Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potraga za dobrim zubarom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: bojite li se zubara?

da
48%
 48%  [ 63 ]
ne
51%
 51%  [ 68 ]
Ukupno glasova : 131


Autor Poruka
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne varas se, ali ja mamu ni jednom ne vidjeh, uvijek me i naruci i popravlja Vlatka, zato pitam.

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekvinda je napisao/la: ›
Ne varas se, ali ja mamu ni jednom ne vidjeh, uvijek me i naruci i popravlja Vlatka, zato pitam.
Znam da je bila spika da ju je mala trebala naslijediti, ali nije se baš profesionalno ponašala pa je izgubila mami hrpu pacijenata.... E sad, jel se popravila ili što ne znam, ili svaka radi za svoj račun pa samo dijele ordinaciju.....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lady_di
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E pa ja sam među tim pacijentima koji su otišli od njih, ali ja nisam otišla zbog Vlatke nego gospođe majke kojoj je očito došlo vrijeme za mirovinu, jer sve radi preko volje! Brat je u vojnoj knjižici imao zapisano nekih 9 karijesa, pa kad je došao iz vojske i otišao kod nje rekla je da je sve u redu, da nema ništa za popravljati! Vlatka je odlična, ali nije se znalo kad je tamo, pa bih često završila kod mame!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
klerike
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2010. 21:50 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozz ljudi, vidim da dosta znate o zubarima u Osijeku...

Gdje naći dobrog ortodonta u Osijeku? Naime, imam neke zube za ispraviti pa me zanima gdje, kad, kako i po kojoj cijeni?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2010. 7:51 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo da javno pohvalim dr. Česa, jucer bila, covjek je vrlo kulturan i opusten, radi pazljivo, vodi racuna da li boli, i strpljiv je (ja inace nisam ljubitelj zubara). i sve je bilo jako brzo gotovo. eto.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2010. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja danas bio kod stomatologinje jasne cupec koja je preuzela kartone od renate lovrić. ista ordinacija u domu zdravlja. mogu reći da sam super zadovoljan, mlada ženska koja imam osjećaj da stvarno zna znanje. vrlo pristupačna i uljudna, dala mi je milijun korisnih savjeta u vezi njege zubi (navlaka, kamenac, pasta za zube...). pošto u životu nisam imao problema sa zubima (osim navlake na slomljenoj jedinici) samo me pregledala, očistila kamenac i zdravo. cijena za bijele plombe, što vjerojatno sve najviše zanima, je od 80 do 120 kn. pjeskarenje je 250 naku. pregled i osnovne stvari su naravno besplatni.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aceww
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: di se nadjen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2010. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Ja sam nedavno tek bio prvi put kod zubara nakon sistematskog u osnovnoj školi. Zubarica se zove Nada Mihaljčić a ordinacija joj smještena pored škole Gaudeamus (preko puta osnovne škole F. Krežme).
Žena je super. Ordinacija je svjetska. A s njom radi i njezina kćerka. Sve u svemu svima preporučujem.


jel ptivatna?

_________________
Za sve postoji rjesenje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akoide
Offline
Ukupno postova: 847
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2010. 10:27 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li netko iskustva sa dr. Vrban-om?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gabac
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2010. 12:54 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel ima tko,da mi može reći dali taj prpić naplaćuje preglede i plombe? btw.jel uopće naplaćuje il se može preko hzzo-a..? hvala.... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tornado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.04.2010. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gabac je napisao/la: ›
jel ima tko,da mi može reći dali taj prpić naplaćuje preglede i plombe? btw.jel uopće naplaćuje il se može preko hzzo-a..? hvala.... Rolling Eyes


Ja idem kod njega ,nije mi nikad ništa naplatio , jedino ako nemaš dopunsko , onda se nešto plati ,nisam kod njega bila odkad mi je isteklo dopunsko pa neznam točno,ali je jako dobar zhubar,nazoveš i pitaš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gabac
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2010. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tornado je napisao/la (Pogledaj post): ›
gabac je napisao/la: ›
jel ima tko,da mi može reći dali taj prpić naplaćuje preglede i plombe? btw.jel uopće naplaćuje il se može preko hzzo-a..? hvala.... Rolling Eyes


Ja idem kod njega ,nije mi nikad ništa naplatio , jedino ako nemaš dopunsko , onda se nešto plati ,nisam kod njega bila odkad mi je isteklo dopunsko pa neznam točno,ali je jako dobar zhubar,nazoveš i pitaš

e hvala ti puno! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
viola
Offline
Ukupno postova: 9
Lokacija: Osijek :)
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2010. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr. nada mihaljčić i njezina kćerka su diiivneee zubarice...vrlo strpljive i imaju razumijevanja Smile naročito gospođica mihaljčić Smile Smile nisam ljubitelj zubara.... (cijelih 10 godina nikako nisam ni bila) i imale su za popravljati stare plombe i dr. nada mi je čak jedan zub još prije 10 godina spasila, jer mi je prijašnja zubarica skoro uništila zub i morala bih vaditi...ali dr. nada zna svoj posao i još uvijek mi zubić stoji Smile Smile istina...bijele plombe se sada naplaćuju, iako nisam prije naplačivala...ali vrijede i stooojeeee ko prave Very Happy Very Happy Very Happy lol :p

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajkula239
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2010. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HZZO
Uglavnom zanimaju me nekoliko pitanja oko toga. Vec vidim da ima otvorena tema za zubare koji je dobar i tako to. pa me interesira. vidim da pisete da neki zubari(privatni) primaju preko tog "zdravstenog" ili sta ti ja znam cega pa me zanima kako to ide se dobijaju neki "masni" popusti ili sta vec ja sam jos "balonja" u tak tome svemu . Iskreno me to nije nikad zanimalo, ali sada je dosla stiska oko zuba i doslo je vrijeme da to sredim sve i imam mir medu zubima Smile i naravno preporuka za nekog zubara ili zubaricu sto imaju osjecaja prema ovakima kao sto sam ja sto se nadprosjecno boje zubara...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.05.2010. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajkula239 je napisao/la: ›
Iskreno me to nije nikad zanimalo, ali sada je dosla stiska oko zuba i doslo je vrijeme da to sredim sve i imam mir medu zubima Smile i naravno preporuka za nekog zubara ili zubaricu sto imaju osjecaja prema ovakima kao sto sam ja sto se nadprosjecno boje zubara...

Napisala sam gore, dr. Mirela Veselinović - blizu hotela Mursa. Ja sam se odmalena bojala zubara k'o vraga, ali otkad kod nje idem, nemam uopće osjećaj da idem kod zubara...ne bojim se i ne hvata me panika prije svakog odlaska zubaru - kao što je to bio slučaj prije.

Njezin ti je broj: 031/207-270.

Ona je inače privatnica, ali se kod nje može ići ukoliko imaš ono osiguranje, oslobođenje od participacije...kak' se već zove...

Nazovi i pitaj primaju li nove pacijente. Nadam se da sam ti barem malo pomogla. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajkula239
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2010. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znaci ako imam to sve onda mi je besplatno i jos nesta dali trebam ici po svoj karton di sam bio prije ili ce mi oni to sve napraviti tamo ispocetka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: