Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



jesu li godine problem?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

staro janje treba mladu vučetinu?

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › Ti si malograđanka bila i ostala i tu neki jako dobro znaju tko si i kakva si zato bolje šuti i nemoj se prodavati kao fina i dobra.


a sta bi trebala odgovoriti amebi koja se boji cak i potpisati?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2006. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ideeeeešššš....pa tu na Forumu sve neke Žuži Jelinek ribe!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
samantha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Republika Bosutsko
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2006. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Gost"]
Ti si malograđanka bila i ostala i tu neki jako dobro znaju tko si i kakva si zato bolje šuti

nisam uopće skontala šta je pisac ovime htio reći! malo si promašen slučaj ili se meni samo čini! i u ostalom kome ti to tako oštro prijetiš? baš me zanima.. peace...

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
samantha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Republika Bosutsko
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2006. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_______________________________________________________________________

Ne dijete drago, da si ti bar 4 ili 5 godina starija JA bih razmislio....ali....imaš kakvu zreliju sestru da s njom prodiskutiram o tvom bezobraznom ponašanju i da ju dobro istučem po guzi.

kao prvo ja uopće nisam bezobrazna! kao drugo sam si se ponudio na dolazak kod tebe! izvlačiš se na moje godine a to ti je tako jadno i očajno! eto to je moje mišljenje! ti si veće dijete nego ja ,stoga te molim da odrasteš! nemoj više ništa komentirati, tekst izgleda pametnije kad ga ne komentiraš!

Twisted Evil
[/quote]

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
samantha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Republika Bosutsko
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2006. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako sam dobro shvatila, Samantha ima 15-16 godina i sviđa joj se dečko od cca 20-21. A on ju neće jer je premlada
[/quote]

evo ovako...ja mislim da moje godine uopće nisu problem! zrelija sam od većine svojih vršnjaka! a taj blento od 21 god.me više ne zanima! dugo sam trpjela njegovo glupavo i blesavo ponašanje!
a i ti sama možeš potvrditi da sam zrelija. a nisam ja kriva što se stariji zanimaju za mene...nisam umišljena ako to neko pomisli, to su samo činjenice!pusa osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
samantha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Republika Bosutsko
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2006. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj je napisao/la: ›
Pa ima tu i mlađih... Very Happy Embarassed


pa jel bi ti možda bio s nekom curom od 16-17god! ajmo biti realni i iskreni! i molim objašnjenje! baš me zanima...

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="samantha";p="11220"]_______________________________________________________________________

Ne dijete drago, da si ti bar 4 ili 5 godina starija JA bih razmislio....ali....imaš kakvu zreliju sestru da s njom prodiskutiram o tvom bezobraznom ponašanju i da ju dobro istučem po guzi.
_______________________________________________________________________
kao prvo ja uopće nisam bezobrazna! kao drugo sam si se ponudio na dolazak kod tebe! izvlačiš se na moje godine a to ti je tako jadno i očajno! eto to je moje mišljenje! ti si veće dijete nego ja ,stoga te molim da odrasteš! nemoj više ništa komentirati, tekst izgleda pametnije kad ga ne komentiraš!

Twisted Evil


MOLIM te sa šlagom na vrhu da mi oprostiš što ipak ne želim da dođeš kod mene, ne zato što mislim da si premlada gadna ili glupa već zato što ZNAM da mi nemožeš ponuditi ono što ja tražim - unatoč tvom iskustvu i inteligenciji.
Molim te da mi prestaneš slati sladunjave PP i opsjedati me jer nećeš dobiti to što tražiš.

Pusa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2006. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samantha je napisao/la (Pogledaj post): ›
jooooooj je napisao/la: ›
Pa ima tu i mlađih... Very Happy Embarassed


pa jel bi ti možda bio s nekom curom od 16-17god! ajmo biti realni i iskreni! i molim objašnjenje! baš me zanima...


Konzultirao sam se s prijateljima koji su na pravnom faksu i to ne bi bila pedofilija, Idea stoga mijenjam svoje mišljenje- da, bio bih, naravno ako je dovoljno zrela u nekim razmišljanima koja su meni važna, te naravno ako ima nešto što bi me privuklo, kao što vrijedi i za svaku drugu djevojku. Eto. Very Happy

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2006. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: › Dečki, sve mi se čini da je ovdje maloljetnica u pitanju. Dakle, oprez, čak i u prijepisci.
Radije joj pomozite savjetom umjesto upucavanja. Samo možete biti proglašeni pedofilima.


Savjetima? Treba li ju u tim godinama suocavati sa surovim i gorkim istinama? Smile

Buduci da covjek uvijek moze govoriti samo iz svog iskustva, ja nemam iskustva s puno mladjim ribama. Ne znam jel' me se boje ili im samo nisam zanimljiv... nekako su uvijek starije od mene naginjale k meni Smile e, sad, ne znam jel' to zato stu su one nezrele, ili su u meni vidjele "zadnju sansu" Smile

Samantha, dobro ti kazes... i za mene vrijedi da bih rado okusio mladog votja... ;-) za promjenu Smile


E, leteći... pogle ovo. Negdje na forumu si me malo prosvijetlio pojašnjenjem kako je jedna godina mungosa kao dvije i pol ljudske. Daklem, srce, ti si pubertetlija - tek ti je 15, ako mi matematika štima. A zna se da su mlade cure zrelije od svojih vršnjaka nekih cca 5 godina. Znači, mlade cure te neće jer si za njih balavac. Laughing Laughing osijek031.com smile
Pusa

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2006. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: › E, leteći... pogle ovo. Negdje na forumu si me malo prosvijetlio pojašnjenjem kako je jedna godina mungosa kao dvije i pol ljudske. Daklem, srce, ti si pubertetlija - tek ti je 15, ako mi matematika štima. A zna se da su mlade cure zrelije od svojih vršnjaka nekih cca 5 godina. Znači, mlade cure te neće jer si za njih balavac. Laughing Laughing osijek031.com smile
Pusa


Mislim da si zabrijala faktorom... ne sjecam se da sam negdje rekao da je faktor godina = 2.5. Hm, ne sjecam se da sam pijan pisao ovdje po forumu... Smile

Ipak je nesto veci... faktor... Smile

Kako god, i s 15 godina sam ja zelio mladje. I starije. Vise-manje skoro sve... Smile Zasto onda nitko nije htio (moje) mlado meso...smrc, smrc... ;-(

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2006. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj je napisao/la: › Konzultirao sam se s prijateljima koji su na pravnom faksu i to ne bi bila pedofilija, Idea stoga mijenjam svoje mišljenje- da, bio bih, naravno ako je dovoljno zrela u nekim razmišljanima koja su meni važna, te naravno ako ima nešto što bi me privuklo, kao što vrijedi i za svaku drugu djevojku. Eto. Very Happy


Kod nas u zakonu je fora da ne smijes opciti s osobom koaj nije napunila 14. Dakle, bez obzira koliko ti imas godina. S osobom od 14-16 smije opciti samo osoba koja je do 5 godina starija. S osobom starijom od 16 smije opciti i staro i mlado... cirkus Kolorado! ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
samantha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Republika Bosutsko
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2006. 17:10 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jugovac je napisao/la: ›
[quote="samantha";p="112
_______________________________________________________________________

Twisted Evil


MOLIM te sa šlagom na vrhu da mi oprostiš što ipak ne želim da dođeš kod mene, ne zato što mislim da si premlada gadna ili glupa već zato što ZNAM da mi nemožeš ponuditi ono što ja tražim - unatoč tvom iskustvu i inteligenciji.
Molim te da mi prestaneš slati sladunjave PP i opsjedati me jer nećeš dobiti to što tražiš.

zadnje od mene! Ti si zadnji s kojim bi išta htjela!!! osijek031.com smile
Pusa

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2006. 22:36 
Naslov: Fight Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samantha je napisao/la (Pogledaj post): › evo ovako... postoji jedan mali, malicni problem...pa ako imate pametnog komentara voljela bih da mi kažete svoja iskustva u vezi toga! da li su godine stvarno toliki veliki problem ili su godine samo brojka? Rolling Eyes mislim na razliku u godinama, jer iz mog iskustva bile su problem... Crying or Very sad

godine nisu problem ako ih je puno te se zbog njih osjećate loše i bez energije i...ako su tuđe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2006. 1:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

godine nisu problem, ali su vazne! ovisno o tome sto hoces od tipa, cure, mislim svejedno je ak se hoces samo posevit jel to cura/decko od 15,25 ili 35 ak je seva dobra, a ak hoces vezu onda trebas nekog s kim se mozes nac na istoj valnoj duljunji koja zapravo nema nikakve veze s godinama . . ,

_________________
Lako je kad te netko ni ne zavoli,tad samo tamna strana srca zaboli. Tesko je kad za nekog jedinog i svog postanes zrnce soli,tesko je kad tvoj netko prestane da te voli...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: