Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
pon 22. 06. 2026.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba u...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [18....
uto 23. 06. 2026.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba u...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [18....
Beer garden u dv...
sri 24. 06. 2026.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba u...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [18....
Ovogodišnje Osje...
čet 25. 06. 2026.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba u...
Muzej Slavonije ...
Ovogodišnje Osje...
pet 26. 06. 2026.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba u...
Dvorište PTF-a p...
Studio Respect b...
Ovogodišnje Osje...
sub 27. 06. 2026.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba u...
Dvorište PTF-a p...
IN DA SOFA: Najl...
Ovogodišnje Osje...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Postoje večeri koje jednostavno ne planiraš.
Dogode se same.
Kreneš na kratko piće, sretneš poznata lica, glazba te povuče korak dalje, naručiš još jedan koktel, čašu dobro rashlađenog vina ili omiljeni gin tonic i odjednom shvatiš da je ponoć odavno prošla.
Upravo takva večer čeka vas na IN DA SOFA.


U sklopu Osječke ljetne noći, u subotu, 27. lipnja 2026., jedna od najljepših gradskih lokacija - Šetalište kardinala Franje Šepera pretvara se u veliku open-air dnevnu sobu pod vedrim nebom. Livada ispred Secesijskog zdenca postaje mjesto susreta svih koji vole dobre ljude, dobru hranu, hladno piće i glazbu koja se ne sluša samo ušima nego cijelim tijelom.

Sunce polako zalazi, zrak postaje ugodniji, čaše se pune ledom, a prvi beatovi DJ Sheepatza šire se parkom.

Miris svježe pečene pizze dolazi iz peći. Gin tonic lagano klizi niz čašu prekrivenu kapljicama hladnoće. Rashlađeno vino hvata posljednje zrake sunca. Kokteli se miješaju. Ljudi se smiju. Netko pleše. Netko nazdravlja. Netko se upravo zaljubljuje u trenutak.

I baš zato volimo ljeto. Jer nas podsjeća da sreća često izgleda vrlo jednostavno. Komad omiljene hrane. Hladno piće u ruci. Dobra pjesma. Ljudi koje voliš. I osjećaj da nigdje drugdje ne trebaš biti.

IN DA SOFA nije mjesto. To je stanje uma. To je onaj trenutak kada se opustiš, nasloniš unatrag i kažeš: "Da, baš mi je dobro."

Zato dođi gladan/na. Dođi žedan/na. Dođi raspoložen/a za ples.

I ostani dovoljno dugo da vidiš kako Osijek izgleda kada grad zaspi, a ljeto tek počinje.

Osječka ljetna noć traje samo jednu večer.
Napravi da se pamti puno duže.


 Stranica prilagođena ispisu