#6:
Autor:
W.M. Felt
Postano:
07.12.2010. 15:23
A jesi naivan. Pa povećanje cijena nekretnina pozdravljaju Hdssb-ovci iz jednostavnog razloga - tko se nagrabio nekretnina ako ne oni. Njihov pater Glavaš osobno je pokazao zadivljujuću sposobnost mešetarenja nekretninama, kada je kupio oteti srpski stan pa ga prodao Slavonskoj banci u kojoj je bio u nadzornom odboru za deset puta veću cijenu, da sad ne pišemo dalje...
Tko je otimao stanove, dobivao stanarsko pravo, pa ih otkupljivao za sitne novce? Tko je sponzor tog lokalnog političkog taloga, sve građevinarci, vlasnici zemljišta i nekretnina, a kladim se da netko ima nešto i u Retfali. Pa nije li direktor najveće građevinske firme Osijek Koteksa izgleda potplaćivao suce da se oslobodi vrhovno biće Glavaš (u timu sa Drmilijem i Sanjom Marketić, Glavaševim kadrovikom goebbelsovske provenijencije iz Glasa Slavonije)?
Inače, sama ideja promenade i biciklističke staze nije loša. Važno je samo koliko će koštati. Piše 5 milijuna, ali nejasno što je sve u to uključeno.
Ako se Bubi ispravi i u ideji da kod zološkog na promenadi gradi cestovni most, pa sagradi pješački, možda čak njegova vladavina neće biti upamćena isključivo po sramotnom služenju njegovom šefu zločincu, srozavanju ugleda ionako nam neuglednog grada i jadnim medijskim predstavama kojima nas maltretira svakodnevno (istina, u Hdssb-ovim glasilima, Glasu i Stv-u, ali kako ovaj portal prenosi vijesti iz Glasa, eto i na Osijek031 - svi drugi iole pristojni mediji u Hrvatskoj ignoriraju taj gerilski pokret, od kojeg zaziru svi koji u njemu ne vide financijsku korist).
|