Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potraga za dobrim zubarom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: bojite li se zubara?

da
48%
 48%  [ 63 ]
ne
51%
 51%  [ 68 ]
Ukupno glasova : 131


Autor Poruka
*Chelsea*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2010. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto nitko ne spominje Sibere?
Oni su dobri zubari.


Odlični, obadvoje, a jednom mi je i sin radio i on je isto super. Dođeš na red kada si naručen, poprave ti zub dosta brzo, a kvalitetno. Istina, platiš, ali što god su oni meni napravili nije se ni pokvarilo ni ispalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
edi
Offline
Ukupno postova: 25
Lokacija: out there
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2010. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poprilično hitno bih trebala doći do zubara dr. Luke Čokolića koji radi u ambulanti Drava (nemaju objavljene brojeve na webu :/) pa ako netko ima kontakt bila bih zahvalna Smile


Zadnja promjena: edi; 25.10.2010. 12:02; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.10.2010. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel zna netko možda kako se zove onaj crni zgodni zubar ? Pretpostavljam da ga je netko spomenuo već ali iskreno neda mi se čitati cijeli topic Embarassed

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-butterfly-
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2010. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam vjerovatno najlosiju zubaricu definitivno.imam 20 godina izvadila mi je obje donje šestice jer ih je ona zeznila.uzas
sad se prebacujem i dvoumim se izmedu česa i đukića.
pa ako netko zna primaju li oni pacijente,molila bih za neke informacije Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
defined
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2010. 3:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo da dodam -Sladjana Rodic (Gajic) je nicim izazvana obiteljskim prijateljima sirila glasinu da sam ja narkoman i da bi me trebalo nekako testirati,dakle to sto nespavam nocima jer se usavrsavam u svirci i sto imam podocnjake od umora je ona okarakterizirala kao narkomanluk i udarila na moju reputaciju...
....ako neshvacate sta se nju uopce tice moj privatan zivot pa makar i da jesam narkoman vjerujte mi neshvacam ni ja....kao sto neshvacam da se nije zapitala koji prokleti narkoman uopce mari za svoje zube kad mu je samo droga na pameti...al eto ocigledno Gajicku treba izbjegavat u sirokom luku
Samo sto se javlja problem da trebam praviti tri zuba prednja i da mi se nikako neda njoj povjeriti taj posao iako je vec to u procesu pripreme pa ako netko zna gdje jos primaju pacijente i da su zubari kao ljudi psihicki zdravi bar optimalno...cijenio bih savjet...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
edi
Offline
Ukupno postova: 25
Lokacija: out there
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2010. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-butterfly- je napisao/la: ›
ja imam vjerovatno najlosiju zubaricu definitivno.imam 20 godina izvadila mi je obje donje šestice jer ih je ona zeznila.uzas
sad se prebacujem i dvoumim se izmedu česa i đukića.
pa ako netko zna primaju li oni pacijente,molila bih za neke informacije Wink


ja sam se htjela prebaciti kod česa negdje u rujnu, međutim, on više ne prima pacijente, ali sam se upisala kod sandre petrović (mislim da mu je u međuvremenu postala žena Smile) ima ordinaciju odmah pokraj njegove, ok je, sad smo cijela femili kod nje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bojan1990
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2010. 17:05 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj zubar je odličan

http://zena.hr/adresar/subjekt/mihaljevic_zvonimir_dr_stom/8332

posjetite javite utiske : = )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.11.2010. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

defined je napisao/la: ›
Samo da dodam -Sladjana Rodic (Gajic) je nicim izazvana obiteljskim prijateljima sirila glasinu da sam ja narkoman i da bi me trebalo nekako testirati,dakle to sto nespavam nocima jer se usavrsavam u svirci i sto imam podocnjake od umora je ona okarakterizirala kao narkomanluk i udarila na moju reputaciju...
....ako neshvacate sta se nju uopce tice moj privatan zivot pa makar i da jesam narkoman vjerujte mi neshvacam ni ja....kao sto neshvacam da se nije zapitala koji prokleti narkoman uopce mari za svoje zube kad mu je samo droga na pameti...al eto ocigledno Gajicku treba izbjegavat u sirokom luku
Samo sto se javlja problem da trebam praviti tri zuba prednja i da mi se nikako neda njoj povjeriti taj posao iako je vec to u procesu pripreme pa ako netko zna gdje jos primaju pacijente i da su zubari kao ljudi psihicki zdravi bar optimalno...cijenio bih savjet...



Svaki puta kad dođem kod nje se posvađam i sa njom i sa sestrom jel su redovito drske i bezobrazne a ja ne mogu podnijeti da nije moja zadnja... Sad me živo zanima što priča za mene.. jedva čekam da mi popravi zub i idem od nje odmah !

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2010. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bojan1990 je napisao/la: ›
ovaj zubar je odličan

http://zena.hr/adresar/subjekt/mihaljevic_zvonimir_dr_stom/8332

posjetite javite utiske : = )


moje iskrene preporuke za njega....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
defined
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.11.2010. 2:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la: ›
defined je napisao/la: ›
Samo da dodam -Sladjana Rodic (Gajic) je nicim izazvana obiteljskim prijateljima sirila glasinu da sam ja narkoman i da bi me trebalo nekako testirati,dakle to sto nespavam nocima jer se usavrsavam u svirci i sto imam podocnjake od umora je ona okarakterizirala kao narkomanluk i udarila na moju reputaciju...
....ako neshvacate sta se nju uopce tice moj privatan zivot pa makar i da jesam narkoman vjerujte mi neshvacam ni ja....kao sto neshvacam da se nije zapitala koji prokleti narkoman uopce mari za svoje zube kad mu je samo droga na pameti...al eto ocigledno Gajicku treba izbjegavat u sirokom luku
Samo sto se javlja problem da trebam praviti tri zuba prednja i da mi se nikako neda njoj povjeriti taj posao iako je vec to u procesu pripreme pa ako netko zna gdje jos primaju pacijente i da su zubari kao ljudi psihicki zdravi bar optimalno...cijenio bih savjet...



Svaki puta kad dođem kod nje se posvađam i sa njom i sa sestrom jel su redovito drske i bezobrazne a ja ne mogu podnijeti da nije moja zadnja... Sad me živo zanima što priča za mene.. jedva čekam da mi popravi zub i idem od nje odmah !



Ma ono,nisam sve ni napiso sta se sve israla po meni al u svakom slucaju zasluzuje nokaut koji bih joj i priustio sa osmjehom na licu samo sto cu tako ugroziti bliske mi ljude tako da sam primoran sutit i trpit.

E a dali taj Mihaljevic prima nove pacijente?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anjica
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2010. 11:05 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čim sam vidjela ovu temu, sjetila sam se da se moram naručiti kod zubara. Ma moj je meni zubar preeesuper, idem kod dr. Saše Đukića u Keršovanijevoj 10a. Super je, pregleda na brzinu vidi šta treba, napravi i supika... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2010. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ovak, mene zanima dal placate anesteziju kod zubara?
ja ju nikad prije nisam placala, i evo sad nedavno isla kod zubara, trazila anesteziju, kao ono op 50kn i to bez racuna :/ ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2010. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam imala sličan sličaj kada mi je zubarica rekla da ovaj mjesec može dati još 3 anestezie, a njih čuva za neke druge slučajeve a ne popravak zuba!
Zahvalila sam se i otišla kod drugog zubara. Preselila sam i cijelu obitelj!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.01.2011. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ Prpići su zakon (: sve što platim je onih 15 kn mjesečno za HZZO i to je to; inače imam traume od stomatologa (danas ih nazivam mesarima XD), al otkako idem kod njih, strah je nestao, a zubi su u najboljem redu - uspjela sam sačuvati ono što lijepo izgleda da ostane i zdravo bez boli, zahvaljujući njima; e sad, moram razočarati neke koji bi se možda prebacili - nažalost ne primaju nove pacijente, možda tek u ljetno vrijeme

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jednom_pravnica
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2011. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S ovime se potpuno slažem, Prpić je super.Od kada sam kod njega nemam više traume vezane uz odlazak zubaru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: