Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Potraga za dobrim zubarom!
Poll :: bojite li se zubara?

da
48%
 48%  [ 63 ]
ne
51%
 51%  [ 68 ]
Ukupno glasova : 131



#1:  Potraga za dobrim zubarom! Autor: bosonoga76 Post Postano: 17.09.2007. 15:33

ako mi netko meze preporuciti dobrog osjeckog zubara. ne mora biti simpatican i zgodan, bitno mi je da spasava zub do kraja. i zubarice dolaze u obzir, naravno.

(jasenka i josipa madjar, jesu li dobre, koja je bolja?)

hvala!

edit: ma svi hvale tog prpica, samo da tu nije presudan izgled...vi uspaljenice jedne haha, namig.
a madjarice su mi blizu, a mozda je taj prpic stvarno vrijedan setnje.
a i taj zobundzija...hmmmm

ali super, izbor se suzava!!! Very Happy


Zadnja promjena: bosonoga76; 21.09.2007. 16:05; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: toni Post Postano: 17.09.2007. 15:41

Siber, zagrebačka.. pored vrtića.. sve extra, pa tako i cijene..

#3:   Autor: Monstrum Post Postano: 17.09.2007. 15:41

Zube popravljam u štrosiki tamo di su one ordinacije kod zubara imenom i prezimenom Georg Milla, on ti je neki kirurg za usnu šupljinu il kako se to već kaže, stari ima 100 godina i izgleda ko da će umrijet al je stvarno zakon, eto imo sam kod njega već 2-3 intervencije u zadnjih 7-8 godina i stvarno sve najbolje mogu reć o njemu kao zubaru, izvadio mi je zub koji je bio puko popola kad sam pao na glavu kad su drugi zubari rekli ma proći će bol, neću ništa radit dok apsces ne prođe, dođite za par dana kad se oteklina smiri, 3 zubara nisu znali ni dijagnozu postavit, drugi put mi je popravio (čitaj spasio) zub koji izvana nije imo nikakvih znakova pokvarenosti al iznutra bio šupalj, poskido mi kamenac par puta, i sad u 10 mj moram ić vadit umnjake pošto su svi ukoso postavljeni i kad koji počne izbijat pomaže samo koktel raznih painkillera, jako fin i uljudan starčić koji zna kad treba stat s bušenjima i stvarno nisam osjetio ni b od bola svaki put kad sam bio kod njega

#4:   Autor: legica_os Post Postano: 17.09.2007. 15:43

hm.
slađana rodić-dom zdravlja u retfali...bježi od nje,vjeruj mi...ona kad vadi zub i kad ga brusi kida usta...toliko je žena neugodna i uopće ne mari što ti ne moš izdržati od boli,neće ni stati kad počneš jaukati i plakati Embarassed
ova u dravi je ok žena al joj ne znam ime.i privatni stomatolog u reisnerovoj,pokraj šibicare je navodno dobar ali jaaaaako skup.
ona benašić,benešić kako već...u strossmajerovoj je grozna također Very Happy kao sere ak ti neki zub krivo raste a njeni zubi svi zbrčkano rastu.
preko puta supera polak i ekipa...on je meni htio povaditi pola zubala da bi mi mogao uštimati aparatić..kreten glupi,,,
hm...ja se ne bojim zubara,tako da mi je svejedno kuda ću ići,,,jedino bježim od rodićke ko vrag od tamjana...
jednom mi se desilo da sam bila kod nje,morala za neke papire ići i ona meni kaže šta je bilo s onim zubom bla bla ja rekla okej je sada...ne ne daj da vidim i ja rekla žurim kao doći ću sutra.i nisam došla Very Happy i nakon 3mjeseca mene počeo taj umnjak boljet i ja na hitnu u dom zdravlja.....kad no rodićka tamo...a u p.m. i zubarka....fuj fuj

#5:   Autor: marrai Post Postano: 17.09.2007. 15:54

srećom nemam problema sa zubima,jednom godišnje odem na kontrolu...
Mons,možda smo se i sretali u čekaonici kod dr.Georga Smile

btw.dr.Stobera hvale,al' ne znam da li još uvijek radi...


Zadnja promjena: marrai; 17.09.2007. 15:59; ukupno mijenjano 1 put.

#6:   Autor: Monstrum Post Postano: 17.09.2007. 15:58

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › srećom nemam problema sa zubima,jednom godišnje odem na kontrolu...
Mons,možda smo se i sretali u ordinacije kod dr.Georga Smile


Možda, mada sumnjam jer ja kod zubara odem 1x godišnje, evo to što sam popravljo zub mi je bio prvi karijes u 25 godina života, imam zube ko konj Very Happy

#7:   Autor: paperje Post Postano: 17.09.2007. 19:25

ja imam karton kod georga mille i uskoro ću ga prebacit kod josipa prpića u reisnerovu. naime, milla je stvarno ok što se posla tiče, al je star, često nervozan i zajeban. na stranu to, najviše mi ide na živce što mi treba tjedan dana da se sestra javi na telefon i naruči me. a to se događa zato jerbo njemu smeta ak se ona javlja na telefon dok on radi... ciao medeni starčiću...

#8:   Autor: vlale Post Postano: 17.09.2007. 20:40

ja glasam za dr. Prpića

#9:   Autor: fairy Post Postano: 18.09.2007. 13:08

vlale je napisao/la (Pogledaj post): › ja glasam za dr. Prpića

Još jedan glas za Prpića

#10:   Autor: fairy Post Postano: 18.09.2007. 13:09

vlale je napisao/la (Pogledaj post): › ja glasam za dr. Prpića

Još jedan glas za Prpića

#11:   Autor: Loona Post Postano: 18.09.2007. 15:39

Monstrum je napisao/la: ›
Zube popravljam u štrosiki tamo di su one ordinacije kod zubara imenom i prezimenom Georg Milla,


Bože sačuvaj.. ja sam od njega premjestila karton davnih dana jer mi je sjebao sve što se dalo u ustima..
Pukao mi je zub koji mi je on popravljao jer ga nije dobro popravio i sad imam umjetni za koji sam riknula više od 1000 kn..
nedavno mi je novi zbar, btw. dr. Haring, popravljao tj. spašavao zub i ubijao živac u korijenu jer je Milla očistio jedan kanal a drugi nije pa je prijetila opasnost da ću i bez toga zuba ostati što znači još tisuću i nešt kuna..
Haring mi je promijenio gotovo sve plombe koje mi je Milla stavio iz razloga što ih je pola ispalo samo a pola je prijetilo da će ispasti..
KATASTROFA OD ZUBARA!!
No, zato je dr. Haring jedan divan zubar koji ima ordinaciju preko puta Atrija na Vukovarskoj. Ima svoih 30 i nešt malo godina, odličnu ordinaciju, laganu ruku i zna svoj posao.. i zato sam glasala da se ne bojim zubara jer otkako kod njega idem, stvarno se ne bojim zubara..

#12:   Autor: saba Post Postano: 18.09.2007. 18:21

bosonoga76 je napisao/la: ›
(jasenka i josipa madjar, jesu li dobre, koja je bolja?)


ja sam kod josipe a starci su mi kod jasenke heheh i susjedi su mi isto kod njih dvije...

sad sam bas nedavno vadio zub i sve kul stari mi stavljo protezu i sve kul isto ono svaka cast njima.

moja preporuka ...

#13:   Autor: Kostur Post Postano: 18.09.2007. 18:41

Dr. josip Prpić, Reisnerova 16, 210-244 nazovi, prebaci se i uzivaj.

Covjeko je ZAKON, nakon preporuke od par ljudi koji se medusobno ne poznaju sam otisao da prebacim karton kod njega. Narucio se na kontrolu jer me nesto bolio umnjak (postajem pametniji konacno). Ubrzo se zub upalio, godinama me tako nista nije bolilo. Covjek me primio 7 dana ranije, sve odradio fantasticno. U tom trenutku sam se osjecao kao da mi je spasio zivot, ali DOSLOVNO.
Sorry sto malo opisujem ali godinama nisam naletio na tako kvalitetnog doktora nigdje.

Mislim da si skuzila kome ide moj glas Smile

#14:   Autor: anatema Post Postano: 18.09.2007. 22:57

dr.Haring u Vukovarskoj. supruga mu je Polak-Haring i isto ok, ali je on trenutno bez premca u Osijeku. mlad, smiren, spretan i zna svoj posao. spašava sve što se spasit da. a što je najbitnije ima ugovor s HZZO-om i možeš većinu stvari obaviti bez da bankrotiraš.

#15:   Autor: Blofeld Post Postano: 18.09.2007. 23:40

Ne znam odakle te informacije, da se može tvditi da je neki zubar bez premca u Osijeku. To bi značilo da netko baš i ne pere zube, ali da voli mijenjati zubara, pa ih je sve obišao. Ili se radi o prijateljskom reklamiranju. Još nedavno su ljudi vezivali zub za kvaku.

#16:   Autor: bosonoga76 Post Postano: 20.09.2007. 11:50

saba je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja sam kod josipe a starci su mi kod jasenke heheh i susjedi su mi isto kod njih dvije...

sad sam bas nedavno vadio zub i sve kul stari mi stavljo protezu i sve kul isto ono svaka cast njima.

moja preporuka ...


imas 19 godina, a izvadjen ti je zub...bas i nije neka preporuka. a za protezu sam pogotovo premlada. Wink

#17:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 20.09.2007. 14:05

Dr Goran Zobundžija, u Reisnerovoj ulici, blizu Dalia...Nema ljubaznijeg i stručnijeg zubara...

#18:   Autor: Loona Post Postano: 20.09.2007. 14:06

Eh, svako svoga konja hvali i svakome je njegov zubar najbolji.. Rolling Eyes

#19:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 20.09.2007. 14:11

Kada nisu bili kod mog Smile

#20:   Autor: Blofeld Post Postano: 20.09.2007. 14:48

Ispada da nema lošeg zubara, i da je odlazak zubaru pravi užitak. Jel možda imaju tamo i nešto za pod jaja bacit?

#21:   Autor: Loona Post Postano: 20.09.2007. 14:55

Blofeld je napisao/la: ›
Ispada da nema lošeg zubara, i da je odlazak zubaru pravi užitak. Jel možda imaju tamo i nešto za pod jaja bacit?

Kod mog zubara je sestra zgodna, pa ti vidi.. Wink

#22:   Autor: Kostur Post Postano: 20.09.2007. 15:17

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Dr Goran Zobundžija, u Reisnerovoj ulici, blizu Dalia...Nema ljubaznijeg i stručnijeg zubara...


Prpić i on dijele poslovni prostor

#23:  Re: potraga za dobrim zubarom! Autor: bosonoga76 Post Postano: 20.09.2007. 17:14

imam nesto novo!

troumim se izmedju PRPIC, HARING i J. MADJAR

opet pomooooooooooc! Wink

koliko imaju godina? da se ne prebacim pa da ode u mirovinu. to mi se desilo s ginekologom. Laughing (a i otprilike cu znati koliko imaju iskustva.)

glasanje! Very Happy


Zadnja promjena: bosonoga76; 26.09.2007. 9:11; ukupno mijenjano 1 put.

#24:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 21.09.2007. 1:15

Zobundzija ima oko 45 i super je ispravan i ima odlican smisao za humor...

#25:   Autor: fairy Post Postano: 21.09.2007. 7:26

E idi kod Prpića, dobar je i kvlaitetan zubar, jako nježan sve ti objasni što radi iiiiiiiiiiiii jaaaaako je zgodan i lijep. Crna kosa, visok,,,,,odmah manje boli...

#26:   Autor: bosonoga76 Post Postano: 21.09.2007. 10:13

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › E idi kod Prpića, dobar je i kvlaitetan zubar, jako nježan sve ti objasni što radi iiiiiiiiiiiii jaaaaako je zgodan i lijep. Crna kosa, visok,,,,,odmah manje boli...


hahaa ali ja ne trazim sevca, iako bi bilo dobro imati bogatog zubara za sponzora. Very Happy
i ne bojim se zubara i boli. bitno da mu nije slogan - cupaj!, nego - spasavaj! Wink

p.s. i jel bila koja s tim zgoooodnim, sarmantnim, savrsenim prpicem? Very Happy Very Happy

#27:   Autor: fairy Post Postano: 21.09.2007. 10:15

bosonoga76 je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › E idi kod Prpića, dobar je i kvlaitetan zubar, jako nježan sve ti objasni što radi iiiiiiiiiiiii jaaaaako je zgodan i lijep. Crna kosa, visok,,,,,odmah manje boli...


hahaa ali ja ne trazim sevca, iako bi bilo dobro imati bogatog zubara za sponzora. Very Happy
i ne bojim se zubara i boli. bitno da mu nije slogan - cupaj!, nego - spasavaj! Wink

p.s. i jel bila koja s tim zgoooodnim, sarmantnim, savrsenim prpicem? Very Happy Very Happy


Ne koliko znam, jer mu je i žena zgodna, savršena i prekrasna,,,,

#28:   Autor: CatCloe Post Postano: 21.09.2007. 12:13

ni za živu glavu god vesne pollak-haring u domu zdravlja!!! zbog luđakinje imam između 2 zuba razmak kojeg tamo prije nije bilo, a da ne spominjem koliko puta mi je jezik porezala!

#29:   Autor: Loona Post Postano: 21.09.2007. 12:33

CatCloe je napisao/la: ›
ni za živu glavu god vesne pollak-haring u domu zdravlja!!! zbog luđakinje imam između 2 zuba razmak kojeg tamo prije nije bilo, a da ne spominjem koliko puta mi je jezik porezala!


ona je užas, da, al nije više u domu zdravlja nego s mužem ima ordinaciju na Vukovarskoj preko puta atrija..
Ja idem kod muža njenog dr. Haringa i on je super, kako rekoh već, a najsmješnije mi je kad dođem tamo, i budući da imaju istu čekaonicu, njezina sestra izađe van i pita da li je netko za doktoricu, a nas 10 u čekaoni odmahuje glavom i svi čekamo kod doktora.. osijek031.com smile

#30:   Autor: CatCloe Post Postano: 21.09.2007. 12:37

Loona je napisao/la: ›
Ja idem kod muža njenog dr. Haringa i on je super, kako rekoh već, a najsmješnije mi je kad dođem tamo, i budući da imaju istu čekaonicu, njezina sestra izađe van i pita da li je netko za doktoricu, a nas 10 u čekaoni odmahuje glavom i svi čekamo kod doktora.. osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile

#31:   Autor: fairy Post Postano: 21.09.2007. 12:45

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la: ›
ni za živu glavu god vesne pollak-haring u domu zdravlja!!! zbog luđakinje imam između 2 zuba razmak kojeg tamo prije nije bilo, a da ne spominjem koliko puta mi je jezik porezala!


ona je užas, da, al nije više u domu zdravlja nego s mužem ima ordinaciju na Vukovarskoj preko puta atrija..
Ja idem kod muža njenog dr. Haringa i on je super, kako rekoh već, a najsmješnije mi je kad dođem tamo, i budući da imaju istu čekaonicu, njezina sestra izađe van i pita da li je netko za doktoricu, a nas 10 u čekaoni odmahuje glavom i svi čekamo kod doktora.. osijek031.com smile

ček, ček sam malo, lik se zove doktor haringa... osijek031.com smile aaaahhhaa,,joj,,joj,,,dosta,,dosta,,ne mogus e toliko smijati u uredu,,,

#32:   Autor: Loona Post Postano: 21.09.2007. 12:50

fairy je napisao/la: ›
ček, ček sam malo, lik se zove doktor haringa...


Ma nije haringa kao riba osijek031.com smile nego Haring.. blesava jedna osijek031.com smile osijek031.com smile

#33:   Autor: CatCloe Post Postano: 21.09.2007. 12:51

doktor haringa osijek031.com smile osijek031.com smile
osijek031.com smile


Zadnja promjena: CatCloe; 21.09.2007. 12:52; ukupno mijenjano 1 put.

#34:   Autor: fairy Post Postano: 21.09.2007. 12:52

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
ček, ček sam malo, lik se zove doktor haringa...


Ma nije haringa kao riba osijek031.com smile nego Haring.. blesava jedna osijek031.com smile osijek031.com smile
...hi hihii..dosat joj joj...ali koga čega ? Haringa..... osijek031.com smile ...prestani,,,iovako me nasmijavaš na tri rječi,,,ne mogu više kulirat...

#35:   Autor: vlale Post Postano: 21.09.2007. 18:36

bosonoga76 je napisao/la: ›
imam nesto novo!

troumim se izmedju PRPIC, ZOBUNDZIJA i J. MADJAR



ne znam je li još tako, ali ja sam otišla kod dr.Prpića (i nisam požalila) jer dr.Zobundžija ne prima nove pacijente

#36:   Autor: anatema Post Postano: 27.09.2007. 22:12

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam odakle te informacije, da se može tvditi da je neki zubar bez premca u Osijeku. To bi značilo da netko baš i ne pere zube, ali da voli mijenjati zubara, pa ih je sve obišao. Ili se radi o prijateljskom reklamiranju. Još nedavno su ljudi vezivali zub za kvaku.


zasigurno si jako pametan kad probleme sa zubima povezuješ isključivo s pranjem istih.
izjava za pet. kad naiđeš na dobrog zubara ne mijenjaš ga dok si živ ili dok je on živ, ali je svakako normalno da ih promijeniš nekoliko tijekom svog djetinjstva i odrastanja osim ako si srenik koji je odrastao bez nosanja aparatića ili se nisi opterećivao što su ti zubi raspašoj i bježao si od redovitih godišnjih pregleda k'o vrag od tamjana misleć da će svjež dah biti dragoj dovoljan, a smiješ se i tako zatvorenih usta.
nije prijateljsko reklamiranje. jako puno ljudi odlazi dr. Haringu i nisam nikada niti u čekaonici ni u razgovorima čula bilo što negativno.

#37:   Autor: Loona Post Postano: 28.09.2007. 7:55

anatema je napisao/la: ›
jako puno ljudi odlazi dr. Haringu i nisam nikada niti u čekaonici ni u razgovorima čula bilo što negativno.


a još jedna pozitivna stvar je što mu u čekaonici nikada nije gužva i uvijek si na redu za kada si i naručen.. a možeš se ugurati i nenajavljen ako ti je baš nešt hića - natečeno, boli...

#38:   Autor: Blofeld Post Postano: 28.09.2007. 16:15

anatema je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam odakle te informacije, da se može tvditi da je neki zubar bez premca u Osijeku. To bi značilo da netko baš i ne pere zube, ali da voli mijenjati zubara, pa ih je sve obišao. Ili se radi o prijateljskom reklamiranju. Još nedavno su ljudi vezivali zub za kvaku.


zasigurno si jako pametan kad probleme sa zubima povezuješ isključivo s pranjem istih.
izjava za pet. kad naiđeš na dobrog zubara ne mijenjaš ga dok si živ ili dok je on živ, ali je svakako normalno da ih promijeniš nekoliko tijekom svog djetinjstva i odrastanja osim ako si srenik koji je odrastao bez nosanja aparatića ili se nisi opterećivao što su ti zubi raspašoj i bježao si od redovitih godišnjih pregleda k'o vrag od tamjana misleć da će svjež dah biti dragoj dovoljan, a smiješ se i tako zatvorenih usta.
nije prijateljsko reklamiranje. jako puno ljudi odlazi dr. Haringu i nisam nikada niti u čekaonici ni u razgovorima čula bilo što negativno.


Ja jesam jako pametan (inače ne bi bio na čelu S.P.E.C.T.R.E.), bolje reći jesam dovoljno pametan da ne vezujem probleme sa zubima s bilo čim, jer da sam to htio, pokušao bi biti ozbiljan (i potkrijepio bi svoj post nekim terminološkim bogatstvom tipa endodoncija, ortodoncija, gingivitis i parodontitis -paradentoza -samo da ispadnem još pametniji).

A to da nisi u čekaoni nekog zubara nikad čula ništa negativno o istom, predstavlja oksimoron u duljem obliku. Naime, zar bi ti ljudi sjedili u čekaoni zubara o kojem loše misle? Bio bi to mazohizam par exellance, zar ne. Ljudi valjda idu kod onog zubara koji ih nije nikad izmasakrirao.

Dakle, ovo jest svojevrsna reklama, jer svaki stomatolog s ugovorom HZZO-a-a ima u prosjeku oko 2000 pacijenata, a među njima će uvijek biti i onih koji će ga pohvaliti. Stoga bi bilo bolje da se ovdje iznose samo negativna iskustva, kako bi se ljude upozorilo na opasnost, a pozivitivna ne, jer su upitna sa stručnog gledišta i rade besplatnu reklamu.

#39:   Autor: Loona Post Postano: 29.09.2007. 9:24

dobro.. onda nikada nemojte ići kod dr. Švera!
ako je uopće živ i radi još.. osijek031.com smile
jednom mi je iščupao zub ničim izazvan, a jednom prilikom je i mama pobjegla samnom iz čekaonice koliko se neko dijete deralo unutra..

#40:   Autor: chobanka Post Postano: 29.09.2007. 22:06

[quote="vlale"]
bosonoga76 je napisao/la: ›
imam nesto novo!

troumim se izmedju PRPIC, ZOBUNDZIJA i J. MADJAR



nemoooj madjaricu majke ti janje,ak već moraš idi joj kod kćerke,al ta neurotična baba mi je prije koju godinu vadila zub i optužila me da mi ne djeluje anestezija radi straha!!ahah glupača!kao ja sam si umislila!pa jebote onda bi si umislila da me niš ne boli pa ni ne bi tražila anesteziju

#41:   Autor: Sale car Post Postano: 30.09.2007. 10:26

vedran simic u strosiki...

lik je legenda... jednom kada mi je popravljao zub mi je spuco pet anestezija, a kad mi je vadiop zub onda mi je spuco neku nisam cijeli dan osjetio pola lica.... al zato kada je anestezija popustila nije bilo fino....

Lik je legenda i super radi svoj posao....

#42:   Autor: Niandra Lades Post Postano: 30.09.2007. 10:48

dr. Haring je odličan..ja glasam za njega...
mirne je ruke, uvijek ispituje jel me boli ako nešto radi, i nudi injekciju osijek031.com smile ja inače nemam nekih većih problema, a injekcije se bojim ko samog vraga, tako da bol radije pretrpim

#43:   Autor: tamna strana Post Postano: 30.09.2007. 18:31

...(ne znam da li je vec netko napisao)....
...moja preporuka je definitivno Zvonimir Mihaljević iz Čepina.....Cool

#44:   Autor: DanicaV Post Postano: 30.09.2007. 19:11

Nisam nikada išla kod nekog zubara jer je najbolji nego gdje sam pripadala po nekoj podjeli (predškolski, to se sjećam da je bila dr. Benašić), školska ambulanta, studentska, a sad sam na Jugu jer mi je to najbliže.
Ili imaš dobre zube, kao ostatak moje porodice, ili ideš svako malo zubaru kao ja. Istina da nisu svi isti, ali ja sam dr. Krtić na Jugu zadovoljna. I dr. Pandžić, koja ju mijenja za porodnog dopusta je super.
Imam neki ludi princip da baš neću ići kod privatnika. Ako netko dobro radi svoj posao, radit će ga i ako nema skupu privatnu praksu.
Samo jedna zubarica mi je ostala u ružnom sjećanju, a na kraju sad žena napredovala i radi na Poliklinici.

Blofeld, moju generaciju za vađenje mliječnih zubi nisu vodili zubaru, neko dobiješ konac i vuci. U težim slučajevima, radila je i kvaka.

#45:   Autor: chobanka Post Postano: 30.09.2007. 19:32

tamna strana je napisao/la: ›
...(ne znam da li je vec netko napisao)....
...moja preporuka je definitivno Zvonimir Mihaljević iz Čepina.....Cool


e kod njega i ja idem,samo kod njega,ne usudim se nigdje više.ja hepi jedino mi mal daleko

#46:  Re: potraga za dobrim zubarom! Autor: bosonoga76 Post Postano: 01.10.2007. 18:18

zobundzija i haring vise nemaju mjesta.
danas sam se preselila kod dr. prpica.

jos sam se dodatno raspitala, sestra dr. zobundzije kaze da je prpic ucio od njega i da je preslikani on. a zobundzija je poznat kao odlican zubar.

p.s. i istina je, prpic je stvarno jako zgodan, nadam se da ce tako jaaako zgodan biti i prema mojim zubima.

eto! Very Happy

#47:   Autor: paperje Post Postano: 15.11.2007. 12:50

ne morate vi ništa nositi. dodješ kod odabranog doktora, kažeš da bi tu htjela imati karton, potpišeše se na neki formular i za par tjedana nazoveš, a oni ti kažu da si sad kod njih. ne može jednostavnije, ali moglo bi bit brže Smile

#48:   Autor: paperje Post Postano: 15.11.2007. 12:52

e da, zaboravih! svi vi koji ste pacijenti dr. Georga Mille, znajte naš dedica uskoro ide u mirovinu pa ce ga zamijeniti neki mladi koji mi se predstavio samo kao Josip. fino, bar nije opterecćen tituliranjem. inače, simpa mlado zubarče

#49:  Re: potraga za dobrim zubarom! Autor: Raziel Post Postano: 09.01.2008. 8:26

Jel netko bio ili možda jest kod dr. Julijane Milter? Čula sam da je dobra. Da li znate nekog dobrog zubara da je privatnik, a da prima dio pacijenata na knjižicu? U Vk sam bila kod takve zubarice i stvarno je super radila, ali sam se potpuno preselila u Os pa mi hitno treba ovdje zubar. osijek031.com smile

#50:   Autor: Ingo Post Postano: 09.01.2008. 9:14

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ...(ne znam da li je vec netko napisao)....
...moja preporuka je definitivno Zvonimir Mihaljević iz Čepina.....Cool


i moja preporuka ... sto se tice strucnosti, opremljenosti ordinacije ... sve 5.
jako lijepo radi, njezan je ... radi sve bez boli.

veliki nedostatak je prebunkiranost pacijentima. nekada mi se cini da je jednostavnije dogovoriti audijenciju kod pape nego ugovoriti termin kod njega.

Dom zdravlja na jugu 2 ... irena krtic (ili tako nekako) ... mlada, uvijek nasmijana, njezna, simpaticna i vrlo strucna. Na zalost, ordinacija lici na ordinacije alana forda, ali i to ce se jednog dana popraviti.

#51:   Autor: studentica Post Postano: 24.02.2008. 18:44

Jel netko možda kod veselinovića? Kakav je i jel prima privatno?

#52:   Autor: Goran54 Post Postano: 04.03.2008. 0:52

Ja idem kod Dr.Slijepčević-Pešo
Dobra je, nekad malo živčana
I i mora se uvijek dugo čekati bez
obzira kad si naručen

#53:  Re: potraga za dobrim zubarom! Autor: mcerimov Post Postano: 08.03.2008. 15:25

Ja sam kod dr.Hmure na Bosutskom.Strpljiv i popravlja do zadnjeg iako bi ja neke zube radije izvadila.Ako si naručen nema dugog čekanja a ako te boli možeš doći i preko reda.Jedino ona njegova sestra je grozota.Dr. Benašić nije stomatolog već ortodont pa mislim da ne spada u ovu temu.

#54:   Autor: misha Post Postano: 25.04.2008. 11:00

Vesna i Mirela Veselinović, ja sam kod Mirele (kćerke) - jako ugodna cura, nasmijana, brižna, precizna, i vrlo stručna za svoje godine. Nekako cijela ordinacija odiše profesionalnošću.

#55:   Autor: misha Post Postano: 25.04.2008. 11:02

da, a što se tiče madjarica, ja sam pobjegla od njih jer nikad ne šalju na slikanje već otvaraju zube napamet, i još za svaku plombu moraš pljunit 40 kn. Kod Veselinovičke ne platiš ništa.

#56:   Autor: studentica Post Postano: 27.04.2008. 21:15

Znači kod Veselinovičke mogu preko socijalnog?

#57:   Autor: misha Post Postano: 29.04.2008. 15:10

Ne možeš, jer je puna i ne prima pacijente.

#58:   Autor: Raziel Post Postano: 07.05.2008. 10:25

Jel mi može netko preporučiti dobrog privatnika u Osijeku? Trebam popravit naprijed jedan zub pa hoću da to bude kvalitetno napravljeno

#59:   Autor: nemo1 Post Postano: 07.05.2008. 13:59

Dr.Polak. Obzirom da sam obišla dosta zubara mogu ti reći da se pokazao kao vrlo strpljiv, ima "laganu ruku", kvalitetne plombe. Pokušaj. Nije preskup. Ordinacija pored glavne pošte, preko puta Magisa (ako nije došlo do nekih promjena), 210-033.

#60:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 07.05.2008. 14:07

nemo1 je napisao/la: ›
Dr.Polak. Obzirom da sam obišla dosta zubara mogu ti reći da se pokazao kao vrlo strpljiv, ima "laganu ruku", kvalitetne plombe. Pokušaj. Nije preskup. Ordinacija pored glavne pošte, preko puta Magisa (ako nije došlo do nekih promjena), 210-033.


Kvalitetne plombe? Ha, ha. Pa ne prave to zubari kod kuće, od vlastite smjese - pa kako ispadne. Ima gore iznad pregršt dobrih zubara, i svi će odraditi privatno bilo koji posao. To što imaju ugovor s Zavodom, ne znači da ne rade privatno.

#61:   Autor: mali_ivica Post Postano: 07.05.2008. 14:40

studentica je napisao/la (Pogledaj post): › Jel netko možda kod veselinovića? Kakav je i jel prima privatno?

Ja sam čuo da Veselinovićka prima privatno, ali za Veselinovića nisam čuo da prima... Laughing

Ali nikad se nezna, Bože gdje ide taj današnji svijet?! Wink

Moj izbor je PićPr, on neprima, oženjen je i dobar je zubar (ma šta god to značilo)! Wink

#62:   Autor: mali_ivica Post Postano: 07.05.2008. 14:44

Glede bojaznosti, Treba se bojati uzroka, a ne posljedice... ona je ionako neminomna... Wink

#63:   Autor: nemo1 Post Postano: 09.05.2008. 11:22

Kvalitetne plombe? Ha, ha. Pa ne prave to zubari kod kuće, od vlastite smjese - pa kako ispadne. Ima gore iznad pregršt dobrih zubara, i svi će odraditi privatno bilo koji posao. To što imaju ugovor s Zavodom, ne znači da ne rade privatno.[/quote]

Znam da ih ne prave kod kuće, ali ih mogu nabavljati od različitih proizvođača, (npr.iz Rusije ili Njemačke), zatim mogu imati cijele palete boja (poput onih za krečenje zidova) ili naručiti nekoliko osnovnih, pa kako bude! Sigurno ima još razlika, ali mi to nije struka, pa pišem o onome što sam vidjela.... Ah da, ta boja pllombe je vrlo bitna kod prednjih zubi, a što je bilo i pitanje na koje sam odgovorila! Very Happy

#64:   Autor: Raziel Post Postano: 13.05.2008. 15:26

Hvala na preporukama, a jel netko zna da li u Osijeku ima zubar koji radi terapiju ozonom? To je ovo http://www.maretic.hr/healozone_hr.php

#65:  Re: potraga za dobrim zubarom! Autor: eldiablo Post Postano: 14.05.2008. 8:51

Dr. Helbauer - zagrebacka ulica - jako dobra - bar sam ja super zadovoljan
samo sto ona je privatnik tj. sve placas

#66:   Autor: Layla Post Postano: 10.06.2008. 22:19

Najbolji zubar je DR. VLADIMIR HARING, na Vukovarskoj! ! ! Kod njega se više nikada nećete bojati zubara! Ima strahovito dobru aparaturu, svemirsku ordinaciju i totalno je ispravan!

#67:   Autor: FunkyLady Post Postano: 10.06.2008. 22:27

Meni je Andreja najbolja Very Happy Al ne znam ni kak se preziva niti išta...

Panično se bojim zubara, al ima taktiku za takve ko ja pa bude ok i vidimo se svakih 6 mjeseci Very Happy

#68:   Autor: aggy Post Postano: 22.10.2008. 17:43

Zna li netko kakav je dr Čes? Tek sam se prebacila pa ono da znam sto me ceka...

#69:   Autor: paperje Post Postano: 25.10.2008. 13:23

idem ja kod česa još dok je kod mille bio i odličan je! moja cijela obitelj je kod njega i svi smo zadovoljni. jako je strpljiv i nježan, uvijek prvo pita treba li ti anestezija, a ako je ne primiš, stvarno nije strašno. i doktorica koja s njim radi je isto odlična. ma toplo preporučam, nećeš se razočarati!

#70:   Autor: justice Post Postano: 25.10.2008. 16:12

dobar je Čes,idem i ja kod njega,popravio mi je par zuba i zbilja sam zadovoljan,ima drugačiju tehniku od dr.Mille al je sasvim ok,preporučujem ga i ja,
a i još k tome moš ga i sresti vanka negdje pa se dogovoriti...

#71:   Autor: aggy Post Postano: 27.10.2008. 13:42

paperje je napisao/la (Pogledaj post): › idem ja kod česa još dok je kod mille bio i odličan je! moja cijela obitelj je kod njega i svi smo zadovoljni. jako je strpljiv i nježan, uvijek prvo pita treba li ti anestezija, a ako je ne primiš, stvarno nije strašno. i doktorica koja s njim radi je isto odlična. ma toplo preporučam, nećeš se razočarati!


je, odlican je, profesionalan i drag. nisam uopce imala osjecaj da sam kod zubara. bila kod njega i u 20 min mi spasio zub kojeg je budala iz doma zdravlja skoro demolirala. samo mi je zao sto se nisam ranije prebacila.

#72:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: Clea Post Postano: 30.10.2008. 17:28

Mislim da ne postoji osoba koja se boji zubara više od mene. Jebi ga , ja bih radije da mi oči vade pletećim iglama ! Grozna sam znam , ali ne mogu si pomoći. Ja sam kod dr.Zobundžije ...nemam zamjerki zaista, ali imam jedno glupo pitanje. Uživotu me 2 puta bolio zub tako da sam morala hitno na intervenciju. Prvi put me Zobundžija primio - sjela ja na vruću stolicu i u glavi si mantram "sad će proći...sad će proći" , kad li gospodin zabije neku alatku direktno u taj užsno-bolni-jadni zub - ne moram ni spomenuti da sam vidjela svjetlo na kraju tunela od boli. Kad sam se vratila među žive dao mi je injekciju i nastavio raditi-stavio mi lijek i vidjeli smo se ponovo za 2 tjedna.
Taj osjećaj pamtim dan danas i vjerujte mi radije bih si sama isčupala zub nego ponovo doživjela takvu bol.
Drugi put sam završila kod jednog drugog zubara, također me uhvatila strašna bol - čovjek je pogledao ( nije ništa dirao) i odmah mi dao injekciju i nastavio svoj posao.

Sad mene zanima jel to "pipkanje" bolnog zuba neophodno ili zubar može odmah dati injekciju? (U oba slučaja je bilo evidentno koji me zub boli tj.koji je pokvaren)

#73:   Autor: ymarko Post Postano: 07.11.2008. 17:49

Jel ima negativnih iskustava s Dr. Mihaljevićem iz Čepina ?
pozz

#74:   Autor: Renchi Post Postano: 08.11.2008. 13:12

nemo1 je napisao/la: ›
Dr.Polak. Obzirom da sam obišla dosta zubara mogu ti reći da se pokazao kao vrlo strpljiv, ima "laganu ruku", kvalitetne plombe. Pokušaj. Nije preskup. Ordinacija pored glavne pošte, preko puta Magisa (ako nije došlo do nekih promjena), 210-033.


Ma daj kreten dok je radio u cepini se jednom tako izderao na mene da ono..
Sva sreca pa sam bio jos mali mali.. Nada Mihaljicic, samo da kazem da se zena prekrstila kada sam sjeo i otvorio usta.. U 27g sqam bio 10šuta kod zubara, u Zadnjih 7g Niti 1 !!! Zubi su mi bili horor maltene ko onim likovima sto su se na rtl par puta prijavili.. I da skratim Zbog Te zene sam izgubio svaki Strah od Zubara!!! Skidam joj kapu do poda..I da nikad mi nista ne naplati osim umjetnog zuba/navalaka i most cu sad jedan radit...Smile

#75:   Autor: nemo1 Post Postano: 03.12.2008. 12:28

Renchi je napisao/la: ›
nemo1 je napisao/la: ›
Dr.Polak. Obzirom da sam obišla dosta zubara mogu ti reći da se pokazao kao vrlo strpljiv, ima "laganu ruku", kvalitetne plombe. Pokušaj. Nije preskup. Ordinacija pored glavne pošte, preko puta Magisa (ako nije došlo do nekih promjena), 210-033.


Ma daj kreten dok je radio u cepini se jednom tako izderao na mene da ono..
Sva sreca pa sam bio jos mali mali.. Nada Mihaljicic, samo da kazem da se zena prekrstila kada sam sjeo i otvorio usta.. U 27g sqam bio 10šuta kod zubara, u Zadnjih 7g Niti 1 !!! Zubi su mi bili horor maltene ko onim likovima sto su se na rtl par puta prijavili.. I da skratim Zbog Te zene sam izgubio svaki Strah od Zubara!!! Skidam joj kapu do poda..I da nikad mi nista ne naplati osim umjetnog zuba/navalaka i most cu sad jedan radit...Smile

Mislim da si pogriješio, u vrijeme dok si bio" mali, mali" i on je bio mali. Možda je riječ o njegovom ocu, ali on je već 30-tak godina na Poliklinici.

#76:   Autor: Ingo Post Postano: 03.12.2008. 12:39

ymarko je napisao/la (Pogledaj post): › Jel ima negativnih iskustava s Dr. Mihaljevićem iz Čepina ?
pozz


ima

uvijek je guzva i dugo se ceka kad se narucis.

#77:   Autor: vherman6 Post Postano: 25.12.2008. 21:13

molilo bih za pomoć, upoznao sam jednu zubaricu, bilo je na brzinu, zove se Ana iz Vukovara je i radi u nekoj od stomatoloških poliklinika u osijeku, rekla je da ima oko 35 godina, ako netko zna nešto više, bio bih mu zahvalan, pozdrav svima, i sretan Božić i Nova 2009. godina

#78:   Autor: aceww Post Postano: 10.02.2009. 15:54

jel su dr. haring i dr. prpic privatnici?

#79:   Autor: sale car Post Postano: 11.02.2009. 2:34

ne znam za njih dvojicu... ali svaka bih preporučio dr. vedrana šimića... trenutno zamjenu mu... ne znam kako se čovjek zove... mogu reći kako sam super-extra-uber zadovoljan s tim zubarom... imam užasan strah od zubara... ali sam prezadovoljan sa ovim... napravi vrlo opuštenu atmosferu... a bolova uopće nema... ne bih sde saa prebacivao nigdje za ne znam koje pare...

#80:   Autor: Danchy Post Postano: 11.02.2009. 6:32

prpić josip ili lidija...jesu privatni ali rade na hzzo...najbolji su definitivno....u reisnerovoj

#81:   Autor: Raziel Post Postano: 13.02.2009. 17:56

Evo nakon duge potrage otišla sam kod dr.Haringa, nema više mjesta na knjižicu pa sam kod njega privatno. Čovjek je fenomenalan, uvijek je smiren, ljubazan, jako stručan i pedantan, objasni čovjeku kad nešto radi,ma sve pohvale, ostajem kod njega definitivno.

#82:   Autor: malasara Post Postano: 13.02.2009. 20:18

I ja sam kod Josipa Prpić, definitivno je najbolji zubar i nema čekanja. Smile

#83:   Autor: studentica Post Postano: 06.04.2009. 9:47

i ja sam kod haringa, privatno. kod njegove žene ima mjesta preko hzzo-a pa se planiram prebaciti. jel netko kod nje? Zanima me kakva je?

#84:   Autor: studentica_hr Post Postano: 12.04.2009. 11:04

... je napisao/la: ›
ne znam za njih dvojicu... ali svaka bih preporučio dr. vedrana šimića... trenutno zamjenu mu... ne znam kako se čovjek zove... mogu reći kako sam super-extra-uber zadovoljan s tim zubarom... imam užasan strah od zubara... ali sam prezadovoljan sa ovim... napravi vrlo opuštenu atmosferu... a bolova uopće nema... ne bih sde saa prebacivao nigdje za ne znam koje pare...


slazem se u potpunosti! covjek je predobar!! savrseno je njezan,sve objasni i uputi me u njegov rad sto je meni iznimno bitno jer mrzim kad odem kod zubara i onda suti cijelo vrijeme i samo ceprka po ustima. ali sam cula nazalost da ce tamo raditi samo do 1.5 Sad(( u svakom slucaju upisala sam se kod njega i gdje god da se prebaci ja idem za njim!!

#85:   Autor: slavica031 Post Postano: 13.04.2009. 12:41

dr. Saša Đukić...

Zato imam najljepše zube!

#86:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: zEE-kAY Post Postano: 13.04.2009. 12:54

gdje ima ordianciju i dal ide preko zdravstvenog? hvala Smile
e da..i ako ide preko zdravstvenog, dal se kod njega placaju bijele plombe ili ne?

Embarassed

#87:   Autor: daisy Post Postano: 13.04.2009. 16:36

studentica je napisao/la (Pogledaj post): › i ja sam kod haringa, privatno. kod njegove žene ima mjesta preko hzzo-a pa se planiram prebaciti. jel netko kod nje? Zanima me kakva je?


ja sam kod dr. Vesne Pollak-Haring i prezadovoljna sam ! slučajno sam došla kod nje još prije nekih 8 godina i žena je prva liga ! opuštena atmosfera, med. sestra isto dobra, ako ima mjesta prebaci se, super je. koliko super može biti odlazak zubaru osijek031.com smile

#88:   Autor: bubamala Post Postano: 22.04.2009. 9:41

ja idem kod dr.haringa,vilica mi automatski zjapne kad ga vidim osijek031.com smile a i odlično radi.moj muž ide kod dr.pollak haring i također je zadovoljan

#89:   Autor: daisy Post Postano: 22.04.2009. 9:52

bubamala je napisao/la: ›
ja idem kod dr.haringa,vilica mi automatski zjapne kad ga vidim osijek031.com smile a i odlično radi.moj muž ide kod dr.pollak haring i također je zadovoljan


nažalost nisam imala priliku ikada zapravo VIDJETI dr. Haringa, ali imam legicu koja zbog njega uredno održava higijenu svojih zubi i na pregledu je bar 4 puta godišnje !! Smile osijek031.com smile

#90:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: ella2m Post Postano: 30.05.2009. 16:01

Dali ima i neki dobar zubar blizu Sjenjaka???

#91:   Autor: mija Post Postano: 30.05.2009. 21:07

Mirela Veselinović, super mlada zubarica. Mama i sestra su joj također zubarice. Ordinacija im je u Bartola Kašiića, negdje na pola puta između Hotela željezničar i kolodvora. Sve pohvale.

#92:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 30.05.2009. 22:50

Ivona Bambir (sada ima 2 prezimena jer se udala, al ne znam drugo) u domu zeljeznicara..... ok je.

#93:   Autor: the_spirit08 Post Postano: 09.07.2009. 19:50

eeeeeeeeeee vidim da ima razlicitih kom. na zubare
e pa ja isto sad trazim novog zubara sad ga trebam sam da mi napravi uputnicu za maksiofacijalnu trebam neki zub vadit sto je skoz sjeban a nisam dao da mi vadi ova moja pa sam oso pa sad mal gledam i neznam bas kod koga cu a trebo bi se i prebacit, necu kod privatnika pa jel zna netko nekog dobrog, druzeljubivog, komunikativnog i sta ja znam dalje zubara ili zubaricu tu u osk et volio bih da je negdje u blizini juga sjenjaka jer iz tenja sam. Peace

#94:   Autor: cane Post Postano: 09.07.2009. 21:21

Ja sam nedavno tek bio prvi put kod zubara nakon sistematskog u osnovnoj školi. Zubarica se zove Nada Mihaljčić a ordinacija joj smještena pored škole Gaudeamus (preko puta osnovne škole F. Krežme).
Žena je super. Ordinacija je svjetska. A s njom radi i njezina kćerka. Sve u svemu svima preporučujem.

#95:   Autor: Ingo Post Postano: 09.07.2009. 22:09

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam nedavno tek bio prvi put kod zubara nakon sistematskog u osnovnoj školi. Zubarica se zove Nada Mihaljčić a ordinacija joj smještena pored škole Gaudeamus (preko puta osnovne škole F. Krežme).
Žena je super. Ordinacija je svjetska. A s njom radi i njezina kćerka. Sve u svemu svima preporučujem.


yep, i jos kcerka prima nove pacijente ...

#96:   Autor: the_spirit08 Post Postano: 09.07.2009. 23:33

ma da e super onda a jel se trebam narucit ili sam doci i dečki hvala vam na kom

#97:   Autor: the_spirit08 Post Postano: 09.07.2009. 23:36

to u višnjevcu??????

#98:   Autor: cane Post Postano: 10.07.2009. 12:38

the_spirit08 je napisao/la: ›
to u višnjevcu??????

Ne u gradu ona ulica između radićeve i jegerove.

#99:   Autor: seven-of-nine Post Postano: 10.07.2009. 14:06

ja idem kod doktora Česa u Radićevoj. Super su i on i druga zubarica koja radi s njim i sestra i ordinacija. Mladi zgodni zubar koji prati trendove u stomatologiji i odlično radi!

#100:   Autor: the_spirit08 Post Postano: 10.07.2009. 18:01

sad znam jer kad sam gledo di je skola pisala je adresa da je školska 3 i ono mi pokazalo da je u višnjevcu al sad znam di treba otis. Hvala vam

#101:   Autor: telal_os Post Postano: 30.07.2009. 16:56

seven-of-nine je napisao/la: ›
ja idem kod doktora Česa u Radićevoj. Super su i on i druga zubarica koja radi s njim i sestra i ordinacija. Mladi zgodni zubar koji prati trendove u stomatologiji i odlično radi!


evo i ja prvi puta kod njega bio sam kod dr. mille ali ovaj je pre dobar (što se tiče rada za ostalo neznam Very Happy ) jer nemaš osijećaj da si kod zubara . niti da ti nešto radi po zubima samo coool no pain .. sve 5

#102:   Autor: kaktimama Post Postano: 19.08.2009. 17:03

ja cu uskoro ostat bez jednog zuba zbog jednog zubara koji mi je pri čišćenju kanala došao do sinusa...nije u osijeku, ali ipak hoću da se to zna (preziva se Dragaš). jednoj je ženi bubnjić probio i još uvijek radi....katastrofa.a kad se sjetim da je on samo stažirao kod moje zubarice jos sam više bijesna!!!uf

#103:   Autor: ivy Post Postano: 25.08.2009. 12:56

slavica031 je napisao/la: ›
dr. Saša Đukić...

Zato imam najljepše zube!


cane je napisao/la: ›
Ja sam nedavno tek bio prvi put kod zubara nakon sistematskog u osnovnoj školi. Zubarica se zove Nada Mihaljčić a ordinacija joj smještena pored škole Gaudeamus (preko puta osnovne škole F. Krežme).
Žena je super. Ordinacija je svjetska. A s njom radi i njezina kćerka. Sve u svemu svima preporučujem.


Dvoumim se između Mihaljčić i Đukić.......... Confused

#104:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: mia donna Post Postano: 29.08.2009. 13:21

ja sam imala uzasan strah od zubara, i dosad ih nekoliko promijenila, zbog tog straha sam i izgubila dva zuba, kutnjaka jer nisam isla na redovite pregledei... a onda sam se prije 3-4 god prebacila kod nekog zubara tamo iza supera, no covjek je umro prije nego je mene vidio.. pa sam na preporuku otisla kod vec spomenutog prpica.. i pridruzujem se pohvalama na njegov racun, stvarno je ok... idem na preglede dvaput godisnje i to je to... iako on ne prima, znam da mu zena koja ima isto tamo ordinaciju isto dobro radi, i da su ljudi zadovoljni s njom... mom starom je sredila sve zube, a jedino se valjda on bojao vise od mene.., jbg, tako je to kad te jednom za*ebu, vise nikom ne vjerujes...

#105:   Autor: meteje Post Postano: 26.10.2009. 13:35

bubamala je napisao/la (Pogledaj post): › ja idem kod dr.haringa,vilica mi automatski zjapne kad ga vidim osijek031.com smile a i odlično radi.moj muž ide kod dr.pollak haring i također je zadovoljan


i tvom mužu vjerovatno ispadne vilica kad vidi haringovu zenu
jer ova je mrak ja idem kod nje i meni vilica automatski zjapne kad uđem Wink

#106:   Autor: opg Post Postano: 06.11.2009. 15:00

Pozdrav grupo! Imam problem sa vilicom (ovim zglobom za žvakanje). Nekad mi se dogodi da ne mogu dobro otvoriti, zatvoriti usta (ko da se ukliješti). Tražim zubara za to, ali sve upućuje na Zagreb...nije da mi je zgodno otić...imate li kakav savjet-nešto??

#107:   Autor: Stella1989 Post Postano: 06.11.2009. 15:04

Mirela Veselinović...privatna ordinacija, tamo kod kolodvora, blizu Hotela Mursa. Sve je fensi, nemaš uopće dojam da si kod zubara. Ja sam dosad mijenjala 50 zubara...ali tamo mi je zasad najbolje i ostat ću Smile

#108:   Autor: opg Post Postano: 06.11.2009. 15:09

Stella, hvala! Znači ona će znati s tim udlagama za taj zglob...super....samo kažu da za to treba i fizikalna terapija...
Hvala javit ću se!

#109:   Autor: Stella1989 Post Postano: 06.11.2009. 15:18

opg je napisao/la: ›
Stella, hvala! Znači ona će znati s tim udlagama za taj zglob...super....samo kažu da za to treba i fizikalna terapija...
Hvala javit ću se!

Ako kažeš da treba fizikalna terapija...ne znam, ali stvarno, toliko sam zubara promijenila, i onih s teškom rukom, uvijek se bojala zubara, a kad sam kod nje došla, prvo sam se zapitala: ''Gdje je dr. Mirela bila dosad.'' Smile

Tako da, pokušaj. Samo nemoj ići kod onih mesara u Dom zdravlja!

#110:   Autor: salva Post Postano: 21.11.2009. 10:30

Sjenjak, Josipa Madjar, vrlo lagana ruka!

#111:   Autor: sale car Post Postano: 21.11.2009. 11:32

e ovako... nisam čitao prethodne postove... ovako, bio sam kod zubara Šimića, koji je na žalost prije dva tjedna preminuo od posljedica prometne nesreće, tako da sam u potrazi za novim zubarom naišao na mr.sci.dr. Mariju Slijepčević-Pešo u strossmayerovoj ulici... koliko sam čuo, pošto još niosam nijednom bio pošto treba cc mjesec dana da se prenese karton, dakle kak osam čuo da je vrlo dobra, tako da je i moja preporuka ona.... i da, upravo prima nove pacijente...

#112:   Autor: pacijentica307 Post Postano: 04.01.2010. 13:55

Ima li tko broj Ivone Bambit Lesko? Registrirana je na Bartola Kašića 2b u Osijeku, no na informacijama nemaju ništa pod tom adresom. Sad Ili možda netko zna kako radi koji dan? Zahvaljujem!

#113:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: keka Post Postano: 04.01.2010. 17:03

rafajac.tamo kod tržnice.d best Very Happy

#114:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: evil monkey Post Postano: 10.02.2010. 13:10

da li netko zna radno vijeme ordinacije dr. Slijepčević-Pešo? zovem na broj telefona iz imenika vec dva dana, nitko se ne javlja (ni ujutro ni popodne) - mozda ima drugi broj? molim info, hitno je...

#115:   Autor: sale car Post Postano: 10.02.2010. 13:41

evil monkey je napisao/la: ›
da li netko zna radno vijeme ordinacije dr. Slijepčević-Pešo? zovem na broj telefona iz imenika vec dva dana, nitko se ne javlja (ni ujutro ni popodne) - mozda ima drugi broj? molim info, hitno je...


ja imam broj i uopće ti ju ne bih preporučio... imam velike probleme sa zubima, te sam bio kod nje, napokon odlučio riješiti taj problem, otišao kod nje i naruči me za tri tjedna ?!?!?! odem drugi dan poslije zbog užasnih bolova i ona mi preko kurca tam izbrusi zub i natrpa lijek uz sranje kako sam se moga dovesti u takvu situaciju... pa boli tebe kurac kako sam mogao, tvoj je posao da to popraviš... jučer je moja djevojka otišla popraviti keramički zub, koji joj je samo malo na vrhu puknio, ona joj je cijeli zub izbrusilam raskrvarila meso i napravlia totalno nestručno i odvratno ( tako mi barem djevojka kaže, još nisam vidio, ali mislim da joj je bolje da nije u pravu jer ak oje tako odvratno napravila onda zubarki neće biti nimalo ugodno i lijepo kad joj odem srati tamo pred svima )... dakle, nikako ne preporučam nju, a sada ako ti baš želiš riskirati evo ti broj:

283-410
ponedjeljkom, utorkom, srijedom radi poslijepodne, a četvrtkom i petkom prijepodne

#116:   Autor: evil monkey Post Postano: 10.02.2010. 14:01

... je napisao/la (Pogledaj post): ›
283-410
ponedjeljkom, utorkom, srijedom radi poslijepodne, a četvrtkom i petkom prijepodne
hvala za info, zao mi je sto si imao lose iskustvo, ja kod nje zapravo nikad nisam popravljala zube (niti to planiram u skoroj buducnosti), samo mi treba karton Wink

#117:   Autor: malena_os Post Postano: 10.02.2010. 14:01

dakle, ja sam išla kod dr.Slijepčević-Pešo jer mi je pukao vrh zuba, sjekutića... išla sam da mi to "zakrpa", međutim napravila je katastrofalno, cijeli zub mi je izbrusila i to toliko da se drastično vidi, taj zub koji mi je brusila je sad sav četvrtast i ima se dojam da je veći od ovog zuba do njega, toliko je izbrusila da se jako vidi i razlika u boji, meso mi je gore raskrvarila jako... ajd da je to negdje sa strane pa da se i ne vidi, ali to su baš prednji zubi i vidi se čim progovorim... izgleda ko da mi je komad žvake zaljepljen na taj vrh zuba... kad sam vidjela u čekaonici na ogledalu šta mi je napravila htjela sam se vratiti, al kad sam bolje razmislila, ko zna šta bi mi onda napravila od tih zubi... ma unakazila mi je te prednje zube... nju uopće ne preporučam! Ja idem što dalje od nje i njene ruke...

#118:   Autor: sale car Post Postano: 10.02.2010. 14:19

evil monkey je napisao/la: ›
... je napisao/la (Pogledaj post): ›
283-410
ponedjeljkom, utorkom, srijedom radi poslijepodne, a četvrtkom i petkom prijepodne
hvala za info, zao mi je sto si imao lose iskustvo, ja kod nje zapravo nikad nisam popravljala zube (niti to planiram u skoroj buducnosti), samo mi treba karton Wink


e to je u redu... kontam da ću ju i ja uskoro trebati zato Very Happy

#119:   Autor: Nekvinda Post Postano: 11.02.2010. 7:58

khm, nesto tu ne stima, na tom broju(283-410) je ordinacija dr.stom. Vlatke Peso-Jakic, idem kod nje neko vrijeme vec i mogu reci kako sam zadovoljan s uradenim, a nije bas da nemam srnja sa zubima.

Jel to mozda imaju zajednicku ordinaciju, pa ste vi bili kod ove druge ili je cisto nesporazum oko imena, jer meni i na onom kartoncicu za narucivanje, na zigu, pise privatna stomatoloska ordinacija dr.stom Vlatka Peso-Jakic???

#120:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 11.02.2010. 8:03

Nekvinda je napisao/la: ›
khm, nesto tu ne stima, na tom broju(283-410) je ordinacija dr.stom. Vlatke Peso-Jakic, idem kod nje neko vrijeme vec i mogu reci kako sam zadovoljan s uradenim, a nije bas da nemam srnja sa zubima.

Jel to mozda imaju zajednicku ordinaciju, pa ste vi bili kod ove druge ili je cisto nesporazum oko imena, jer meni i na onom kartoncicu za narucivanje, na zigu, pise privatna stomatoloska ordinacija dr.stom Vlatka Peso-Jakic???
Mama i kćekra, ako se ne varam....

#121:   Autor: Nekvinda Post Postano: 11.02.2010. 8:05

Ne varas se, ali ja mamu ni jednom ne vidjeh, uvijek me i naruci i popravlja Vlatka, zato pitam.

#122:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 11.02.2010. 8:07

Nekvinda je napisao/la: ›
Ne varas se, ali ja mamu ni jednom ne vidjeh, uvijek me i naruci i popravlja Vlatka, zato pitam.
Znam da je bila spika da ju je mala trebala naslijediti, ali nije se baš profesionalno ponašala pa je izgubila mami hrpu pacijenata.... E sad, jel se popravila ili što ne znam, ili svaka radi za svoj račun pa samo dijele ordinaciju.....

#123:   Autor: lady_di Post Postano: 11.02.2010. 10:50

E pa ja sam među tim pacijentima koji su otišli od njih, ali ja nisam otišla zbog Vlatke nego gospođe majke kojoj je očito došlo vrijeme za mirovinu, jer sve radi preko volje! Brat je u vojnoj knjižici imao zapisano nekih 9 karijesa, pa kad je došao iz vojske i otišao kod nje rekla je da je sve u redu, da nema ništa za popravljati! Vlatka je odlična, ali nije se znalo kad je tamo, pa bih često završila kod mame!

#124:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: klerike Post Postano: 28.02.2010. 21:50

Pozz ljudi, vidim da dosta znate o zubarima u Osijeku...

Gdje naći dobrog ortodonta u Osijeku? Naime, imam neke zube za ispraviti pa me zanima gdje, kad, kako i po kojoj cijeni?

#125:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: evil monkey Post Postano: 04.03.2010. 7:51

samo da javno pohvalim dr. Česa, jucer bila, covjek je vrlo kulturan i opusten, radi pazljivo, vodi racuna da li boli, i strpljiv je (ja inace nisam ljubitelj zubara). i sve je bilo jako brzo gotovo. eto.

#126:   Autor: Mladjo Post Postano: 08.03.2010. 18:40

ja danas bio kod stomatologinje jasne cupec koja je preuzela kartone od renate lovrić. ista ordinacija u domu zdravlja. mogu reći da sam super zadovoljan, mlada ženska koja imam osjećaj da stvarno zna znanje. vrlo pristupačna i uljudna, dala mi je milijun korisnih savjeta u vezi njege zubi (navlaka, kamenac, pasta za zube...). pošto u životu nisam imao problema sa zubima (osim navlake na slomljenoj jedinici) samo me pregledala, očistila kamenac i zdravo. cijena za bijele plombe, što vjerojatno sve najviše zanima, je od 80 do 120 kn. pjeskarenje je 250 naku. pregled i osnovne stvari su naravno besplatni.

#127:   Autor: aceww Post Postano: 13.03.2010. 0:13

cane je napisao/la: ›
Ja sam nedavno tek bio prvi put kod zubara nakon sistematskog u osnovnoj školi. Zubarica se zove Nada Mihaljčić a ordinacija joj smještena pored škole Gaudeamus (preko puta osnovne škole F. Krežme).
Žena je super. Ordinacija je svjetska. A s njom radi i njezina kćerka. Sve u svemu svima preporučujem.


jel ptivatna?

#128:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: akoide Post Postano: 14.03.2010. 10:27

Ima li netko iskustva sa dr. Vrban-om?

#129:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: gabac Post Postano: 27.04.2010. 12:54

jel ima tko,da mi može reći dali taj prpić naplaćuje preglede i plombe? btw.jel uopće naplaćuje il se može preko hzzo-a..? hvala.... Rolling Eyes

#130:   Autor: tornado Post Postano: 27.04.2010. 15:00

gabac je napisao/la: ›
jel ima tko,da mi može reći dali taj prpić naplaćuje preglede i plombe? btw.jel uopće naplaćuje il se može preko hzzo-a..? hvala.... Rolling Eyes


Ja idem kod njega ,nije mi nikad ništa naplatio , jedino ako nemaš dopunsko , onda se nešto plati ,nisam kod njega bila odkad mi je isteklo dopunsko pa neznam točno,ali je jako dobar zhubar,nazoveš i pitaš

#131:   Autor: gabac Post Postano: 27.04.2010. 18:59

tornado je napisao/la (Pogledaj post): ›
gabac je napisao/la: ›
jel ima tko,da mi može reći dali taj prpić naplaćuje preglede i plombe? btw.jel uopće naplaćuje il se može preko hzzo-a..? hvala.... Rolling Eyes


Ja idem kod njega ,nije mi nikad ništa naplatio , jedino ako nemaš dopunsko , onda se nešto plati ,nisam kod njega bila odkad mi je isteklo dopunsko pa neznam točno,ali je jako dobar zhubar,nazoveš i pitaš

e hvala ti puno! Very Happy

#132:   Autor: viola Post Postano: 28.04.2010. 0:51

dr. nada mihaljčić i njezina kćerka su diiivneee zubarice...vrlo strpljive i imaju razumijevanja Smile naročito gospođica mihaljčić Smile Smile nisam ljubitelj zubara.... (cijelih 10 godina nikako nisam ni bila) i imale su za popravljati stare plombe i dr. nada mi je čak jedan zub još prije 10 godina spasila, jer mi je prijašnja zubarica skoro uništila zub i morala bih vaditi...ali dr. nada zna svoj posao i još uvijek mi zubić stoji Smile Smile istina...bijele plombe se sada naplaćuju, iako nisam prije naplačivala...ali vrijede i stooojeeee ko prave Very Happy Very Happy Very Happy lol :p

#133:   Autor: ajkula239 Post Postano: 17.05.2010. 12:28

HZZO
Uglavnom zanimaju me nekoliko pitanja oko toga. Vec vidim da ima otvorena tema za zubare koji je dobar i tako to. pa me interesira. vidim da pisete da neki zubari(privatni) primaju preko tog "zdravstenog" ili sta ti ja znam cega pa me zanima kako to ide se dobijaju neki "masni" popusti ili sta vec ja sam jos "balonja" u tak tome svemu . Iskreno me to nije nikad zanimalo, ali sada je dosla stiska oko zuba i doslo je vrijeme da to sredim sve i imam mir medu zubima Smile i naravno preporuka za nekog zubara ili zubaricu sto imaju osjecaja prema ovakima kao sto sam ja sto se nadprosjecno boje zubara...

#134:   Autor: Stella1989 Post Postano: 17.05.2010. 13:01

ajkula239 je napisao/la: ›
Iskreno me to nije nikad zanimalo, ali sada je dosla stiska oko zuba i doslo je vrijeme da to sredim sve i imam mir medu zubima Smile i naravno preporuka za nekog zubara ili zubaricu sto imaju osjecaja prema ovakima kao sto sam ja sto se nadprosjecno boje zubara...

Napisala sam gore, dr. Mirela Veselinović - blizu hotela Mursa. Ja sam se odmalena bojala zubara k'o vraga, ali otkad kod nje idem, nemam uopće osjećaj da idem kod zubara...ne bojim se i ne hvata me panika prije svakog odlaska zubaru - kao što je to bio slučaj prije.

Njezin ti je broj: 031/207-270.

Ona je inače privatnica, ali se kod nje može ići ukoliko imaš ono osiguranje, oslobođenje od participacije...kak' se već zove...

Nazovi i pitaj primaju li nove pacijente. Nadam se da sam ti barem malo pomogla. Wink

#135:   Autor: ajkula239 Post Postano: 17.05.2010. 13:27

znaci ako imam to sve onda mi je besplatno i jos nesta dali trebam ici po svoj karton di sam bio prije ili ce mi oni to sve napraviti tamo ispocetka...

#136:   Autor: Stella1989 Post Postano: 17.05.2010. 13:34

ajkula239 je napisao/la: ›
znaci ako imam to sve onda mi je besplatno i jos nesta dali trebam ici po svoj karton di sam bio prije ili ce mi oni to sve napraviti tamo ispocetka...

Ja se ne sjećam dal sam nosila svoj karton od prošle zubarke (mislim da ne, ali nemoj me držati za riječ). Najbolje ti je da ih nazoveš i pitaš primaju li nove pacijente i ako primaju - što je sve potrebno donijeti. Smile

#137:   Autor: iwanche90 Post Postano: 06.06.2010. 4:10

e ovako ljudi moji... vidim i citam i placem kada se sjetim da i ja moram ici kod zubara... pa ovako ide moja prica ukratko... moj karton i sve nalaze se u slavonskome brodu pa pošto sada školovanje daljnja nastavljam u osijeku naravno moram ih prebaciti tu... ali da se meni nije desila nezgoda sa zubom ne bih trazila zubara jos... ali ovakav je moj problem... ispala mi je plomba iz prednjega zuba gore... bio je brušen odozada tako da se uopće nije primjetila ni plomba ni brušenje ali eto sada je ostala ruba pošto je sve odfrknilo van... =( ... i sada razmisljam i molim vas savjet da mi kazete do ponedjeljka koji po vama zubar najbolje bi sredio taj zub napred pošto je on svakako uočljiv i tražim da je odlicno sređen... ja evo dvoumim se između dr. prpić i dr.Haring ... pa dali bi mi oni to napravili kako spada... molim vas za savjet, mišljenje, odgovor... HVALA...

#138:   Autor: Stella1989 Post Postano: 06.06.2010. 11:46

Dr. Mirela Veselinović (pogledaj u prethodnim potovima gdje sam napisala podatke o njoj). I mom je bratu sredila polomljen prednji zub dok još nismo bili njezini pacijenti, platio popravak i to je to. I mogu ti reći da je stvarno fino napravila zub. Wink

#139:   Autor: iwanche90 Post Postano: 10.06.2010. 21:06

ljudi moji ipak sam bila kod doktora haringa... pre pre dobro popravlja zub... nije me bolilo nista jos ga je sredio ma preodlicno... svaka pohvala za njega... stella hvala na savjetu narucila sam se i kod nje ali me nisu stavili kod mirele nego kod neke druge i mene bilo strah otici...

#140:   Autor: 123456 Post Postano: 11.06.2010. 0:50

iwanche90 je napisao/la: ›
ljudi moji ipak sam bila kod doktora haringa... pre pre dobro popravlja zub... nije me bolilo nista jos ga je sredio ma preodlicno... svaka pohvala za njega... stella hvala na savjetu narucila sam se i kod nje ali me nisu stavili kod mirele nego kod neke druge i mene bilo strah otici...


ako ništa drugo, Haring daje anesteziju kada god nešto buši, što je za svaku pohvalu... kada idem na popravak zubi uznemirim se manje nego kada grmi Very Happy

#141:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: BrunCHI Post Postano: 11.06.2010. 5:45

prpic je zobundzijin praktikant, i to velo kvalitetan, ja idem kod njega i meni je super..iako mislim da je popunjen...
Sa Mirtom Veselinović sam išao u razred (štreberica Smile ) i kod nje ide moj lega i hvali ju... jedino što je mlada, ima 29 god, pa ako baš imaš nekih stvarno zajebanih situacija u ustima koje traže puno iskustva odaberi bolje Prpića (mislim da ima 37 god), inače je Veselinovićka vrlo dobar izbor.

#142:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 11.06.2010. 11:11

IVONA BAMBUR i dalje jedinstvena...ne samo sto je mlada, ima strpljenja, odlicna je sa djecom ( pogotovo djeca sa posebnim potrebama o kojima se toliko prica da im je tesko zbog stomatologa), daje anestezije kada god nesto radi, izvrsna je, u odlicnom okruzju i ambijentu, i sa fantasticnom sestrom vesnom

ma sve pohvale i petice od nas koji imamo sok traume i uzasne strahove Smile

#143:   Autor: PEGY Post Postano: 11.06.2010. 11:22

Zašto nitko ne spominje Sibere?
Oni su dobri zubari.

#144:   Autor: iwanche90 Post Postano: 12.06.2010. 1:43

123456 je napisao/la (Pogledaj post): ›
iwanche90 je napisao/la: ›
ljudi moji ipak sam bila kod doktora haringa... pre pre dobro popravlja zub... nije me bolilo nista jos ga je sredio ma preodlicno... svaka pohvala za njega... stella hvala na savjetu narucila sam se i kod nje ali me nisu stavili kod mirele nego kod neke druge i mene bilo strah otici...


ako ništa drugo, Haring daje anesteziju kada god nešto buši, što je za svaku pohvalu... kada idem na popravak zubi uznemirim se manje nego kada grmi Very Happy



ahaha da htjeo je i meni dati inekciju nisam ja htjela jer je to bio slab kvar... zapravo nije ni bio nego je morao skiniti ostatke plombe... pa zapravo iritira više zvuk ono kako brusi nego što to mene boli... taj zvuk mene najvise iritira... ali zub je sredio za svaku pohvalu...

#145:   Autor: iwanche90 Post Postano: 12.06.2010. 1:46

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto nitko ne spominje Sibere?
Oni su dobri zubari.


njih sam također bila zabilježila ali pošto nisam vidla niti jednu kritiku o njima tu na forumu a najviše sam vidla o haringu i prpicu ako sam dobro citala odlucila sam za haringa jer mi je dosta blize... i ja sam jako zadovoljna mogu uputiti svaku pohvalu...

#146:   Autor: OSe Post Postano: 13.08.2010. 11:08

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › IVONA BAMBUR i dalje jedinstvena...ne samo sto je mlada, ima strpljenja, odlicna je sa djecom ( pogotovo djeca sa posebnim potrebama o kojima se toliko prica da im je tesko zbog stomatologa), daje anestezije kada god nesto radi, izvrsna je, u odlicnom okruzju i ambijentu, i sa fantasticnom sestrom vesnom

ma sve pohvale i petice od nas koji imamo sok traume i uzasne strahove Smile


IVONA BAMBIR a ne BAMBUR + još jedno udano prezime...Usput, preselila se u novi prostor u Istarskoj. Preporuka definitivno... osijek031.com smile

#147:   Autor: egzorcist_os Post Postano: 01.09.2010. 9:09

vlatka joj je kčerka

#148:   Autor: kobac01 Post Postano: 02.09.2010. 12:45

Jel zna netko nešto o dr. Anastaziji Aščić iz Radičeve??
Kakva je ona?

#149:   Autor: ..carpea.. Post Postano: 15.09.2010. 16:07

Kažu ja je dr.Aščić dobra. Ja sam se baš tamo prebacila pa ću vidjeti da li je to istina. Čini mi se simpa ovak kad s njom pričam,nije neka nadrndana ni živčana.

#150:   Autor: Freya Post Postano: 15.09.2010. 21:13

Dr. Zobundžija - kažu da je najbolji

#151:   Autor: *Chelsea* Post Postano: 22.10.2010. 21:36

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto nitko ne spominje Sibere?
Oni su dobri zubari.


Odlični, obadvoje, a jednom mi je i sin radio i on je isto super. Dođeš na red kada si naručen, poprave ti zub dosta brzo, a kvalitetno. Istina, platiš, ali što god su oni meni napravili nije se ni pokvarilo ni ispalo.

#152:   Autor: edi Post Postano: 25.10.2010. 10:58

Poprilično hitno bih trebala doći do zubara dr. Luke Čokolića koji radi u ambulanti Drava (nemaju objavljene brojeve na webu :/) pa ako netko ima kontakt bila bih zahvalna Smile

Zadnja promjena: edi; 25.10.2010. 12:02; ukupno mijenjano 1 put.

#153:   Autor: trauma_os Post Postano: 25.10.2010. 11:37

Jel zna netko možda kako se zove onaj crni zgodni zubar ? Pretpostavljam da ga je netko spomenuo već ali iskreno neda mi se čitati cijeli topic Embarassed

#154:   Autor: -butterfly- Post Postano: 08.11.2010. 19:52

ja imam vjerovatno najlosiju zubaricu definitivno.imam 20 godina izvadila mi je obje donje šestice jer ih je ona zeznila.uzas
sad se prebacujem i dvoumim se izmedu česa i đukića.
pa ako netko zna primaju li oni pacijente,molila bih za neke informacije Wink

#155:   Autor: defined Post Postano: 15.11.2010. 3:23

Samo da dodam -Sladjana Rodic (Gajic) je nicim izazvana obiteljskim prijateljima sirila glasinu da sam ja narkoman i da bi me trebalo nekako testirati,dakle to sto nespavam nocima jer se usavrsavam u svirci i sto imam podocnjake od umora je ona okarakterizirala kao narkomanluk i udarila na moju reputaciju...
....ako neshvacate sta se nju uopce tice moj privatan zivot pa makar i da jesam narkoman vjerujte mi neshvacam ni ja....kao sto neshvacam da se nije zapitala koji prokleti narkoman uopce mari za svoje zube kad mu je samo droga na pameti...al eto ocigledno Gajicku treba izbjegavat u sirokom luku
Samo sto se javlja problem da trebam praviti tri zuba prednja i da mi se nikako neda njoj povjeriti taj posao iako je vec to u procesu pripreme pa ako netko zna gdje jos primaju pacijente i da su zubari kao ljudi psihicki zdravi bar optimalno...cijenio bih savjet...

#156:   Autor: edi Post Postano: 15.11.2010. 9:15

-butterfly- je napisao/la: ›
ja imam vjerovatno najlosiju zubaricu definitivno.imam 20 godina izvadila mi je obje donje šestice jer ih je ona zeznila.uzas
sad se prebacujem i dvoumim se izmedu česa i đukića.
pa ako netko zna primaju li oni pacijente,molila bih za neke informacije Wink


ja sam se htjela prebaciti kod česa negdje u rujnu, međutim, on više ne prima pacijente, ali sam se upisala kod sandre petrović (mislim da mu je u međuvremenu postala žena Smile) ima ordinaciju odmah pokraj njegove, ok je, sad smo cijela femili kod nje.

#157:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: bojan1990 Post Postano: 16.11.2010. 17:05

ovaj zubar je odličan

http://zena.hr/adresar/subjekt/mihaljevic_zvonimir_dr_stom/8332

posjetite javite utiske : = )

#158:   Autor: trauma_os Post Postano: 16.11.2010. 18:47

defined je napisao/la: ›
Samo da dodam -Sladjana Rodic (Gajic) je nicim izazvana obiteljskim prijateljima sirila glasinu da sam ja narkoman i da bi me trebalo nekako testirati,dakle to sto nespavam nocima jer se usavrsavam u svirci i sto imam podocnjake od umora je ona okarakterizirala kao narkomanluk i udarila na moju reputaciju...
....ako neshvacate sta se nju uopce tice moj privatan zivot pa makar i da jesam narkoman vjerujte mi neshvacam ni ja....kao sto neshvacam da se nije zapitala koji prokleti narkoman uopce mari za svoje zube kad mu je samo droga na pameti...al eto ocigledno Gajicku treba izbjegavat u sirokom luku
Samo sto se javlja problem da trebam praviti tri zuba prednja i da mi se nikako neda njoj povjeriti taj posao iako je vec to u procesu pripreme pa ako netko zna gdje jos primaju pacijente i da su zubari kao ljudi psihicki zdravi bar optimalno...cijenio bih savjet...



Svaki puta kad dođem kod nje se posvađam i sa njom i sa sestrom jel su redovito drske i bezobrazne a ja ne mogu podnijeti da nije moja zadnja... Sad me živo zanima što priča za mene.. jedva čekam da mi popravi zub i idem od nje odmah !

#159:   Autor: tamna strana Post Postano: 16.11.2010. 20:40

bojan1990 je napisao/la: ›
ovaj zubar je odličan

http://zena.hr/adresar/subjekt/mihaljevic_zvonimir_dr_stom/8332

posjetite javite utiske : = )


moje iskrene preporuke za njega....

#160:   Autor: defined Post Postano: 17.11.2010. 2:16

trauma_os je napisao/la: ›
defined je napisao/la: ›
Samo da dodam -Sladjana Rodic (Gajic) je nicim izazvana obiteljskim prijateljima sirila glasinu da sam ja narkoman i da bi me trebalo nekako testirati,dakle to sto nespavam nocima jer se usavrsavam u svirci i sto imam podocnjake od umora je ona okarakterizirala kao narkomanluk i udarila na moju reputaciju...
....ako neshvacate sta se nju uopce tice moj privatan zivot pa makar i da jesam narkoman vjerujte mi neshvacam ni ja....kao sto neshvacam da se nije zapitala koji prokleti narkoman uopce mari za svoje zube kad mu je samo droga na pameti...al eto ocigledno Gajicku treba izbjegavat u sirokom luku
Samo sto se javlja problem da trebam praviti tri zuba prednja i da mi se nikako neda njoj povjeriti taj posao iako je vec to u procesu pripreme pa ako netko zna gdje jos primaju pacijente i da su zubari kao ljudi psihicki zdravi bar optimalno...cijenio bih savjet...



Svaki puta kad dođem kod nje se posvađam i sa njom i sa sestrom jel su redovito drske i bezobrazne a ja ne mogu podnijeti da nije moja zadnja... Sad me živo zanima što priča za mene.. jedva čekam da mi popravi zub i idem od nje odmah !



Ma ono,nisam sve ni napiso sta se sve israla po meni al u svakom slucaju zasluzuje nokaut koji bih joj i priustio sa osmjehom na licu samo sto cu tako ugroziti bliske mi ljude tako da sam primoran sutit i trpit.

E a dali taj Mihaljevic prima nove pacijente?

#161: Great !  Autor: Anjica Post Postano: 29.11.2010. 11:05

Čim sam vidjela ovu temu, sjetila sam se da se moram naručiti kod zubara. Ma moj je meni zubar preeesuper, idem kod dr. Saše Đukića u Keršovanijevoj 10a. Super je, pregleda na brzinu vidi šta treba, napravi i supika... Very Happy

#162:   Autor: mladunce Post Postano: 02.12.2010. 8:41

e ovak, mene zanima dal placate anesteziju kod zubara?
ja ju nikad prije nisam placala, i evo sad nedavno isla kod zubara, trazila anesteziju, kao ono op 50kn i to bez racuna :/ ???

#163:   Autor: PEGY Post Postano: 02.12.2010. 9:32

Ja sam imala sličan sličaj kada mi je zubarica rekla da ovaj mjesec može dati još 3 anestezie, a njih čuva za neke druge slučajeve a ne popravak zuba!
Zahvalila sam se i otišla kod drugog zubara. Preselila sam i cijelu obitelj!

#164:   Autor: Catharine Post Postano: 08.01.2011. 23:35

~ Prpići su zakon (: sve što platim je onih 15 kn mjesečno za HZZO i to je to; inače imam traume od stomatologa (danas ih nazivam mesarima XD), al otkako idem kod njih, strah je nestao, a zubi su u najboljem redu - uspjela sam sačuvati ono što lijepo izgleda da ostane i zdravo bez boli, zahvaljujući njima; e sad, moram razočarati neke koji bi se možda prebacili - nažalost ne primaju nove pacijente, možda tek u ljetno vrijeme

#165:   Autor: jednom_pravnica Post Postano: 09.01.2011. 14:10

S ovime se potpuno slažem, Prpić je super.Od kada sam kod njega nemam više traume vezane uz odlazak zubaru.

#166:   Autor: -nella- Post Postano: 09.01.2011. 14:37

mladunce je napisao/la (Pogledaj post): › e ovak, mene zanima dal placate anesteziju kod zubara?
ja ju nikad prije nisam placala, i evo sad nedavno isla kod zubara, trazila anesteziju, kao ono op 50kn i to bez racuna :/ ???


Nisam bila u situaciji da mi treba anestezija, ali zato sam pored osnovnog i dopunskog zdravstvenog osiguranaj plaćala plombe 50, 70, 80 kn, a skidanje kamenca i poliranje zubi sam platila 160 kn. Također sve bez računa. Radi se o tome da navodno svi stomatolozi to rade, i da ako ti se ne sviđa, tražiš drugoga, a ja sam jako zadovoljna radom svoje stomatologinje pa sam sve to plaćala, iako sam svjesna da tu nešto smrdi, pogotovo jer mi je vraćala kusur iz svog novčanika. Ali kod nas je to tako, kako je. Kod privatnika bih plaćala sve, a ovao platim valjda dio (onaj koji si uzmu kao bonus, hah) a dobijem kvalitetnu uslugu. To mi dođe kao ono: Manje od nužnih zala.

#167:   Autor: Icy Post Postano: 13.01.2011. 19:45

jel ima neko iskustva kod Andree Malogorski-Šimašek u domu zdravlja? Very Happy



htjela bih se prebaciti,no neznam kakva je...bojim se da mi sjebe zube ko ova...
trenutno sam kod dr. Blaženke Elez i svima preporučujem NEIDITE KOD NJE ZA BOGA MILOGA...barem ne preko zdravstvenog[ako idete privatno,imate šanse da vam dobro napravi posao,jer ipk dobre pare su u pitanju pa će se i potrudit]
ovako...moje iskustvo kod nje:
Otišla sam kod nje zbog manje boli na nekom od zubiju iza...[nisam znala koji je pa sam je zamolila da pogleda]
pogledala je tako da sam stajala ispred vrata ordinacije,rekla mi je : otvori usta
i nakon toga objasnila da mi "vjerojatno" raste umnjak...
i ja si mislim oke,ona je vjerojatno upravu,razumije se u to...ona je zubarica
Meni ni danas nikakvog traga od umnjaka...
bila sam opet prije 2 mjeseca kod nje da bi mi popravila zube i dala uputnicu pa da mogu kod ortodonta....da bi mi ona rekla da imam savršenu zubnu higijenu i da su mi svi zubi super zdravi,a crno na zubima je pigmentacija(moji zubi su znači postali crnci,tj. imaju velike "mladeže" na sebi,jel?!)
I rekla mi je da mi NEĆE dat uputnicu jer moji zubi idu uz moje lice =O
imam otprilike gore 2 neravna,a dolje 4 il 5...i baš se vidi
I dođem danas hitno kod nje zbog užasnih bolova u zubu(onom istom koji me prije 2 mj bolio) zbog kojih nisam već tjedan dana normalno spavala...
da bi se ona derala na mene zašto nisam prije došla, da mi je taj zub pukao( odbrusila mi je pola zuba, i sad mi je ostao neki krnjotak),i naposlijetku mi je rekla kako sam si mogla dopustiti da mi se SKORO SVI ZUBI POKVARE(znači ono je ipak bio karijes,a ne pigmentacija,i kroz godinu dana kako sam prie toga bila dolazila tvrdila mi je da je sve oke s mojim zubima) Evil or Very Mad
odbila mi je dat anesteziju,jer to "šteti zubu"
i ostavila me je čekati jedno 15 minuta na stolici dok mi se ne osuši lijek,za vrijeme čega su ona i njena med. sestra pile kavu i razgovarale u susjednoj prostoriji...
nazvala me krivim imenom,iako sam ju ja ispravljala više puta jer nije uzela moju knjižicu...
dok mi je brusila,zabolilo je i ja sam joj to rekla...a ona mi je grubo odvratila "nek se strpim malo" i nastavila brusiti na tom istom mjestu Crying or Very sad


Neznam...čula sam da je dobra za umjetne zube i takve stvari jer se za to specijalizirala...al je užasna ovako...
i jaaaako je spora...radit će vam na jednom zubu više od mjesec dana(dok vam ga ne uništi -.-' pa bude morali ugradit novi i platit joj)


p.s. čovjek koji je pričao nekoj starijoj ženi svoje iskustvo dok sam čekala u čekaonici prije nego me primila me isto uplašio i uvjerio u odluku da ću se prebacit čim mi završi ovaj zub:
rekao je da je prije više od mjesec dana došao sa samo malom točkicom od karijesa koja ga nije bolila,al je se je htio riješiti pa je otišao kod nje
Ona mu je izbrusila,stavila lijek i sve oke...rekla da dođe za 15 dana...
on je došao nakon 15 dana i ona se počela derat na njega jel on normalan kako je mogao toliko dugo držati lijek...i naposlijetku mu je rekla da mu je zub uništen i da mora ići na snimanje...
i danas je bio došao sa slikama sa snimanja i rekla je da će mu ga vjerojatno morati vaditi...
krasna zubarica!!!



p.p.s. koliko vi inače držite lijek u zubu,da znam,da se nebi i ja tako zajebala...da bar ostavim pola tog jadnog zuba koji mi je ostao
-.-'''

#168:   Autor: serpentina Post Postano: 26.01.2011. 21:59

kako mogu saznati slobodne zubare koji primaju pacijente preko socijalnog?
ima li negdje nekakva lista?
hvala Smile

#169:   Autor: Jaz Post Postano: 27.01.2011. 19:18

Jel netko zna kakva je dr. Kata Filipović-Ljubičić? Ona radi u onom nekom domu zdravlja iza Supera...
Btw, @setpentina, eto, ona ti je slobodna, ali ne znam kakva... Sad

#170:   Autor: Anjica Post Postano: 13.02.2011. 21:10

serpentina je napisao/la: ›
kako mogu saznati slobodne zubare koji primaju pacijente preko socijalnog?
ima li negdje nekakva lista?
hvala Smile

Nazoveš HZZO na 220800 i kažeš da bih želio znati koji zubari primaju pacijente i oni te spoje nekom tko ti to kaže

#171:   Autor: deblja2303 Post Postano: 14.02.2011. 15:20

Eto nakon svih pročitanih 12 stranica, u najuži izbor su ušli tri zubara! Ali i dalje se ne mogu konačno odlučiti... Haring, Čes ili pak Prpić... ???

#172:   Autor: Jaz Post Postano: 14.02.2011. 16:12

Čes više nema mjesta...ja htjela kod njega još prije par mjeseci, ali rekoše mi da ne prima pacijente Sad

#173:   Autor: deblja2303 Post Postano: 14.02.2011. 17:12

Jaz je napisao/la: › Čes više nema mjesta...ja htjela kod njega još prije par mjeseci, ali rekoše mi da ne prima pacijente Sad
Meni nije bitno da li primaju nove pacijente, svejedno sam mislila da me privatno prime jer mi se ne da natezati i moljakati ih da me prime kao pacijenticu... Razz Very Happy

#174:   Autor: Jaz Post Postano: 14.02.2011. 17:15

Aha, pa onda super! Odeš fino kod njega, već sam čula par preporuka... A posebno ako budeš trebala koji novi zub. Izvrsno ih pravi, vidjeh Smile

#175:   Autor: deblja2303 Post Postano: 14.02.2011. 17:23

Jaz je napisao/la: › Aha, pa onda super! Odeš fino kod njega, već sam čula par preporuka... A posebno ako budeš trebala koji novi zub. Izvrsno ih pravi, vidjeh Smile
Weeee, super!! Hvala tiiiii Very Happy

#176:   Autor: Jaz Post Postano: 14.02.2011. 17:26

Nema na čeeeeem Smile Drago mi je da sam pomogla...još kad bih ja našla nekog liječnika opće prakse (HZZO)... Rolling Eyes

#177:   Autor: semir Post Postano: 15.02.2011. 17:15

a dali ko zna dobrog dječijeg zubara moja djeca su prijavljena kod stomatologinje ivanišević u dz drava i nisam baš zadovoljan jer je po mom ukusu pre hladna i gruba za djecu a nebih volio da se u budučnosti boje zubara radi pogrešnog odabira hvala unaprijed

#178:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: shiloh506 Post Postano: 17.02.2011. 11:51

Ljudi moji, kako god i šta god ne idite kod Slađane Rodić-Gajić u Retfali. Inače sam iz Retfale i spadala sam kod nje skupa s velikim brojem mojih prijateljica i drugih ljudi koji su pobjegli od nje glavom bez obzira. Zadnji put kad sam bila kod nje išla sam vaditi zub. Dala mi jednu anesteziju pa pošto ta nije bila dovoljna dala mi je još jednu, kad je uhvatila zub i počela ga vući osjetila sam bol i tu je ona stala i kolutala okicama jer to nije istina da nakon dvije anestezije mene još uvijek zub boli. Tu sam već poludila jer me žena naziva lažljivicom,očito ona ne zna da neki ljudi trebaju i po 4 injekcije. No najgore od svega je to što, kad mi je čupala zub,povukla ga je prema dolje i jedan dio zuba koji je bio u zubnom mesu je ostao vani (ne znam kako bi vam to bolje opisala) i takvu me poslala kući i rekla da dođem za mjesec dana ?!?!?!Živa mesarka.
Toplo preporučujem Haringa, on vam je kao odlazak u kino a ne odlazak zubaru

#179: Complicity zubarica šimašek Autor: pinokio Post Postano: 21.02.2011. 19:56

Ja sam dugogodišnji pacijent dr. Andree, jako sam zadovoljan.. Nježna, brza.. ta žena zna svoj posao. Anestezija uvijek bez problema, i besplatna. Nikad povisila ton, uvijek mirna i staložena.. toplo je preporučam svima.. Pošto imam dvoje djece, i njih sam upisao kod nje, i uvidio da klinci obožavaju ići kod nje..čistiti grica i greca

#180:   Autor: Jaz Post Postano: 21.02.2011. 20:00

Malogorski-Šimašek? To je jedina Andrea koju uspjeh naći u bazi...
Ajde, fala na preporuci Smile)

#181:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: kadilak Post Postano: 21.02.2011. 22:35

Što se tiče zubara ja sam prezadovoljna moja zubarica je vrlo ljubazna i stručna bez anestezije gotovo ništa neradi prema djeci izuzetno nježna njen sam pacijent već deset godina Dr Tomičić Dijana nekad je radila u Čepinu a sad radi u Drinskoj u domu zdravlja na Bosutskom.Dosta pacijenata iz Čepina je pošlo za njom. Za sve one koji se boje moja preporuka.

#182:   Autor: branko_kockica Post Postano: 22.02.2011. 14:02

pozdrav,
ima tko iskustva s lidijom prpić, pošto josip prpić već duže vrijeme ne prima nove pacijente?
i vidim da se na početku teme spominje dr. goran zobundžija u reisnerovoj ali danas je tamo vladimir zobundžija... preporuke i kvaliteta ostala ista ili se šta mjenjalo?

imam užasna iskustva s nekim zubarima pa pušem i na hladno Smile

#183:   Autor: dino_bno Post Postano: 22.02.2011. 14:27

branko_kockica je napisao/la (Pogledaj post): › pozdrav,
ima tko iskustva s lidijom prpić, pošto josip prpić već duže vrijeme ne prima nove pacijente?
i vidim da se na početku teme spominje dr. goran zobundžija u reisnerovoj ali danas je tamo vladimir zobundžija... preporuke i kvaliteta ostala ista ili se šta mjenjalo?

imam užasna iskustva s nekim zubarima pa pušem i na hladno Smile


Goran Zobundžija je njegov brat koji je poginuo u ratu.
U svakom slucaju, V.Zobundzija je odlican zubar!

#184: Beark !  Autor: Iveee Post Postano: 11.03.2011. 16:58

Freya je napisao/la: › Dr. Zobundžija - kažu da je najbolji


[quote="kobac01"]
Jel zna netko nešto o dr. Anastaziji Aščić iz Radičeve??
Kakva je ona?

Anastazija Aščić
(superljubazna, sve pet) no sjebala mi zub. Kad sam je za par dana nazvala da nešto nije u redu rekla mi je da pretjerujem da je to reakcija. Onda sam fino dobila gangrenu. Otišla k drugom (manje ljubazan, mislim da je prikriveni gay) koji je pljuvao po toj prvoj (dr. Aščić) i isto sjebao stvar. Prerano je napunio zub jer je, citiram " želio danas više završiti s tim", tako da sad vjerojatno opet imam jebenu gangrenu. Loša verzija je što su sad kanali puni i sve me strah da ne završim na kirurgiji.

Moje pitanje je, postoji li u Osijeku kvalitetan zubar, ne bitno jel privatnik???
HELP

#185:  ,, Autor: Iveee Post Postano: 11.03.2011. 17:10

..carpea.. je napisao/la (Pogledaj post): › Kažu ja je dr.Aščić dobra. Ja sam se baš tamo prebacila pa ću vidjeti da li je to istina. Čini mi se simpa ovak kad s njom pričam,nije neka nadrndana ni živčana.


Da, simpa je, samo nije kvalitetna

#186:   Autor: darac1988 Post Postano: 14.03.2011. 17:37

Dr. Saša Đukić

Malo ljudi ga spominje, u svakom slučaju zna svoj posao, na brzinu pregleda, ako nešto nije u redu odmah popravi, radi brzo i kvalitetno, u koliko si naručen u toliko dođeš i odmah si na redu, nema nikakvih čekanja, nedostatak je što moram plaćati anesteziju 50kn ( nudio mi ju je za plombiranje 3 zuba, svaki put sam odbio jer su to mali zahvati, ali on i dalje forsira da mi ju da, priča kako je zub sad možda malo više osjetljiv i sl. samo da uzmem i platim ), a bijele plombe naplaćuje 80, 100, 120, ovisi kako kada i koliki je zahvat ( dobijem račun ), ali to valjda tako mora biti.

Inače je privatnik ali radi preko zdravstvenoga.

Mala zamjerka, prije 5 mjeseci rekao za jedan zub da je sve oke iako me bolio, za mj dana sam mu došao jer me bolilo i dalje da ga pregleda još jednom; malo ga je "ošmirglao" površinski i rekao da će se oporaviti. Nažalost nije se oporavio, danas sam bio opet kod njega, sredio mi je zub i rekao ako te bude bolio ponovno dođi pa ćemo ti izvaditi živac, nije to ništa strašno, samo se radi s lokalnom.

Eto, osim ovoga sve je oke, inače i sestra i mama idu kod njega i zadovoljne su ( s njima nije bilo nikakvih problema ( zasad )).

Sretno u izboru! Smile

#187:   Autor: Jaz Post Postano: 14.03.2011. 18:58

Dakle, ne valja. Samo si optimističan i humanističan i ne znaš popljuvati, ali u biti, ovo što si napisao meni između redaka vrišti: bjež' od njega.
Ne volim kad zubari ofrlje rade posao. Moja zubarica to radi i jedva čekam da istekne ugovor od 12 mjeseci da se prebacim kod nekog drugog. Ali ajd, bar su joj anestezije besplatne i bijele plombe 50kn (za koje nisam nikad dobila niti jedan račun)..

#188:   Autor: darac1988 Post Postano: 14.03.2011. 19:28

A po čemu si iz mog posta zaključila da ne valja? :/

Sve što mi je do sada napravio je bilo oke, nijedna plomba nije ispala.

Čuo sam dijete u čekaonici kako viče da jedva čeka vidjeti svog najboljeg zubara, znači da je dobar i s djecom.

Jedini problem je što želi zaraditi što više pa ti nudi nepotrebne stvari ( ali te ne sili na njihovu kupnju ) te nakon odbijanja i dalje ostane oke i radi bez da išta pretjerano osjetiš.

"Samo si optimističan i humanističan i ne znaš popljuvati" - Eh da sam još uvijek kod dr. Angele Beneš koja je sada u mirovini itekako bi ju popljuvao Smile

#189:   Autor: -nella- Post Postano: 15.03.2011. 11:25

Ja isto plaćam plombe 80 kn, i nikad ne dobijem račun.

#190:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 15.03.2011. 12:49

Irena Krtić Jobst - Radićeva - tamo blizu Vip-a.... Genijalna, najbolja, presuper, preispravna, radi ko zmaj...ustvari....žena zmaj Wink

#191:   Autor: insomnia Post Postano: 20.03.2011. 20:00

Osobno nisam nikada išla kod privatnika, pa niti ne znam kako se uopće kreću cijene njihovih usluga, a željela bih ići kod privatnika.. (a s obzirom da ne znam mogu li se to priuštiti, moram ovo pitati) pa evo, ako je netko voljan šibnuti mi par cifri za one najuobičajenije usluge. Thanx!

#192:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: xenchy Post Postano: 27.06.2011. 22:04

...

Zadnja promjena: xenchy; 15.09.2011. 19:22; ukupno mijenjano 1 put.

#193:   Autor: Jaz Post Postano: 27.06.2011. 22:09

Oooo,pa fino! Znači, on je novi, prima pacijente preko HZZO-a? Molitva

#194:   Autor: Bojo Post Postano: 27.06.2011. 22:10

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › Osobno nisam nikada išla kod privatnika, pa niti ne znam kako se uopće kreću cijene njihovih usluga, a željela bih ići kod privatnika.. (a s obzirom da ne znam mogu li se to priuštiti, moram ovo pitati) pa evo, ako je netko voljan šibnuti mi par cifri za one najuobičajenije usluge. Thanx!

vađenje zuba 150 kn...popravak zuba 100 kn...krunica 400 kn...

#195:   Autor: xenchy Post Postano: 27.06.2011. 22:58

...

Zadnja promjena: xenchy; 15.09.2011. 19:22; ukupno mijenjano 1 put.

#196:   Autor: Jaz Post Postano: 27.06.2011. 23:06

A daaaj Sad
A šta, iz Vukovara je inače ili...?
Javiš nam nakon 7 mjeseci što je bilo s njim? Smile
Jer ja možda ni do tada ne nađem nikog...

#197:   Autor: xenchy Post Postano: 27.06.2011. 23:38

...

Zadnja promjena: xenchy; 13.02.2012. 20:55; ukupno mijenjano 1 put.

#198:   Autor: xenchy Post Postano: 27.06.2011. 23:39

...

Zadnja promjena: xenchy; 13.02.2012. 20:55; ukupno mijenjano 1 put.

#199:   Autor: Jaz Post Postano: 27.06.2011. 23:50

Hvala Smile

#200: Funny  Autor: alanford Post Postano: 29.06.2011. 13:57

Idem kod Zobundžije već puuno godina, još dok je bio kod Olta. Po meni, najbolji zubar u gradu!
Naravno svaka čast i Prpiću, posebno pri radu sa djecom, izuzetno pažljiv i strpljiv!
Možemo biti sretni što imamo tako kvalitetne zubare!
Za neke druge ne znam, sjećam se samo da mi je uvijek bilo prilčno mučno ići kod zubara dok nisam jednom davno otišao kod Zobundžije.

#201:   Autor: teeja Post Postano: 14.07.2011. 16:30

Osječani, gdje se u Osijeku može napraviti - privatno - ortopan snimka čeljusti/zubi?

#202:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: Catharine Post Postano: 15.07.2011. 21:00

Dr. Lauc poliklinika Županijska 4 - sve gotovo za manje od 10 min, treba ti 170 kn
Županijska 4 ti dođe kod Wanldingera u prolazu (ali ne onaj veći prolaz gdje je Pošta, neg onaj mali kod gravera)

#203:   Autor: Catharine Post Postano: 15.07.2011. 21:11

~ već sam ranije napisala - Lidija Prpić - savršena liječnica prima nove pacijente, naručiš se, nema čekanja duljeg od možda 10ak min;ne naplaćuje bijele plombe niti anestezije, plombe radi jako uredno; ima jako nježnu ruku i ako boli, uvijek pronađe način kako da ne boli jer je i sama imala strah od zubara; vrlo nježna i prema djeci jer ima svoje dvoje male djece; spasila mi je sve zube s kojima se mnogi nisu htjeli niti upuštati u posao nakon što sam glavom bez obzira pobjegla od Dr. Dješke. Također, od privatnih dr. Mihaljević. Eto, nadam se da će nekome ove informacije biti od pomoći. Nakon svih proživljenih trauma sa stomatolozima, rekla sam da ako i nisam u Os, uzet ću slobodan dan i doći to riješiti kod nje jer su ostali nesposobni mesari i ništa drugo.

#204:   Autor: drunknpinup Post Postano: 25.07.2011. 18:56

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › ~ Lidija Prpić - savršena liječnica prima nove pacijente.


Zna li netko možda, kojim danima liječnica radi poslijepodne?

#205:   Autor: *Chelsea* Post Postano: 21.08.2011. 19:35

Ima li netko iskustva sa zubaricom Ivonom Bambir Lesko?

#206:   Autor: cuki Post Postano: 22.08.2011. 22:22

najbolji stomatolog u hrvatskoj i sire je doktor zvonimir mihaljevic cija je ordinacija u cepinu.ako nekog zanima njegovo radno vrijeme i tel,raspitat cu se....jako je usluzan i svoj posao odlicno odradi,daje savjete,i sve od sebe.dokture svaka cast.....

#207:   Autor: OSe Post Postano: 06.09.2011. 15:59

*Chelsea* je napisao/la (Pogledaj post): › Ima li netko iskustva sa zubaricom Ivonom Bambir Lesko?


Sve superiška... odličan (5)

#208:   Autor: sladoš Post Postano: 24.09.2011. 18:06

A doktor Sikora u Retfali? Kakav je s umjetnim zubima? Pitam jer mi je blizu pa bi mi to bilo nekako logično, no i inače me zanima tko ih najbolje radi? Mislim na keramičke krunice ili navlake, kako li se to već zove... I jesu li velike razlike u cijeni od zubara do zubara?

#209:   Autor: trauma_os Post Postano: 24.09.2011. 18:15

Meni se nekidan upalio korjen zuba, sam zub je otpao prije par godina i nikao nisam to otišla srediti do sad, dok me naravno nije počelo luđački boliti. Inače moja zubarica je Slađana Rodić ( mesarica ) i nisam ni pod koju cjenu htjela opet ići kod nje te sam uzela telefon, otvorila ovaj topic i listala preporuke.

Nazvala sam ordinaciju doktorice Sanje Mihaljčić, javila se sestra rekla da primaju pacijente te da se mogu kod njih prebaciti, na moje pitanje može li me naručiti za pregled jel me zub boli ona ko iz puške odgovara da dođem odmah jel nema gužve pa da riješimo to.

Ušla sam u ordinaciju, nakon par minuta čekanja me primila unutra i rekla da moram to vaditi van, odmah mi je izvadila taj ostatak zuba, napisala antibiotike i naručila za kontrolu za 2 tjedna. Znači primila me, izvadila ostatak zuba ( i bome se namučila sa time , 45min mi je to čupala van ), propisala mi terapiju i riješila sve moje probleme čak iako nisam službeno njezin pacijent dok je ona mesarica mi to vađenje odgađala i htjela me slati na maksiofacijalnu jel se njoj vjerovatno ne da s time zezati.

Dakle sve pohvale dr. Mihaljčić za trud i rad, trebala sam se odavno prebaciti kod nje !!

#210:   Autor: Jaz Post Postano: 26.10.2011. 20:12

trauma_os je napisao/la: ›
...
Dakle sve pohvale dr. Mihaljčić za trud i rad, trebala sam se odavno prebaciti kod nje !!


Mislim da bih ovih dana mogla do nje. Možeš li mi, molim te, napisati kad radi i koja je lokacija ordinacije u kojoj radi preko HZZO-a?
Btw, hvala na korisnom postu Smile

#211:   Autor: trauma_os Post Postano: 26.10.2011. 22:43

Jaz je napisao/la: ›
trauma_os je napisao/la: ›
...
Dakle sve pohvale dr. Mihaljčić za trud i rad, trebala sam se odavno prebaciti kod nje !!


Mislim da bih ovih dana mogla do nje. Možeš li mi, molim te, napisati kad radi i koja je lokacija ordinacije u kojoj radi preko HZZO-a?
Btw, hvala na korisnom postu Smile


Nisam sigurna ali mislim da ti radi sutra ujutro, znači to su neparni datumi ujutro a parni poslijepodne.
Ordinacija se nalazi odmah do privatne gimazine Gaudeamus, ulaz je iz dvorišne strane ali imaš putokaze kako doći do nje Smile

#212:   Autor: Jaz Post Postano: 26.10.2011. 22:45

Odoh sutra, taman mi je prije podne slobodno. Hvala ti puno! Smile

#213:   Autor: trauma_os Post Postano: 26.10.2011. 22:47

Jaz je napisao/la: ›
Odoh sutra, taman mi je prije podne slobodno. Hvala ti puno! Smile


No frxs Smile

Al prije nego što kreneš nazovi jel nisam baš 100% sigurna u točnost te informacije pa da ne ideš bezveze.

#214:   Autor: evergreen Post Postano: 01.11.2011. 14:03

Dr. Vidaković u Donjem Miholjcu je super - isla sam kod nje samo privatno (mislim da ne radi preko HZZO). Dobra je, sve radi polako i strpljivo, trudi se urediti zub i da izgleda, a ne samo da je zakrpan...

EDIT: 2011. mislim da je imala neku operaciju kralježnice pa ne znam da li još radi...


Zadnja promjena: evergreen; 09.02.2012. 8:28; ukupno mijenjano 1 put.

#215:   Autor: seka14 Post Postano: 23.11.2011. 11:08

jel može pomoć? razmišljam o stavljanju porculanskih ljuskica pa me zanima da li znate tko to u osijeku dobro i kvalitetno radi?

#216:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: Martich Post Postano: 23.11.2011. 23:40

Paaa...
Nisam obisla sve zubare u Osijeku, ali sam obisla nekoliko zbog kojih sam imala fobiju od zubara godinama, a s time povezano i probleme sa zubima.
Sva dok nisam dosla do ... Smile
Sanje Mihaljčić. Mladja cura, simpaticna, sigurne ruke, smirena, uljudna, zna sto radi. Popravila mi nekoliko zubiju, zadovoljna vise nego sto sam ocekivala, naruci me kad god ju trebam, hitno ili ne, i konacno po prvi put u zivotu sam se rijesila fobije od zubara Smile jeeeeeeeei
E da, i toliko je dobra i njezna da sve zahvate radim bez anestezije.
I po posljednjem saznanju prima nove pacijente.
Eto.
I stvarno nisam placena za reklamu Smile

#217:   Autor: Martich Post Postano: 23.11.2011. 23:41

teeja je napisao/la: ›
Osječani, gdje se u Osijeku može napraviti - privatno - ortopan snimka čeljusti/zubi?
Evo, ja sam nedavno vadila umnjake, pa sam tom prilikom ( u biti neposredno prije toga) isla snimiti zube. Dobijes uputnicu od svog stomatologa, a onda ides na sminanje u podrumu doma zdravlja.

#218:   Autor: trauma_os Post Postano: 24.11.2011. 1:36

Martich je napisao/la: ›
teeja je napisao/la: ›
Osječani, gdje se u Osijeku može napraviti - privatno - ortopan snimka čeljusti/zubi?
Evo, ja sam nedavno vadila umnjake, pa sam tom prilikom ( u biti neposredno prije toga) isla snimiti zube. Dobijes uputnicu od svog stomatologa, a onda ides na sminanje u podrumu doma zdravlja.


U domu zdravlja nije privatno, koliko znam privatno snimanje čeljusti niti nema u Osijeku.. Rolling Eyes

#219:   Autor: Catharine Post Postano: 01.12.2011. 21:33

Ima u prolazu kod Wanldingera privatno, mislim da je 150 kn. Znam jer sam operativnim putem vadila umnjak u kolovozu ove godine.

Evo tu sve piše:
http://www.lauc.net/rtg/osijek

#220:   Autor: Jaz Post Postano: 02.12.2011. 8:14

Martich je napisao/la: ›
...Sanje Mihaljčić. Mladja cura, simpaticna, sigurne ruke, smirena, uljudna, zna sto radi. Popravila mi nekoliko zubiju, zadovoljna vise nego sto sam ocekivala, naruci me kad god ju trebam, hitno ili ne, i konacno po prvi put u zivotu sam se rijesila fobije od zubara Smile jeeeeeeeei
E da, i toliko je dobra i njezna da sve zahvate radim bez anestezije.
I po posljednjem saznanju prima nove pacijente.
Eto.
I stvarno nisam placena za reklamu Smile

Bila neki dan prvi put kod Sanje i jednostavno sam ODUŠEVLJENA! Smile Potpisujem sve pozitivno do sad navedeno. Jedva čekam idući termin, a napominjem, bojala sam se zubara cijeli život. Teta mi fino spiči anesteziju i pol sata temeljito sređuje zub. A ne kao ova moja prošla "mesarica": za 5 minuta mi ga izruje kao hiltikom i ni da bi pomislila dat mi anesteziju, a ja umirem od boli i nelagode koliko je nježna...I onda mi za 2 mjeseca ispadne plomba. Evil or Very Mad
Uglavnom, toplo preporučam Sanjušku Smile

#221:   Autor: PEGY Post Postano: 02.12.2011. 9:36

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Ima u prolazu kod Wanldingera privatno, mislim da je 150 kn. Znam jer sam operativnim putem vadila umnjak u kolovozu ove godine.

Evo tu sve piše:
http://www.lauc.net/rtg/osijek


mislim da je to jako pametna stvar, snimiti si čeljust i čuvati tu snimku, da se prilikom vađenja zna kako koji zub stoji da nebude neugodnih iznenađenja.

#222:   Autor: teicay Post Postano: 19.12.2011. 9:26

Tražim dobrog stomatologa u Osijeku (po mogućnosti da nije privatni). Ideje? (Unaprijed vam svima hvala Wink)

#223:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: Dino8090 Post Postano: 28.12.2011. 9:12

akoide je napisao/la (Pogledaj post): › Ima li netko iskustva sa dr. Vrban-om?

Ja sam kod njega i meni je cisto ok.

#224:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: Dino8090 Post Postano: 05.01.2012. 16:02

Zna li netko mozda od vas kako mogu provjeriti kad mi istice onaj rok od godinu dana?

#225:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: PopCornStar Post Postano: 18.01.2012. 11:26

Molim vas iskustva (ako ih imate) sa dr. Marija Seleši Vorih.Prebacio bih se kod nje jer mi je blizu (otvorila je novu ordinaciju preko puta bolnice)...

#226:   Autor: lavic Post Postano: 22.01.2012. 8:58

zna li netko kakva je dijana tomčić iz čepina je prešla na industrijsku?

moram hitno nac novog stomatologa a neznam di da krenem osijek031.com smile

#227:   Autor: Shogun Post Postano: 23.01.2012. 12:56

toplo preporučam doktorica vrlo stručna i ljubazna meni je radila sve zube ja sam nedavno prebacio i djecu kod nje.odličan pristup , djeca sad rado idu kod zubara

#228:   Autor: Shogun Post Postano: 23.01.2012. 13:03

dr Tomičić ti je odličan izbor adresa je Drinska 8, evo i telefon za svaki slučaj 274-475

#229:   Autor: ščćščć Post Postano: 09.05.2012. 22:32

Dali je bio netko u privatnoj ordinaciji na Sjenjaku? Vidio sam da ima u prizemlju zgrade tamo kraj pruge.
Kakva su iskustva?

Ili još bolje pitanje, gdje otići kod kojega privatnika?

#230:   Autor: majablaja Post Postano: 21.08.2012. 19:46

Toplo preporučujem dr. Sandru Petrović Čes, supruga od poznatog dr. Josipa Česa. Stvarno je draga i preljubazna, govori i objašnjava sve što će ti raditi na zubu, što je meni jako bitno jer se bojim zubara ko vraga i naravno odlično radi. Prije je imala ordinaciju sa svojim suprugom,ali sada se prebacila u Dom zdravlja Drava.Bila sam prije nje kod dr. Mihaljčić,nije ni ona loša ,ali sam se nedavno prebacila kod dr. Čes i jako sam zadovoljna. Smile

#231:   Autor: locOS Post Postano: 30.08.2012. 10:58

majablaja je napisao/la: ›
... supruga od poznatog dr. Josipa Česa...

poznati doktor čes?!!?!? ahahahahahaha
mislio sam preporučiti svoju zubarku, ali nakon ove kvazipromocije neću joj ukaljati ime i ordinaciju!
poznati....ahahahaha...joj joj...

#232:   Autor: Zeland Post Postano: 30.08.2012. 16:48

Danas sam po preporurci otišao u ordinaciju dr.Dijane Tomičić i stvarno nemam ništa osim riječi hvale za tu ženu,nakon 4 promjenjena zubara konačno sam zadovoljan.Obavezno prebacujem cijelu obitelj kod nje jer žena definitivno zna raditi svoj posao!

#233:   Autor: xo Post Postano: 22.09.2012. 21:17

....

#234:   Autor: Bojo Post Postano: 16.11.2012. 21:16

Zna li netko jel dr. Sanja Mihaljčić radi preko zdravstvenog ili samo privatno?

#235:   Autor: Dino8090 Post Postano: 16.11.2012. 21:44

Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › Zna li netko jel dr. Sanja Mihaljčić radi preko zdravstvenog ili samo privatno?

Radi preko zdravstvenog. Ali kontam da nema mjesta jer ja kad sam se prebacivao prije skoro godinu dana vec tada nije bilo mjesta pa sam jedva upao. Ali probaj nazvati, mozda se oslobodilo stogod (iako cisto sumnjam da se netko od nje prebacuje).

#236:   Autor: Bojo Post Postano: 16.11.2012. 21:45

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › Zna li netko jel dr. Sanja Mihaljčić radi preko zdravstvenog ili samo privatno?

Radi preko zdravstvenog. Ali kontam da nema mjesta jer ja kad sam se prebacivao prije skoro godinu dana vec tada nije bilo mjesta pa sam jedva upao. Ali probaj nazvati, mozda se oslobodilo stogod (iako cisto sumnjam da se netko od nje prebacuje).

hvala... Smile

#237:   Autor: dani_os Post Postano: 17.11.2012. 8:04

maja šušnjara je ok, u domu zdravlja u retfalu

#238:   Autor: xo Post Postano: 24.11.2012. 11:45

Mihaljčić ne prima više.

#239:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 24.11.2012. 19:57

Koga možete preporučiti nešto bliže Jugu 2, a da radi i preko HZZO-a ?

Ne trebam zubara često, ali stvarno moram sad promijeniti moju trenutnu zubarku.

#240:  DOBAR ZUBAR.. Autor: nata007 Post Postano: 19.12.2012. 14:33

Dr Haring - nemam tako dobro iskustvo s njime....misleći da je jedan od najboljih otišla kod njega i ispostavilo se da kod malo zahtjevnijih tj problematičnih zuba i ne nudi najbolje...nažalost prekasno sam to shvatila, tj već kad mi je napravio što nije trebao...
Nakon savjetovanja sa drugim stomatolozima, eto saznala da je u mom slučaju učinio nešto što se ne radi - naravno ako se misli na dobrobit zuba...
a tako sam se i osjećala, kao da želi zbrzati, ali sam se nadala da sam u krivu..
Tako da ako imate ozbiljniji problem, radije provjerite bolje nego ja kod koga idete Exclamation

#241:   Autor: anakonda Post Postano: 19.12.2012. 14:41

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Koga možete preporučiti nešto bliže Jugu 2, a da radi i preko HZZO-a ?

Ne trebam zubara često, ali stvarno moram sad promijeniti moju trenutnu zubarku.


...DZ Jug 2, Renata Smolčić - veli moj sinek da je jako dobra i nježna, pogotovo prema onima za koje skuži da im nije svejedno sjesti na tu stolicu za mučenje....

#242:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 19.12.2012. 15:04

Hvala susjedice!
Ne bojim se zubara i nisam cmoljavica, ali ne volim da se s pacijentima postupa kao da im zubar daje milostinju što ih uopće pušta u ordinaciju, a i rad im nije bogznakakav...
Moram provjeriti da li prima pacijente.

#243:   Autor: anakonda Post Postano: 19.12.2012. 15:10

...mislim da da, ona je zamijenila onu neku staru dr. koja je otišla u penziju.....

#244:   Autor: edwina Post Postano: 08.01.2013. 16:15

da li je neko nedavno bio kod dr. nade mihaljčić i da li je platio anesteziju i bijelu plombu i koliko?

#245:   Autor: D.E.A. Post Postano: 26.01.2013. 13:07

zvala sam haringa i kaze da je sve popunjeno i da vise ne prima nove pacijente Sad a zelim ici i dalje samo kod njega,jer ga svi jako hvale.jel bi se mogla nekako utrpati da me primi? Very Happy jel ima netko vezu kod nejga da ga osobno pozna? Embarassed

#246:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: Klutz Post Postano: 05.02.2013. 22:56

Lidija Prpić je predobra zubarica, ima sve moje preporuke! Ja sam ostala oduševljena ženom...imam jako velike traume od nekih prijašjih zubara koje sad neću javno imenovati, doslovno sam se tresla kad sam došla kod zubara nakon dugogodišnjeg izbivanja, al kad sam vidjela kakva je žena i kako radi ostala sam pozitivno iznenađena...konačno više nema potrebe za strahom pri odlasku zubaru Very Happy

#247:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 05.02.2013. 23:03

Klutz je napisao/la: ›
Lidija Prpić je predobra zubarica, ima sve moje preporuke! Ja sam ostala oduševljena ženom...imam jako velike traume od nekih prijašjih zubara koje sad neću javno imenovati, doslovno sam se tresla kad sam došla kod zubara nakon dugogodišnjeg izbivanja, al kad sam vidjela kakva je žena i kako radi ostala sam pozitivno iznenađena...konačno više nema potrebe za strahom pri odlasku zubaru Very Happy


gdje radi???

#248:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: Klutz Post Postano: 05.02.2013. 23:22

Osijek, Adama Reisnera 45. Very Happy Ona radi u ordinaciji desno, a muž joj radi u lijevoj, i mužu idu sve pohvale, moji su par puta bili kod njega i oduševljeni su...mene su doduše morali nagovarati duže vremena da konačno odem jer nisam vjerovala da netko može biti tako dobar, al stvarno je Very Happy

#249:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 05.02.2013. 23:38

rade li i za HZZO ?

#250:   Autor: Klutz Post Postano: 05.02.2013. 23:52

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › rade li i za HZZO ?


Naplaćuje jedino bijele plombe 100kn bar za stražnje zube...ostalo je besplatno Smile

#251:   Autor: daddos Post Postano: 19.02.2013. 20:32

Shogun je napisao/la (Pogledaj post): › dr Tomičić ti je odličan izbor adresa je Drinska 8, evo i telefon za svaki slučaj 274-475


Odlična doktorica bio danas prvi puta kod nje , da sam znao davnih dana bi prebacio karton , sve pohvale!

#252:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: xo Post Postano: 27.02.2013. 10:01

.
poz


Zadnja promjena: xo; 06.02.2015. 22:19; ukupno mijenjano 1 put.

#253:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: Dino8090 Post Postano: 27.02.2013. 13:36

Bijela plomba 217 kn??! Shocked

#254:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: tyler_durden Post Postano: 27.02.2013. 14:30

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): › Bijela plomba 217 kn??! Shocked


Ako se redovito koriste četkica, pasta za zube, zubni konac i ako dvaput godišnje dođeš na redovnu kontrolu kod čika zube neće ti trebati nikakva plomba. Very Happy

#255:   Autor: Dino8090 Post Postano: 27.02.2013. 15:58

Ma sve je to ok, ali inace su bijele plombe 50-100 kn.

#256:   Autor: milo_moje Post Postano: 27.02.2013. 17:53

Kakvi su ovo bodovi na slici,čemu služe?
http://s22.postimage.org/9rxnw2oz5/Untitled_3.jpg

#257:   Autor: Jaz Post Postano: 27.02.2013. 21:06

Pa jel to ne bi trebao HZZO djelomično pokrivati? Meni moja za malu rupicu ništa ne naplati...recimo zadnji put kad sam bila, nisam ni znala da imam karijes.
tyler_durden je napisao/la: ›
Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): › Bijela plomba 217 kn??! Shocked


Ako se redovito koriste četkica, pasta za zube, zubni konac i ako dvaput godišnje dođeš na redovnu kontrolu kod čika zube neće ti trebati nikakva plomba. Very Happy

A to što je u ovom postu rečeno možeš okačiti mačku o rep. Rolling Eyes Nije me kod nje bilo manje od godinu dana. Sa zadnjim dolaskom prije skoro godinu sve mi je riješila i rekla mi je samo da dođem na kontrolu, jel. Redovno prala zube, temeljito, dvaput dnevno, čistila zubnim koncem, pila dovoljno vode i sva ostala sranja i eto ti zla opet. Moja je teorija da se kod nekih ljudi karijesi događaju zbog previše kiseline u želucu koja onda isparava u usta i nagriza caklinu kolikogod ti trljao i prao i brinuo se za zubnu higijenu.... Shocked

#258:   Autor: xo Post Postano: 27.02.2013. 21:35

milo_moje je napisao/la: ›
Kakvi su ovo bodovi na slici,čemu služe?
http://s22.postimage.org/9rxnw2oz5/Untitled_3.jpg

E to ti ni ja ne znam, nisam pitao.

Slažem se ja s vama da treba brinuti o zubima pa ćeš manje novca stomatolozima i ostavljati ali neki imaju lošu kvalitetu zubi koliko god se brinuo.. jebiga.

I meni je puno to 217kn, štaš. Pričala je da su digli cijene zbog ne sjećam se čega a i oni ulaze u sustav fiskalizacije pa je i zbog toga otišlo gore sve.

Ali nevezano za cijenu sad, stomatologinja je odlična!

#259:   Autor: PEGY Post Postano: 27.02.2013. 21:56

Jaz je napisao/la: ›
Moja je teorija da se kod nekih ljudi karijesi događaju zbog previše kiseline u želucu koja onda isparava u usta i nagriza caklinu kolikogod ti trljao i prao i brinuo se za zubnu higijenu.... Shocked


eto, uvijek mogu nešto novo naučiti osijek031.com smile

#260:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 27.02.2013. 21:58

Dino8090 je napisao/la: ›
Ma sve je to ok, ali inace su bijele plombe 50-100 kn.


Eh, zbog toga kod nje i nije gužva kao kod drugih zubara.

#261:   Autor: silence Post Postano: 28.02.2013. 15:38

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): › Ma sve je to ok, ali inace su bijele plombe 50-100 kn.



do 300 kunića za bijelu plombu

#262:   Autor: xo Post Postano: 28.02.2013. 16:18

Eto vam na Very Happy

#263:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: artyom Post Postano: 24.03.2013. 19:58

Što se tiče preporuke za najboljeg stomatologa, također preporučam dr Dijanu Tomičić, izuzetno sam zadovoljan, iako se inače bojim zubara mogu reći da doktorica odlično radi svoj posao Smile

#264:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: gfosa Post Postano: 23.04.2013. 10:13

Molim iskustva s doktoricom Lidijom Prpić? Strucnost i kvaliteta? Koliko cesto narucuje? Moj sadasnji zubar narucuje jednom u dva mjeseca jer je kao guzva pa mi treba godinu dana za jedan zub... Molim preporuke, kritike... Hvala

#265:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 23.04.2013. 10:43

O njoj ne znam ništa, ali moj suprug ide kod dr Renate Smolčić na Jugu 2 i jako je zadovoljan, pa i ja razmišljam da se prebacim k njoj. Ne čeka dugo kad se naruči.

#266:   Autor: botton Post Postano: 15.05.2013. 17:49

zna li netko nesto o dr. koji je sada na zamjeni za dr. prpića? ja mu ne znam ni ime, niti kako radi, a trebala bih prednji zub sredjivati pa mi je bitno da to izgleda. ne bih bas voljela da si s*** prednji zub

#267:   Autor: jednom_pravnica Post Postano: 15.07.2013. 22:42

botton je napisao/la: ›
zna li netko nesto o dr. koji je sada na zamjeni za dr. prpića? ja mu ne znam ni ime, niti kako radi, a trebala bih prednji zub sredjivati pa mi je bitno da to izgleda. ne bih bas voljela da si s*** prednji zub


Ja sam se neki dan naručila za kontrolu i rekli su mi da je na zamjeni dr.Višnjica Mudrovčić.Zna li netko nešto o njoj? Taj dan je dr.Prpić bio u ordinaciji i radio je, ali to je kao bilo iznimno jer je na specijalizaciji u Zg. Mene je isto strah kako ta zamjena radi da mi ne bi nešto zeznula.Jedva čekam da se dr.Prpić vrati.

#268:   Autor: Jaz Post Postano: 15.07.2013. 23:22

To ti je jedna draga i simpatična stara gospođa, koju bih ja radije imala za baku nego zubaricu. Nažalost sam jednom kod nje završila i onda kad sam vidjela kako radi, morala sam čekati godinu dana da mi istekne ugovor s njom da mogu dalje. Uglavnom, toplo preporučam pričekati svog stomatologa.

#269:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 21.10.2013. 21:08

Može li mi netko napisati štogod o zubarici Jasni Cupec iz (mislim) Hutlerove ulice? Radi li preko HZZO?

Također znate li kako se zove zubarica koja je prije radila u Šečerani, a sada joj je ordinacija navodno Hutlerova/Krstova?

Nekakva vaša iskustva ili preporuke za obje, možda??

#270:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 22.10.2013. 15:41

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Može li mi netko napisati štogod o zubarici Jasni Cupec iz (mislim) Hutlerove ulice? Radi li preko HZZO?

Također znate li kako se zove zubarica koja je prije radila u Šečerani, a sada joj je ordinacija navodno Hutlerova/Krstova?

Nekakva vaša iskustva ili preporuke za obje, možda??

Zar nitko ništa ne zna? Sad

#271:   Autor: Jaz Post Postano: 22.10.2013. 19:09

Evo upravo čula preporuke od frendice za Cupec, kaže da je fantastična i sve ti priča i objasni što ti radi i to je sve što znam...

#272:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 23.10.2013. 19:22

Jaz je napisao/la: ›
Evo upravo čula preporuke od frendice za Cupec, kaže da je fantastična i sve ti priča i objasni što ti radi i to je sve što znam...

A radi li za HZZO ?

#273:   Autor: milo_moje Post Postano: 23.10.2013. 20:36

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
A radi li za HZZO ?

a jel tebe boli zub, ili ti pitaš onako informativno, da se prebaciš

#274:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 23.10.2013. 21:06

milo_moje je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
A radi li za HZZO ?

a jel tebe boli zub, ili ti pitaš onako informativno, da se prebaciš

Želim se prebaciti, ali da ne dopadnem bilo kome i da opet moram mijenjati. Ne bojim se zubara, ali ne volim kad dođem k njemu da me prima s visine kao da mi čini posebnu milost što me pustio u ordinaciju i što me uopće stavlja na tu stolicu.
Nikad nikakav savjet ni o čemu, a kad samoinicijativno dođem na pregled - samo što ne kaže: "Kog si vraga dolazila kad nemaš zub za vađenje"?
Ne čudim se što u čekaonici nikad nikog nema. Valjda su se i ostali pacijenti razbježali. Rolling Eyes

#275:   Autor: sremica Post Postano: 30.10.2013. 14:21

Kako vam se čini zubarica Irena Radin Nujić na Industrijskoj? Sestra joj je jako bezobrazna

#276:   Autor: gfosa Post Postano: 19.11.2013. 17:07

Da li je netko radio navlake ili most ili nadogradnju kod dr. Tomičić htjela bih se prebaciti pa samo da vidim ima li pozitivnih iskustava?
hvala

#277:   Autor: žak Post Postano: 27.12.2014. 23:50

Vorih Seleši je isto u Hutlerovoj.. Meni: hladna, nepristupačna, nekomnikativna, ledenog osmjeha, tek toliko jer eto možda bi se pacijentu i trebalo nasmijati pri ulasku ili odlasku iz ordinacije. I nije prepoznala potrebu za nekom terapijom zubiju koju su nakon nje svi stomatolozi rekli.. zašto, ne znam..i to me jako čudi.. Ne mogu puno reći jer bijah svega 3x, ali odoh.. E da, i narudžba idep o sistemu: nazoveš 20-og u mjesecu, nema više mjesta u ovom mjesecu, neka nazovem prvoga slijedećeg. Ja nazovem prvog u mjesecu tijekom prijepodneva i naruči me tamo za neki 18.-ti .. Pa zamolih ima li što ranije jer zubi trnu i bole.. onda ajde može ubaciti za koji dan.. Ni to mi nije jasno. A u čekaonici nikada gužve..

#278:   Autor: Renchi Post Postano: 23.02.2015. 23:34

Zna li mozda neko kada nada Mihaljicic radi? parni neparni datuMi?

#279:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: Queen86 Post Postano: 02.06.2015. 14:29

Pozdrav svima!
Citala sam malo prethodne postove ali dosta su stari postovi pa da se malo raspitam.
Cula sam da je dr. Mihaljevic Zvonimir jako dobar. Htjela bi kod njega ali cula sam da ne prima nove pacijente. Zna li netko jel se nešto promjenilo po tom pitanju?
Takoder, dr. Lidija Prpic, radi li ona još uvijek? Kakva su vaša novija iskustva?

Hvala vam na odgovorima.

#280:   Autor: lena25 Post Postano: 29.09.2015. 1:33

Pozdrav! stvarno mi treba dobri zubar u Os, da nije privatan. nadam se da će mi netko odgovoriti i da imate prijedloge?

hvala na odgovorima, stvarno su mi potrebni

#281: Warning ! Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: Samo_ja Post Postano: 21.10.2015. 21:39

Pozdrav svima!
Trebala bi kod stomatologa pod hitno da riješim ovaj kamenac. Može privatni. Dr Čes i Siber sam probala se naručit ali daju mi termin tek u 11. mjesecu. Pa trebam pomoć, ima li itko da naručuje u roku par dana?

#282:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: Lea Nea Post Postano: 29.08.2016. 23:45

Pozdrav svima!

Zaista je šteta što od 2015. nije bilo aktivnosti na ovu temu, budući da mi je ova ovdje jedna od najdražih glede forumskih tema. Wink

Poučna, informativna, s osobnim iskustvima potkrepljena, a nikako neću izostaviti da sam se, čitajući ju od prve do zadnje stranice, na nekim njenim dijelovima uspjela i nasmijati do suza i to pored zubobolje zbog koje sam se odlučila ovdje potražiti mišljanja i dojmove o pojedinim zubarima iz našeg grada i okolice! Laughing

#283:   Autor: Lea Nea Post Postano: 30.08.2016. 0:13

lena25 je napisao/la: ›
Pozdrav! stvarno mi treba dobri zubar u Os, da nije privatan. nadam se da će mi netko odgovoriti i da imate prijedloge?

hvala na odgovorima, stvarno su mi potrebni


Draga Lena…u potpunosti suosjećam s tobom! Osobno imam isti problem skoro pa godinu dana poslije tebe. Smile
Ako si ti do sad uspjela sretno riješiti svoj problem, volila bi čuti za kog zubara si se ti odlučila?
Ja ti iz osobnog iskustva mogu samo savjetovati da zaobiđeš u što širem luku Madjarice!
Samo žele zaraditi dodatno iako ideš kod njih kao ugovorni pacijent. Kad vide da nisi "krava muzara" i da se od tebe neće "puno" obogatiti, iznimno neljubazne i hladne…mlađa ni tri riječi neće progovoriti, a kamoli da se dogovarate što bi radila s tvojim zubima, nego samo sjedni i zini…digni se, plati (naravno bez računa) i možeš ić kući, a jedan te isti zub će ti raditi šro duže može kako bi ti svaki put ponovo mogla još neku po njenom mišljenju izvanstandardnu uslugu naplatiti. Evil or Very Mad

Ukoliko netko ima friških iskustava i s ovim novim/starim zubarima, dajte ljudi šerajte!

Kakvih iskustava imate s dr. Martinom Čalušić? Dr. Vakanjcem? Dr. Marinić Knežević? Jel tko bio kod nekog od njih? Neutral

#284:   Autor: ireland 17 Post Postano: 22.05.2017. 21:12

koje privatne zubar mi preporucujete

#285:   Autor: jacika Post Postano: 23.05.2017. 6:59

..eee,.moji,.d.ragi..ili.rd.Agi..for.UM.ašiii,.da.je.lega.pit'o.gdje.su.prave."cajke...o'ma.,.evo..milijarde.od.govoraaa...a.kad.je.već.tako../pa.i."kljovopopravljači"..propustiše.sami.uradit.si.promo..(i.:kakav.takav.:.poSAO!)..odi.ti.,dragi."irac"/..ali.racio...!)..Goo.gle-aj.dalje.,i.šire...prekriži."DOMaće",.pa.:.put.Mađe,.itd..pa.i.do."White-city"jaaa...jer.i.ja,(terra.lokal-patriot-ica).delam.'prav.tak'..!!!.Hough..!!Wink))

#286:   Autor: jacika Post Postano: 23.05.2017. 7:02

..eee,.moji,.d.ragi..ili.rd.Agi..for.UM.ašiii,.da.je.lega.pit'o.gdje.su.prave."cajke...o'ma.,.evo..milijarde.od.govoraaa...a.kad.je.već.tako../pa.i."kljovopopravljači"..propustiše.sami.uradit.si.promo..(i.:kakav.takav.:.poSAO!)..odi.ti.,dragi."irac"/..ali.racio...!)..put.Mađe,.pa.i.do."White-city"jaaa...jer.i.ja,(terra.lokal-patriot-ica).delam.'prav.tak'..!!!.Hough..!!Wink))

#287:   Autor: David0605 Post Postano: 08.08.2017. 15:43

Pozdrav, tema je malo mrtava ali nadam se na će nekome pomoći. Moja preporuka su svakako doktorica Penavić Dragaš i dr Dragaš u Čepinu.
Mladi, srdačni, educirani i normalni.
Upisuju pacijente preko HZZO-a.
Rade sve ostalo privatno, plombe, vadjenj, protetiku, implantologiju...cijene i više nego korektne.

Ja sam ih našao na facebooku ali imaju i stranicu.
www.d3implant.com

#288:   Autor: ela1234 Post Postano: 14.09.2017. 17:47

Meni bi isto trebala preporuka za Osijek?

#289:   Autor: krezubi Post Postano: 03.09.2018. 9:10

Trebam povaditi 5-6 prilicno raspadnutih zubi, pa za pocetak trebam nekog zubara koji prima preko HZZOa, a kasnije cemo o implantatima Very Happy

#290:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: kasibson Post Postano: 27.11.2018. 18:51

Pozdrav,

topla preporuka za Stomatološku ordinaciju Dr.Željko Kovač.
Dugogodišnji sam pacijent i više sam nego zadovoljan uslugom, profesionalizmom i ljubaznošću.


Možete ih pronaći na facebook linku:Facebook ordinacije

Ili

Internet stranica: Stomatološka ordinacija

#291:   Autor: najboljhizubarugradu Post Postano: 06.01.2019. 15:56

bosonoga76 je napisao/la: ›
ako mi netko meze preporuciti dobrog osjeckog zubara. ne mora biti simpatican i zgodan, bitno mi je da spasava zub do kraja. i zubarice dolaze u obzir, naravno.

(jasenka i josipa madjar, jesu li dobre, koja je bolja?)

hvala!

edit: ma svi hvale tog prpica, samo da tu nije presudan izgled...vi uspaljenice jedne haha, namig.
a madjarice su mi blizu, a mozda je taj prpic stvarno vrijedan setnje.
a i taj zobundzija...hmmmm

ali super, izbor se suzava!!! Very Happy
Postoji sajt http://najboljizubarugradu.com gdje se mogu upisati ordinacije pa će sve biti na jednom mjestu za sve veće gradove.

#292:   Autor: Brko Veliki Post Postano: 15.04.2021. 18:55

Topla preporuka za ordinaciju Dragaš https://www.d3implant.com/
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Potraga za dobrim zubarom!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::