Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2007. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moja ekipa je super, ostali me ne zanimaju.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jazz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2007. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moj muž je osječanin i meni je toootalna faca. Bio prije 8 godina kao i danas.

_________________
Što te ne ubije - ubije te u pojam
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.11.2007. 2:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jazz je napisao/la: ›
Moj muž je osječanin i meni je toootalna faca. Bio prije 8 godina kao i danas.


A tko ti je muž? Možda ga znamo... Rolling Eyes

_________________
Njezin život nije bajka
njezin život nije film
njezin život nema smisla
ona nema ništa s tim
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freshLegica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: ispred laptopa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2007. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nova, al po forumu se mota ok ekipa.
ugodno sam iznenađena raznoraznim argumentiranim razmišljanjima ovdašnjih mužjaka.
čine se ok likovi.
a i cure su ok.
nema nikakvih divljaka, ni ljudi koji vole nauditi životinjama ili koji drža trupla u sobama...
to je bitno, a sad dal netko smatra da trebe ne bi trebale se toliko šminkati, il cure smatraju da su likovi preizbirljivi, to je sve normalno!

moj život je dosadan.
idem na fax, jedem, nekad odem van, gledam tv, odem na kavu, nekad visim na internetu.
spadam li ja među normalan narod? mislim da je, i da je dosta ljudi takvo, samo svi traže savtšenstvo, a to je veoma rastezljiv pojam.

velika je stvar ako u os ima žena i muškaraca koji gledaju tv, jedu idu na posao...to je normalno...
sigurno ima skroz normalnih ljudi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kealan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Lokacija: WorldWideWeb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2007. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kratko i jasno: Osječanke su ZAKON! S druge strane, dječke ne gledam, pa ih ne bum komentiral, ne? Laughing

_________________
Coimhéad fearg fhear na foighde!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2008. 11:08 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prema posljednjem boravku u Osijeku mogu reći da sam jako zadovoljna. I izgledom i zajebancijom. A i cure su jaaaaaaaaaaaaaako dobre. Ove koje znam su svaki put sve ljepše, a ove koje sam tek upoznala su komadi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2008. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanke su najljepše ribe,ono što se priča za dalmatinke je lažnjak.Od njih 3 nemoš sastavit jednu dobru,jedva sam čekao da se vratim u Osijek i vidim naše pice,uffff...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2008. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osjecanke su lijepe a osjecani i ne bas, al zar nije svugdje tako pa ne kaže se đabe za žene da su ljepši spol.
Al evo da kažem i to da često idem u Zagreb i iako tamo stvarno ima zgodnih cura sviđa mi se i što ima različitih stilova i to cure super nose, mislim da tako šta fali u Osijeku.
Sječam se još prije 3,4 god kad su u modi došle šiške,sve cure su mi izgledale kao klonovi.
Isto mi se jednom dogodilo(prije 100god) da sam se našla u tvrđi u subotu navečer obučena u crvenu trenerku,izlazak je bio spontan i ne bih ni primjetila da me ljudi nisu gledali kao da sam pala s marsa.
Osijeku fali spontanosti,kad je nešto u modi onda svi kupujemo isto jer ako ne onda nismo u trendu.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2008. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nebi se baš složio,ima ovdi svega.U radnom odijelu odem u Pub ladno ,ako mi je čeif...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2008. 20:28 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žalosno je kad svi žele biti u trendu pa su ulice pune klonova. Isto kad je trend bio tunika i tajice, ma ubij me, kolji me, ali neću to nositi. Volim biti lijepo obučena, ali nosim svoj stil sa ponosom. Za grad od cca 15000 stanovnika upadam prilično u oči i to mi se baš sviđa.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anchi_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2008. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma stvarno ima dobrih osječana i osječanki...ne može se to poreći Smile...ne bih htjela nekoga uvrijedit..al bas se vidi kad je neko sa sela....ne uvijek, ali često... Rolling Eyes
..ma dečki su čist oke u osijeku... Cool no ako tražiš nešto savršeno....hm..ne isplati se... osijek031.com smile

_________________
...LiFe iS ShOrT, tALk fAsT...Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2008. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: › Pametno zboris, ali bilo bi ljepse da znas i hrvatsku gramatiku. Bez uvrede. O covjeku mozes saznati puno preko pismenog uratka. Meni su vratili seminarski rad na fakultetu samo zato jer sam koristila rijec "doktrina" koja nije hrvatskog porijekla i morala sam je zamijeniti sa rijeci "istina". Onda sam dobila ocjenu odlican. Mislim da to objasnjava sve.
Puknula bih da nisam ovo napisala, sada mi je puno lakse!
Možemo i ovako to što je par slova jenostavno ispalo prilikom pisanja nemgu si pomoč ali to neznači da moja gramatika nije u redu i nemoraš se pravit pametna i potencirat ljudima iz cijelog grada da TI STUDIRARŠ moš misli kao nitko drugi nema fakultet ili doktorat pa svi cekaju tebe da ih prosvjetliš , dovoljno je samo da navedeš koliko imaš godina i što studiraš sve če ljudima biti jasno . ..


uopce ne kuzim sto si se toliko upjenio. istina je da je malo teze citat taj tvoj tekst. koja tocka i zarez bi jako dobro dosli. mislim da to nema veze s njenim fakultetom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2008. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sto se tice teme, trenutno ne boravim u osijeku pa ne znam kakva je situacija.
al opcenito, mogu se slozit sa nekima na ovom forumu da su zene postale hodajuci klonovi, a ni muskarci nisu daleko.svi lagano nose fudbalerke i kojekakve druge modne dodatke koji ih cine in i macho tipovima. istina, po nekim teorijama odjelo cini covjeka, al ipak... npr. da je meni netko rekao da cu biti sa svojim sadasnjim deckom, rekla bi mu da je lud. on je bio tip koji nosi hlace na pol guzice i frajerise se okolo, boze sacuvaj takvog decka. e onda sam dosla u situaciju da sam se svaki dan s njim vozila u busu i skuzila da uopce nije ono na sta lici. e pa to me uvjerilo da nemos sudit dok nekog ne upoznas.
a uostalom, bitna je percepcija toga svega. ako si uvjeren da je zena u tajicama i tunici glupa ko kurac, neces ni sebi ni njoj pruzit priliku da te uvjeri u drugacije.

btw, ne nosim ni tajice ni tuniku, da ne ispadne da branim cice u tajicama! to je samo primjera radi Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2008. 7:38 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osjecanke.... velikom vecinom bestije, sponzoruse..... one koje nisu,a te su u manjini, ne mozes ih pronaci jer ne izlaze nigdje van bas zbog ovih bestija... sve neka prenemaganja nadjebavanja pa to je nesto prestrasno, koda su neznam sto. pobogu pogledaj se u ogledalo pa onda smijes nesto zamisljati. u zagrebu je malo drugacija situacija, kao i na moru. recimo ako si vani negdje i pocnes procu tak s nekom curom, prvo ce te odmjerit i odma ce ti u facu rec imas prolaz ili nemas prolaz, nema onog nekog nadjebavanja i odma znas na cemu si(vjerovatno posljedica brzog zivota). btw ove cure oko osijeka koje se nalaze... nekih 30km su boje ispravnije i komunikativnije nego lokalne. a to nije samo moje misljenje vec velika vecina mojih kolega s posla prijatelja itd..(a popis je podulji) je identicna!
kod nas je bitno samo koliki ti je "pasos" koji auto vozis(zalosno je reci da u nasoj zupaniji ima najvise prodanih NOVIH bmw-a u cijeloj hrvatskoj, mozda to nesta drug znaci) i kolika ti je placa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2008. 7:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jazz je napisao/la: ›
Moj muž je osječanin i meni je toootalna faca. Bio prije 8 godina kao i danas.


A tko ti je muž? Možda ga znamo... Rolling Eyes


a mozda ga neke drugoe osjecanke znaju? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: