Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potraga za dobrim zubarom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: bojite li se zubara?

da
48%
 48%  [ 63 ]
ne
51%
 51%  [ 68 ]
Ukupno glasova : 131


Autor Poruka
opg
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2009. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav grupo! Imam problem sa vilicom (ovim zglobom za žvakanje). Nekad mi se dogodi da ne mogu dobro otvoriti, zatvoriti usta (ko da se ukliješti). Tražim zubara za to, ali sve upućuje na Zagreb...nije da mi je zgodno otić...imate li kakav savjet-nešto??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2009. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mirela Veselinović...privatna ordinacija, tamo kod kolodvora, blizu Hotela Mursa. Sve je fensi, nemaš uopće dojam da si kod zubara. Ja sam dosad mijenjala 50 zubara...ali tamo mi je zasad najbolje i ostat ću Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
opg
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2009. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella, hvala! Znači ona će znati s tim udlagama za taj zglob...super....samo kažu da za to treba i fizikalna terapija...
Hvala javit ću se!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2009. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opg je napisao/la: ›
Stella, hvala! Znači ona će znati s tim udlagama za taj zglob...super....samo kažu da za to treba i fizikalna terapija...
Hvala javit ću se!

Ako kažeš da treba fizikalna terapija...ne znam, ali stvarno, toliko sam zubara promijenila, i onih s teškom rukom, uvijek se bojala zubara, a kad sam kod nje došla, prvo sam se zapitala: ''Gdje je dr. Mirela bila dosad.'' Smile

Tako da, pokušaj. Samo nemoj ići kod onih mesara u Dom zdravlja!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
salva
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2009. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjenjak, Josipa Madjar, vrlo lagana ruka!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2009. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ovako... nisam čitao prethodne postove... ovako, bio sam kod zubara Šimića, koji je na žalost prije dva tjedna preminuo od posljedica prometne nesreće, tako da sam u potrazi za novim zubarom naišao na mr.sci.dr. Mariju Slijepčević-Pešo u strossmayerovoj ulici... koliko sam čuo, pošto još niosam nijednom bio pošto treba cc mjesec dana da se prenese karton, dakle kak osam čuo da je vrlo dobra, tako da je i moja preporuka ona.... i da, upravo prima nove pacijente...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pacijentica307
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2010. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li tko broj Ivone Bambit Lesko? Registrirana je na Bartola Kašića 2b u Osijeku, no na informacijama nemaju ništa pod tom adresom. Sad Ili možda netko zna kako radi koji dan? Zahvaljujem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
keka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 183
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2010. 17:03 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafajac.tamo kod tržnice.d best Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2010. 13:10 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da li netko zna radno vijeme ordinacije dr. Slijepčević-Pešo? zovem na broj telefona iz imenika vec dva dana, nitko se ne javlja (ni ujutro ni popodne) - mozda ima drugi broj? molim info, hitno je...

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2010. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
da li netko zna radno vijeme ordinacije dr. Slijepčević-Pešo? zovem na broj telefona iz imenika vec dva dana, nitko se ne javlja (ni ujutro ni popodne) - mozda ima drugi broj? molim info, hitno je...


ja imam broj i uopće ti ju ne bih preporučio... imam velike probleme sa zubima, te sam bio kod nje, napokon odlučio riješiti taj problem, otišao kod nje i naruči me za tri tjedna ?!?!?! odem drugi dan poslije zbog užasnih bolova i ona mi preko kurca tam izbrusi zub i natrpa lijek uz sranje kako sam se moga dovesti u takvu situaciju... pa boli tebe kurac kako sam mogao, tvoj je posao da to popraviš... jučer je moja djevojka otišla popraviti keramički zub, koji joj je samo malo na vrhu puknio, ona joj je cijeli zub izbrusilam raskrvarila meso i napravlia totalno nestručno i odvratno ( tako mi barem djevojka kaže, još nisam vidio, ali mislim da joj je bolje da nije u pravu jer ak oje tako odvratno napravila onda zubarki neće biti nimalo ugodno i lijepo kad joj odem srati tamo pred svima )... dakle, nikako ne preporučam nju, a sada ako ti baš želiš riskirati evo ti broj:

283-410
ponedjeljkom, utorkom, srijedom radi poslijepodne, a četvrtkom i petkom prijepodne

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2010. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): ›
283-410
ponedjeljkom, utorkom, srijedom radi poslijepodne, a četvrtkom i petkom prijepodne
hvala za info, zao mi je sto si imao lose iskustvo, ja kod nje zapravo nikad nisam popravljala zube (niti to planiram u skoroj buducnosti), samo mi treba karton Wink

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malena_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Lokacija: tu negdje
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2010. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle, ja sam išla kod dr.Slijepčević-Pešo jer mi je pukao vrh zuba, sjekutića... išla sam da mi to "zakrpa", međutim napravila je katastrofalno, cijeli zub mi je izbrusila i to toliko da se drastično vidi, taj zub koji mi je brusila je sad sav četvrtast i ima se dojam da je veći od ovog zuba do njega, toliko je izbrusila da se jako vidi i razlika u boji, meso mi je gore raskrvarila jako... ajd da je to negdje sa strane pa da se i ne vidi, ali to su baš prednji zubi i vidi se čim progovorim... izgleda ko da mi je komad žvake zaljepljen na taj vrh zuba... kad sam vidjela u čekaonici na ogledalu šta mi je napravila htjela sam se vratiti, al kad sam bolje razmislila, ko zna šta bi mi onda napravila od tih zubi... ma unakazila mi je te prednje zube... nju uopće ne preporučam! Ja idem što dalje od nje i njene ruke...

_________________
PONEKAD POŽELIM DA SAM PONOVO MALA,JER KOLJENA ZARASTAJU BRŽE OD RANJENOG SRCA...

Nisam ja toliko trapava koliko je sve lomljivo, sklono padu i pogrešno postavljeno...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2010. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
... je napisao/la (Pogledaj post): ›
283-410
ponedjeljkom, utorkom, srijedom radi poslijepodne, a četvrtkom i petkom prijepodne
hvala za info, zao mi je sto si imao lose iskustvo, ja kod nje zapravo nikad nisam popravljala zube (niti to planiram u skoroj buducnosti), samo mi treba karton Wink


e to je u redu... kontam da ću ju i ja uskoro trebati zato Very Happy

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

khm, nesto tu ne stima, na tom broju(283-410) je ordinacija dr.stom. Vlatke Peso-Jakic, idem kod nje neko vrijeme vec i mogu reci kako sam zadovoljan s uradenim, a nije bas da nemam srnja sa zubima.

Jel to mozda imaju zajednicku ordinaciju, pa ste vi bili kod ove druge ili je cisto nesporazum oko imena, jer meni i na onom kartoncicu za narucivanje, na zigu, pise privatna stomatoloska ordinacija dr.stom Vlatka Peso-Jakic???

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekvinda je napisao/la: ›
khm, nesto tu ne stima, na tom broju(283-410) je ordinacija dr.stom. Vlatke Peso-Jakic, idem kod nje neko vrijeme vec i mogu reci kako sam zadovoljan s uradenim, a nije bas da nemam srnja sa zubima.

Jel to mozda imaju zajednicku ordinaciju, pa ste vi bili kod ove druge ili je cisto nesporazum oko imena, jer meni i na onom kartoncicu za narucivanje, na zigu, pise privatna stomatoloska ordinacija dr.stom Vlatka Peso-Jakic???
Mama i kćekra, ako se ne varam....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: