Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

031maja je napisao/la: ›
eh, a što s nama koje imamo "ručkice" ? xD
Sa svima vama isto.....Uz par malih varijacija na temu, ovisno o slobodi kretanja i okretanja Very Happy

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › e de sad, ne mogu sve ribe biti anoreksičarke... sem toga valja imat i nešto staviti pod ruku...


e nema mi gore neg vidit onak mladu i pre pre mršavu curu popularno zvanu "anoreksičarka" kojoj su u glavu razni modni časopisi utuvili da ona tako "mora" izgledati pa onda nejede/bljuje/iživljava se na sebi nebili samo stala u konfekcijski broj 13 (riječima = tlinaest) , na kosti joj se možeš posjeć a kad ju pritisneš svojom, jel, masom sam čuješ zvuk kao guma/balon kad se ispušta psssssssssss i ostade bez zraka jadna Very Happy

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › inače i ne znam baš puno cura s pivskom mješinom, ali sa slaninskom Wink


ja znam par pivopija Very Happy, ma mali trbuščić je cool Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2007. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

he he
potpisujem sve što ste natipkali dečki

naime meni nije jasno kao netko zbog 5 gram može žrtvovati život bez bureka i hamburgera... pa znam da je svinjski i da je kalorično, ali nema mi ničeg bolje nego kad ujtro idem kući maznem jedan burek....

uff, najbolje su mi on ekoje ostave više od pola tanjura u restoranu(stuc, traka.. itd) kao ne mogu više pojesti... joj koje preserancije.... zato im ja nabijam komplekse...


Zadnja promjena: MissTake; 04.11.2007. 11:57; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2007. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › he he
potpisujem sv ešto ste natipkali dečki

naime meni nije jasno kao netko zbog 5 grma amože žrtvovati život bez bureka i hamburgea...
tako je! u slavoniji je grijeh žrtvovati išta od hrane. Laughing osim toga ... Slavonka, pa biti mršava ko bandera ispred moje kuće? nou tenks Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

031maja je napisao/la (Pogledaj post): › eh, a što s nama koje imamo "ručkice" ? xD


ručkice su zapravo volan za upravljanje i manevar prilikom čina Very Happy osijek031.com smile

MissTake je napisao/la: ›
naime meni nije jasno kao netko zbog 5 grma amože žrtvovati život bez bureka i hamburgea... pa znam da je svinjski i da je kalorično, ali nema mi ničeg bolje nego kad ujtro idme kući maznem jedan burek....

uff, najbolej su mi onekoje ostave više od poal tanjura u restoranu(stuc, traka.. itd) kao en mogu više pojesti... joj koje preserancije.... zato im ja nabijam komplekse...


bravo curo, e to je prava slavonka, mesojed, dićeš bolje, voli rakiju, jede svinju, nema kompleksa, a uz sve to drži do sebe (ja vidjo), e da ste sve takve, bravo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 11:54 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la (Pogledaj post): › šta vi mislite?


Osječanke nisu ništa lošije niti bolje od bilo kojih drugih cura.Da se ima jako lijepih - ima se.
Meni jedino što se baš ne sviđa je to što veliki postotak izgleda kao da su sišle sa pokretne trake...plastično i ne prirodno.Nadam se da se niko neće uvrijediti...ako se uvrijedi nije moj problem.
Ok je izgledati "sređeno"..."namontirano"...bla,bla...ali ja baš i nisam ljubitelj pretjerane šminke iliti fasade,a "naše" cure stravično pate od toga...sindrom: cajkarošica.Muka mi je kad vidim balavice koje još (bar se nadam) neznaju što je pišo/koka ,a izgledaju kao XXX teen glumice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2007. 12:01 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): ›
honey je napisao/la (Pogledaj post): › šta vi mislite?


Osječanke nisu ništa lošije niti bolje od bilo kojih drugih cura.Da se ima jako lijepih - ima se.
Meni jedino što se baš ne sviđa je to što veliki postotak izgleda kao da su sišle sa pokretne trake...plastično i ne prirodno.
to sa pokretnom trkom ... mh .. istina. pogotovo kaj ih je sve bila opizdila ona "moda" da nose uske tajice, majice koje jedva prekrivaju guzicu, čizmetine neke, al što ja najbolje, sve imaju ravne šiške i ispeglane duge kose... ideš po gradu i ne razlikuješ ih. u redu je ako se tako obuče djevojka kojoj to stoji, ali "moda" često zaludi i mlađe cure kojima to ne priliči, a toga nisu svjesne jer su vidjeli curu od 23, 25, 28, nije bitno, godina, i vjeruju da izgledaju baš tako ... mene baš i ne bi fascinirala spoznaja da neko želi izgledati isto kao ja .. niti imam želju izgledati kao netko drugi. Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2007. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne znam kaj se vi svi pjenite, ali moj brat je najpametniji

nakon 6 piva sve gadne ribe odu kući...

prije tvrđe idite se malo ubiti čarobnicom, i da vidite kako ćete u šmensi mjestima sretati samo afrodite, a svim curama će vaša pivska mješina biti neodoljiva osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e a jel vam se čini da većina onih trebica/likova koji su "pali s božjeg dlana" imaju mal previsoko mišljenje o sebi, jel se srećete s takvim pojavama po milom nam gradu, ja sam recimo upozno par likova i cura kojima je sam bog podario izgled i koji su amen totalni debili, nos u nebu, spika "ja sam bog, ja sam majka" a od mozga il bilo kakve socijalne kulture, smisla za skromnost i općenito bilo kakve kulture 0 (nula)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2007. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to su face za slikanje, ne razmišljanje

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › tako je...
čim su odbijeni, dječaci odmah izjave, sigurno ste lezbe, a ne bi mu palo na pamet da bazdi ko kazan rakije i da frflja ko da ima neki napad..
i u čemu je problem ako je potrebno da se malo podapere i da ima ispeglanu majicu ili ne daj Bože košulju bez mrlja ala burek s mesom?
i otkad je škemba u modi osim kod trudnica?
svi bi htjeli smontirane cure/žene pored sebe, a kad treba malo znoja proliti u fitnessu onda je izgovor - ja sam korpulentan od rođenja, takvog me majka rodila...
guzice i sise moraju biti čvrste, jedre i ostale pica boce, ali škemba može stršat i imat ulogu stalka za kutiju s gigant pizzom!
ajmo ne bit dvolični...
i istina je, što je stariji muškarac, to sve zapuštenije..
otkad je u redu da netko od 30 godina izgleda ko da ima 35g, a ne radi se ni o kakvom stresu ili lošim uvjetima života?
jednostavno ne briga, eto, pa nek se ljuti tko god želi od muškog roda!
sorry ali istina je!
ako ja mogu paziti na svoju prehranu i fizički izgled onda to mogu svi osijek031.com smile




E bogami korina je sigurno lezba,hehe Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo za osječane ili osječanke, nekako mi nema neke sredine. Znam ili sirovine od ljudi, balkance i umjetnine dok znam stvarno super ljudi s kojima možeš nabaciti poneku intelektualno/filozofsku spiku i slično.
Samo bi ipak rekao da prevladavaju oni balkanski tipovi.
Previše smo na istoku, kroz osobna poznanstva su mi zagrepčani nekako slobodnoumniji, manje konzervativni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.11.2007. 5:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa s obzirom na lepezu muškog roda u ovom gradu, čovjek bi se zapitao ima li drugog izbora nego li okrenuti se na svoj spol osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.11.2007. 7:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

molim uvažene autore ove teme da mi ukažu gdje se to točno nalazi mjesto sa savršenim ljudima, ili bar lijepim ljudima...

P.S. tema ne drži vodu jer nisu navedeni kriteriji po kojima če se nešto ocjenjivati i uspoređivati s nečim.
+ SUBJEKTIVNOG mišljena ovdje ne može biti jer svi vuku zaključke iz nekog dosadašnjeg iskustva.

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.11.2007. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
pa s obzirom na lepezu muškog roda u ovom gradu, čovjek bi se zapitao ima li drugog izbora nego li okrenuti se na svoj spol osijek031.com smile

Provjeri još mene prije nego se okreneš...Smile
Osim toga, nemoj se ograničiti na ovaj grad, ima još gradova gdje imaš priliku živiti dok si mlada i možeš se preseliti (najlakše prilikom školovanja/studiranja).

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: