U desetak dana u Osijeku tri automobila osvanuli na - ciglama!
08.12.2010. 14:34
U proteklih desetak dana u Osijeku su tri automobila ostala bez sva četiri kotača! Samo tijekom vikenda kotači su ukradeni sa službene Škode Octavie tvrtke “Zvijezda” iz Zagreba (vlasništvo Porshe-leasinga), te s Peugeota u Osijeku. Pod okri ... nastavak >>
Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (11)




Gotovo sve
Ako do 1. siječnja 2011. godine osječka
Agencija za razvoj Osječko-baranjske županije osmislila je projekt osposobljavanja dugotrajno nezaposlenih osoba za tržište rada “
Nakon mnogobrojnih
Radnicima Tvornice ulja Čepin u petak će biti isplaćena jedna, a 22. ovoga mjeseca i druga zaostala plaća. No, daleko je to od bilo kakvog pozitivnog rješenja za spas Uljare. Naime, nakon sinoćnjih petosatnih pregovora ministra poljoprivrede, predstavnika Sindikata, Radničkoga vijeća i Uprave Tvornice ulja Čepin te PPDIV-a i Kandit grupe nije postignut dogovor. Postignuti su određe ...
Lokaciju buduće
Umjesto jeftinog i brzog popravka, Osječanku
Odbojkaši
Da je osječku
Nakon šestomjesečnih javnih rasprava nacrt
Povodom
Od




