Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



jesu li godine problem?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2007. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

već smo jednom prilikom pisali o tome, pa ću se ponoviti... meni je ok +/-5. sve ostalo too much.
prestrašno mi je vidjeti nekog matorca u krizi srednjih godina sa zgodnom, mlađahnom sponz... djevojkom. okreće mi se želudac od toga. i obrnuto....
ili npr kad netko oženi 15 godina stariju od sebe... on s 50 još može biti dobrodržeći gospodin u naponu snage, a ona smežurana baka od 75 kuka.... ili obrnuto, opet.
ne mora se čak ni toliko raditi o razlici u stavovima, jednostavno imam previše vizualizacija u vezi fizičkih razlika po tom pitanju, ne mogu si pomoći.. iiiiiiiiiiiiiiiiiii Rolling Eyes

a, da se vratimo prvom pitanju - starije ili mlađe? do prije nekoliko godina potpisala bi starije, ali se u međuvremenu situacija promijenila... definitivno mlađe. osijek031.com smile likovi koji su moja generacija većinom više ne liče ni na šta Rolling Eyes ali opet, ne previše mlađe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2007. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

15 godina stariju od sebe... on s 50 još može biti dobrodržeći gospodin u naponu snage, a ona smežurana baka od 75 kuka

misliš 65 kuka?

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2007. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la: ›
15 godina stariju od sebe... on s 50 još može biti dobrodržeći gospodin u naponu snage, a ona smežurana baka od 75 kuka

misliš 65 kuka?

osijek031.com smile osijek031.com smile oduvijek mi je matematika bila jača strana... Rolling Eyes
anyway, you've got the picture..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2007. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledao sam na RTL neke likove koji su se zaljubili u neke bakice, lik ima nekih 25-30, a bakica samo što neotegne papke.
ODVRATNO, tu nekome fali koja daska.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
Gledao sam na RTL neke likove koji su se zaljubili u neke bakice, lik ima nekih 25-30, a bakica samo što neotegne papke.
ODVRATNO, tu nekome fali koja daska.

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2007. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi moji forumaši, jedino pravilo u životu je da - NEMA PRAVILA!!
Slučaj prvi- ona je bila 20, on 38 god. kad su se umuvali 1990.I danas žive u sretnom braku, na njemu se ne vide godine, ona mi djeluje sretna i zadovoljna,bdw. znam ju iz osnovne škole.
Slučaj drugi - lani se bacila sa drugog kata , a prije toga popila solnu kiselinu cura koja je išla sa mnom na faks - živjela je s čovjekom starijim 15 god. od nje, nekako od kraja rata, koliko se sjećam- ....
...pa ti vidi, lega moj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.06.2007. 20:27 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma vraga je problem u godinama problem je u osobi koja se ne ponaša u skladu sa svoim godinama...nadam se niko neće krivo shvatiti...ali želim samo reći da nije bitan broj nego ponašanje...znam ja ljudi starijih od mene aaaa po razmišljanjima i ponađanju spadaju u nezrelu i neprilagođenu ličnost Wink je... ti to...bitno je naći nekoga ko te poštuje nekoga ko ti je sličan...suprotnosti se privlače ali sličnosti se vole...

uostalom slažem se u vezi godina jedino oko toga da su razlike izražnije nego u neka prijašnja vremena...ljudi se prije nisu toliko razlikovali baš u svemu...danas tu veliku ulogu ima obrazovanje, stilovi života, izlasci ,društvo...općenito taj naš neki mentalitet...

zajebeš ti to sve nabolje radit po svom i kao i svi ostali ljudi pa kud puklo puklo Wink

a jesamm sad nabubala stvari Wink Embarassed Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2007. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
ma vraga je problem u godinama problem je u osobi koja se ne ponaša u skladu sa svoim godinama...nadam se niko neće krivo shvatiti...ali želim samo reći da nije bitan broj nego ponašanje...znam ja ljudi starijih od mene aaaa po razmišljanjima i ponađanju spadaju u nezrelu i neprilagođenu ličnost Wink je... ti to...bitno je naći nekoga ko te poštuje nekoga ko ti je sličan...suprotnosti se privlače ali sličnosti se vole...

uostalom slažem se u vezi godina jedino oko toga da su razlike izražnije nego u neka prijašnja vremena...ljudi se prije nisu toliko razlikovali baš u svemu...danas tu veliku ulogu ima obrazovanje, stilovi života, izlasci ,društvo...općenito taj naš neki mentalitet...

zajebeš ti to sve nabolje radit po svom i kao i svi ostali ljudi pa kud puklo puklo Wink

a jesamm sad nabubala stvari Wink Embarassed Embarassed


...evo tebi kikac...za to nabubano...jer se slažem s tobom....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2007. 1:25 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fala Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2007. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nisu godine upoće problem, sve dok cura nema više o 25. Tako mi kad djeca malo ostare, sa 40-ak godina, možemo ženi šus i svježu malu. Nemam ništa protiv da tako i žene rade, ali mi se čini da bi morale malo više na aerobik nego što to običavaju (od sjedenja, kad se zaposle, guzica raste svjetlosnom brzinom).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.06.2007. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Ma nisu godine upoće problem, sve dok cura nema više o 25. Tako mi kad djeca malo ostare, sa 40-ak godina, možemo ženi šus i svježu malu. Nemam ništa protiv da tako i žene rade, ali mi se čini da bi morale malo više na aerobik nego što to običavaju (od sjedenja, kad se zaposle, guzica raste svjetlosnom brzinom).


baš si grozan Sad

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2007. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Ma nisu godine upoće problem, sve dok cura nema više o 25. Tako mi kad djeca malo ostare, sa 40-ak godina, možemo ženi šus i svježu malu. Nemam ništa protiv da tako i žene rade, ali mi se čini da bi morale malo više na aerobik nego što to običavaju (od sjedenja, kad se zaposle, guzica raste svjetlosnom brzinom).

ti, čini se, ili si slijep ili se baš ne krećeš po gradu... baci malo oko na parove (ili samce) koji imaju preko 30, 40 godina... vrlo je čest slučaj da žena izgleda kao zmaj, a pokraj sebe vodi debelog, ćelavog muža s pivskom škembom...
istina je da se žene lakše debljaju, ali upravo zbog toga i više paze na svoj izgled, pogotovo posljednjih 10-15 godina. situacija se znatno promijenila.
ja imam 30 i jedva mogu na prste jedne ruke nabrojati likove iz moje generacije koji još liče na sebe... većina ih se deformirala Very Happy
ali zato imam dosta frendica koje su rodile djecu i izgledaju kao zmajevi!
zato malo ažuriraj podatke kojima barataš. osijek031.com smile
a da bi "dao ženi šus i svježu malu" moraš ju biti sposoban i "održavati"... srećom pa su izmislili vijagru osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2007. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al vas je lako uzrujati, pa šalio sam se naravno.

No neki se u našem novokomponovanom društvu ne šale.

A ovim krasnim ženama mogu samo predložiti da se riješe debelih pivopija na vrijeme, jer šteta truda sa linijom.

Možda nema veze s temom, al eto baš neki dan sam vidio usred Tvrđe klinac lupa šamarčine curi, prepostavljam njegovoj, pred 1000 ljudi, a ona ništa, valjda misli da je zaslužila. A ista su generacija, čak ni klinjo nije stariji pa da glumi šefa. Ja sam mislio da toga među ovim nabrijanim klinkama više nema, da su se educirale. Dakle, i linija i svijest.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2007. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Možda nema veze s temom, al eto baš neki dan sam vidio usred Tvrđe klinac lupa šamarčine curi, prepostavljam njegovoj, pred 1000 ljudi, a ona ništa, valjda misli da je zaslužila. A ista su generacija, čak ni klinjo nije stariji pa da glumi šefa. Ja sam mislio da toga među ovim nabrijanim klinkama više nema, da su se educirale. Dakle, i linija i svijest.
educirale/emancipirale su se my ass!
uvijek sam glasna po pitanju toga da žene u mnogim stvarima mogu biti jednake muškarcima (osim kada se radi o stvarima vezanim uz snagu i tjelesnu konstituciju), ali bojim se da je velika većina još jako jako daleko od toga..
te curice su vjerojatno navikle na sličnu situaciju kod kuće, pa misle da je to normalno..
ne znam šta uopće da kažem po tom pitanju kad vidim curu koja završava faks, a jedna od stvari koje ju najviše ispunjavaju je trčati svom dragom po pivo kad god ju pošalje..
ponekad mi se omakne bijes ili sažaljenje, ali na kraju u vijek pomislim... jebote, pa izgleda da njima to tako paše! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flatline
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: dno Drave ispod željezničkog mosta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2007. 14:49 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

godine su važne samo ako ju jebem a ona stenje zbog bolova od artritisa Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: