Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



jesu li godine problem?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ana18os je napisao/la: ›
Negdje sam pročitala da djevojke koje biraju starije dečke, tj. koje općenito preferiraju starije muškarce(pritom se misli na veliku razliku u godinama, barem 15 godina), biraju ih zato što u njima vide očeve koje nisu imale.
a možda i zato jer su uvijek zrelije od mužjaka istih godina..
i dodala bih jednu ispravku: djevojke otprilike do svoje 25-30. biraju starije dečke... kasnije se situacija malo mijenja Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2007. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ceski redatelj jiri menzel ima svoje kvalitetno vidjenje o zenama...
http://imdb.com/name/nm0579954/

naime novinari ga pitali zasto je uvijek sa 20ak,30ak godinama mladjim zenama... on im je odgovorio: "pa necu valjda s nekom babom" Very Happy

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2007. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bih mogla biti s puno mlađim dečkom jer se ne bih osjećala kao žena pored nejga,,,,,mislim da bih se ladno mogla potroši par puta s njim,,,,,a iako sam niska ne volim niske dečke,,,,moraju biti veeeeeliki i snažni,,,,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ana18os je napisao/la: ›
Negdje sam pročitala da djevojke koje biraju starije dečke, tj. koje općenito preferiraju starije muškarce(pritom se misli na veliku razliku u godinama, barem 15 godina), biraju ih zato što u njima vide očeve koje nisu imale. Odnosno u takve se veze upuštaju one koje u djetinjstvu nisu imale blizak odnos s ocem, ili uopće nemaju oca, pa potrebu za očinskim osjećajima nastoje zadovoljiti na ovaj način. Nisam sigurna koliko je ova teorija točna i ne sjećam se točno gdje sam pročitala ovaj podatak, ali teorija je, moram priznati zanimljiva, čak bi i mogla biti istinita. Nisam bila u takvoj situaciji pa ne znam objasniti. Ako je netko bio, molila bih da kaže pripada li gore navedenom slučaju, odnosno, ima li stvarno istine u toj teoriji...


Nemam pojma da li je to istina. Mislim moglo bi biti. Moj odnos sa tatom je i i više nedo ok. Ne vjerujem da sam ostala zakinuta. No razmišljala sam i zaključila da bi bila sretna kad bi moj budući muž bio tip osobe kao moj tata.

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TEDDYPICKERR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2007. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma pa bitnse su godine i da nema velike razlike kako da ne .znam jedan par on 44 ona 24 (nevjerovatno da) i eto valjda su zbog sexa zajedno šta ja znam jer se njoj pije ,izlazi i razmišlja nezrelo naspram njega, a on je jedan babac koji bi joj mogao biti otac. bolesno je meni to. i da ona ima oca i sunjam da traži još jednog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2007. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mmm eto ja znam curu koja ima 19 a dečko joj ima 40 i funkcioniraju već duže vrijeme

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la (Pogledaj post): › mmm eto ja znam curu koja ima 19 a dečko joj ima 40 i funkcioniraju već duže vrijeme
pitanje je samo jel funkcioniraju iz interesa ili ljubavi Rolling Eyes

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2007. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
mmm eto ja znam curu koja ima 19 a dečko joj ima 40 i funkcioniraju već duže vrijeme


joj.. ovo bi čak i meni bilo too much.. možda bi se tu mogla potvrditi ona teorija o ''očinskoj figuri''.. Question ili..nekak si sad zamišljam da ta cura onak priča svojim frendicama.. kao kak ima starijeg frajera.. kako cool.. a on je s njom samo zbog sexa, to je jasno.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2007. 5:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la (Pogledaj post): › mmm eto ja znam curu koja ima 19 a dečko joj ima 40 i funkcioniraju već duže vrijeme

ovaj eto meni se ovakve stvari gade ali stvarno Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro tu curu boli briga vjerojatno, ali kak tom liku nije neugodno? Smile

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TEDDYPICKERR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2007. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
mmm eto ja znam curu koja ima 19 a dečko joj ima 40 i funkcioniraju već duže vrijeme

a njega sigurno frendovi drže za uspješnog i pametnog pedofila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kelly
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.08.2007. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Godine su samo kronologija...a stanje uma je već kompliciranija dijagnostika koju nitko nemože do kraja dokučiti,pa tako vjerojatno ni osobe o kojima je riječ..prema tome oni su našli nekakvu povezanost koja im trenutno odgovara. No vjerojatno ova djevojka kad napuni 25 će shvatiti neke stvari...nadam se da neće biti kasno... osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kelly je napisao/la (Pogledaj post): › Godine su samo kronologija...a stanje uma je već kompliciranija dijagnostika koju nitko nemože do kraja dokučiti,pa tako vjerojatno ni osobe o kojima je riječ..prema tome oni su našli nekakvu povezanost koja im trenutno odgovara. No vjerojatno ova djevojka kad napuni 25 će shvatiti neke stvari...nadam se da neće biti kasno... osijek031.com smile osijek031.com smile
ili će on shvatit da je ona sponzoruša pa će on nju otfikarit Evo ti ga...

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.08.2007. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aaa situacija je otprilike ovakva ona je fotomodel,jako jako pametna i ispravna djevojka (znam ju osobno) živi u nije bitno gdje ali izvan hrvatske i kreće se u tim krugovima u kojima nema mlađih ni nema puno ljudi njennog godišta...neugodno joj je kad priča o tome..ali očito neugodnije nego kad je tamo...nije navikla da se ovdje svi čude i ispituju ju...ugl...doduše ne vjerujem ni ja da će to funkcionirat..al ono ugl ne bitno..hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 23:05 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: