Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potraga za dobrim zubarom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: bojite li se zubara?

da
48%
 48%  [ 63 ]
ne
51%
 51%  [ 68 ]
Ukupno glasova : 131


Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.05.2010. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajkula239 je napisao/la: ›
znaci ako imam to sve onda mi je besplatno i jos nesta dali trebam ici po svoj karton di sam bio prije ili ce mi oni to sve napraviti tamo ispocetka...

Ja se ne sjećam dal sam nosila svoj karton od prošle zubarke (mislim da ne, ali nemoj me držati za riječ). Najbolje ti je da ih nazoveš i pitaš primaju li nove pacijente i ako primaju - što je sve potrebno donijeti. Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iwanche90
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: negdje u osijeku....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2010. 4:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ovako ljudi moji... vidim i citam i placem kada se sjetim da i ja moram ici kod zubara... pa ovako ide moja prica ukratko... moj karton i sve nalaze se u slavonskome brodu pa pošto sada školovanje daljnja nastavljam u osijeku naravno moram ih prebaciti tu... ali da se meni nije desila nezgoda sa zubom ne bih trazila zubara jos... ali ovakav je moj problem... ispala mi je plomba iz prednjega zuba gore... bio je brušen odozada tako da se uopće nije primjetila ni plomba ni brušenje ali eto sada je ostala ruba pošto je sve odfrknilo van... =( ... i sada razmisljam i molim vas savjet da mi kazete do ponedjeljka koji po vama zubar najbolje bi sredio taj zub napred pošto je on svakako uočljiv i tražim da je odlicno sređen... ja evo dvoumim se između dr. prpić i dr.Haring ... pa dali bi mi oni to napravili kako spada... molim vas za savjet, mišljenje, odgovor... HVALA...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2010. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dr. Mirela Veselinović (pogledaj u prethodnim potovima gdje sam napisala podatke o njoj). I mom je bratu sredila polomljen prednji zub dok još nismo bili njezini pacijenti, platio popravak i to je to. I mogu ti reći da je stvarno fino napravila zub. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iwanche90
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: negdje u osijeku....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2010. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi moji ipak sam bila kod doktora haringa... pre pre dobro popravlja zub... nije me bolilo nista jos ga je sredio ma preodlicno... svaka pohvala za njega... stella hvala na savjetu narucila sam se i kod nje ali me nisu stavili kod mirele nego kod neke druge i mene bilo strah otici...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2010. 0:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iwanche90 je napisao/la: ›
ljudi moji ipak sam bila kod doktora haringa... pre pre dobro popravlja zub... nije me bolilo nista jos ga je sredio ma preodlicno... svaka pohvala za njega... stella hvala na savjetu narucila sam se i kod nje ali me nisu stavili kod mirele nego kod neke druge i mene bilo strah otici...


ako ništa drugo, Haring daje anesteziju kada god nešto buši, što je za svaku pohvalu... kada idem na popravak zubi uznemirim se manje nego kada grmi Very Happy

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BrunCHI
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.06.2010. 5:45 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prpic je zobundzijin praktikant, i to velo kvalitetan, ja idem kod njega i meni je super..iako mislim da je popunjen...
Sa Mirtom Veselinović sam išao u razred (štreberica Smile ) i kod nje ide moj lega i hvali ju... jedino što je mlada, ima 29 god, pa ako baš imaš nekih stvarno zajebanih situacija u ustima koje traže puno iskustva odaberi bolje Prpića (mislim da ima 37 god), inače je Veselinovićka vrlo dobar izbor.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2010. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

IVONA BAMBUR i dalje jedinstvena...ne samo sto je mlada, ima strpljenja, odlicna je sa djecom ( pogotovo djeca sa posebnim potrebama o kojima se toliko prica da im je tesko zbog stomatologa), daje anestezije kada god nesto radi, izvrsna je, u odlicnom okruzju i ambijentu, i sa fantasticnom sestrom vesnom

ma sve pohvale i petice od nas koji imamo sok traume i uzasne strahove Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2010. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto nitko ne spominje Sibere?
Oni su dobri zubari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iwanche90
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: negdje u osijeku....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2010. 1:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): ›
iwanche90 je napisao/la: ›
ljudi moji ipak sam bila kod doktora haringa... pre pre dobro popravlja zub... nije me bolilo nista jos ga je sredio ma preodlicno... svaka pohvala za njega... stella hvala na savjetu narucila sam se i kod nje ali me nisu stavili kod mirele nego kod neke druge i mene bilo strah otici...


ako ništa drugo, Haring daje anesteziju kada god nešto buši, što je za svaku pohvalu... kada idem na popravak zubi uznemirim se manje nego kada grmi Very Happy



ahaha da htjeo je i meni dati inekciju nisam ja htjela jer je to bio slab kvar... zapravo nije ni bio nego je morao skiniti ostatke plombe... pa zapravo iritira više zvuk ono kako brusi nego što to mene boli... taj zvuk mene najvise iritira... ali zub je sredio za svaku pohvalu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iwanche90
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: negdje u osijeku....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2010. 1:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto nitko ne spominje Sibere?
Oni su dobri zubari.


njih sam također bila zabilježila ali pošto nisam vidla niti jednu kritiku o njima tu na forumu a najviše sam vidla o haringu i prpicu ako sam dobro citala odlucila sam za haringa jer mi je dosta blize... i ja sam jako zadovoljna mogu uputiti svaku pohvalu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OSe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.08.2010. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › IVONA BAMBUR i dalje jedinstvena...ne samo sto je mlada, ima strpljenja, odlicna je sa djecom ( pogotovo djeca sa posebnim potrebama o kojima se toliko prica da im je tesko zbog stomatologa), daje anestezije kada god nesto radi, izvrsna je, u odlicnom okruzju i ambijentu, i sa fantasticnom sestrom vesnom

ma sve pohvale i petice od nas koji imamo sok traume i uzasne strahove Smile


IVONA BAMBIR a ne BAMBUR + još jedno udano prezime...Usput, preselila se u novi prostor u Istarskoj. Preporuka definitivno... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
egzorcist_os
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2010. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlatka joj je kčerka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac01
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2010. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel zna netko nešto o dr. Anastaziji Aščić iz Radičeve??
Kakva je ona?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
..carpea..
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.09.2010. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kažu ja je dr.Aščić dobra. Ja sam se baš tamo prebacila pa ću vidjeti da li je to istina. Čini mi se simpa ovak kad s njom pričam,nije neka nadrndana ni živčana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Freya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: In Between
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.09.2010. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dr. Zobundžija - kažu da je najbolji

_________________
... Under spell ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: