Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PuKoTiNa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 286
Lokacija: Avalon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2007. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la: ›
Mislim da je danas dosta ljudi nezrelo a nabili su godine ali ja tu nista nemogu sto se neko nije iživio pa ima potrebu u 30 izlazit to je žalosmo i nedoraslo ...

ovo što govoriš je općenito offtopic, al ne mogu da ne iskomentiram..ne vidim zašto je to tako nepojmljivo, izlaziti s 30, i kusur.. ? kontam, jel, žene u tim godinama bi trebale biti udate i doma s djecom, a muškarci su ne znam šta..?! ja planiram izlaziti i kad budem imala 50 god..štoviše, vjerujem da bih se prije upucala nego dobrovoljno se prepustila konvencijama koje ti zagovaraš.. izlaziti ću s tih svojih 30, 40, 50, pa imala dečka/muža whatever..

hear hear!!! Very Happy sve zhene bi trebale biti domachice, a svi mushkarci na putu k 3. infarktu, kak bi rekli dechki iz 'ladnog piva... phuck that! banchit chu dok budem mogao stajat na nogama, a kad ni to nechu mochi, onda chu pochet organizirat tulume Very Happy

_________________
Céad míle fáilte, póg ma thoin
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljubi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2007. 21:13 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma osječani su super, kao i ljudi iz svih drugih gradova, dragi mi je iz OS, ja nisam al studiram tu 5god. pa mi je OS drugi dom, uglavnom nikad ne generaliziram, svejedno mi je odakle je tko, po drugim kriterijima prosuđujem ljude...ima nas svakakvih osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freshLegica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: ispred laptopa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2007. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žene, nemojte mi reći da nema zgodnih osječana, il pak nekih reprezentativnih pripadnika muškog spola koji zalaze u os?! zar stvarno?! pa omjer stvarno nije fer, hrpa prekrasnih žena, a muških ni od korova?! kakva je situacija s likovima koji se bliže 30-oj? očajnici ili pak nabrijani poslovnjaci? i gdje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2007. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
Možemo i ovako to što je par slova jenostavno ispalo prilikom pisanja nemgu si pomoč ali to neznači da moja gramatika nije u redu i nemoraš se pravit pametna i potencirat ljudima iz cijelog grada da TI STUDIRARŠ moš misli kao nitko drugi nema fakultet ili doktorat pa svi cekaju tebe da ih prosvjetliš , dovoljno je samo da navedeš koliko imaš godina i što studiraš sve če ljudima biti jasno . ..


Da nisi možda izostavio koje slovo pri upisivanju User Name-a? Smile

PS: "potencirat" - PREDOBRO osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2007. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freshLegica je napisao/la: ›
žene, nemojte mi reći da nema zgodnih osječana, il pak nekih reprezentativnih pripadnika muškog spola koji zalaze u os?! zar stvarno?! pa omjer stvarno nije fer, hrpa prekrasnih žena, a muških ni od korova?! kakva je situacija s likovima koji se bliže 30-oj? očajnici ili pak nabrijani poslovnjaci? i gdje?



nema zgodnih Osječana....

_________________
Njezin život nije bajka
njezin život nije film
njezin život nema smisla
ona nema ništa s tim
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2007. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freshLegica je napisao/la: ›
pa omjer stvarno nije fer, hrpa prekrasnih žena, a muških ni od korova?! kakva je situacija s likovima koji se bliže 30-oj? očajnici ili pak nabrijani poslovnjaci? i gdje?


Boemi.. skitaju po belosveckim bulevarima... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2007. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freshLegica je napisao/la (Pogledaj post): › žene, nemojte mi reći da nema zgodnih osječana, il pak nekih reprezentativnih pripadnika muškog spola koji zalaze u os?! zar stvarno?! pa omjer stvarno nije fer, hrpa prekrasnih žena, a muških ni od korova?! kakva je situacija s likovima koji se bliže 30-oj? očajnici ili pak nabrijani poslovnjaci? i gdje?


hrpa prekrasnih zena, da subotom i onda se probudis ujutro i vidis koliko su zgodne i lijepe bez sminke, peta i drugih "make me beautiful" fora , i onda im napraviš sendvič i kažeš, ajd ti mala kući evo tebi jedan lunch paket , da prekrasno iznenađenje --- rijetkost su dobre i atraktivne cure u ovom malom gradu, postoje samo one koje se tak predstavljaju i izlaze na sve samo da bi bile viđene Exclamation uf ko neki zajedljivac Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2007. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jadan ti ako ne znaš prepoznati koja je lijepa bez šminke....

_________________
Njezin život nije bajka
njezin život nije film
njezin život nema smisla
ona nema ništa s tim
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2007. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la: ›
jadan ti ako ne znaš prepoznati koja je lijepa bez šminke....


to je više do alkohola nego do šminke! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2007. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la: ›
jadan ti ako ne znaš prepoznati koja je lijepa bez šminke....
hmmm, pa malo je teže vidjeti kako nešto izgleda kad je našminkano ko rakun, ni crte lica nemoš raspoznati Laughing

Amy je napisao/la: ›
nema zgodnih Osječana....
A ti si slijepa ili....? Rolling Eyes

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2007. 1:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la: ›
Možemo i ovako to što je par slova jenostavno ispalo prilikom pisanja nemgu si pomoč ali to neznači da moja gramatika nije u redu i nemoraš se pravit pametna i potencirat ljudima iz cijelog grada da TI STUDIRARŠ moš misli kao nitko drugi nema fakultet ili doktorat pa svi cekaju tebe da ih prosvjetliš , dovoljno je samo da navedeš koliko imaš godina i što studiraš sve če ljudima biti jasno . ..


Da nisi možda izostavio koje slovo pri upisivanju User Name-a? Smile

PS: "potencirat" - PREDOBRO osijek031.com smile osijek031.com smile


Je frende ispalo je slovo ali što da radim nisam skonto dok nije bilo prekasno . Volim ih čut i vidit više i od vlastite žene. Bio sam nanjima ove god u 3mj u Munichu pred 30000 vitezova to nije koncert to je masakr publika u ekstazi + 130dB u ušima , jednostavno grmi i sjeva,, mogu rec jos samo da sam bio fasciniran njemačkim fanovima to su pravi ljubitelji a ne kao kod nas hrpa lažnjaka .Ako te zanimaju slike i clipovi mogu ti ih poslati. E da moj frende treba uložit malo u kulturu i vidit svjeta, a ne kao 99% ljudi (klonova) u ovom gradu izgledaju kao da ih je neko mokrom krpom udario po vugli ( balon) . Moram rec balon jer vecina ima samo vakum unutra .

Pozdrav
Nije tema ali moram covjeku odgovorit na pitanje ,,, bez ljutnje tko se ljuti uvalim mu ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.11.2007. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Amy je napisao/la: ›
jadan ti ako ne znaš prepoznati koja je lijepa bez šminke....
hmmm, pa malo je teže vidjeti kako nešto izgleda kad je našminkano ko rakun, ni crte lica nemoš raspoznati Laughing

kao rakun... đizus... osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2007. 10:04 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...joj što volim čitati ova pljuvanja po osječanima...brate pa ima i drugih gradova, idite pa tražite ako ne valja ovo ovdje Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2007. 14:47 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedva čekam da dođem u Osijek pa da vidim osječane i osječanke. Već 4 mjeseca nisam bila, razboljet ću se od tuge.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2007. 13:22 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Jedva čekam da dođem u Osijek pa da vidim osječane i osječanke. Već 4 mjeseca nisam bila, razboljet ću se od tuge.


To je maca!Javi se kad dođeš,hehe.. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: