Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » jesu li godine problem?

#1: Fight jesu li godine problem? Autor: samantha Post Postano: 15.01.2006. 16:52

evo ovako... postoji jedan mali, malicni problem...pa ako imate pametnog komentara voljela bih da mi kažete svoja iskustva u vezi toga! da li su godine stvarno toliki veliki problem ili su godine samo brojka? Rolling Eyes mislim na razliku u godinama, jer iz mog iskustva bile su problem... Crying or Very sad

#2:   Autor: CatCloe Post Postano: 15.01.2006. 20:25

vjerojatno je sve individualno. jer, ako je razlika npr. 10 godina, onda je 15 i 25 nebo i zemlja, a 35 i 45 više ne toliko...
ali u biti htjedoh napisati kako ti je avatar presladaaaak Smile Smile

#3:   Autor: nevia Post Postano: 15.01.2006. 20:25

Godine nisu problem dok god su obje osobe toga svjesne i dok neki stari ofucani pedofil ne vreba tek propupale curičke!!!

#4:   Autor: ozana Post Postano: 15.01.2006. 21:04

Zna biti nezgodno kada se djevojčice ili dječaci u pubertetu zaljube u neku npr. 5 godina stariju osobu.... Znaš ono, njemu (njoj) recimo 13, a drugoj strani 18. To je razlika k'o nebo i zemlja. Smile

#5:   Autor: Gost Post Postano: 15.01.2006. 23:02

Problem je u onoj glavi koja se to pita. Jer ona se pita radi drugih. Ako je tebi super, šta te boli k...c jel drugima to paše ili ne. Uživaj u kompatibilnosti, ludilu, zajebanciji, šegi, ševi dok traje, dok je imaš, jer može ti se dogoditi da je više nikad s nikim ne ostvariš makar su ti generacijski bliži.

#6:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 15.01.2006. 23:11

samantha je napisao/la: › evo ovako... postoji jedan mali, malicni problem...pa ako imate pametnog komentara voljela bih da mi kažete svoja iskustva u vezi toga! da li su godine stvarno toliki veliki problem ili su godine samo brojka? Rolling Eyes mislim na razliku u godinama, jer iz mog iskustva bile su problem... Crying or Very sad


Ako si ti ta koja je mladja, onda vjerojatno grijesis misleci da je problem u godinama... vjerojatnije je da je frajer u fazi momackog zivota, kada mu ne treba neko vezivanje... ti si mu dosla kao socna mlada vocka, ali ima jos vocnjaka i plodova za isprobati Smile

Jos samo reci da je 10 godina stariji i da je ti je bio prvi...

#7:   Autor: Catharine Post Postano: 15.01.2006. 23:13

da, godine jesu poblem ma koliko god mi sebe zavaravali/le... prije ili poslije, ali brutalna istina je ta da jesu!

#8:  Re: jesu li godine problem? Autor: jooooooj Post Postano: 16.01.2006. 10:17

Godine uopće nisu problem. Problem je ako dvoje ljudi nisu na na nekoj istoj razini zrelosti, ako nemaju sličan način života ili neka shvačanja o životu... Upravo je to glavni razlog zašto nije toliko bitna razlika između recimo 35-40 ali je recimo između 15-20 je. Premda ima i onih koji u ranim godinama dostignu neku zralost a neki je nikad ni ne dostignu.

#9:   Autor: Gost Post Postano: 16.01.2006. 12:47

[quote="Leteći mungos

Jos samo reci da je 10 godina stariji i da t je bio prvi...

nije toliko puno stariji! nekih 5 god...ma nismo otišli tako daleko...čisto ovako... a ja ti se njemu kao ne sviđam...a sviđam mu se! proziran kao flis papir! zamisli da ti se sviđa neka cura koja je mlađa od tebe 5 god.a ti cijelo vrijeme negiraš to!makar to nije istina! nadam se da si shvatio... osijek031.com smile

#10:   Autor: gaap Post Postano: 16.01.2006. 13:02

Nebitna je sve dok ljubav postoji i traje. No, znate, zbog razlike u godinama ljudi imaju i različit "vijek trajanja"

#11:  Re: jesu li godine problem? Autor: 8 Post Postano: 16.01.2006. 14:49

Sve počinje, traje i završava s čovjekom.
To ti otprilike znači da nema univerzalnog odgovora, već je svaki slušaj zaseban.

Neki parovi su slabi sustavi koji funkcioniraju niskim porivima zahvaljujući.
Recimo, uz prosječnog Osječanina danas nema ništa krasnije nego vidjeti najbolju među istima kako smjelo kroči u čizama s ogromnom imitacijom krzna u trofrtaljnoj jakni.
U takvim zajebnicama poželja je razlika u godinama, ali nikako u IQ ili nedajbože razini obrazovanja i kulturnim preferencijama.
Svako ispadanje iz stereotipa predstavlja neprirodno stanje za sustav i on je ugrožen od strane jednog ili oba člana.

S druge strane, postoje parovi koji furaju neku svoju furku, koje nitko živ ne razumije osim njih samih. Postoje parovi u koji ne govore zajedničkim jezikom. Postoje parovi kod kojih je razlika 30 godina. Postoje parovi udaljeni tisućama milja.

Sve počiva na kvalitetama individualaca koji čine cjelinu.
Svako drugo mišljenje pa i ovo moje, nevažno je za nečiji privatni život.

Baš me briga hoće li tko ovako ili onako valorizirati.

Važno je biti slobodan i neopterećen. Onda možeš poslagati svoje preferencije, definirati ciljeve i činiti izbore.

#12:   Autor: nevia Post Postano: 16.01.2006. 17:55

Ma uopće nije bitno tko što misli kada se dvije osobe sretnu, najmanje su važne godine...važno je kako se mi nosimo s tom razlikom u godinama. Npr. prije nekoliko godina muškarac koji je 10 godina stariji od mene bio je jako zainteresiran za vezu,a ja sam bila do ušiju zaljubljena u njega ...jedini problem je bio što se nisam znala nositi s njegovim godinama. I svaka veza bez obzira na godine može uspjeti jedino ako mi to dozvolimo i ako se potrudimo. Jednako tako nitko nema pravo osuđivati tuđi izbor.

#13:   Autor: ozana Post Postano: 16.01.2006. 20:54

Gost je napisao/la: ›
[quote="Leteći mungos

Jos samo reci da je 10 godina stariji i da t je bio prvi...

nije toliko puno stariji! nekih 5 god...ma nismo otišli tako daleko...čisto ovako... a ja ti se njemu kao ne sviđam...a sviđam mu se! proziran kao flis papir! zamisli da ti se sviđa neka cura koja je mlađa od tebe 5 god.a ti cijelo vrijeme negiraš to!makar to nije istina! nadam se da si shvatio... osijek031.com smile



Imam osjećaj da je naša Samantha jako, jako mlada. Čim joj se razlika od 5 godina čini ogromnom. A i zbog nekih drugih komentara. Btw, iako je ovdje potpisana samo kao "gost" vidim da je ovo njen tekst. Mala, drži se, narast ćeš SmileSmile i prije nego misliš Smile

#14:   Autor: jooooooj Post Postano: 17.01.2006. 12:36

Pet godina je velika razlika, recimo 21-16. Razliku odrađuješ u nekom zatvoru...

#15:   Autor: greta Post Postano: 17.01.2006. 13:39

svaki par ima problem, nekima su problem godine, nekima nešto drugo. ne možeš to generalizirati. baš kao što i 8 kaže.
u svakom slučaju ja mislim da 5 godina i nije neka razlika, možda čak taman, ako ste iznad 20. tako da ako se na to vadi, pošalji ga u ....
ima on nekih drugih problema.
nedaj se

#16:   Autor: vlale Post Postano: 17.01.2006. 17:13

gaap je napisao/la: ›
Nebitna je sve dok ljubav postoji i traje. No, znate, zbog razlike u godinama ljudi imaju i različit "vijek trajanja"


točno tako...zato ja imam mladjeg dečka...žene duže žive uostalom Smile

#17:   Autor: ozana Post Postano: 17.01.2006. 17:22

jooooooj je napisao/la: ›
Pet godina je velika razlika, recimo 21-16. Razliku odrađuješ u nekom zatvoru...



Proglase te pedofilom Sad A tek ako njen tata ima preko sto kila i jedno tri puške WinkWinkRazzRazz

#18:   Autor: Alana Bates Post Postano: 17.01.2006. 18:04

Hm, pa ovisi o paru, mislim da se tu slažem s 8- icom: nedje ni 25 godina razlike nije previše, a negdje je i 6 mjeseci razlike kao nebo i zemlja.

#19:   Autor: Gemi Post Postano: 17.01.2006. 23:54

ozana je napisao/la: ›
Imam osjećaj da je naša Samantha jako, jako mlada. Čim joj se razlika od 5 godina čini ogromnom. A i zbog nekih drugih komentara. Btw, iako je ovdje potpisana samo kao "gost" vidim da je ovo njen tekst. Mala, drži se, narast ćeš SmileSmile i prije nego misliš Smile



A tebi 5 nije puno? Pises kao da si dosta toga prosla....
A sta kazes na muskarca koji je cca 15 mladji od zene? Ni to nije puno??

#20:   Autor: Gemi Post Postano: 18.01.2006. 0:06

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ako si ti ta koja je mladja, onda vjerojatno grijesis misleci da je problem u godinama...


A sta ako nije ona mladja...zar nesto mijenja na stvari?

Leteci mungos je napisao/la: › vjerojatnije je da je frajer u fazi momackog zivota, kada mu ne treba neko vezivanje...


Joooj, srećo, odavno sam ti to naglasila..."faza momackog zivota" je sintagma koja u normalnom muškarcu ne postoji. To je samo fikcija onih koji strahuju od svojih emocionalnih vjetrenjača pa se izgovaraju da je kvantitet jači adut od kvaliteta i koriste tu sintagmu za bijeg od zenki što su u prolazu kroz njihov krevet.

#21:   Autor: fatcat Post Postano: 18.01.2006. 6:18

Gemi je napisao/la: ›
A tebi 5 nije puno? Pises kao da si dosta toga prosla....
A sta kazes na muskarca koji je cca 15 mladji od zene? Ni to nije puno??

Nije... ako tebi i njemu nije puno. Sta drugi misle nije vazno. Tvoj zivot, tvoja odluka i tvoje posljedice.

Gemi je napisao/la: ›
A sta ako nije ona mladja...zar nesto mijenja na stvari?

Ista stvar... moja je starija. Teoretski zenski zivotni vijek je duzi od naseg pa onda ako je bog posten...

#22:   Autor: Alana Bates Post Postano: 18.01.2006. 18:10

Ali muškarci kasnije sazrijevaju, pa je tehnički djevojka od 16 godina psiho-emocionalno- mentalni ekvivalent frajeru od 20 (po meni, ima više šanse da uspije, mada- ima primjera koji totalno dokazuju suprotno!)

#23:   Autor: jooooooj Post Postano: 18.01.2006. 18:43

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): › Ali muškarci kasnije sazrijevaju, pa je tehnički djevojka od 16 godina psiho-emocionalno- mentalni ekvivalent frajeru od 20


Ma daj, pa ja sam tih godina i ne bi si nikada dopustio da hodam sa djevojkom od 16 godina, pa to graniči sa pedofilijom. Iako danas kada gledam te djevojke više ni sam ne znam koliko bi mogle imati godina pa se nerijetko i (ne)ugodno iznenadim. Shocked
Ali u teoriji to ima smisla.

#24:   Autor: Catharine Post Postano: 18.01.2006. 20:33

[/quote]

Joooj, srećo, odavno sam ti to naglasila..."faza momackog zivota" je sintagma koja u normalnom muškarcu ne postoji. To je samo fikcija onih koji strahuju od svojih emocionalnih vjetrenjača pa se izgovaraju da je kvantitet jači adut od kvaliteta i koriste tu sintagmu za bijeg od zenki što su u prolazu kroz njihov krevet.
[/quote]

potpuno se slažem
i moram dodati, što ranije to neke cure shvate, to bolje za njih! ne dajte se valjati i takve je dečke lako prepoznati
zato ih prokužite, uzmite što možete i bježite prije nego oni pobjegnu od vas
jednom me jedan zeznuo i nikada više!

#25:   Autor: CatCloe Post Postano: 19.01.2006. 9:30

Catharine, ovaaaaaj... nije da imam nešto protiv, ali zašto je moj nick u tvom potpisu? Wink

vlale je napisao/la: ›
točno tako...zato ja imam mladjeg dečka...žene duže žive uostalom Smile

ima nešto u tome Very Happy Very Happy

#26:  Re: jesu li godine problem? Autor: idila Post Postano: 19.01.2006. 14:11

Ima jedna pjesma koja je i moj odgovor na ovu temu,a ide otprilike ovako: "Zar ne znaš da prava ljubav godine ne broji,zar ne vidiš da mi tvoja mladost lijepo stoji! Ne sudi po ambalaži vidjet ćeš na kraju,da i ove ruke moje milovati znaju!!!! ..." Wink Wink Very Happy Razz
Ako te netko zavoli ludo i dogodi se prava ljubav,ništa nije bitno pa tako ni godine! Wink

#27:   Autor: Alana Bates Post Postano: 19.01.2006. 15:55

Nadam se da nisi namjerno citirala narodnjak? (sramota i na mene, idući put kad budem ulazila na takvo mjesto, nakapat ću si voska u uši Smile

#28:   Autor: jooooooj Post Postano: 19.01.2006. 18:50

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): › Nadam se da nisi namjerno citirala narodnjak? (sramota i na mene, idući put kad budem ulazila na takvo mjesto, nakapat ću si voska u uši Smile


idući put Confused Uštedi si voska i sačuvaj se sramote i nemoj da bude idučeg puta Very Happy

#29:   Autor: Catharine Post Postano: 19.01.2006. 21:19

[quote="CatCloe"]
Catharine, ovaaaaaj... nije da imam nešto protiv, ali zašto je moj nick u tvom potpisu? Wink

Hej, Cat... nemam takvih sklonosti, ne brini
to je samo još jedna od mogućnosti ovog foruma, odeš na opciju 'you' i to je sve, cijela priča...

#30:  Re: jesu li godine problem? Autor: Jugovac Post Postano: 19.01.2006. 21:24

Dušo, srce, dodi kod mene pa ćemo na miru raspraviti tvoju dvojbu...ma tko još pita za godine...ja sam sada 28, pa tko mi može zamjeriti sto sam s nekom brucošicom?
Twisted Evil

#31:   Autor: CatCloe Post Postano: 19.01.2006. 23:05

[quote="Catharine"]
CatCloe je napisao/la: ›
Catharine, ovaaaaaj... nije da imam nešto protiv, ali zašto je moj nick u tvom potpisu? Wink

Hej, Cat... nemam takvih sklonosti, ne brini
to je samo još jedna od mogućnosti ovog foruma, odeš na opciju 'you' i to je sve, cijela priča...


call me stupid, ali ja i dalje ništa ne kužim... no vjerojatno nije ni bitno Very Happy nemam pojma šta je opcija you i nigdje ju ne vidim... plavuša Wink

#32:   Autor: Malamaca Post Postano: 21.01.2006. 15:58

U principu, godine nisu problem...ali kao sto su vec mnogi ovdje napisali, to ovisi o starosti: npr. razlika od 10 g je puuuno ako je to 13-23, ali ako je 23-33 ona nije bas nesto posebno....

ako tip ne zeli biti s tobom jer si kao premlada Rolling Eyes onda najvjerojatnije uopce niti ne zeli biti s tobom, samo trazi blesave izgovore....moja savjet: odjebi to! Wink

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › da, godine jesu poblem ma koliko god mi sebe zavaravali/le... prije ili poslije, ali brutalna istina je ta da jesu!

sorry, al nije istina, dapace, daleko je od istine....kada si malo stariji onda shvatis da godine uistinu jesu samo brojka....

#33:   Autor: samantha Post Postano: 21.01.2006. 20:15

[quote="Alana Bates"]
Ali muškarci kasnije sazrijevaju, pa je tehnički djevojka od 16 godina psiho-emocionalno- mentalni ekvivalent frajeru od 20

e curo svaka ti čast! u svemu se slažem s tobom...jer njima se uglavnom sve vodi oko jedne stvari tko da bi oni grunili djevojku 15-16god.njima to uopće nije bitno koliko cura ima god sve dok je na jednu noć a ako se moraju vezati za tu curu(veza)e onda počinju spike kao jao pa ti si jako mlada,šta bi mi radili...bla,bla,bla! Evil or Very Mad Exclamation

#34:   Autor: samantha Post Postano: 21.01.2006. 20:25

[quote="Jugovac"]
Dušo, srce, dodi kod mene pa ćemo na miru raspraviti tvoju dvojbu...

dušo,srce ne znam na što si mislio pozivajući me kod sebe...hvala na pozivu, ali opet bolje ne! šta ako te prijavim murji, a? šta bi onda! tebe stvarno godine ne j...? svaka ti čast Bravo . da si malko mlađi razmislila bih!

#35:  Re: jesu li godine problem? Autor: jooooooj Post Postano: 21.01.2006. 21:41

Pa ima tu i mlađih... Very Happy Embarassed

#36:  Re: jesu li godine problem? Autor: Jugovac Post Postano: 21.01.2006. 22:25

Samanta_qoute_

dušo,srce ne znam na što si mislio pozivajući me kod sebe...hvala na pozivu, ali opet bolje ne! šta ako te prijavim murji, a? šta bi onda! tebe stvarno godine ne j...? svaka ti čast Bravo . da si malko mlađi razmislila bih!

_______________________________________________________________________

Ne dijete drago, da si ti bar 4 ili 5 godina starija JA bih razmislio....ali....imaš kakvu zreliju sestru da s njom prodiskutiram o tvom bezobraznom ponašanju i da ju dobro istučem po guzi.

Twisted Evil


Zadnja promjena: Jugovac; 22.01.2006. 17:29; ukupno mijenjano 1 put.

#37:   Autor: CatCloe Post Postano: 22.01.2006. 12:52

svi koji toliko laju najčešće uopće ne grizu.

#38:   Autor: ozana Post Postano: 22.01.2006. 14:36

Gemi je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
Imam osjećaj da je naša Samantha jako, jako mlada. Čim joj se razlika od 5 godina čini ogromnom. A i zbog nekih drugih komentara. Btw, iako je ovdje potpisana samo kao "gost" vidim da je ovo njen tekst. Mala, drži se, narast ćeš SmileSmile i prije nego misliš Smile



A tebi 5 nije puno? Pises kao da si dosta toga prosla....
A sta kazes na muskarca koji je cca 15 mladji od zene? Ni to nije puno??



Netko je već napisao, ali ipak. Ako su godine 15 i 20 - razlika je nebo i zemlja.
Sa 20 i 25 već nekako ide. I tako dalje, što si stariji, sve se nekako smanjuje ta razlika.
Osobno toleriram razliku +- 5 godina i ne smatram ju prevelikom. Sve preko toga mi je previše jer se više ne radi samo o razlici u godinama, već i načinu života odnosno generacijskom jazu. To je moj stav, ne bih osuđivala parove koji zaista imaju neki svoj film i našli su se čak i u (po meni pretjeranim) razlikama od dvadesetak i više godina. Možda sam staromodna, ali razlika u kojoj jedan partner može biti roditelj drugom čini mi se incestuoznom. Ali, tko voli, nek izvoli

#39:   Autor: ozana Post Postano: 22.01.2006. 14:45

idila je napisao/la: ›
Ima jedna pjesma koja je i moj odgovor na ovu temu,a ide otprilike ovako: "Zar ne znaš da prava ljubav godine ne broji,zar ne vidiš da mi tvoja mladost lijepo stoji! Ne sudi po ambalaži vidjet ćeš na kraju,da i ove ruke moje milovati znaju!!!! ..." Wink Wink Very Happy Razz
Ako te netko zavoli ludo i dogodi se prava ljubav,ništa nije bitno pa tako ni godine! Wink



Idila, ako ti je već do citiranja, onda ctiraj poeziju a ne ovakav shit.
Odi si malo pročitaj makar tekstove Arsena Dedića ili Gibonnija, ako već nisi čula za Nerudu, Krznarića, Vesnu Parun, Desanku Maskimović, Jacqusa Brella, Preverta, Withmana, da ne spominjem Ruse itd, itd, Eto, imaš za početak mogućnost počitati hrpu ljubavnih tekstova, kad već voliš citirati.

#40:   Autor: ozana Post Postano: 22.01.2006. 14:53

[quote="samantha"]
Jugovac je napisao/la: ›
šta ako te prijavim murji, a? šta bi onda! tebe stvarno godine ne j...? svaka ti čast Bravo .



Dečki, sve mi se čini da je ovdje maloljetnica u pitanju. Dakle, oprez, čak i u prijepisci.
Radije joj pomozite savjetom umjesto upucavanja. Samo možete biti proglašeni pedofilima.

Ako sam dobro shvatila, Samantha ima 15-16 godina i sviđa joj se dečko od cca 20-21. A on ju neće jer je premlada!!

Mogu samo komentirati da je dečko, u ovom slučaju, pametan. Jer i to što mu se sviđaš ne može u ovom trenutku izbrisati razliku u godinama - ako je moj zaključak ispravan.

#41:   Autor: ozana Post Postano: 22.01.2006. 15:03

Gost je napisao/la: ›
Ti si malograđanka bila i ostala i tu neki jako dobro znaju tko si i kakva si zato bolje šuti i nemoj se prodavati kao fina i dobra.



Čuj, s ovakvim komentarima i stavovima spadaš na neku kavicu i trač partiju "gospođa" iz mog susjedstva. Teme su uglavnom kako su ljudi pokvareni, tko se s kim kurva, kakav tko ima namještaj i auto i slično... Nemaju žene što raditi, pa se okupe i olajavaju. Uglavnom neargumentirano i zlobno. Ako si zainteresiran(a), usmjerit ću te. Mislim da bi to bilo pravo okruženje za tebe. Wink

#42:   Autor: Jugovac Post Postano: 22.01.2006. 17:26

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › svi koji toliko laju najčešće uopće ne grizu.


Najčešće... Twisted Evil

#43:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.01.2006. 19:49

ozana je napisao/la: › Dečki, sve mi se čini da je ovdje maloljetnica u pitanju. Dakle, oprez, čak i u prijepisci.
Radije joj pomozite savjetom umjesto upucavanja. Samo možete biti proglašeni pedofilima.


Savjetima? Treba li ju u tim godinama suocavati sa surovim i gorkim istinama? Smile

Buduci da covjek uvijek moze govoriti samo iz svog iskustva, ja nemam iskustva s puno mladjim ribama. Ne znam jel' me se boje ili im samo nisam zanimljiv... nekako su uvijek starije od mene naginjale k meni Smile e, sad, ne znam jel' to zato stu su one nezrele, ili su u meni vidjele "zadnju sansu" Smile

Samantha, dobro ti kazes... i za mene vrijedi da bih rado okusio mladog votja... ;-) za promjenu Smile

#44:   Autor: petrusijan Post Postano: 22.01.2006. 20:58

Leteci mungos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: › Dečki, sve mi se čini da je ovdje maloljetnica u pitanju. Dakle, oprez, čak i u prijepisci.
Radije joj pomozite savjetom umjesto upucavanja. Samo možete biti proglašeni pedofilima.


Savjetima? Treba li ju u tim godinama suocavati sa surovim i gorkim istinama? Smile

Buduci da covjek uvijek moze govoriti samo iz svog iskustva, ja nemam iskustva s puno mladjim ribama. Ne znam jel' me se boje ili im samo nisam zanimljiv... nekako su uvijek starije od mene naginjale k meni Smile e, sad, ne znam jel' to zato stu su one nezrele, ili su u meni vidjele "zadnju sansu" Smile

Samantha, dobro ti kazes... i za mene vrijedi da bih rado okusio mladog votja... ;-) za promjenu Smile


trebao bi se zapitati da li si ti možda žrtva toga pa si postao mlado meso o kojem tako govoriš... znaš čovjek uvijek teži za onime štzo ne može nikada dobiti... a to što bi ti sada mlado meso, možda mlado meso neće i ne želi tebe... u svakom slučaju vrijeme ti ide....

#45:   Autor: jooooooj Post Postano: 23.01.2006. 9:22

Znate onu- stari vuk treba mladu janjetinu. Dobro vrijedi i obrat

#46:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 9:24

staro janje treba mladu vučetinu?

#47:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 9:29

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › Ti si malograđanka bila i ostala i tu neki jako dobro znaju tko si i kakva si zato bolje šuti i nemoj se prodavati kao fina i dobra.


a sta bi trebala odgovoriti amebi koja se boji cak i potpisati?

#48:   Autor: Sanja Post Postano: 23.01.2006. 14:20

Ideeeeešššš....pa tu na Forumu sve neke Žuži Jelinek ribe!!!!

#49:   Autor: samantha Post Postano: 23.01.2006. 14:25

[quote="Gost"]
Ti si malograđanka bila i ostala i tu neki jako dobro znaju tko si i kakva si zato bolje šuti

nisam uopće skontala šta je pisac ovime htio reći! malo si promašen slučaj ili se meni samo čini! i u ostalom kome ti to tako oštro prijetiš? baš me zanima.. peace...

#50:   Autor: samantha Post Postano: 23.01.2006. 14:36

_______________________________________________________________________

Ne dijete drago, da si ti bar 4 ili 5 godina starija JA bih razmislio....ali....imaš kakvu zreliju sestru da s njom prodiskutiram o tvom bezobraznom ponašanju i da ju dobro istučem po guzi.

kao prvo ja uopće nisam bezobrazna! kao drugo sam si se ponudio na dolazak kod tebe! izvlačiš se na moje godine a to ti je tako jadno i očajno! eto to je moje mišljenje! ti si veće dijete nego ja ,stoga te molim da odrasteš! nemoj više ništa komentirati, tekst izgleda pametnije kad ga ne komentiraš!

Twisted Evil
[/quote]

#51:   Autor: samantha Post Postano: 23.01.2006. 14:47

Ako sam dobro shvatila, Samantha ima 15-16 godina i sviđa joj se dečko od cca 20-21. A on ju neće jer je premlada
[/quote]

evo ovako...ja mislim da moje godine uopće nisu problem! zrelija sam od većine svojih vršnjaka! a taj blento od 21 god.me više ne zanima! dugo sam trpjela njegovo glupavo i blesavo ponašanje!
a i ti sama možeš potvrditi da sam zrelija. a nisam ja kriva što se stariji zanimaju za mene...nisam umišljena ako to neko pomisli, to su samo činjenice!pusa osijek031.com smile

#52:   Autor: samantha Post Postano: 23.01.2006. 14:50

jooooooj je napisao/la: ›
Pa ima tu i mlađih... Very Happy Embarassed


pa jel bi ti možda bio s nekom curom od 16-17god! ajmo biti realni i iskreni! i molim objašnjenje! baš me zanima...

#53:   Autor: Jugovac Post Postano: 23.01.2006. 14:57

[quote="samantha";p="11220"]_______________________________________________________________________

Ne dijete drago, da si ti bar 4 ili 5 godina starija JA bih razmislio....ali....imaš kakvu zreliju sestru da s njom prodiskutiram o tvom bezobraznom ponašanju i da ju dobro istučem po guzi.
_______________________________________________________________________
kao prvo ja uopće nisam bezobrazna! kao drugo sam si se ponudio na dolazak kod tebe! izvlačiš se na moje godine a to ti je tako jadno i očajno! eto to je moje mišljenje! ti si veće dijete nego ja ,stoga te molim da odrasteš! nemoj više ništa komentirati, tekst izgleda pametnije kad ga ne komentiraš!

Twisted Evil


MOLIM te sa šlagom na vrhu da mi oprostiš što ipak ne želim da dođeš kod mene, ne zato što mislim da si premlada gadna ili glupa već zato što ZNAM da mi nemožeš ponuditi ono što ja tražim - unatoč tvom iskustvu i inteligenciji.
Molim te da mi prestaneš slati sladunjave PP i opsjedati me jer nećeš dobiti to što tražiš.

Pusa

#54:   Autor: jooooooj Post Postano: 23.01.2006. 16:20

samantha je napisao/la (Pogledaj post): ›
jooooooj je napisao/la: ›
Pa ima tu i mlađih... Very Happy Embarassed


pa jel bi ti možda bio s nekom curom od 16-17god! ajmo biti realni i iskreni! i molim objašnjenje! baš me zanima...


Konzultirao sam se s prijateljima koji su na pravnom faksu i to ne bi bila pedofilija, Idea stoga mijenjam svoje mišljenje- da, bio bih, naravno ako je dovoljno zrela u nekim razmišljanima koja su meni važna, te naravno ako ima nešto što bi me privuklo, kao što vrijedi i za svaku drugu djevojku. Eto. Very Happy

#55:   Autor: ozana Post Postano: 23.01.2006. 20:43

Leteci mungos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: › Dečki, sve mi se čini da je ovdje maloljetnica u pitanju. Dakle, oprez, čak i u prijepisci.
Radije joj pomozite savjetom umjesto upucavanja. Samo možete biti proglašeni pedofilima.


Savjetima? Treba li ju u tim godinama suocavati sa surovim i gorkim istinama? Smile

Buduci da covjek uvijek moze govoriti samo iz svog iskustva, ja nemam iskustva s puno mladjim ribama. Ne znam jel' me se boje ili im samo nisam zanimljiv... nekako su uvijek starije od mene naginjale k meni Smile e, sad, ne znam jel' to zato stu su one nezrele, ili su u meni vidjele "zadnju sansu" Smile

Samantha, dobro ti kazes... i za mene vrijedi da bih rado okusio mladog votja... ;-) za promjenu Smile


E, leteći... pogle ovo. Negdje na forumu si me malo prosvijetlio pojašnjenjem kako je jedna godina mungosa kao dvije i pol ljudske. Daklem, srce, ti si pubertetlija - tek ti je 15, ako mi matematika štima. A zna se da su mlade cure zrelije od svojih vršnjaka nekih cca 5 godina. Znači, mlade cure te neće jer si za njih balavac. Laughing Laughing osijek031.com smile
Pusa

#56:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 24.01.2006. 0:14

ozana je napisao/la: › E, leteći... pogle ovo. Negdje na forumu si me malo prosvijetlio pojašnjenjem kako je jedna godina mungosa kao dvije i pol ljudske. Daklem, srce, ti si pubertetlija - tek ti je 15, ako mi matematika štima. A zna se da su mlade cure zrelije od svojih vršnjaka nekih cca 5 godina. Znači, mlade cure te neće jer si za njih balavac. Laughing Laughing osijek031.com smile
Pusa


Mislim da si zabrijala faktorom... ne sjecam se da sam negdje rekao da je faktor godina = 2.5. Hm, ne sjecam se da sam pijan pisao ovdje po forumu... Smile

Ipak je nesto veci... faktor... Smile

Kako god, i s 15 godina sam ja zelio mladje. I starije. Vise-manje skoro sve... Smile Zasto onda nitko nije htio (moje) mlado meso...smrc, smrc... ;-(

#57:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 24.01.2006. 0:17

jooooooj je napisao/la: › Konzultirao sam se s prijateljima koji su na pravnom faksu i to ne bi bila pedofilija, Idea stoga mijenjam svoje mišljenje- da, bio bih, naravno ako je dovoljno zrela u nekim razmišljanima koja su meni važna, te naravno ako ima nešto što bi me privuklo, kao što vrijedi i za svaku drugu djevojku. Eto. Very Happy


Kod nas u zakonu je fora da ne smijes opciti s osobom koaj nije napunila 14. Dakle, bez obzira koliko ti imas godina. S osobom od 14-16 smije opciti samo osoba koja je do 5 godina starija. S osobom starijom od 16 smije opciti i staro i mlado... cirkus Kolorado! ;-)

#58: Great !  Autor: samantha Post Postano: 25.01.2006. 17:10

Jugovac je napisao/la: ›
[quote="samantha";p="112
_______________________________________________________________________

Twisted Evil


MOLIM te sa šlagom na vrhu da mi oprostiš što ipak ne želim da dođeš kod mene, ne zato što mislim da si premlada gadna ili glupa već zato što ZNAM da mi nemožeš ponuditi ono što ja tražim - unatoč tvom iskustvu i inteligenciji.
Molim te da mi prestaneš slati sladunjave PP i opsjedati me jer nećeš dobiti to što tražiš.

zadnje od mene! Ti si zadnji s kojim bi išta htjela!!! osijek031.com smile
Pusa

#59: Fight Re: jesu li godine problem? Autor: --- Post Postano: 31.01.2006. 22:36

samantha je napisao/la (Pogledaj post): › evo ovako... postoji jedan mali, malicni problem...pa ako imate pametnog komentara voljela bih da mi kažete svoja iskustva u vezi toga! da li su godine stvarno toliki veliki problem ili su godine samo brojka? Rolling Eyes mislim na razliku u godinama, jer iz mog iskustva bile su problem... Crying or Very sad

godine nisu problem ako ih je puno te se zbog njih osjećate loše i bez energije i...ako su tuđe.

#60:   Autor: Vila Post Postano: 06.02.2006. 1:28

godine nisu problem, ali su vazne! ovisno o tome sto hoces od tipa, cure, mislim svejedno je ak se hoces samo posevit jel to cura/decko od 15,25 ili 35 ak je seva dobra, a ak hoces vezu onda trebas nekog s kim se mozes nac na istoj valnoj duljunji koja zapravo nema nikakve veze s godinama . . ,

#61:   Autor: --- Post Postano: 13.02.2006. 23:34

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › godine nisu problem, ali su vazne! ovisno o tome sto hoces od tipa, cure, mislim svejedno je ak se hoces samo posevit jel to cura/decko od 15,25 ili 35 ak je seva dobra, a ak hoces vezu onda trebas nekog s kim se mozes nac na istoj valnoj duljunji koja zapravo nema nikakve veze s godinama . . ,


dobra ševa s klincem od 15? Laž Laž Laž Laž osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#62:   Autor: Malamaca Post Postano: 13.02.2006. 23:57

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#63:   Autor: Vila Post Postano: 14.02.2006. 0:06

a jebemu misa! pa ak moze biti dobra seva s curom koja ima 15 moze biti i s tipom koji ima 15!!!
barem te ne ce zajebat, ja ne bi ovako, ja bi ovo ono, i te seme . . .

#64:   Autor: Malamaca Post Postano: 14.02.2006. 0:07

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › a jebemu misa! pa ak moze biti dobra seva s curom koja ima 15 moze biti i s tipom koji ima 15!!!
barem te ne ce zajebat, ja ne bi ovako, ja bi ovo ono, i te seme . . .

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
e ti nikak da se prestanes palit na mlade, a?
osijek031.com smile

#65:   Autor: Vila Post Postano: 14.02.2006. 0:19

ako je vjerovat skinneru, ponasanje i emocije se uce, a ako nesto naucis to mozes i oduciti (nisu moje rijeci), a ja mislim da sam ovaj vikend to naucila (da ne gledam mladje)jer apsolutno nisam skuzila sto ono dijete hoce!
tak da eto, samo za tvoju srecu, ne cu vise gledat nikog mladjeg od ne znam . . .

#66:   Autor: Malamaca Post Postano: 14.02.2006. 0:23

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › ako je vjerovat skinneru, ponasanje i emocije se uce, a ako nesto naucis to mozes i oduciti (nisu moje rijeci), a ja mislim da sam ovaj vikend to naucila (da ne gledam mladje)jer apsolutno nisam skuzila sto ono dijete hoce!
tak da eto, samo za tvoju srecu, ne cu vise gledat nikog mladjeg od ne znam . . .

osijek031.com smile
uporno gledas mlade, a ne ide ti bas Very Happy
nije ti palo na pamet da ti ne ide jeru su faking premladi, preneozbiljni i preglupi za tebe???

#67:   Autor: --- Post Postano: 14.02.2006. 0:27

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › a jebemu misa! pa ak moze biti dobra seva s curom koja ima 15 moze biti i s tipom koji ima 15!!!
barem te ne ce zajebat, ja ne bi ovako, ja bi ovo ono, i te seme . . .

dobra ševa s klinkom od 15? ajme, puknut ću od smijeha... Razz osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#68:   Autor: Vila Post Postano: 14.02.2006. 0:31

e zacudio bi se sto danasnja djeca sve znaju! davno je bilo kad si ti imao 15, sad je drugo vrijeme!

#69:   Autor: --- Post Postano: 14.02.2006. 23:31

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › e zacudio bi se sto danasnja djeca sve znaju! davno je bilo kad si ti imao 15, sad je drugo vrijeme!

mekad su djeca znala da ništa ne znaju, a današnja samo misle kako znaju... osijek031.com smile

#70:   Autor: deer_hunter Post Postano: 22.02.2006. 13:56

volim berbu 1973., to su dobri komadi osijek031.com smile
osijek031.com smile

#71:   Autor: Malamaca Post Postano: 23.02.2006. 21:32

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › volim berbu 1973., to su dobri komadi osijek031.com smile
osijek031.com smile

nije lose, nije lose, al ja bi rade '77 Wink

#72:   Autor: --- Post Postano: 23.02.2006. 23:46

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › volim berbu 1973., to su dobri komadi osijek031.com smile
osijek031.com smile

nije lose, nije lose, al ja bi rade '77 Wink


samo kvalitetne godine,a? osijek031.com smile

#73:   Autor: deer_hunter Post Postano: 24.02.2006. 12:58

nisam probala 1969. osijek031.com smile

#74:   Autor: --- Post Postano: 24.02.2006. 18:23

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › nisam probala 1969. osijek031.com smile


najbolje propustila... Wink

#75:   Autor: Metalucifer Post Postano: 05.05.2007. 18:24

Ovisi o osobama,o kojim godinama pričamo i još par finesa,jelte...u biti nebi trebale bit problem,ali...

#76:   Autor: ela Post Postano: 05.05.2007. 22:29

nisu bitne godine,kemija to je bit svega ako nema kemije..sve ostalo pada u vodu...

#77:   Autor: Sale car Post Postano: 06.05.2007. 10:28

ela je napisao/la: ›
nisu bitne godine,kemija to je bit svega ako nema kemije..sve ostalo pada u vodu...


Slazem se.... godine su najmanji problem u cijelom procesu.... Very Happy

#78:   Autor: zeko Post Postano: 06.05.2007. 14:26

samantha je napisao/la: ›
evo ovako... postoji jedan mali, malicni problem...pa ako imate pametnog komentara voljela bih da mi kažete svoja iskustva u vezi toga! da li su godine stvarno toliki veliki problem ili su godine samo brojka? Rolling Eyes mislim na razliku u godinama, jer iz mog iskustva bile su problem... Crying or Very sad


godine ne bi trebale biti problem ako se dvoje ljudi kontaju i ima te kemije kako ela kaže...e sad ovisi kolika je ta razlika i koje godište...kad ljudi pređu dvadesetu nekako se ta razlika manje osjeti nego kada su u pitanju osoba koja ima ispod 20 i osoba iznad 20...većinom je problem jer ljudi imaju drugačiji stil života i dugačije brige i interese...nažalost ali je tako...barem iz mog iskustva i drugih koje znam...
ali opet,ne mora biti...možda si baš pašu ljudi i ispadne ok...sve je individualno od slučaja do slučaja Smile

#79:   Autor: CatCloe Post Postano: 06.05.2007. 19:23

meni je ok razlika recimo do 5 godina i plus i minus... a više od toga mi je nekako odbojno...
recimo 10 godina, što se i ne događa tako rijetko... 30 i 40 je velika razlika... da ne govorimo 20 i 30... definitivno mi tako nešto ne bi odgovaralo osijek031.com smile

#80:   Autor: tamna strana Post Postano: 06.05.2007. 19:33

....razlike u godinama i nisu nekakav veliki problem....al vjerovano bi se muški složili da razlika u godinama prem mlađim curam i nije bitna al prema starijima da je što manja.... Cool

#81:   Autor: legica_os Post Postano: 06.05.2007. 19:59

razlika u godinama moje tete i tetka je 20 godina....ja ne razumijem to,meni je to previše....uvijek gledam na sebe,ja imam 20 ,znači lik treba imat 40..halo,može mi tata biti....meni su normalne razlike što kaže catcloe do 5 godina otprilike...ali s tim da je lik stariji od ženske 5 godina a ne ženska od lika....ja sam imala samo jednog malo više starijeg od mene lika,oko 8 godina ak se ne varam i njemu nije smetala razlika,a nije ni meni u početku i onda kasnije mi je previše smetala,jako se osjetila jer nismo imali jednaka razmišljanja,ja sam se kraj njega osjećala ko balavica...dok recimo opet gledam na sebe,što se tiče mene i mog ponašanja,meni bi odgovarao netko u rasponu od 18-25 godina,ništa ispod,ništa iznad....

znači ovisi sve od osobe do osobe.....svi smo mi različiti....

#82:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 06.05.2007. 20:10

Slazem se sto ostali kazu - najvise ovisi o osobama, motivima i situaciji.

Za neke vrste odnosa godine igraju znatno manju ulogu od npr. narajcanosti, dok u nekim vrstama odnosa ne postoji ta narajcanost i kvalitetan seks koji bi popravio nesklad u npr. sustavima vrijednosti, odnos bioloskog sata i ocekivanja i slicno...

Naravno, sve ovo je IMHO, jasno da postoje i oni kojima godine ne igraju bas nikakvu ulogu...

#83:   Autor: kobac Post Postano: 07.05.2007. 8:43

moj dragi je od mene 3 godine mlađi i razlika se uopće ne vidi ni u kakvom smislu! Nama je super. Al također mislim da je to i neka granica. Da je više mlađi ne bi sigurno štimalo. I moje mišljenje je 5 godina -+.

#84: Question Mlađe je slađe,ili starije je slađe Autor: iwanche_os Post Postano: 12.06.2007. 17:47

ew PiTanje za sve...sta vi mislite..
CUre: jel BoLje bit s Mlađim Od sebe ili starijim...sto je slađe
DecKi: Volite li starije cure ili mlađe...sto je slađe? Question

#85:   Autor: Ivan Post Postano: 12.06.2007. 18:02

a sta ako osoba ima dijabetes? sta ce toj osobi biti sladje?

#86:   Autor: tamna strana Post Postano: 12.06.2007. 19:09

....nikad nisam gleao na godine....dok nisam procitao neke odredbe iz zakona RH.....

.....za mene je u svakom slucaju prvo bitno kako mi doticna djevojka "odgovara"......a sve ostalo su nijanse......Cool

#87:   Autor: mali_ivica Post Postano: 12.06.2007. 19:20

Di bi stigao još kad bi svaku pitao za godine?! Very Happy

#88:   Autor: legica_os Post Postano: 12.06.2007. 19:48

iwanche_os je napisao/la: ›
ew PiTanje za sve...sta vi mislite..
CUre: jel BoLje bit s Mlađim Od sebe ili starijim...sto je slađe
DecKi: Volite li starije cure ili mlađe...sto je slađe? Question


mlado meso mmmmmmmmm

#89:   Autor: tamna strana Post Postano: 12.06.2007. 19:52

legica_os je napisao/la: ›
iwanche_os je napisao/la: ›
ew PiTanje za sve...sta vi mislite..
CUre: jel BoLje bit s Mlađim Od sebe ili starijim...sto je slađe
DecKi: Volite li starije cure ili mlađe...sto je slađe? Question


mlado meso mmmmmmmmm



...legice.....što bi u tvom slucaju trebalo znaciti mlađe meso......neki lik koji je upravo saznao da mu pišo ne služi samo za pišanje.....Cool

#90:   Autor: 8 Post Postano: 12.06.2007. 19:57

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
...legice.....što bi u tvom slucaju trebalo znaciti mlađe meso......neki lik koji je upravo saznao da mu pišo ne služi samo za pišanje.....Cool


Upravo obrnuto, mlađe meso je frajer koji je kreditno sposoban kupiti A3.

#91:   Autor: wastedbass Post Postano: 12.06.2007. 20:01

Mlađe je slađe to je definitivno ali kad gledas ja imam 21 godinu ne znam sto cu misliti kasnije , starije je doduše zanimljivije jer je iskusnije e sad tko voli nek izvoli ali za obje verzije treba paziti zenske su opake starije ili mlade tak da smajl

#92:   Autor: ela Post Postano: 12.06.2007. 23:46

Ajme pitanja!!!!

ovisi o kvalitetama što tražiš a i očekuješ...

da,legice kupit će ti...

osijek031.com smile

#93:   Autor: mali_ivica Post Postano: 12.06.2007. 23:48

ela je napisao/la: ›
Ajme pitanja!!!!

ovisi o kvalitetama što tržiš a i očekuješ...

da,legice kupit će ti...

osijek031.com smile

Pa recimo na primjer (što očekuješ) ? Very Happy

#94:   Autor: wendy Post Postano: 13.06.2007. 2:52

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › kupit će on meni mustanga,ne brini se osijek031.com smile


I ja bi, i ja bi... al onog pravog, što galopira.

Ajd, legice, sredi to. Čuvat ću vam djecu.

#95:   Autor: neja Post Postano: 13.06.2007. 8:40

koliko mlađe (tko se petlja s djecom budi se popišan..) Laughing Laughing
koliko starije (da opet ne bi radile pelene za inkontinenciju) Wink Wink

ako ti odgovara, slažete se, nije uopće bitno...
....godine nisu važne, tako se barem uvijek kaže.. Razz Razz

#96:   Autor: davorccc Post Postano: 13.06.2007. 10:39

Može i stare i mlade, samo da nije neka prevelika razlika u godinama.

Tražiš opravdanje, ili si u moralnoj dilemi.

#97:   Autor: neja Post Postano: 13.06.2007. 11:11

davorccc je napisao/la: ›
Može i stare i mlade, samo da nije neka prevelika razlika u godinama.

Tražiš opravdanje, ili si u moralnoj dilemi.


tko jel ja???? Cool Cool Cool
za opravdanje nemam razloga, moral je odavno riješen...
dobne granice....
postavljene Exclamation Question

#98:   Autor: davorccc Post Postano: 13.06.2007. 11:35

Nisam mislio na tebe, ali drago mi je da nemaš dilema.

Ipak za dobne granice DA, maksimalno do 9 - 10 godina.

#99:   Autor: neja Post Postano: 13.06.2007. 11:39

davorccc je napisao/la: ›
Nisam mislio na tebe, ali drago mi je da nemaš dilema.

Ipak za dobne granice DA, maksimalno do 9 - 10 godina.


dobar si..
ja sam malo suzila, nižu dobnu granicu do 7, višu do 10 god...
probah, pa vidjeh da ne funkcioniram u drugačijem graničnom limitu (jebi ga opet idu pelene...ha,ha, ha)

#100:   Autor: Rajnus Post Postano: 13.06.2007. 11:40

neja je napisao/la (Pogledaj post): ›
tko jel ja???? Cool Cool Cool
za opravdanje nemam razloga, moral je odavno riješen...
dobne granice....
postavljene Exclamation Question


Od zena su godine i moral obrnuto proporcionalne osijek031.com smile

#101:   Autor: legica_os Post Postano: 13.06.2007. 11:45

davorccc je napisao/la: ›
Ipak za dobne granice DA, maksimalno do 9 - 10 godina.


niža granica meni je 2 godii,a viša nikad se ne zna ali ne više od 10 god osijek031.com smile

Btw 9-10 godina????to misliš na gornju granicu,s obziom na tvoje godine......

#102: Hehehe !  Autor: neja Post Postano: 13.06.2007. 11:48

Rajnus je napisao/la: ›
neja je napisao/la (Pogledaj post): ›
tko jel ja???? Cool Cool Cool
za opravdanje nemam razloga, moral je odavno riješen...
dobne granice....
postavljene Exclamation Question


Od zena su godine i moral obrnuto proporcionalne osijek031.com smile


ay,ay.ay mi queridito.... Wink Wink Wink
put the candle into window.... Vjestica osijek031.com smile

#103:   Autor: davorccc Post Postano: 13.06.2007. 12:01

Da mislio sam na gornju granicu.

Ipak netreba ni previše ići u mladost

#104:   Autor: ela Post Postano: 13.06.2007. 14:30

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
Ajme pitanja!!!!

ovisi o kvalitetama što tržiš a i očekuješ...

da,legice kupit će ti...

osijek031.com smile

Pa recimo na primjer (što očekuješ) ? Very Happy
neja je napisao/la: ›
koliko mlađe (tko se petlja s djecom budi se popišan..) Laughing Laughing
koliko starije (da opet ne bi radile pelene za inkontinenciju) Wink Wink

ako ti odgovara, slažete se, nije uopće bitno...
....godine nisu važne, tako se barem uvijek kaže.. Razz Razz

Nemam što više za dodati Laughing ,žena je sve rekla!

U kakvoj si ti molim te dilemi?

#105:   Autor: Korina Post Postano: 13.06.2007. 18:39

ja mislim da to niš nije bitno,ali s vremenom se pokažu negativne stvari ako je razlika prevelika

#106:   Autor: CatCloe Post Postano: 17.06.2007. 19:20

već smo jednom prilikom pisali o tome, pa ću se ponoviti... meni je ok +/-5. sve ostalo too much.
prestrašno mi je vidjeti nekog matorca u krizi srednjih godina sa zgodnom, mlađahnom sponz... djevojkom. okreće mi se želudac od toga. i obrnuto....
ili npr kad netko oženi 15 godina stariju od sebe... on s 50 još može biti dobrodržeći gospodin u naponu snage, a ona smežurana baka od 75 kuka.... ili obrnuto, opet.
ne mora se čak ni toliko raditi o razlici u stavovima, jednostavno imam previše vizualizacija u vezi fizičkih razlika po tom pitanju, ne mogu si pomoći.. iiiiiiiiiiiiiiiiiii Rolling Eyes

a, da se vratimo prvom pitanju - starije ili mlađe? do prije nekoliko godina potpisala bi starije, ali se u međuvremenu situacija promijenila... definitivno mlađe. osijek031.com smile likovi koji su moja generacija većinom više ne liče ni na šta Rolling Eyes ali opet, ne previše mlađe.

#107:   Autor: mladen.jr Post Postano: 17.06.2007. 19:26

15 godina stariju od sebe... on s 50 još može biti dobrodržeći gospodin u naponu snage, a ona smežurana baka od 75 kuka

misliš 65 kuka?

#108:   Autor: CatCloe Post Postano: 17.06.2007. 19:37

mladen.jr je napisao/la: ›
15 godina stariju od sebe... on s 50 još može biti dobrodržeći gospodin u naponu snage, a ona smežurana baka od 75 kuka

misliš 65 kuka?

osijek031.com smile osijek031.com smile oduvijek mi je matematika bila jača strana... Rolling Eyes
anyway, you've got the picture..

#109:   Autor: davorccc Post Postano: 18.06.2007. 8:39

Gledao sam na RTL neke likove koji su se zaljubili u neke bakice, lik ima nekih 25-30, a bakica samo što neotegne papke.
ODVRATNO, tu nekome fali koja daska.

#110:   Autor: CatCloe Post Postano: 18.06.2007. 9:04

davorccc je napisao/la: ›
Gledao sam na RTL neke likove koji su se zaljubili u neke bakice, lik ima nekih 25-30, a bakica samo što neotegne papke.
ODVRATNO, tu nekome fali koja daska.

osijek031.com smile

#111:   Autor: sexyback Post Postano: 19.06.2007. 22:23

Dragi moji forumaši, jedino pravilo u životu je da - NEMA PRAVILA!!
Slučaj prvi- ona je bila 20, on 38 god. kad su se umuvali 1990.I danas žive u sretnom braku, na njemu se ne vide godine, ona mi djeluje sretna i zadovoljna,bdw. znam ju iz osnovne škole.
Slučaj drugi - lani se bacila sa drugog kata , a prije toga popila solnu kiselinu cura koja je išla sa mnom na faks - živjela je s čovjekom starijim 15 god. od nje, nekako od kraja rata, koliko se sjećam- ....
...pa ti vidi, lega moj...

#112:  Re: jesu li godine problem? Autor: sheila Post Postano: 20.06.2007. 20:27

ma vraga je problem u godinama problem je u osobi koja se ne ponaša u skladu sa svoim godinama...nadam se niko neće krivo shvatiti...ali želim samo reći da nije bitan broj nego ponašanje...znam ja ljudi starijih od mene aaaa po razmišljanjima i ponađanju spadaju u nezrelu i neprilagođenu ličnost Wink je... ti to...bitno je naći nekoga ko te poštuje nekoga ko ti je sličan...suprotnosti se privlače ali sličnosti se vole...

uostalom slažem se u vezi godina jedino oko toga da su razlike izražnije nego u neka prijašnja vremena...ljudi se prije nisu toliko razlikovali baš u svemu...danas tu veliku ulogu ima obrazovanje, stilovi života, izlasci ,društvo...općenito taj naš neki mentalitet...

zajebeš ti to sve nabolje radit po svom i kao i svi ostali ljudi pa kud puklo puklo Wink

a jesamm sad nabubala stvari Wink Embarassed Embarassed

#113:   Autor: tamna strana Post Postano: 20.06.2007. 20:56

sheila je napisao/la: ›
ma vraga je problem u godinama problem je u osobi koja se ne ponaša u skladu sa svoim godinama...nadam se niko neće krivo shvatiti...ali želim samo reći da nije bitan broj nego ponašanje...znam ja ljudi starijih od mene aaaa po razmišljanjima i ponađanju spadaju u nezrelu i neprilagođenu ličnost Wink je... ti to...bitno je naći nekoga ko te poštuje nekoga ko ti je sličan...suprotnosti se privlače ali sličnosti se vole...

uostalom slažem se u vezi godina jedino oko toga da su razlike izražnije nego u neka prijašnja vremena...ljudi se prije nisu toliko razlikovali baš u svemu...danas tu veliku ulogu ima obrazovanje, stilovi života, izlasci ,društvo...općenito taj naš neki mentalitet...

zajebeš ti to sve nabolje radit po svom i kao i svi ostali ljudi pa kud puklo puklo Wink

a jesamm sad nabubala stvari Wink Embarassed Embarassed


...evo tebi kikac...za to nabubano...jer se slažem s tobom....Cool

#114:  Re: jesu li godine problem? Autor: sheila Post Postano: 21.06.2007. 1:25

fala Embarassed

#115:   Autor: Blofeld Post Postano: 21.06.2007. 9:48

Ma nisu godine upoće problem, sve dok cura nema više o 25. Tako mi kad djeca malo ostare, sa 40-ak godina, možemo ženi šus i svježu malu. Nemam ništa protiv da tako i žene rade, ali mi se čini da bi morale malo više na aerobik nego što to običavaju (od sjedenja, kad se zaposle, guzica raste svjetlosnom brzinom).

#116:   Autor: legica_os Post Postano: 21.06.2007. 11:49

Blofeld je napisao/la: ›
Ma nisu godine upoće problem, sve dok cura nema više o 25. Tako mi kad djeca malo ostare, sa 40-ak godina, možemo ženi šus i svježu malu. Nemam ništa protiv da tako i žene rade, ali mi se čini da bi morale malo više na aerobik nego što to običavaju (od sjedenja, kad se zaposle, guzica raste svjetlosnom brzinom).


baš si grozan Sad

#117:   Autor: CatCloe Post Postano: 21.06.2007. 13:09

Blofeld je napisao/la: ›
Ma nisu godine upoće problem, sve dok cura nema više o 25. Tako mi kad djeca malo ostare, sa 40-ak godina, možemo ženi šus i svježu malu. Nemam ništa protiv da tako i žene rade, ali mi se čini da bi morale malo više na aerobik nego što to običavaju (od sjedenja, kad se zaposle, guzica raste svjetlosnom brzinom).

ti, čini se, ili si slijep ili se baš ne krećeš po gradu... baci malo oko na parove (ili samce) koji imaju preko 30, 40 godina... vrlo je čest slučaj da žena izgleda kao zmaj, a pokraj sebe vodi debelog, ćelavog muža s pivskom škembom...
istina je da se žene lakše debljaju, ali upravo zbog toga i više paze na svoj izgled, pogotovo posljednjih 10-15 godina. situacija se znatno promijenila.
ja imam 30 i jedva mogu na prste jedne ruke nabrojati likove iz moje generacije koji još liče na sebe... većina ih se deformirala Very Happy
ali zato imam dosta frendica koje su rodile djecu i izgledaju kao zmajevi!
zato malo ažuriraj podatke kojima barataš. osijek031.com smile
a da bi "dao ženi šus i svježu malu" moraš ju biti sposoban i "održavati"... srećom pa su izmislili vijagru osijek031.com smile

#118:   Autor: Blofeld Post Postano: 21.06.2007. 14:31

Al vas je lako uzrujati, pa šalio sam se naravno.

No neki se u našem novokomponovanom društvu ne šale.

A ovim krasnim ženama mogu samo predložiti da se riješe debelih pivopija na vrijeme, jer šteta truda sa linijom.

Možda nema veze s temom, al eto baš neki dan sam vidio usred Tvrđe klinac lupa šamarčine curi, prepostavljam njegovoj, pred 1000 ljudi, a ona ništa, valjda misli da je zaslužila. A ista su generacija, čak ni klinjo nije stariji pa da glumi šefa. Ja sam mislio da toga među ovim nabrijanim klinkama više nema, da su se educirale. Dakle, i linija i svijest.

#119:   Autor: CatCloe Post Postano: 22.06.2007. 10:13

Blofeld je napisao/la: ›
Možda nema veze s temom, al eto baš neki dan sam vidio usred Tvrđe klinac lupa šamarčine curi, prepostavljam njegovoj, pred 1000 ljudi, a ona ništa, valjda misli da je zaslužila. A ista su generacija, čak ni klinjo nije stariji pa da glumi šefa. Ja sam mislio da toga među ovim nabrijanim klinkama više nema, da su se educirale. Dakle, i linija i svijest.
educirale/emancipirale su se my ass!
uvijek sam glasna po pitanju toga da žene u mnogim stvarima mogu biti jednake muškarcima (osim kada se radi o stvarima vezanim uz snagu i tjelesnu konstituciju), ali bojim se da je velika većina još jako jako daleko od toga..
te curice su vjerojatno navikle na sličnu situaciju kod kuće, pa misle da je to normalno..
ne znam šta uopće da kažem po tom pitanju kad vidim curu koja završava faks, a jedna od stvari koje ju najviše ispunjavaju je trčati svom dragom po pivo kad god ju pošalje..
ponekad mi se omakne bijes ili sažaljenje, ali na kraju u vijek pomislim... jebote, pa izgleda da njima to tako paše! osijek031.com smile

#120:  Re: jesu li godine problem? Autor: flatline Post Postano: 22.06.2007. 14:49

godine su važne samo ako ju jebem a ona stenje zbog bolova od artritisa Smile

#121:   Autor: flatline Post Postano: 22.06.2007. 14:53

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › [vrlo je čest slučaj da žena izgleda kao zmaj, a pokraj sebe vodi debelog, ćelavog muža s pivskom škembom...
istina je da se žene lakše debljaju, ali upravo zbog toga i više paze na svoj izgled, pogotovo posljednjih 10-15 godina. situacija se znatno promijenila.
ja imam 30 i jedva mogu na prste jedne ruke nabrojati likove iz moje generacije koji još liče na sebe... većina ih se deformirala Very Happy


fakat, sad but true

prije su se po osijeku snaše šetale a sada ima tak dobrih kokoški od 30 n dalje...uključujuću i moju
Smile

#122:   Autor: Elena_Os Post Postano: 22.06.2007. 15:04

a i nedojebanih pjetlića... osijek031.com smile

#123:   Autor: tamna strana Post Postano: 22.06.2007. 15:20

...sve je dobro dok ne naiđeš na neku bez obzira na godine kojoj moraš crtati bojicama da skuži neke stvari.....Cool

#124:   Autor: iwanche_os Post Postano: 25.06.2007. 21:11

meni godine nisu bitne...Doro Gleam bash Da sad Nie starIjI 50god od mene...al...ovak....nie mi bitno

#125:   Autor: legica_os Post Postano: 26.06.2007. 2:35

ja volim 2 godine mlađeg i ne bih ga mijenjala za nizašto na svijetu.........mali.-volim te Embarassed

#126:   Autor: DojaJa Post Postano: 26.06.2007. 3:13

ma kakve godine ljudovi...pa i Tito je bio od Jovanke stariji par desetaka godina......

#127:   Autor: davorccc Post Postano: 26.06.2007. 9:30

TITO je bio TITO.

#128:   Autor: neja Post Postano: 26.06.2007. 14:06

Twisted Evil Twisted Evil pelene su ipak pelene....... Wink Wink Wink

#129:   Autor: ela Post Postano: 03.07.2007. 14:04

neja je napisao/la (Pogledaj post): › Twisted Evil Twisted Evil pelene su ipak pelene....... Wink Wink Wink

još ako ne hoda osijek031.com smile

ma ima ona pametna "Tko sa djecom spava upišan se budi!" Wink

baš danas razglabah tu temu sa jednim jako dobrim prijateljem..sad sa muške strane malo mi proširio vidike...
imao tak stariju tetu,nije da nije bilo osječaja ali daleko je to odonog pravog,i dalje sam... i onda se kaže počeo osječati kao zadnji smrad jer ipak je kao pokušavao vanka sa curicama i kad ne upali,nema kemije-ništa nešto,okrene broj TETA UPOMOOOOOOĆ!

e sad shvatih samo to da je teta furala svoj film..a jedino se on osjećao kao smrad u svemu tome....

tako da mislim da ona prva stoji....

pa ko voli biti S.O.S neka izvoli

#130:   Autor: wastedbass Post Postano: 04.07.2007. 20:20

Ma nekim ljudima odgovaraju starije osobe koliko sam shvatio najčešće vršnjaci uopće ne budu zajedno hehe to jest jako teško budu zajedno, ja primjerice vise necu s mlađom od 19 godina nikad vise u vezu hehe previse su djeca i osvetoljubljivi, ali starije cure su jako zanimljive i zrelije a time i privlačnije a dobro ima nas svakakih Wink

#131:  Re: jesu li godine problem? Autor: sheila Post Postano: 04.07.2007. 21:15

slažem se s tobom..opcenito su starije cure uvijek zanimljivije..naravno i puno iskusnije...zato ni ne traže mlade decke... Wink
eee pa da naravno ima nas svakavih...od onih koji svoje komplekse,mane,probleme i vrline pokazuju tako što ih pripisuju drugima,do onih koji to ne rade....i tak...al u biti nisu godine bitne,bitno je ono što je u glavi...covjek uci dok je živ... Wink

#132:   Autor: wastedbass Post Postano: 05.07.2007. 0:45

sheila je napisao/la: › slažem se s tobom..opcenito su starije cure uvijek zanimljivije..naravno i puno iskusnije...zato ni ne traže mlade decke... Wink
eee pa da naravno ima nas svakavih...od onih koji svoje komplekse,mane,probleme i vrline pokazuju tako što ih pripisuju drugima,do onih koji to ne rade....i tak...al u biti nisu godine bitne,bitno je ono što je u glavi...covjek uci dok je živ... Wink
"covjek uci dok je ŽIV" pa sigurno nije obrnuto Wink, malo ti je misljenje kontradiktorno u jednu ruku spominjes odnos kak starije cure ne traze mlade decke i onda na kraju napises da godine nisu bitne hmm ali dobro prilagodljivost je nekim ljudima vrlina nije loše to stoičko razmišljanje ako znas sto je, iako ja smatram da je jako lose jer onda si "beskimečnjak" i uvijek sve pokrivaš i ne stojis iza necega sigurno. Godine ili iskustvo ili strpljenje !?! Ja bih se slozio sam oko strpljenja ono je najbitnije bez obzira na godine iskustvo i ljubav.Strpljen spašen!

#133:   Autor: meduza_ Post Postano: 05.07.2007. 9:00

Sve ovisi o interesima!Svaka zivotna dob ima svoje interese i tu dođe do broblema,ali ako bez obzira na godine dvoje imaju iste interese i zanimacije stvar moze savrseno funkcionirati.

#134:  Re: jesu li godine problem? Autor: sheila Post Postano: 05.07.2007. 9:31

wastedbass je napisao/la: ›
sheila je napisao/la: › slažem se s tobom..opcenito su starije cure uvijek zanimljivije..naravno i puno iskusnije...zato ni ne traže mlade decke... Wink
eee pa da naravno ima nas svakavih...od onih koji svoje komplekse,mane,probleme i vrline pokazuju tako što ih pripisuju drugima,do onih koji to ne rade....i tak...al u biti nisu godine bitne,bitno je ono što je u glavi...covjek uci dok je živ... Wink
"covjek uci dok je ŽIV" pa sigurno nije obrnuto Wink, malo ti je misljenje kontradiktorno u jednu ruku spominjes odnos kak starije cure ne traze mlade decke i onda na kraju napises da godine nisu bitne hmm ali dobro prilagodljivost je nekim ljudima vrlina nije loše to stoičko razmišljanje ako znas sto je, iako ja smatram da je jako lose jer onda si "beskimečnjak" i uvijek sve pokrivaš i ne stojis iza necega sigurno. Godine ili iskustvo ili strpljenje !?! Ja bih se slozio sam oko strpljenja ono je najbitnije bez obzira na godine iskustvo i ljubav.Strpljen spašen!


hehe niko nije ni mislio da je obrnuto... Wink no dobro, hmm to što je kontradiktorno ne znači da nije istinito...da starije cure rijeđe traže mlađe dečke (naravno ne nužno da se ne hvatamo za svaku riječ) isto tako postoje ljudi kojima godine uopće nisu bitne...što je tu tako čudno...različiti smo svi i ne samo u tom pogledu... "beskičmenjak" he he.. imala sam jednog prijatelja koji je uvijek pričao o dosljednosti,dosljednosti...a od svih koje znam najmanje je bio dosljedan...zašto promijene smatrati lošima,svatko bira kako će se ponašati,oblačiti,što će slušati,zašto osuđivati nekoga...i nazivati takve ljude "beskičmenjacima" Wink gle ljudi se mjenjaju iz dana u dan,upoznaš nekog bolje,pogledaš nešto sa drugog stajališta i možda promijeniš mišljenje o nečemu,ja u tome ne vidim ništa loše sve dok imaš svoje "ja" i misliš da si sa pravim razlogom promijenio stav ili mišljenje..."beskičmenjaci" (smiješna riječ) bi meni bili ljudi koji jednoj osobi pričaju jedno a drugoj osobi pričaju drugo iako ne misle tako i složila bih se da je prilagodljivost vrlina...kao i sve druge osobine ako ih znaš upotrijebiti u pravo vrijeme i na pravi način..znam što je stoičko razmišljanje... Wink he he nećemo se podcjenjivat
kao ni što samo ljubav nije dovoljna tako nije dovoljno ni samo strpljenje...pogotovo u vezama,malo sam ošla u offtopic...
pa ono..ostajem pri onome da nisu bitne godine nego način razmišljanja...slažem se sa ovim potpuno...
meduza_ je napisao/la: ›
Sve ovisi o interesima!Svaka zivotna dob ima svoje interese i tu dođe do broblema,ali ako bez obzira na godine dvoje imaju iste interese i zanimacije stvar moze savrseno funkcionirati.

#135:   Autor: davorccc Post Postano: 05.07.2007. 11:09

Sve se svodi na jednu stvar, a sad kako tko ima želje i pozdrave, o tome bi u nedogled.

#136:   Autor: wastedbass Post Postano: 05.07.2007. 13:31

"zašto promijene smatrati lošima,svatko bira kako će se ponašati,oblačiti,što će slušati,zašto osuđivati nekoga...i nazivati takve ljude "beskičmenjacima"pa naravno ja se slazem oko toga nisam takve ljude zvao beskmečnjacima ali ja sam govorio o misljenju opcenito pa kome treba osoba koja se samo mijenja kako vjetar puše bljak
"..."beskičmenjaci" (smiješna riječ) bi meni bili ljudi koji jednoj osobi pričaju jedno a drugoj osobi pričaju drugo iako ne misle tako i složila bih se da je prilagodljivost vrlina...kao i sve druge osobine ako ih znaš upotrijebiti u pravo vrijeme i na pravi način.." postoji vrlo dobar izraz za to a to je dvoličnost Wink prilagodljivost jest vrlina pa oko toga se slažem ali prilagodljivost mišljenju i mijenjanje mišljenja da bi se svidio nekome zbog društva jednostavno nije i oko toga se ne mogu složiti ah ah neces vjerovati ali ja se sito oko tog citata slazem "Sve ovisi o interesima!Svaka zivotna dob ima svoje interese i tu dođe do broblema,ali ako bez obzira na godine dvoje imaju iste interese i zanimacije stvar moze savrseno funkcionirati.
"

#137:  Re: jesu li godine problem? Autor: sheila Post Postano: 05.07.2007. 15:36

wastedbass je napisao/la: ›
"zašto promijene smatrati lošima,svatko bira kako će se ponašati,oblačiti,što će slušati,zašto osuđivati nekoga...i nazivati takve ljude "beskičmenjacima"pa naravno ja se slazem oko toga nisam takve ljude zvao beskmečnjacima ali ja sam govorio o misljenju opcenito pa kome treba osoba koja se samo mijenja kako vjetar puše bljak
"..."beskičmenjaci" (smiješna riječ) bi meni bili ljudi koji jednoj osobi pričaju jedno a drugoj osobi pričaju drugo iako ne misle tako i složila bih se da je prilagodljivost vrlina...kao i sve druge osobine ako ih znaš upotrijebiti u pravo vrijeme i na pravi način.." postoji vrlo dobar izraz za to a to je dvoličnost Wink prilagodljivost jest vrlina pa oko toga se slažem ali prilagodljivost mišljenju i mijenjanje mišljenja da bi se svidio nekome zbog društva jednostavno nije i oko toga se ne mogu složiti ah ah neces vjerovati ali ja se sito oko tog citata slazem "Sve ovisi o interesima!Svaka zivotna dob ima svoje interese i tu dođe do broblema,ali ako bez obzira na godine dvoje imaju iste interese i zanimacije stvar moze savrseno funkcionirati.
"


ne bih ja rekla da je to dvoličnost...zašto biti zatvoren prema nekim stvarim..neki ljudi jednostavno vole puno različitih stvari,ali naravno takvi smo kakvi jesmo pa se volimo grupirati...ali to je stvarno već offtopic...dvoličnost bi bila nešto sasvim drugo

#138:   Autor: neja Post Postano: 06.07.2007. 8:36

"gledaju nas ispod oka,
gle, mlađi frajer i starija koka.."

pjeva Denis, ljubav nije matematika

#139:   Autor: ela Post Postano: 06.07.2007. 11:41

neja je napisao/la (Pogledaj post): › "gledaju nas ispod oka,
gle, mlađi frajer i starija koka.."

pjeva Denis, ljubav nije matematika


je da..ženu kao "vidi ti nju " i samo čekaju da pukne pa da imaju novu temu za razgovor...

a frajera ,naravno mi smo ipak balkan "našao je stariju koku koja će ga svemu poučiti,može dobito što hoće"..ma da naravno Laughing

pjeva Denis i onu "pametnu" ,"daj ,mi daj jednom u tjednu ko najboljem frendu bez obaveza ..."ta mi ide bolje uz ovaj topic,a ko je napisa baš bih ga voljela sresti UŽAS!

ja kao i obično sa ljubavi skrenuh u neke druge vode osijek031.com smile


Zadnja promjena: ela; 01.09.2007. 9:14; ukupno mijenjano 1 put.

#140:   Autor: CatCloe Post Postano: 06.07.2007. 12:39

wastedbass je napisao/la: ›
"covjek uci dok je ŽIV" pa sigurno nije obrnuto Wink

a zašto ne bi moglo biti i obrnuto? čak dapače, teorija mi se prilično sviđa..
čovjek je živ dok uči. mislim da je to super bitna stvar. kad prestaneš učiti, ulaziš u rutinu i predvidivost, nerijetko i letargiju, dosadu, bezvoljnost. svi smo imali takve faze.
kad učiš nove stvari (bez obzira na koji način, pa čak i kroz probleme..) rasteš i razvijaš se, pun si života..

#141:   Autor: wastedbass Post Postano: 06.07.2007. 16:13

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
wastedbass je napisao/la: ›
"covjek uci dok je ŽIV" pa sigurno nije obrnuto Wink

a zašto ne bi moglo biti i obrnuto? čak dapače, teorija mi se prilično sviđa..
čovjek je živ dok uči. mislim da je to super bitna stvar. kad prestaneš učiti, ulaziš u rutinu i predvidivost, nerijetko i letargiju, dosadu, bezvoljnost. svi smo imali takve faze.
kad učiš nove stvari (bez obzira na koji način, pa čak i kroz probleme..) rasteš i razvijaš se, pun si života..


hmmm ne ja sam to izveo kao doslovno smrt nisam mislio na metoforički smisao toga iako sad kad si to napisala se slažem s tobom ali s obzirom kako ljudi funkcioniraju nema drugog načina nego da stalno uče nest

#142:   Autor: lejla Post Postano: 07.07.2007. 9:42

Govorimo o?sex ili veza?
Za sex'nebitno Veza?kad tad će sigurno punknuti...dojaditi jaz u godinama.

A i jednog tatu već imam,a za djecu sam premlada!

#143:   Autor: Sale car Post Postano: 08.07.2007. 6:00

tamna strana je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
pozdravlja te sale_car Wink



...dakle sale......cestitam na senzacionalnom otkricu....nadam se da ceš ubrzo otkriti i sve ostale mogucnosti......Cool


kaj?!?!?!?!

Sta bi to trebalo znaciti??????

hmmmm.... ili bolje da ne pitam, da ne bih morao kasnije komentirati....

#144:   Autor: honey Post Postano: 13.07.2007. 1:29

Nisu problem-iz mog iskustva, a ako ti okolina sere, ne obaziri se na to...

#145:   Autor: neja Post Postano: 13.07.2007. 11:49

pelene, pelene, pelene....

#146:   Autor: neja Post Postano: 13.07.2007. 12:18

http://www.freediver.net/freedivelist/stories/roper-images/soaked-age-difference.jpg

http://msnbcmedia.msn.com/j/ap/4e946123-181c-4c64-ac71-5537122ad540.widec.jpg

LJUBAV JE TO LJUBAV, LJUDI!!!!!

#147:   Autor: Shadow Striker Post Postano: 13.07.2007. 14:31

Mlađe je slađe samo dok je mlađe, a kad postane starije onda je još slađe

#148:   Autor: sheila Post Postano: 13.07.2007. 16:06

znači skoro uvijek je slatko

#149:   Autor: Shadow Striker Post Postano: 13.07.2007. 16:08

sheila je napisao/la: ›
znači skoro uvijek je slatko
sve češće pa uvijek

#150:   Autor: Janis Post Postano: 13.07.2007. 21:48

Iskreno.... Ako je mlađi dečko jako neiskusan... onda mi se baš i nemam želju da mu budem učiteljica... dok ga naučiš neke stvari, prođe te i volja... Wink

#151:   Autor: Ivan Post Postano: 14.07.2007. 1:22

od slatkih stvari valja jedino cokolada. kolaci i torte su bezveze. nema do ljute hrane! sto ljuce to bolje! Smile

#152:   Autor: sexyback Post Postano: 16.07.2007. 13:04

Ivan je napisao/la: ›
od slatkih stvari valja jedino cokolada. kolaci i torte su bezveze. nema do ljute hrane! sto ljuce to bolje! Smile
e, drugačije bi "pjevao" da si žensko,a mlađe-i slađe i izdržljivije!

#153:   Autor: neja Post Postano: 17.07.2007. 11:55

Žena je uvijek mlađa od muškarca istih godina. Wink Rolling Eyes
Elizabeth Barrett Browning

#154:   Autor: sheila Post Postano: 17.07.2007. 12:53

to je ona sigurno rekla ironično hehe

#155:   Autor: ANJA Post Postano: 23.07.2007. 16:23

PA ZAVISI KOLIKO GODINA IMAS TI A KOLIKO ON...AKO STE JOS MLADI VIDI SE DA JE STARIJI OD TEBE,ALI KADA MALO "OSTARITE" NEĆE SE NI PRIMJETITI

#156:   Autor: neja Post Postano: 24.07.2007. 10:32

ANJA je napisao/la: ›
PA ZAVISI KOLIKO GODINA IMAS TI A KOLIKO ON...AKO STE JOS MLADI VIDI SE DA JE STARIJI OD TEBE,ALI KADA MALO "OSTARITE" NEĆE SE NI PRIMJETITI


he,he,he....
taman kad jedna strana skine pelene, druga ih počne nositi???

#157:   Autor: heart3 Post Postano: 24.07.2007. 20:31

Kako za koga. Nisu godine TOLIKI problem , bit je u osobi,njenom karakteru,međusobnom slaganju,itd.

#158:   Autor: tamna strana Post Postano: 24.07.2007. 20:38

...razlika u godinama je samo glupa predrasuda.....isto kao i ono da decko mora biti viši od djevojke.....
..ako si dvoje odgovaraju....ne postoje nikakve granice.....Cool

#159:   Autor: heart3 Post Postano: 24.07.2007. 20:43

tamna strana je napisao/la: ›
...razlika u godinama je samo glupa predrasuda.....isto kao i ono da decko mora biti viši od djevojke.....
..ako si dvoje odgovaraju....ne postoje nikakve granice.....Cool


slažem se potpuno. Smile

#160:   Autor: sheila Post Postano: 29.07.2007. 11:03

na kraju se ako i u skoro svakoj raspravi slične vrste sve svede na pojedinca i na njegove osobne stavove...jedino je poprilično jadno...šta se u našoj sredini takvi parovi dosta često znaju osuđivat i podcjenjivat...
npr,recimo njegova ekipa će vjerojatno govoriti da je on sa balavicom (ako nisu upoznati sasvim sa situacijom) a njena će govorit njoj da je on malo prestar za nju..i tako neki ljudi padnu pod utjecaj okoline pa od takve veze ništa...zapravo možda onda i bolje da ne bude takve veze...sve u svemu svako po svome...

#161:   Autor: CatCloe Post Postano: 29.07.2007. 19:13

tamna strana je napisao/la: ›
...razlika u godinama je samo glupa predrasuda.....isto kao i ono da decko mora biti viši od djevojke.....
..ako si dvoje odgovaraju....ne postoje nikakve granice.....Cool

pa nije baš sve stvar samo predrasuda... ima veze i sa ukusom... svjesna da će me mnogi možda zbog toga popljuvati, ali meni je važno da dečko bude viši od mene... idealna razlika pola glave, do glavu Wink
jebiga, volim velike i fizički dominantne mužjake, tako da mi je to jedna od prilično bitnih stavki.. koliko god šuplje to možda zvučalo.. Rolling Eyes
bivši je bio viši od mene jedva 2 cm i to mi je baš smetalo... a s nekim nižim od sebe mislim da uopće ne bih mogla biti. možda je to zlo s moje strane, ali barem priznajem Wink

#162:   Autor: wastedbass Post Postano: 29.07.2007. 20:52

CatCloe je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
...razlika u godinama je samo glupa predrasuda.....isto kao i ono da decko mora biti viši od djevojke.....
..ako si dvoje odgovaraju....ne postoje nikakve granice.....Cool

pa nije baš sve stvar samo predrasuda... ima veze i sa ukusom... svjesna da će me mnogi možda zbog toga popljuvati, ali meni je važno da dečko bude viši od mene... idealna razlika pola glave, do glavu Wink
jebiga, volim velike i fizički dominantne mužjake, tako da mi je to jedna od prilično bitnih stavki.. koliko god šuplje to možda zvučalo.. Rolling Eyes
bivši je bio viši od mene jedva 2 cm i to mi je baš smetalo... a s nekim nižim od sebe mislim da uopće ne bih mogla biti. možda je to zlo s moje strane, ali barem priznajem Wink
hahahah ovo je pravi iskreni odgovor ja volim doduse da je cura tek sam malo niza od mene hehe ne volim one male zdepaste hehe

#163:   Autor: ela Post Postano: 30.07.2007. 1:50

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
Ajme pitanja!!!!

ovisi o kvalitetama što tržiš a i očekuješ...

da,legice kupit će ti...

osijek031.com smile

Pa recimo na primjer (što očekuješ) ? Very Happy


tek sad ovo vidjeh sorry...

šarm,inteligenciju,visinu i izdržljivost

#164:   Autor: insomnia Post Postano: 31.07.2007. 23:12

heart3 je napisao/la: ›
Kako za koga. Nisu godine TOLIKI problem , bit je u osobi,njenom karakteru,međusobnom slaganju,itd.


apsolutno. dvije osobe mogu biti na istoj mentalnoj razini i ako je razlika u godinama velika (ok, to sad opet postavlja pitanja o tome na šta će to ličiti, tj. da li je jedna osoba na nižoj ment. razini od one na kojoj bi trebala biti) uf, al sam se zapetljala.. Rolling Eyes ma nisu godine problem.. problem su ljudi

#165:   Autor: ana18os Post Postano: 01.08.2007. 2:02

Negdje sam pročitala da djevojke koje biraju starije dečke, tj. koje općenito preferiraju starije muškarce(pritom se misli na veliku razliku u godinama, barem 15 godina), biraju ih zato što u njima vide očeve koje nisu imale. Odnosno u takve se veze upuštaju one koje u djetinjstvu nisu imale blizak odnos s ocem, ili uopće nemaju oca, pa potrebu za očinskim osjećajima nastoje zadovoljiti na ovaj način. Nisam sigurna koliko je ova teorija točna i ne sjećam se točno gdje sam pročitala ovaj podatak, ali teorija je, moram priznati zanimljiva, čak bi i mogla biti istinita. Nisam bila u takvoj situaciji pa ne znam objasniti. Ako je netko bio, molila bih da kaže pripada li gore navedenom slučaju, odnosno, ima li stvarno istine u toj teoriji...

#166:   Autor: CatCloe Post Postano: 01.08.2007. 9:03

ana18os je napisao/la: ›
Negdje sam pročitala da djevojke koje biraju starije dečke, tj. koje općenito preferiraju starije muškarce(pritom se misli na veliku razliku u godinama, barem 15 godina), biraju ih zato što u njima vide očeve koje nisu imale.
a možda i zato jer su uvijek zrelije od mužjaka istih godina..
i dodala bih jednu ispravku: djevojke otprilike do svoje 25-30. biraju starije dečke... kasnije se situacija malo mijenja Wink

#167:   Autor: Ivan Post Postano: 01.08.2007. 12:36

ceski redatelj jiri menzel ima svoje kvalitetno vidjenje o zenama...
http://imdb.com/name/nm0579954/

naime novinari ga pitali zasto je uvijek sa 20ak,30ak godinama mladjim zenama... on im je odgovorio: "pa necu valjda s nekom babom" Very Happy

#168:   Autor: fairy Post Postano: 01.08.2007. 13:23

ne bih mogla biti s puno mlađim dečkom jer se ne bih osjećala kao žena pored nejga,,,,,mislim da bih se ladno mogla potroši par puta s njim,,,,,a iako sam niska ne volim niske dečke,,,,moraju biti veeeeeliki i snažni,,,,,,

#169:   Autor: heart3 Post Postano: 01.08.2007. 23:44

ana18os je napisao/la: ›
Negdje sam pročitala da djevojke koje biraju starije dečke, tj. koje općenito preferiraju starije muškarce(pritom se misli na veliku razliku u godinama, barem 15 godina), biraju ih zato što u njima vide očeve koje nisu imale. Odnosno u takve se veze upuštaju one koje u djetinjstvu nisu imale blizak odnos s ocem, ili uopće nemaju oca, pa potrebu za očinskim osjećajima nastoje zadovoljiti na ovaj način. Nisam sigurna koliko je ova teorija točna i ne sjećam se točno gdje sam pročitala ovaj podatak, ali teorija je, moram priznati zanimljiva, čak bi i mogla biti istinita. Nisam bila u takvoj situaciji pa ne znam objasniti. Ako je netko bio, molila bih da kaže pripada li gore navedenom slučaju, odnosno, ima li stvarno istine u toj teoriji...


Nemam pojma da li je to istina. Mislim moglo bi biti. Moj odnos sa tatom je i i više nedo ok. Ne vjerujem da sam ostala zakinuta. No razmišljala sam i zaključila da bi bila sretna kad bi moj budući muž bio tip osobe kao moj tata.

#170:   Autor: TEDDYPICKERR Post Postano: 07.08.2007. 10:38

ma pa bitnse su godine i da nema velike razlike kako da ne .znam jedan par on 44 ona 24 (nevjerovatno da) i eto valjda su zbog sexa zajedno šta ja znam jer se njoj pije ,izlazi i razmišlja nezrelo naspram njega, a on je jedan babac koji bi joj mogao biti otac. bolesno je meni to. i da ona ima oca i sunjam da traži još jednog.

#171:   Autor: sheila Post Postano: 07.08.2007. 15:45

mmm eto ja znam curu koja ima 19 a dečko joj ima 40 i funkcioniraju već duže vrijeme

#172:   Autor: Mladjo Post Postano: 07.08.2007. 15:57

sheila je napisao/la (Pogledaj post): › mmm eto ja znam curu koja ima 19 a dečko joj ima 40 i funkcioniraju već duže vrijeme
pitanje je samo jel funkcioniraju iz interesa ili ljubavi Rolling Eyes

#173:   Autor: insomnia Post Postano: 07.08.2007. 22:31

sheila je napisao/la: ›
mmm eto ja znam curu koja ima 19 a dečko joj ima 40 i funkcioniraju već duže vrijeme


joj.. ovo bi čak i meni bilo too much.. možda bi se tu mogla potvrditi ona teorija o ''očinskoj figuri''.. Question ili..nekak si sad zamišljam da ta cura onak priča svojim frendicama.. kao kak ima starijeg frajera.. kako cool.. a on je s njom samo zbog sexa, to je jasno.

#174:   Autor: wastedbass Post Postano: 08.08.2007. 5:15

sheila je napisao/la (Pogledaj post): › mmm eto ja znam curu koja ima 19 a dečko joj ima 40 i funkcioniraju već duže vrijeme

ovaj eto meni se ovakve stvari gade ali stvarno Evil or Very Mad Evil or Very Mad

#175:   Autor: Ivan Post Postano: 08.08.2007. 9:24

dobro tu curu boli briga vjerojatno, ali kak tom liku nije neugodno? Smile

#176:   Autor: TEDDYPICKERR Post Postano: 08.08.2007. 12:28

sheila je napisao/la: ›
mmm eto ja znam curu koja ima 19 a dečko joj ima 40 i funkcioniraju već duže vrijeme

a njega sigurno frendovi drže za uspješnog i pametnog pedofila.

#177:   Autor: kelly Post Postano: 08.08.2007. 12:56

Godine su samo kronologija...a stanje uma je već kompliciranija dijagnostika koju nitko nemože do kraja dokučiti,pa tako vjerojatno ni osobe o kojima je riječ..prema tome oni su našli nekakvu povezanost koja im trenutno odgovara. No vjerojatno ova djevojka kad napuni 25 će shvatiti neke stvari...nadam se da neće biti kasno... osijek031.com smile osijek031.com smile

#178:   Autor: Mladjo Post Postano: 08.08.2007. 17:43

kelly je napisao/la (Pogledaj post): › Godine su samo kronologija...a stanje uma je već kompliciranija dijagnostika koju nitko nemože do kraja dokučiti,pa tako vjerojatno ni osobe o kojima je riječ..prema tome oni su našli nekakvu povezanost koja im trenutno odgovara. No vjerojatno ova djevojka kad napuni 25 će shvatiti neke stvari...nadam se da neće biti kasno... osijek031.com smile osijek031.com smile
ili će on shvatit da je ona sponzoruša pa će on nju otfikarit Evo ti ga...

#179:   Autor: sheila Post Postano: 08.08.2007. 18:25

aaa situacija je otprilike ovakva ona je fotomodel,jako jako pametna i ispravna djevojka (znam ju osobno) živi u nije bitno gdje ali izvan hrvatske i kreće se u tim krugovima u kojima nema mlađih ni nema puno ljudi njennog godišta...neugodno joj je kad priča o tome..ali očito neugodnije nego kad je tamo...nije navikla da se ovdje svi čude i ispituju ju...ugl...doduše ne vjerujem ni ja da će to funkcionirat..al ono ugl ne bitno..hehe

#180:  Re: jesu li godine problem? Autor: lufus Post Postano: 30.09.2007. 23:05

24-godišnjak oženio 82-godišnjakinju
http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/zanimljivosti/20070929_26864_73620.php

#181:   Autor: insomnia Post Postano: 30.09.2007. 23:07

lufus je napisao/la: ›
24-godišnjak oženio 82-godišnjakinju
http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/zanimljivosti/20070929_26864_73620.php


eto! ljubav ne poznaje granice.. osijek031.com smile

#182:   Autor: honey Post Postano: 30.09.2007. 23:19

ali poznaje novac!! Rolling Eyes Wink

#183:  Re: jesu li godine problem? Autor: :::Bruno::: Post Postano: 01.10.2007. 14:58

ja gledam da bi bio sa curom koja je max 3 godine mlađa(to je granica) ili da je max 2 godine starija Wink

#184:   Autor: Marshall-T Post Postano: 01.10.2007. 15:44

Pitanje - jesu li godine problem?
Odgovor - da

#185:   Autor: garfield Post Postano: 01.10.2007. 17:21

Mislim da u rijetkim slučajevima to funkcionira na duže staze.
U svakom slučaju, malo mi izgleda bolesno kad mlađi likovi mogu biti sa 20,30-ak godina starijima,pa miislim... Nije to više to. Ja mislim da te mlade cure (osobno znam neke, kod kojih znam da nije lova u pitanju) imaju neki kompleks, nešto im je zbrčkano u glavi. A ovi to znaju lijepo iskoristiti, pa se prave gentlemeni i fini, darežljivi na novčaniku, što nisu bili prema svojim bivšim/sadašnjim ženama. I onda tretiraju te cure kao kraljice, i vjerojatno popunjavaju neki njihov osjećaj manje vrijednosti, ili nešto slično. A kad ih ove prokuže... razlaz.
Da su bili kako treba ne bi u tim godinama bili solo, ili varali/ostavljali svoje dugogodišnje partnerice "zbog njih".

#186:   Autor: venecia Post Postano: 15.10.2007. 23:17

jesu godine su problem, možda u mlađoj dobi ne ali kad se ostari itekako je problem vjerujte mi

#187:   Autor: blondie Post Postano: 16.10.2007. 17:51

venecia je napisao/la: ›
jesu godine su problem, možda u mlađoj dobi ne ali kad se ostari itekako je problem vjerujte mi


nekakva iskustva ili....? na koliku razliku mislis..?

#188:   Autor: venecia Post Postano: 17.10.2007. 14:08

blondie je napisao/la: ›
venecia je napisao/la: ›
jesu godine su problem, možda u mlađoj dobi ne ali kad se ostari itekako je problem vjerujte mi


nekakva iskustva ili....? na koliku razliku mislis..?
blondie je napisao/la: ›
venecia je napisao/la: ›
jesu godine su problem, možda u mlađoj dobi ne ali kad se ostari itekako je problem vjerujte mi


nekakva iskustva ili....? na koliku razliku mislis..?
d da iskustvo moje ,razlika u godinama 14 godina razlike

#189:  Re: jesu li godine problem? Autor: 1step2far Post Postano: 17.10.2007. 14:33

U mojem slučaju nisu problem jer je moj partner mlađi od mene. Sve ovisi o zrelosti same osobe i percepciji osobe s kojom jesi. Mislim da je odgovor na takva pitanja, sve je relativno. Ljudi su različiti i upravo u tome je ljepota. Prevelika razlika nije lijepa. Zamislite ljepoticu sa djedicom ili mladića sa bakicom... Fuj! Nikakvi novci ovdje ne pomažu. Ne bi se smjeli prodavati.

#190:   Autor: blondie Post Postano: 17.10.2007. 17:35

uf..da...14 godina i je problem kad tad...ali duplo manja razlika i nije takav ...bar ne još koliko sam ja primjetila...ima dosta parova koji super funkcioniraju...dečko stariji,cura mlađa...a ima ih i koji su u braku a razlika nekih 6-8 godina...sve je relativno kao što je već napisano...stvar zrelosti...

#191:  Re: jesu li godine problem? Autor: dario_os Post Postano: 29.10.2007. 19:48

Jesu u ovakvim slucajevima:
On 19
Ona 15

Nisu u ovakvim slucajevima a moze i bit obratno Very Happy :

On 24
Ona 20

Nevjerojatno je kako klinke opsjedaju starije tipove, kao da im je to u krvi, ne smijes ih ni pogledat jel one jako brzo "kontaju" i znaju ponekad bit naporne. Sad pricam koda sam starac Razz

#192:   Autor: insomnia Post Postano: 29.10.2007. 19:58

dario_os je napisao/la: ›
Jesu u ovakvim slucajevima:
On 19
Ona 15

Nisu u ovakvim slucajevima a moze i bit obratno Very Happy :

On 24
Ona 20

Nevjerojatno je kako klinke opsjedaju starije tipove, kao da im je to u krvi, ne smijes ih ni pogledat jel one jako brzo "kontaju" i znaju ponekad bit naporne. Sad pricam koda sam starac Razz

uf šta bi ti onda rekao na mene.. Smile imadoh dečka 9 godina starijeg od mene.. i iskreno, razliku nikakvu nisam osjetila! kontali smo se apsolutno po svim pitanjima.

#193:   Autor: dario_os Post Postano: 29.10.2007. 20:07

insomnia je napisao/la: ›
dario_os je napisao/la: ›
Jesu u ovakvim slucajevima:
On 19
Ona 15

Nisu u ovakvim slucajevima a moze i bit obratno Very Happy :

On 24
Ona 20

Nevjerojatno je kako klinke opsjedaju starije tipove, kao da im je to u krvi, ne smijes ih ni pogledat jel one jako brzo "kontaju" i znaju ponekad bit naporne. Sad pricam koda sam starac Razz

uf šta bi ti onda rekao na mene.. Smile imadoh dečka 9 godina starijeg od mene.. i iskreno, razliku nikakvu nisam osjetila! kontali smo se apsolutno po svim pitanjima.


Pa ne bih nista rekao ako si ti imala 21 on 30 nije neki problem a da ti imas 11 on 20 e to je vec problem Smile

#194:   Autor: Zodijak Post Postano: 30.10.2007. 18:29

Meni je skoro svaka 2. cura bila starija max 4 godine...i ne, ne funkcionira to.

#195:  Re: jesu li godine problem? Autor: 1step2far Post Postano: 31.10.2007. 17:52

Riknula je bakica s pocetka ove stranice, pa vam eto odgovora. Velika razlika nije dobra, kad tad ce doci do nekakvog sraza. Ja sam oduvijek voljela mladje decke i ostajem pri tome. Ne previse mladje, da se razumijemo.

#196:   Autor: vučica Post Postano: 01.11.2007. 10:55

godine su problem! i gotovo!

#197:   Autor: tamna strana Post Postano: 01.11.2007. 11:00

vučica je napisao/la: ›
godine su problem! i gotovo!


...nije gotovo....
...godine ne mogu biti problem....barem što se muških tice......ipak su muškarci svinje......a svinje ne biraju napoj.....Cool

#198:   Autor: vučica Post Postano: 01.11.2007. 11:07

e pa ima onih koji su ufurani! a opet drugi nisu...

ovi ufurani smatraju da neki ostali ljudi nekoliko godina mlađi nedovoljno kvalitetni i nezreli za njih, pa svojim postupcima dokažu suprotno, ali ja sam trenutačno vrlo subjektivna pa zanemarite...

#199:   Autor: fairy Post Postano: 01.11.2007. 13:25

2 do 3 godine razlike u korist žene se tolerira, a za muškarce do 5 godina,,,,eto tako nekako...

#200:  Re: jesu li godine problem? Autor: wendy Post Postano: 02.11.2007. 11:26

Ljudi, a gdje je ljubav u cijeloj ovoj priči? Svi spominju pare, korist i nekakve odluke temeljene na zdravom razumu.

Kad je kemija u pitanju, zdravog razuma nema. Ili osjećaš ili ne osjećaš. Meni se čini da je veći problem taj što bi netko digao ruke od potencijalne veze s puno starijom/mlađom osobom samo zato što to "nije" društveno prihvatljivo.

Ajde sad, na stranu predrasude i one slučajeve kada se zbilja radi o vezi iz koristi ili nespojivim razlikama od desetak godina dok je mlađa osoba ispod 20.

Mislim da većina tih veza propada zbog osude okoline. imam frendicu koja već godinama ima puno starijeg "dečka". Ona ima 25, on 52. Čini vam se nespojivo? Možda na prvi pogled, ali oni super dobro funkcioniraju. Najveći je problem bio taj što su njeni vršnjaci govorili kako je ona prezgodna da bi bila s "metuzalemom", a njegovi kako je on previše zgodan i uspješan da bi bio s balavicom koja nema pojma o životu. Kad su se naučili nositi s glupim komentarima, riješili su svoj najveći problem.

Mislim da je najvažnije biti slobodan i otvoren. Time smo sposobniji donijeti odluku koju smatramo boljom za sebe, a ne za ostale kojih se ona ni ne tiče.

#201:   Autor: Korina Post Postano: 04.11.2007. 0:10

godine su problem..jer godine mogu značiti puno ako 2 osobe u vezi nisu jednako zrele..

#202:  Re: jesu li godine problem? Autor: lufus Post Postano: 26.12.2007. 17:38

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/svijet/20071224_33556.php

#203:   Autor: morgan Post Postano: 26.12.2007. 21:18

godine su uvijek problem...i ako ih ona ima premalo(vidim tebe - vidim par godina robije) a pogotovo ako ih ona ima previše

#204:   Autor: MissTake Post Postano: 26.12.2007. 23:28

ako nekog voliš, ništa nije problem

#205:   Autor: allegra Post Postano: 27.12.2007. 0:56

individualna stvar... meni su bile problem do sada... ovisi o osobi.

#206:  Re: jesu li godine problem? Autor: aquinta Post Postano: 07.01.2008. 13:20

Bilo bi jednostavno na ovo odgovoriti kada bi se stupanj zrelosti osobe uvijek poklapao s brojem godina, ali uglavnom to nije tako, zato sebi uvijek biramo one koji su nama ravinu. Meni godine nikada nisu bile bitne, posvecujem vrijeme osobama s kojima se dobro osjecam a ne njihovim godinama. Zato uzivaj dok traje i ne propustaj prilike zbog glupih sitnica. Vjestica

#207:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 07.01.2008. 18:36

aquinta je napisao/la: ›
Bilo bi jednostavno na ovo odgovoriti kada bi se stupanj zrelosti osobe uvijek poklapao s brojem godina, ali uglavnom to nije tako, zato sebi uvijek biramo one koji su nama ravinu. Meni godine nikada nisu bile bitne, posvecujem vrijeme osobama s kojima se dobro osjecam a ne njihovim godinama. Zato uzivaj dok traje i ne propustaj prilike zbog glupih sitnica. Vjestica


slazem se u potpunosti

#208:  EO! Autor: the girl Post Postano: 30.05.2008. 18:29

razlika u godinama nije bitna ako se dvije osobe razumiju i ako su otprilike na istoj valnoj duljini. tako recimo ima ljudi koji se s 20 god ponasaju ko djeca, dok su oni od 16 ozbiljniji. sve ovisi o odgoju i sta si sve prosao u zivotu. dakle, sve je to RELATIVNO!

#209:  Re: EO! Autor: eldiablo Post Postano: 01.06.2008. 22:20

the girl je napisao/la (Pogledaj post): › razlika u godinama nije bitna ako se dvije osobe razumiju i ako su otprilike na istoj valnoj duljini. tako recimo ima ljudi koji se s 20 god ponasaju ko djeca, dok su oni od 16 ozbiljniji. sve ovisi o odgoju i sta si sve prosao u zivotu. dakle, sve je to RELATIVNO!


da da ako je sve relativno onda je i relativno relativno Rolling Eyes

#210:   Autor: wendy_wild20 Post Postano: 01.06.2008. 22:50

Nisu godine toliko bitne,ak ne ide, ne ide i amen!!!!

#211:   Autor: darkmilk Post Postano: 02.06.2008. 2:29

nisu problem ako je sve u vezi iskreno

#212:  Re: jesu li godine problem? Autor: cruela devill Post Postano: 06.06.2008. 22:59

ma kako nisu problem?? cura od svojih , uzmimo za primjer, 20 i nešto god ne moze si dozvolit vezu sa 16-godišnjakom, bez obzira koliko on bio zreliji od svojih, a mozda i njenih vršnjaka....

vrijedi i za muške....

jednostavno je to za mene perverzarija...

#213:  Re: jesu li godine problem? Autor: Lugar Post Postano: 06.06.2008. 23:05

cruela devill je napisao/la (Pogledaj post): › ma kako nisu problem?? cura od svojih , uzmimo za primjer, 20 i nešto god ne moze si dozvolit vezu sa 16-godišnjakom, bez obzira koliko on bio zreliji od svojih, a mozda i njenih vršnjaka....

vrijedi i za muške....

jednostavno je to za mene perverzarija...


Gle, ne sviđa se ni meni, al moramo sagledati to malo šire. Mi uzimamo samo jednu činjenicu - razlika u godinama, a ni ne znamo cijelu pozadinu priče. Ako njima ne smeta razlika u godinama, pa brate ne smeta ni meni. Osobno meni ne bi smetalo da mi je djevojka starija, recimo godnu-dvije od mene.

#214:   Autor: darkmilk Post Postano: 07.06.2008. 7:20

cruela devill je napisao/la: ›
ma kako nisu problem?? cura od svojih , uzmimo za primjer, 20 i nešto god ne moze si dozvolit vezu sa 16-godišnjakom, bez obzira koliko on bio zreliji od svojih, a mozda i njenih vršnjaka....

vrijedi i za muške....

jednostavno je to za mene perverzarija...
pa ne misli se valjda veza između 10-godišnjakinje i tipa primjer od 20 godina normalno da je to perverzija,ali ne vidim perverziju ako ona ima 20,a on 35 ili obratno a vole se

#215:  Re: jesu li godine problem? Autor: cruela devill Post Postano: 07.06.2008. 18:59

svatko ima svoje mišljenje, a moje je ovakvo....

kad tad se osjeti ta razlika u godinama...
tak da....tko voli-nek izvoli


da me se ne bi krivo shvatilo, nemam ja ništa protiv takvih razlika, ionako je danas "in" imat mlađeg partnera Very Happy

#216:   Autor: Svebor Post Postano: 07.06.2008. 19:05

to mala valjda priča iz iskustva pa je puna (sa)znanja Very Happy
generalizacije su za temu ovog topica loše i promašene.

#217:  Re: jesu li godine problem? Autor: cruela devill Post Postano: 07.06.2008. 19:31

na zalost ili na sreću nisam to zaključila iz svojih "saznanja", ak te baš zanima....

al valjda mogu i ja napisat što mislim o tome....

a kad se nađem u takvoj situaciji,tebi ću prvome javit novo saznanje Very Happy Very Happy

#218:   Autor: Svebor Post Postano: 07.06.2008. 19:33

"misliti je q znati" - b.štulić. Razz

#219:   Autor: sale car Post Postano: 07.06.2008. 20:20

nisu problem... bitno je da se slažu dvije osobe... dobro... postoji ipak neka "granica".... ne mislim sada da je OK ako lik ima 50 godina a cura 23...

ali manje razlike... 2, 3, 5 ... godina je ok...

#220:   Autor: Lugar Post Postano: 08.06.2008. 20:25

... je napisao/la (Pogledaj post): › nisu problem... bitno je da se slažu dvije osobe... dobro... postoji ipak neka "granica".... ne mislim sada da je OK ako lik ima 50 godina a cura 23...

ali manje razlike... 2, 3, 5 ... godina je ok...


Nemojte me krivo shvatit al prolazi mi i razlika u godinama lik (50) i cura (23). Mislim, nije da mi se sviđa al ako je njima super tako ja nemam ništa protiv.
Opet razliku od 2,3,5 godina ni ne smatram razlikom. To je neki vremenski interval kad dvije osobe mogu funkcionirati na istim valnim duljinama.

Bitno da se ne umiješa neka pedofilija...

#221:  Re: jesu li godine problem? Autor: MacaPapucharica Post Postano: 08.06.2008. 20:47

cruela devill je napisao/la (Pogledaj post): › ma kako nisu problem?? cura od svojih , uzmimo za primjer, 20 i nešto god ne moze si dozvolit vezu sa 16-godišnjakom, bez obzira koliko on bio zreliji od svojih, a mozda i njenih vršnjaka....

vrijedi i za muške....

jednostavno je to za mene perverzarija...



svojevremeno sam imala dečka od 16, kad je meni bilo 19 i dan danas se pitam jesam li pogriješila što nisam ostala s njim...tada se nije toliko pričalo o pedofiliji i bla,bla i nisam ni razmišljala o tome da nije punoljetan...sada nikako ne bih bila s nekim tko je mlađi od 20 osijek031.com smile

iskreno, ja volim mlađe dečke, a razliku od 3,4,5 goidna više ni ne smatram razlikom...ali stvar je u tome ZAŠTO me privlače mlađi...
privlače me zati što imaju duha, entuzijazma i životne radosti, koje obično izgube negdje oko 25te...dakle, on može imati i 45, ako ima duha, ako je živ...
ne volim mrtvace imali oni 20 ili 50 godina...

Lugar je napisao/la: ›

... al moramo sagledati to malo šire. Mi uzimamo samo jednu činjenicu - razlika u godinama, a ni ne znamo cijelu pozadinu priče. Ako njima ne smeta razlika u godinama, pa brate ne smeta ni meni.


upravo tako...
osoba koja nije formirana tamo do 20 i neke, ni neće se više previše formirati...ono što nas nadograđuje , iskustvo, nije nužno određeno godinama...neki prožive cijeli život kao ravnu crtu, neki dožive svašta već do 20, 25...
veći je problem s onima koji imaju iskustvo, a iz njega ništa ne nauče, nego kad nemaju iskustva uopće...

#222:  Re: jesu li godine problem? Autor: imart314 Post Postano: 08.06.2008. 21:24

ako je za jednu noć nije problem

#223:  Re: jesu li godine problem? Autor: cruela devill Post Postano: 09.06.2008. 14:09

nije mi jasno kako ti se moze svidit netko stariji od tebe ??? tu očito netko liječi komplekse ili trazi nekoga sa kime misli da moze upravljati...

zapravo, whatever Durenje

ionako ćemo prije ili kasnije svi završit na psihoterapijama i inim grupama zbog trauma iz djetinjstva.... osijek031.com smile osijek031.com smile

#224:   Autor: mmajdan2 Post Postano: 09.06.2008. 14:48

Moj muz je mladji od mene 5 godina, ali do sada nam to jos nikada nije zasmetalo. Zapravo, da mi to sami ne spomenemo s vremena na vrijeme, drugi to ne bi niti primijetili. Mislim da razlike do otprilike desetak godina u plusu ili minusu nisu prevelike, ako se ne radi o premladim ili prestarim osobama. Za neku srednju generaciju to je OK i ne igra osobitu ulogu. Ipak, nisam bas za preveliku razliku u godinama, jer mislim da to kad-tad dodje na naplatu, tj. onda kad jedna od osoba postane vec stara i zeli se smiriti, a druga je daleko od toga, jer se osjeca jos mladom.

#225:  Re: jesu li godine problem? Autor: Lugar Post Postano: 09.06.2008. 23:00

imart314 je napisao/la (Pogledaj post): › ako je za jednu noć nije problem


Sorry, al s ovim se ne bih složio...
Znači li to da veza nikako ne dolazi u obzir uslijed razike u godinama dok najobičnije jebavanje odobravaš?

#226:   Autor: Delfin Post Postano: 12.06.2008. 0:22

sa mnom u skolu je isla cura koja je imala 15 god a decka od 25god, svi su joj govoroli da pazi, da to prekine, cak je isla i na razgovore s pedagogom. a danas 10god poslije oni su u braku i imaju dijete. nije ih bilo briga sta drugi kazu.
dobro znam da je ovo iznimka.
opcenito mislim da godine nisu vazne a onog trena kad postanu problem to se lako rijesi sa prekidom.

#227:  Re: jesu li godine problem? Autor: imart314 Post Postano: 12.06.2008. 21:33

Lugar je napisao/la (Pogledaj post): ›
imart314 je napisao/la (Pogledaj post): › ako je za jednu noć nije problem


Sorry, al s ovim se ne bih složio...
Znači li to da veza nikako ne dolazi u obzir uslijed razike u godinama dok najobičnije jebavanje odobravaš?
neodobravam ništa već kažem ako je seks na brzinu da godine ne bi trebale biti problem

#228:   Autor: Svebor Post Postano: 12.06.2008. 23:31

netko opravdava svoju savijest... Very Happy

#229:   Autor: imart314 Post Postano: 12.06.2008. 23:35

pitam se tko je taj što opravdava svoju savjest Laughing

#230:   Autor: deer_hunter Post Postano: 13.06.2008. 14:37

godine nisu problem sve dok ti ne krenu boleštine i sveopća slabost, a senilnost i impotenciju da ne spominjem osijek031.com smile

#231:   Autor: eldiablo Post Postano: 13.06.2008. 23:18

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › godine nisu problem sve dok ti ne krenu boleštine i sveopća slabost, a senilnost i impotenciju da ne spominjem osijek031.com smile



a sirocic Wink kad vec prije? pa jos si mlada Laughing Laughing Laughing

#232:  Re: jesu li godine problem? Autor: obyzouth Post Postano: 05.07.2008. 18:56

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim da je najvažnije biti slobodan i otvoren. Time smo sposobniji donijeti odluku koju smatramo boljom za sebe, a ne za ostale kojih se ona ni ne tiče.


Život je jedan-sada, ovdje-Carpe diem!!!

Svi oni koji traže izgovore bilo kakvog tipa, pa tako i razlike u godinama, ne znaju se opustiti i uživati, tvrdim da se čak i ne vole osijek031.com smile (samo da se razumijemo-pedofilija i nekrofilija ne dolaze u obzir).

Kada sam imala 17 bila sam s tipom od 27 (8 dana, koliko sam izdržala njegovo "ozbiljno" ponašanje), sada imam 33 i s tipom sam koji ima 26, zajedno smo preko 2 godine-koliko će trajati, uopće se ne opterećujem, bitno mi je da dokle god sam s nim na istoj valnoj duljini i dok rezoniramo, apsolutno me ne zanimaju komentari okoline.
Svako ima svoju mjernu jedinicu normalnosti, nenormalnosti i da brijem što će drugi bla, bla, bla, pa već davnih dana bih završila na psihijatriji zbog svih silnih "nenormalnih" odluka u svom životu. Bitno je da je čovjek načistu sam sa sobom.

#233:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 06.07.2008. 3:29

ma godine nisu nikad bile problem.... bitno je imati volje.....sve je ostalo sporedno sasvim....

#234:  Re: jesu li godine problem? Autor: 1step2far Post Postano: 06.07.2008. 9:20

Ne znam, kad bolje razmislim i jesu problem... Ja sam deklarirani pedofil i koliko se mogu sjetiti sva ta čeljad što se meni sviđala se mene bojala. Zašto, ne znam.

#235:   Autor: sale car Post Postano: 13.07.2008. 3:39

trenutno sam u vezi sa jednom lijepom, dobrom, ispravnom, slatkom, pravednom .... uglavnom... sve naj naj Cool.... djevojkom koja je starija od mene točnom 516 dana ili 17 mjeseci ili godinu dana i pet mjeseci... i uopće se ne osjeti razlia u godinama... štoviše... čak se i sam iznenadim kada me netko pita koliko godina ima... stvarno nisu bitne godine...

#236:   Autor: Frost Post Postano: 13.07.2008. 6:29

... je napisao/la: › djevojkom koja je starija od mene točnom 516 dana ili 17 mjeseci ili godinu dana i pet mjeseci... i uopće se ne osjeti razlia u godinama...

Nekako sumnjam da je autor teme mislio na tako malu razliku u godinama.

#237:  Re: jesu li godine problem? Autor: pumpkin Post Postano: 13.07.2008. 8:19

Kako god, ovisi o samim osobama i parovima, nema pravila, ali obično uvijek postoji nekakvo ali...
Sjećam se kad sam bila srednjoškoljka, onda mi se većina dečkića mojih godina činila djetinjasta, i uvijek mi je bilo ok biti s nekim do 2 godine starijim, sve preko toga bilo je previše. Negdje oko 20-e mi je već bilo ok s likovima i do 5 godina starijim, i onda poslije ta razlika se gubi. Gledaš neke druge stvari i kvalitete, ali ipak mislim da partneri ne bi trebali ići dalje od nekih 10-ak godina razlike. A sad, svatko zna svoje...
Nekoliko ljudi koje znam su sa mlađim ili starijim partnerima, neki iskreno razgovaraju o svojim dilemama, npr. jedan lik od 50 god. ima "klinku" od 23, papa viagru, i stalno nešto ne štima, stalno kuka... Pa što je očekivao? Njegova kćer stara je jednako kao i cura, to su meni nepojmljive razlike u načinu života, razmišljanjima, ciljevima koji su pred njom, a on lagano na zalasku, ogromna psihološka i biološka razlika. Meni su totalno bez veze. A ona ga eto, voli, ali u biti ga se stidi, skriva ga od obitelji i prijatelja, i pate se tako, niti mogu jedno s drugim, niti jedno bez drugog... Kod nekih sličnih slučajeva veze nisu dugo potrajale, matorci su poletjeli rasturiti brakove i koješta, a ptičice su s vremenom poželjele nešto drugo i odlepršale, što je normalno. A opet, znam par od 25 godina razlike koji je nedavno slavio 20-godišnjicu braka... Sto ljudi, sto ćudi, tko bi tu bio pametan...

#238:   Autor: liberta Post Postano: 31.07.2008. 14:51

sve sto hoda valja.....jednom mi se desilo da sam poceo razgovor s jednom lijepoticom i to se nastavilo dalje. Ja i svi moji frendovi joj dali 19, 20. Visoka, crna kosa, dobra pluca, cvrsta......da neidem dalje, ali kad nas je stari skonto skoro sud izbjego mala je imala 15.
Sta godine bitne vecina cura gleda debljinu novcanika i velicinu.......kolekcije kreditnih kartica, a sta ja mogu iskoristen sam jako.

#239:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 01.08.2008. 1:54

NE!
bitna je glava!
i to gornja!

#240:   Autor: legica_os Post Postano: 01.08.2008. 12:31

liberta je napisao/la: ›
Ja i svi moji frendovi joj dali 19, 20. Visoka, crna kosa, dobra pluca, cvrsta......da neidem dalje, ali kad nas je stari skonto skoro sud izbjego mala je imala 15.

Ne razumijem što se dešava sa ovim novijim generacijama tinejđerki.
Sve su razvijene kao dvadesetpetogodišnjakinje.lijepe,zgodne,visoke....
Kad ih vidim sa svojim prijateljima istog godišta ti dečkići izgledaju kao djeca pokraj njih....moja susjeda ima 16 godina,mala je bomba,da ju ne znam dala bi joj 25 godina..dok njen brat od 24godine izgleda kao balonja od 17?!!!

liberta je napisao/la: ›
kolekcije kreditnih kartica, a sta ja mogu iskoristen sam jako.

Iskoristi i ti njih....

Jedino što će mi biti čudno zauvijek je to što jedna lijepa mlada zgodna cura od 15 godina ima raditi sa čovjekom od 50 godina??a on nije bogataš............sve više u gradu srećem mladih cura sa tim matorim konjima..odvratno....ajd navikla sam kad je čovjek bogat pa joj kupuje ovo ono bla bla a ak nema para koji ćeš K s njime onda..ne voliš ga,nema šanse....nemoguće da je dobar u krevetu,bolji od nekog dvadesetogodišnjaka...jest više iskustva ali smežurani K bljak....
Najljepša je razlika oko 2,3godine.... recimo ja 22 on 25...sasvim solidno....

#241:   Autor: Bentena Post Postano: 04.09.2008. 17:52

Nisu godine problem.Ljudi jesu...hehehe...

#242:   Autor: dog Post Postano: 29.09.2008. 16:33

mislim da nakon 25 sve granice nestaju,bar što se tiče godina.....5,6 god je najmanji problem..samo treba sjesti sam sa sobom i odlučiti,želim li to???? i imam li hrabrosti probati....

#243:   Autor: Frost Post Postano: 29.09.2008. 19:48

jesu li godine problem?

ne nužno.

#244:   Autor: hyppolita Post Postano: 29.09.2008. 19:52

Koliko su godine bitne, toliko si čovjek može stvoriti da budu nebitne tj. problem!

#245:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 29.09.2008. 19:58

Bentena je napisao/la (Pogledaj post): › Nisu godine problem.Ljudi jesu...hehehe...


upravo tako Wink

#246:   Autor: jasnica Post Postano: 30.09.2008. 8:07

Sve zavisi od osobe i kako se tko nosi s tim godinama. .

#247:   Autor: insomnia Post Postano: 01.10.2008. 8:45

pumpkin je napisao/la: ›
npr. jedan lik od 50 god. ima "klinku" od 23, papa viagru, i stalno nešto ne štima, stalno kuka... Pa što je očekivao? Njegova kćer stara je jednako kao i cura

Hm, da, to je i meni too much.. Ja se stvarno smatram super liberalnom osobom, i sama sam imala ''nešto'' s likom koji je bio 10 godina stariji od mene, nisam nikad osjetila razliku u godinama, a i on sam se uvijek isčuđavao kako se dobro slažemo, unatoč toj razlici.
Ali kad vidim neki par, i kad mi padne na pamet rečenica-mogla bi mu biti kćer- onda mi je to malo neshvatljivo, i jednostavno neprirodno. Ma super će neka cica sa 23 ostati sa ovim od 50. Možda neko vrijeme to i bi funkcioniralo, ali kad-tad bi razlike u razmišljanjima (ona je mlada, svašta bi još probala, vidjela svijeta, eto nije još spremna da se skrasi, a on matori, dosta mu zajebancije) preuzele glavnu riječ u vezi. Ja imam 25, i volim starije dečke, ali si jednostavno ne mogu zamisliti da bi bila s nekim tko je star kao moj tata.

#248:   Autor: MikeLowrey Post Postano: 05.10.2008. 8:39

insomnia je napisao/la: ›
Ja imam 25, i volim starije dečke, ali si jednostavno ne mogu zamisliti da bi bila s nekim tko je star kao moj tata.
A ako je on, recimo na razini 25-ogodišnjaka i totalno neopterećen godinama? I još, recimo obdaren, uz to što je iskusan stari jebač? Nije broj godina koje čovjek nosi na grbači mjerilo njegove nazovimo to zrelosti ili načina života... Nisu svi sa 50 godina matori polu-mrtvaci umorni od posla i života....

#249:  Re: jesu li godine problem? Autor: 1step2far Post Postano: 15.10.2008. 9:21

Imam jednog divnog prijatelja koji živi u New Yorku zadnja dva desetljeća i nedavno je posjetio svoj rodni kraj. Da ne znam da ima 42 godine, mu nikad ne bih ni dala. Mogu se zamisliti biti sa tako očuvanim inteligentnim muškarcem, zašto ne? No, ne privlači me, simple as that. Uvijek sam voljela mlađe muškarce i opet sam sa jednim takvim. Tako da u mojem slučaju godine nisu problem, dok se čovjek zna nositi sa svojim godinama. Svaki dan viđam po gradu otromboljene vršnjake, zako da i zrele godine imaju svoje prednosti ukoliko je čovjeku stalo do samog sebe. A kad sebe voliš najviše i kad se poštuješ će i drugi to primjetiti. Nije ni fizička ljepota toliko važna, već stav.

#250:   Autor: set96 Post Postano: 16.10.2008. 14:06

samantha je napisao/la: ›
evo ovako... postoji jedan mali, malicni problem...pa ako imate pametnog komentara voljela bih da mi kažete svoja iskustva u vezi toga! da li su godine stvarno toliki veliki problem ili su godine samo brojka? Rolling Eyes mislim na razliku u godinama, jer iz mog iskustva bile su problem... Crying or Very sad


nije problem ako se osobe dobro slažu. imam osobno iskustvo. razlika je 12 god i sve je OK,ako su oboje dovoljno zreli u glavi
Osijek031.com » Ljubav, romantika » jesu li godine problem?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::