Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potraga za dobrim zubarom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: bojite li se zubara?

da
48%
 48%  [ 63 ]
ne
51%
 51%  [ 68 ]
Ukupno glasova : 131


Autor Poruka
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.01.2011. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la (Pogledaj post): › e ovak, mene zanima dal placate anesteziju kod zubara?
ja ju nikad prije nisam placala, i evo sad nedavno isla kod zubara, trazila anesteziju, kao ono op 50kn i to bez racuna :/ ???


Nisam bila u situaciji da mi treba anestezija, ali zato sam pored osnovnog i dopunskog zdravstvenog osiguranaj plaćala plombe 50, 70, 80 kn, a skidanje kamenca i poliranje zubi sam platila 160 kn. Također sve bez računa. Radi se o tome da navodno svi stomatolozi to rade, i da ako ti se ne sviđa, tražiš drugoga, a ja sam jako zadovoljna radom svoje stomatologinje pa sam sve to plaćala, iako sam svjesna da tu nešto smrdi, pogotovo jer mi je vraćala kusur iz svog novčanika. Ali kod nas je to tako, kako je. Kod privatnika bih plaćala sve, a ovao platim valjda dio (onaj koji si uzmu kao bonus, hah) a dobijem kvalitetnu uslugu. To mi dođe kao ono: Manje od nužnih zala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Icy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.01.2011. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel ima neko iskustva kod Andree Malogorski-Šimašek u domu zdravlja? Very Happy



htjela bih se prebaciti,no neznam kakva je...bojim se da mi sjebe zube ko ova...
trenutno sam kod dr. Blaženke Elez i svima preporučujem NEIDITE KOD NJE ZA BOGA MILOGA...barem ne preko zdravstvenog[ako idete privatno,imate šanse da vam dobro napravi posao,jer ipk dobre pare su u pitanju pa će se i potrudit]
ovako...moje iskustvo kod nje:
Otišla sam kod nje zbog manje boli na nekom od zubiju iza...[nisam znala koji je pa sam je zamolila da pogleda]
pogledala je tako da sam stajala ispred vrata ordinacije,rekla mi je : otvori usta
i nakon toga objasnila da mi "vjerojatno" raste umnjak...
i ja si mislim oke,ona je vjerojatno upravu,razumije se u to...ona je zubarica
Meni ni danas nikakvog traga od umnjaka...
bila sam opet prije 2 mjeseca kod nje da bi mi popravila zube i dala uputnicu pa da mogu kod ortodonta....da bi mi ona rekla da imam savršenu zubnu higijenu i da su mi svi zubi super zdravi,a crno na zubima je pigmentacija(moji zubi su znači postali crnci,tj. imaju velike "mladeže" na sebi,jel?!)
I rekla mi je da mi NEĆE dat uputnicu jer moji zubi idu uz moje lice =O
imam otprilike gore 2 neravna,a dolje 4 il 5...i baš se vidi
I dođem danas hitno kod nje zbog užasnih bolova u zubu(onom istom koji me prije 2 mj bolio) zbog kojih nisam već tjedan dana normalno spavala...
da bi se ona derala na mene zašto nisam prije došla, da mi je taj zub pukao( odbrusila mi je pola zuba, i sad mi je ostao neki krnjotak),i naposlijetku mi je rekla kako sam si mogla dopustiti da mi se SKORO SVI ZUBI POKVARE(znači ono je ipak bio karijes,a ne pigmentacija,i kroz godinu dana kako sam prie toga bila dolazila tvrdila mi je da je sve oke s mojim zubima) Evil or Very Mad
odbila mi je dat anesteziju,jer to "šteti zubu"
i ostavila me je čekati jedno 15 minuta na stolici dok mi se ne osuši lijek,za vrijeme čega su ona i njena med. sestra pile kavu i razgovarale u susjednoj prostoriji...
nazvala me krivim imenom,iako sam ju ja ispravljala više puta jer nije uzela moju knjižicu...
dok mi je brusila,zabolilo je i ja sam joj to rekla...a ona mi je grubo odvratila "nek se strpim malo" i nastavila brusiti na tom istom mjestu Crying or Very sad


Neznam...čula sam da je dobra za umjetne zube i takve stvari jer se za to specijalizirala...al je užasna ovako...
i jaaaako je spora...radit će vam na jednom zubu više od mjesec dana(dok vam ga ne uništi -.-' pa bude morali ugradit novi i platit joj)


p.s. čovjek koji je pričao nekoj starijoj ženi svoje iskustvo dok sam čekala u čekaonici prije nego me primila me isto uplašio i uvjerio u odluku da ću se prebacit čim mi završi ovaj zub:
rekao je da je prije više od mjesec dana došao sa samo malom točkicom od karijesa koja ga nije bolila,al je se je htio riješiti pa je otišao kod nje
Ona mu je izbrusila,stavila lijek i sve oke...rekla da dođe za 15 dana...
on je došao nakon 15 dana i ona se počela derat na njega jel on normalan kako je mogao toliko dugo držati lijek...i naposlijetku mu je rekla da mu je zub uništen i da mora ići na snimanje...
i danas je bio došao sa slikama sa snimanja i rekla je da će mu ga vjerojatno morati vaditi...
krasna zubarica!!!



p.p.s. koliko vi inače držite lijek u zubu,da znam,da se nebi i ja tako zajebala...da bar ostavim pola tog jadnog zuba koji mi je ostao
-.-'''

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
serpentina
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2011. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako mogu saznati slobodne zubare koji primaju pacijente preko socijalnog?
ima li negdje nekakva lista?
hvala Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jaz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 142
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2011. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel netko zna kakva je dr. Kata Filipović-Ljubičić? Ona radi u onom nekom domu zdravlja iza Supera...
Btw, @setpentina, eto, ona ti je slobodna, ali ne znam kakva... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anjica
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2011. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

serpentina je napisao/la: ›
kako mogu saznati slobodne zubare koji primaju pacijente preko socijalnog?
ima li negdje nekakva lista?
hvala Smile

Nazoveš HZZO na 220800 i kažeš da bih želio znati koji zubari primaju pacijente i oni te spoje nekom tko ti to kaže

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deblja2303
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2011. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto nakon svih pročitanih 12 stranica, u najuži izbor su ušli tri zubara! Ali i dalje se ne mogu konačno odlučiti... Haring, Čes ili pak Prpić... ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jaz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 142
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2011. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čes više nema mjesta...ja htjela kod njega još prije par mjeseci, ali rekoše mi da ne prima pacijente Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deblja2303
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2011. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jaz je napisao/la: › Čes više nema mjesta...ja htjela kod njega još prije par mjeseci, ali rekoše mi da ne prima pacijente Sad
Meni nije bitno da li primaju nove pacijente, svejedno sam mislila da me privatno prime jer mi se ne da natezati i moljakati ih da me prime kao pacijenticu... Razz Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jaz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 142
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2011. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aha, pa onda super! Odeš fino kod njega, već sam čula par preporuka... A posebno ako budeš trebala koji novi zub. Izvrsno ih pravi, vidjeh Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deblja2303
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2011. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jaz je napisao/la: › Aha, pa onda super! Odeš fino kod njega, već sam čula par preporuka... A posebno ako budeš trebala koji novi zub. Izvrsno ih pravi, vidjeh Smile
Weeee, super!! Hvala tiiiii Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jaz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 142
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2011. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema na čeeeeem Smile Drago mi je da sam pomogla...još kad bih ja našla nekog liječnika opće prakse (HZZO)... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
semir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2011. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a dali ko zna dobrog dječijeg zubara moja djeca su prijavljena kod stomatologinje ivanišević u dz drava i nisam baš zadovoljan jer je po mom ukusu pre hladna i gruba za djecu a nebih volio da se u budučnosti boje zubara radi pogrešnog odabira hvala unaprijed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shiloh506
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2011. 11:51 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi moji, kako god i šta god ne idite kod Slađane Rodić-Gajić u Retfali. Inače sam iz Retfale i spadala sam kod nje skupa s velikim brojem mojih prijateljica i drugih ljudi koji su pobjegli od nje glavom bez obzira. Zadnji put kad sam bila kod nje išla sam vaditi zub. Dala mi jednu anesteziju pa pošto ta nije bila dovoljna dala mi je još jednu, kad je uhvatila zub i počela ga vući osjetila sam bol i tu je ona stala i kolutala okicama jer to nije istina da nakon dvije anestezije mene još uvijek zub boli. Tu sam već poludila jer me žena naziva lažljivicom,očito ona ne zna da neki ljudi trebaju i po 4 injekcije. No najgore od svega je to što, kad mi je čupala zub,povukla ga je prema dolje i jedan dio zuba koji je bio u zubnom mesu je ostao vani (ne znam kako bi vam to bolje opisala) i takvu me poslala kući i rekla da dođem za mjesec dana ?!?!?!Živa mesarka.
Toplo preporučujem Haringa, on vam je kao odlazak u kino a ne odlazak zubaru

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinokio
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2011. 19:56 
Naslov: Complicity zubarica šimašek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam dugogodišnji pacijent dr. Andree, jako sam zadovoljan.. Nježna, brza.. ta žena zna svoj posao. Anestezija uvijek bez problema, i besplatna. Nikad povisila ton, uvijek mirna i staložena.. toplo je preporučam svima.. Pošto imam dvoje djece, i njih sam upisao kod nje, i uvidio da klinci obožavaju ići kod nje..čistiti grica i greca

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jaz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 142
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2011. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malogorski-Šimašek? To je jedina Andrea koju uspjeh naći u bazi...
Ajde, fala na preporuci Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: