi bila jednostavno super.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2008. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja zapravo nisam sigurna da li je u ovom topicu riječ o tome kakvi su Osječani/ke fizički, ili psihički? Ja osobno nisam Osječanka, ali sam se s Osijekom toliko poistovjetila, i s Osječanima, da imam samo riječi pohvale za njih, bar po pitanju psihičkih osobina, fizičke osobine su mi potpuno nebitne, i ne kontam kako netko može klasificirati Osječane/ke kao lijepe ili ružne..
daddylonglegs je napisao/la: ›
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): › cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.


hm, ne sjećam se da su u "poziranju" slike misica i mistera...samo slike onih koji su se iste usudili staviti i na taj način se izmaknuti anonimnosti nadimka.

Nikada za sebe nisam rekla da sam lijepa.A i, momak, kriterij mi nije nečija ljepota, jer u pravu si, ako je suditi po mom izgledu, ne bih baš dobro prošla pa stoga nije ni čudo što sam sama...

A sad, o tome da su slobodne slobodne s razlogom, da, i tu si u pravu. Definitivno sam slobodna s razlogom. I jako dobro znam koji su to razlozi.To su moji razlozi.
Ali, ne ocjenjujem djevojke kurvama, a dečke ne znam ni ja kako na osnovu njihovog izgleda i ako ih nisam upoznala. Čak i kad nekoga poznajem, nemam pravo osuđivati.Jer ja nisam ta druga osoba i ne znam kako bih se ponašala na njihovom mjestu.

Slobodno reci kako su ti Osječanke ružne. Imaš pravo na svoje mišljenje. Ljepota je relativan pojam. Ali nije u redu da ijednu nazivaš kurvom, osim ako nisi 100% siguran da se žena ne bavi tim poslom.

I da, stavi svoju sliku u "poziranje" da možemo i mi komentirati...

uživaj! Smile


duso nisi shvatila zasto sam ja rekao da cure u poziranju nisu misice... po stavu, postovima su se postavile ko da su bogom dane i sta ja znam sto jos

i naravno u danasnjem svijetu postoji i drugo znacenje rijeci kurva.. eto da ti ga priblizim : zenska koja se oblaci neukusno i izazovno, zivi razuzdanim zivotom, imade visestruke partnere u kratkom vremenu itd.
naravno da nisam mislio na prostituciju Rolling Eyes

zivila! Wink

I samo kratki komentar na ovo- dakle, trebalo bi biti ovako; u poziranje slike trebaju stavljati samo Osječke Angeline Jolie, a bilo bi, uz to, i odlično, kad bi te iste po svojim postovima odavale dojam svojevrsnih božica. Pojam ''forum'' općenito podrazumijeva nekakvu anonimnost, i slike koje je netko stavio u poziranje su samo jedan od načina tih nekih forumaša da se približe jedni drugima, i još bolje upoznaju..

A ovakva sva ostala plićak razmišljanja su mi uvijek bila i više nego zabavna.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dambix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 137
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma joj Osječanke su predobre cure ali njih 70 posto je umišljeno 10 posto ispravno i ostalo ružno do jaja, mislim to su moje neke kalkulacije, nemojte ih uhvatit preozbiljno.. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: