Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 17:22 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Diplomirala sam prije skoro dvije godine sa odlicnim uspjehom. Radim, imam svoj auto i kucu. Ali mislim da to nikoga ne zanima. Nadam se da te nisam uvrijedila, sorry.
BTW ovoj raspravi ovdje nije mjesto.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
sve forumašice našeg foruma su prekrasne cure.....

Slažem se (a to pogotovo vrijedi za:
_ e _ _ _ , _ o _ _ _, _ e _ _ _, _ _ _ _ m _ _ _, _ _ _ s _ _ _ _, i još neke).
haha

bit ću slobodna, i zaključiti da sam skup crtica pod brojem 4 ja .. well, thank you.. Very Happy
..hm hm, a sad u vezi teme.. hm.. nisam ortodoksna osječanka, ali se osjećam kao takva, pa ću evo neka svoja zapažanja..osječanke sam oduvijek doživljavala malkic kao neke ufurane.. pogotovo fensi curke.. opet, niti jedna osječanka koju sam ja vidjela nije mi bila obična po ničemu, uvijek je bilo nešto na njoj što mi je upadalo u oči.. o ženama bi to bilo to.
..a što se tiče frajera.. jedan do drugog su maksimalno i totalno zajebani! malo spikica, pa on kao ''ćila'', pa bi pa ne bi.. uglavnom su ''kuleri''.. (ili sam ja imala posla samo s takvima, ne znam) .. meni osječani imaju ono nešto, zrače nečim.. kad vidim nekog negdje, izvan Osijeka, ne mora progovoriti da bih ga skontala po naglasku.. skontam ga ovako odmah nekako..

ja volim osječane! Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
...Ako vas zanimaju točni podaci s popisa 2001 u Osijku na uzorku od 100 ljudi ima 45 muški i 55 žena do 30 god gledam populaciju tj ima 10 % više žena a ne nekakvi suludi omjeri od 7 puta više.


Slazem se sa vecino sto si napisao/la, samo ovaj postotak je jos malo veci. Dakle djevojke morate se potrudit za ovo malo nas sto nas ima Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za neke ljude se stvarno ne isplati trudit osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="MNOWAR"]
Mislim da bi se žene trebale malo okrenit i pogledat realno da je jednostavno matematički nemoguče da se svaka uda jel mema toliko muškaraca i trebale bi biti posebno sretne sto ih je netko odabro jel kad pređu 27 god postaje stvarno nemoguče da se više uda jer dolaze mlađe i ljepše


i ja da se sa tim zamaram??
ne pada mi na pamet! uvijek ću biti lijepa i držat do sebe, pametna kad uskoro završim fax iako sam i ovako i sad imam neke druge stvari za ponudit iako kad sam bila mlađa imala sam neke druge stvari.Ovisi tko šta traži.
Ali dobna granica za ženidbu se pomaknula, a mlađi dečki zagledali se u starije tete, tako da sam OPET u prednosti. Imam 25, ali još min. 3 godine se ne mislim udavati, i ne bojim se da ću ostati sama.A ti?? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 20:47 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Honey, we rule, zapamti to! Kakva udaja! Pice smo do jaja! I da, volim Osjecane!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: › Honey, we rule, zapamti to! Kakva udaja! Pice smo do jaja! I da, volim Osjecane!
1step2far je napisao/la: ›
Diplomirala sam prije skoro dvije godine sa odlicnim uspjehom. Radim, imam svoj auto i kucu. Ali mislim da to nikoga ne zanima. Nadam se da te nisam uvrijedila, sorry.
BTW ovoj raspravi ovdje nije mjesto.

Ne nisi nisam se njaljutio pa nisam djete , sve si ti to dobro nabrojala sto imas i sto su ti roditelji omogučili ali jel imaš muškarca kraj sebe ti i frendica koju branis , neznam zasto neko misli da su se godine pomaklule za udaju , a i te spike da mlađi frajeri vole starije tete ,,,,, mislim muskarci su takvi da uvjek vole kontra dok su mlađi vole starije jel im je to izazov a kad ostare vole mlađe a jedno i drugo je bolesno i nema nista od toga svi znamo da muškarac mora bit stariji koju god od zene da bi imalo realne šanse ,, tko to neprihvača sam če se u to uvjerit ... Mislim da je danas dosta ljudi nezrelo a nabili su godine ali ja tu nista nemogu sto se neko nije iživio pa ima potrebu u 30 izlazit to je žalosmo i nedoraslo ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 21:12 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I opet se moram javiti kud puklo da puklo. Mama mi je nezaposlena, a tata umirovljenik sa 2000 kn mirovine i tako ti je to jos od 1991 godine. Zivjeli smo skromno u polusiromastvu. Meni nisu roditelji placali faks niti sam isla redovito vec sam radila svakakva sranja da bih si platila fakultet. Sve sto imam, osim kuce jer sam jedinica, sam sama stvorila. To me cini posebnom i zato se borim za svoje stavove kakvi god oni bili. I tko si ti da sudis o meni? Ja sam samo dala jedan prijedlog koji ce ti dobro doci u zivotu!!! BTW imam i ozbiljnu sretnu vezu i najboljeg decka na svijetu.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 21:20 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da, ispricavam se ostalim forumasima na ovoj mucnoj raspravi. Nije joj ovdje mjesto, ali me pogodilo u zicu. Sa stovanjem.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yebako
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 21:27 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne želim se miješati u diskusije nego ću samo kratko odgovoriti na pitanje postavljeno u naslovu:OSJEČANKE SU NAJJAČE POJAVE NA KUGLI ZEMALJSKOJ!!!ovo lito su dvije bile u sinju i još sam pod dojmom.famozne..hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
Mislim da je danas dosta ljudi nezrelo a nabili su godine ali ja tu nista nemogu sto se neko nije iživio pa ima potrebu u 30 izlazit to je žalosmo i nedoraslo ...

ovo što govoriš je općenito offtopic, al ne mogu da ne iskomentiram..ne vidim zašto je to tako nepojmljivo, izlaziti s 30, i kusur.. ? kontam, jel, žene u tim godinama bi trebale biti udate i doma s djecom, a muškarci su ne znam šta..?! ja planiram izlaziti i kad budem imala 50 god..štoviše, vjerujem da bih se prije upucala nego dobrovoljno se prepustila konvencijama koje ti zagovaraš.. izlaziti ću s tih svojih 30, 40, 50, pa imala dečka/muža whatever..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la: ›
Mislim da je danas dosta ljudi nezrelo a nabili su godine ali ja tu nista nemogu sto se neko nije iživio pa ima potrebu u 30 izlazit to je žalosmo i nedoraslo ...

ovo što govoriš je općenito offtopic, al ne mogu da ne iskomentiram..ne vidim zašto je to tako nepojmljivo, izlaziti s 30, i kusur.. ? kontam, jel, žene u tim godinama bi trebale biti udate i doma s djecom, a muškarci su ne znam šta..?! ja planiram izlaziti i kad budem imala 50 god..štoviše, vjerujem da bih se prije upucala nego dobrovoljno se prepustila konvencijama koje ti zagovaraš.. izlaziti ću s tih svojih 30, 40, 50, pa imala dečka/muža whatever..


potpisujem sve od 1step2far i insomnie...sorry MNOWAR ali stavovi su ti malo u k...u Very Happy

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›

a gdje izlaze normalni stariji dečki koji imaju sposobnost sastaviti koju višesložnu rečenicu i imaju petlju prići curi?GDJE??????da čujem???? osijek031.com smile
A zašto ti neprobaš prići nekom dečku npr.,mislim danas to vama emancipiranim ženama nebi trebao biti problem,ali naravno to je nemoguće jer ste većina teške kukavice.


pročitaj molim te ovo:
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=9540

i vidjet ćeš da je to već isprobano i bez nekog učinkovitog rezultata Sad

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 1:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: › Honey, we rule, zapamti to! Kakva udaja! Pice smo do jaja! I da, volim Osjecane!
1step2far je napisao/la: ›
Diplomirala sam prije skoro dvije godine sa odlicnim uspjehom. Radim, imam svoj auto i kucu. Ali mislim da to nikoga ne zanima. Nadam se da te nisam uvrijedila, sorry.
BTW ovoj raspravi ovdje nije mjesto.

Ne nisi nisam se njaljutio pa nisam djete , sve si ti to dobro nabrojala sto imas i sto su ti roditelji omogučili ali jel imaš muškarca kraj sebe ti i frendica koju branis , neznam zasto neko misli da su se godine pomaklule za udaju , a i te spike da mlađi frajeri vole starije tete ,,,,, mislim muskarci su takvi da uvjek vole kontra dok su mlađi vole starije jel im je to izazov a kad ostare vole mlađe a jedno i drugo je bolesno i nema nista od toga svi znamo da muškarac mora bit stariji koju god od zene da bi imalo realne šanse ,, tko to neprihvača sam če se u to uvjerit ... Mislim da je danas dosta ljudi nezrelo a nabili su godine ali ja tu nista nemogu sto se neko nije iživio pa ima potrebu u 30 izlazit to je žalosmo i nedoraslo ...

e na ovo nemogu da se ne oglasim...
dakle dame moje i gospodo iznad 30-te pozadine pred televizore i samo asocijalno i obavezni pratiti sve serije...
malo mi je slaba tvoja teza,mislim da potreba za društvenim životom nema veze sa godinama nego sa stavovima i prirodom svake osobe i ne ništa nije po meni bolesno svako ima svoj ukus i želje Wink

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
ne vidim zašto je to tako nepojmljivo, izlaziti s 30, i kusur.. ? kontam, jel, žene u tim godinama bi trebale biti udate i doma s djecom, a muškarci su ne znam šta..?! ja planiram izlaziti i kad budem imala 50 god..štoviše, vjerujem da bih se prije upucala nego dobrovoljno se prepustila konvencijama koje ti zagovaraš.. izlaziti ću s tih svojih 30, 40, 50, pa imala dečka/muža whatever..

zato jer tako nalaže tradicija, crkva, bon-ton, klišeji, pravila prosječnosti i brojne druge društvene norme 19. stoljeća..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: