Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 10:10 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drago mi ja imam podrsku od vas. ali, da nastavimo sa temom. Moram priznati, da kad god sam dosla u Osijek sam mogla naci frajera bez jebemti, stovise sami su mi prilazili. Tako da imam pozitivno misljenje o deckima iz Osijeka i njihovom nacinu upucavanja. Sta nose na sebi, ist mir egal, vazno je da su osobe na svojem mjestu.
Ne treba robovati opcem misljenju drustva. Udat cu se kad mi se bude udavalo, a za to imam vremena jer dug je zivot ispred mene.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najjadnije je suditi ljude prema odjeći i imovinskim stanjima... moje mišljenje je čak oprečno. uvijek bježim od onih sa skupim automobilima i mobitelima.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram reci da nisam mislio da covjek treba biti kod kuce kad ima 30 ,40 ,50 ali jednostavno sazrije i nije mu više do tog da ga neki balavac poljeva pivom i pravi se pijan kraj njega i da zatvara birtije u 6 sati ujutro , čovjeka počnu privlačit druge stvari npr putovanja , izložbe , koncerti , kazalište a klasično bančenje je stvar prošlosti i može se kod muških istolerirat do 35 god a poslje je stvarno neukusno a uostalom dođu djeca , što mislite tko ce skuhat ručak ako roditelj tulumari do 6 ujutro i spava do 5 popodne u nedjelju ,,, vjerujte mi gospođice nejde ,brak je obaveza i komprpmis a nemožete djete gurnit starcima da ga odgajaju to nejde , zato se iživite dok ide a poslje sljedi realni život a to nije ni slično HOLLYWOOD -u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[
[/quote]
zato jer tako nalaže tradicija, crkva, bon-ton, klišeji, pravila prosječnosti i brojne druge društvene norme 19. stoljeća..
[/quote]


fuck do I care.... Laughing

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
Moram reci da nisam mislio da covjek treba biti kod kuce kad ima 30 ,40 ,50 ali jednostavno sazrije i nije mu više do tog da ga neki balavac poljeva pivom i pravi se pijan kraj njega i da zatvara birtije u 6 sati ujutro , čovjeka počnu privlačit druge stvari npr putovanja , izložbe , koncerti , kazalište a klasično bančenje je stvar prošlosti i može se kod muških istolerirat do 35 god a poslje je stvarno neukusno a uostalom dođu djeca , što mislite tko ce skuhat ručak ako roditelj tulumari do 6 ujutro i spava do 5 popodne u nedjelju ,,, vjerujte mi gospođice nejde ,brak je obaveza i komprpmis a nemožete djete gurnit starcima da ga odgajaju to nejde , zato se iživite dok ide a poslje sljedi realni život a to nije ni slično HOLLYWOOD -u.



Pa onda ćemo se ouzbiljiti, a do tad živimo high life!! Very Happy

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da ali svi imaju fazu izlazaka, i svi dođu u fazu mirovanja...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.11.2007. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
da ali svi imaju fazu izlazaka, i svi dođu u fazu mirovanja...
Nemaju svi fazu izlazaka ,u velikoj si zabludi ako to misliš.Većina da,svi nikako.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 17:17 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
najjadnije je suditi ljude prema odjeći i imovinskim stanjima... moje mišljenje je čak oprečno. uvijek bježim od onih sa skupim automobilima i mobitelima.

pa jel nije najjadnije sudit prema odjeci i imovonskom stanju?????? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.11.2007. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
ne vidim zašto je to tako nepojmljivo, izlaziti s 30, i kusur.. ? kontam, jel, žene u tim godinama bi trebale biti udate i doma s djecom, a muškarci su ne znam šta..?! ja planiram izlaziti i kad budem imala 50 god..štoviše, vjerujem da bih se prije upucala nego dobrovoljno se prepustila konvencijama koje ti zagovaraš.. izlaziti ću s tih svojih 30, 40, 50, pa imala dečka/muža whatever..

zato jer tako nalaže tradicija, crkva, bon-ton, klišeji, pravila prosječnosti i brojne druge društvene norme 19. stoljeća..


Ne daj se ti cat...

Za deset godina ti i ja ima da i dalje budemo budale, tako mi svega...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › najjadnije je suditi ljude prema odjeći i imovinskim stanjima... moje mišljenje je čak oprečno. uvijek bježim od onih sa skupim automobilima i mobitelima.


ok, moj auto nije skup Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 7:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno s godinama malo splasne taj entuzijazam za izlascima.Sad najrađe idem na fešte gdje se nosi pribor za jelo,kućne papuče i jastučić,da prilegnem malo poslije klope hehe...ali ono,nije to uopće loše,dapače ludilo je Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dadicster je napisao/la: ›
Stvarno s godinama malo splasne taj entuzijazam za izlascima.Sad najrađe idem na fešte gdje se nosi pribor za jelo,kućne papuče i jastučić,da prilegnem malo poslije klope hehe...ali ono,nije to uopće loše,dapače ludilo je Smile

Uopće nije loše!
Nije mi nikada bilo pretjerano zabavno stajati u bircu gdje je gužva, zadimljeno kao u pušnici, glazba glasna tako da se moraš derati nekome na uho ako želiš da te čuje, još ne možeš promijeniti glazbu ako ti ne odgovara...

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2007. 9:29 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz vlastitog iskustva mogu reći, u 36-oj godini života, ne smatram se nedozrelom, kako je to netko napomenuo u jednom komentaru ranije, ako volim izaći i družiti se. Čak mislim da bih trebala imati i aktivniji društveni život nego što imam, jer zadnjih godina živim dosta povučeno, i družim se s užim krugom ljudi. Ali kako je netko isto ranije rekao, svi imamo faze u životu kad izlazimo, ili ne, ali svako doba nosi svoje interese, pa i odgovornost, sigurno se neću vući pijana do 6 ujutro i bljuvati po šankovima. Ali zabiti se u kuću, gledati sapunice (u životu nijednu epizodu nisam pogledala), nabiti 100 kg i pričati ostatak života što kuham, i što gdje ima na sniženju, fuj!

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 10:19 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Iz vlastitog iskustva mogu reći, u 36-oj godini života, ne smatram se nedozrelom, kako je to netko napomenuo u jednom komentaru ranije, ako volim izaći i družiti se. Čak mislim da bih trebala imati i aktivniji društveni život nego što imam, jer zadnjih godina živim dosta povučeno, i družim se s užim krugom ljudi. Ali kako je netko isto ranije rekao, svi imamo faze u životu kad izlazimo, ili ne, ali svako doba nosi svoje interese, pa i odgovornost, sigurno se neću vući pijana do 6 ujutro i bljuvati po šankovima. Ali zabiti se u kuću, gledati sapunice (u životu nijednu epizodu nisam pogledala), nabiti 100 kg i pričati ostatak života što kuham, i što gdje ima na sniženju, fuj!


Definitivno se ne treba zabijati u kuću i pričati o kuhanju i gdje što ima na sniženju,jer ako se zabijaš u kuću jedino to možeš i pričati,mislim nemaš kontakta s ljudima pa o čemu drugom.Ali samo kažem da su mi pvt fešte ok,čuj vikend ne gine da se ode negdje,nekad i preko tjedna,ali ono,u granicama normale osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2007. 17:46 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma apsolutno su pvt tulumi puno bolji od izlaska u tzv. pušnice kao što je netko naveo....nema boljega nego urokat se kod kuće....a i nitko te ne može izbaciti ako počneš praviti sranja Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: