Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pop jebač

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.12.2007. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i onda se ja pitam zast ne idem u crkvu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 1:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › i onda se ja pitam zast ne idem u crkvu


zašto? bojiš se da te pop ne iskara? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.12.2007. 1:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › i onda se ja pitam zast ne idem u crkvu


zašto? bojiš se da te pop ne iskara? Laughing


ja bi mu dala, pa se nebi bojala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 2:25 
Naslov:  Re: Pop jebač
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gaap, svaka ti dala zbog naslova topica i uvodnog posta. Ovo je nešto najiskrenije što sam u zadnje vrijeme na forumu pročitala.

Stara gnjusoba, dabogda mu žeravicu u šupak nagurali.

Mehanizmi društvene kontrole (policija i sudovi) nužni su za obuzdavanje devijantnosti i za zaštitu društvenog poretka. 3 godine kazne za ovakvu gadost neće biti dovoljne čak ni da se šupak starog gada počasti dovoljnom količinom krutih penisa i, nadam se, još koječim osim njih, a nekmoli da ga nauče pameti.

60-tih godina prošloga stoljeća britanski su kriminolozi tvrdili da su ustanovili točan genetski uzrok devijantnog ponašanja – kromosalnu abnormalnost.

To bi, dakle, bila podloga za devijantna ponašanja, plodno tlo.

Da bi biljčica izrasla u pravog monstruma potrebno ju je zalijevati izmišljenim vrijednostima, dogmama, lažnim moralom, uskraćivanjem fizioloških potreba te ju prisiljavati da se danonoćno moli nečemu što možda postoji kako bi joj to nešto oprostilo svaki grijeh.

Onda još biljčici pružimo dobru lovu ("osiromašiše mogućnici i gladuju, a koji traže Gospodina, ne trpe oskudice"), ugled u društvu, uzdignimo joj ego i - voila!

Dobili smo pastira koji će se uvijek, vjerno, samoprijegorno, bezuvjetno i predano brinuti da njegove ovčice znaju što manje; infuzijskim otopinama, dobivenima iz iscijeđenih molitvenika i derivata umova, ispirat će im mozgove; tvrditi će da je zemlja ravna ploča oko koje se vrti Sunce te da je grijeh podići pogled prema zvijezdama; pobrinut će se da sve zlice opakih pogleda budu spaljene; pljačkat će svoje stado za opće dobro i, naravno, pobrinut će se da penisi najmlađih ovčica uvijek budu redovno poglađeni.

Neka Im je dika i vlast, neka Im je slava i moć, neka Im je hvala i čast u vjekovječne vjekove.

Prosti, Bože, što oskvrnuh psalam.

Amen

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali vi ne gledate s druge strane...Što ako su se klinci izazovno odijevali? Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 2:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

btw Wendy, hebeno inteligentan post, svaka čast Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2007. 7:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemojte tako - što je sa svim onim biblijama koje su se pravile od pjuriti brikova tog popa? Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 8:14 
Naslov:  Re: Pop jebač
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo. Nitko nije primjetio da je jučer uz ovu vijest objavljena i druga da je onaj bivši SIS-ovac koji je tražio od malodobnih dječaka i djevojčica da mu MMS-om šalju slike intimnih dijelo tijela osuđen na 5,5 godina zatvora. Zakon je jednak za sve...Dakle svećenik pipa i tko zna što radi djeci i dobije 3 godine a ovaj zbog MMS.-a 5,5 godina!!!! Zbunj, zbunj Je li to poruka pedofilima da im je isplativije napadati i dirati djecu nego gledati slike? osijek031.com smile Ili poruka građanima da pred zakonom ima jednakih i jednakijih...osijek031.com smile Evo jedan pljesak za naše vrlo pravosuđe... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 8:59 
Naslov:  Re: Pop jebač
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zgadilo mi se kad sam pročitala kaznu koju je dobio ljigavi pop, za petero djece, i pitanje je da li će odslužiti i pola toga, i kad izađe, opet će negdje vrebati žrtve. Sramota za naše usrano pravosuđe, to je zadnji ponižavajući udarac toj djeci, od strane sustava koji bi ih trebao štititi.

A što se tiče košarkašice, od samog početka navijam za nju, svaka čast da istjera do kraja taj slučaj, ona ipak dolazi iz zemlje gdje se o takvim stvarima ne mora šutjeti, i gdje joj neće glupi sudac koji s istim tim krmkom vjerojatno loče negdje u gradu, reći da se on s njoj samo rukovao.

Koliki se slični slučajevi događaju, a da se žene niti ne usude reći nekom, upravo zbog ismijavanja i nerazumijevanja okoline, a pogotovo zbog pravosuđa, u kojem ne bi vrijedilo tjerati na sud nekog šupka što je nekom gurnio prst u guzicu, jer bi ih i na sudu ismijavali, kao i na radnim mjestima, i svuda po gradu, i dobacivali komentare slične Mungosovim. Zanima me što bi Mungos rekao da njemu netko gurne prst u guzicu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Zanima me što bi Mungos rekao da njemu netko gurne prst u guzicu?

rekao bi: stavi još jedan, da se rukujemo k'o ljudi! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 9:18 
Naslov:  Re: Pop jebač
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znate što je najveća sramota? Naše društvo koje ovakve stvari tolerira i prešućuje. Pa samom logikom stvari možemo naslutiti da taj svećenik nije od jučer počeo pipati djecu. Ili ga je obuzeo "nečastivi" ili on to radi godinama uz prešutnu suglasnost Crkve, politike i ljudi u tim župama. Pogledao sam malo po netu što se piše o tom slučaju. Taj dotični svećenik Ljubičić već godinama i godinama radi takve stvari. Navodno od 1975. Premještan je od župe do župe zbog takvih stvari. Ljudi su se žalili Crkvi, Bozaniću, lokalnim političarima i ostalim svećenicima. Svi, ali baš svi su prešućivali takve događaje i samo su ga premještali. Na njegovo "ponašanje" tužili su se i na Lošinju, i na Pagu i sad na Rabu. I svuda isto. Bludne radnje nad djecom. I "slučaj Rab" možda bi bio prešućen da nije izletio u javnost.
Zanimljivo je da se branio sa slobode jer eto pametni sudac nije vidio razlog zašto bi ga zadržao u pritvoru.. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Na kraju balade, dobio je 3 godine i otišao na otok Krk u Dom umirovljenih svećenika. Tamo će provesti neko vrijeme dok se prašina ne slegne i onda će otići u zatvor. Ili će izaći za 6mjeseci do godinu dana zbog "dobrog vladanja" ili će biti pomilovan, jer eto, neće više to ponoviti a Crkva će paziti na njega. Vratit će se u Dom umirovljenih svećenika i tu i tamo baciti drkicu na slike malodobne djece sa interneta. I umrijet će sretan i spokojan sa pišom u ruci. Blago nama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2007. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: › ajd ti meni mungoše objasni razliku između napostovanj/silovanja ili bilo koje drugog gnusnog seksualnog čina nad djetetom bilo ono muško ili žensko??
Ne vidim razliku.

Citat: › a dotična košarkašica mogla si je i balvane turati u pakšu
ali ovaj ne smije ni mali prstić ako ona nije pistala...
Jasno.

Poppy je napisao/la: › Dal se radi o dječacima ili curicama mislim da je posve svejedno, nisam primjetila da su mediji više senzibilizirani kad su djevojčice u pitanju.
Ne znam kako bi bilo da su djevojcice u pitanju, ali cinjenica je da su mediji senzibilniji kada je u pitanju zenska odrasla osoba. Kao sto sam rekao i ostao neshvacen - muskarac koji je odrasloj zeni pokusao gurnuti prst u paksu je proglasen "monstrumom", docim je svecenik koji je seksualno zlostavljao 5 djecaka zavrijedio 3 i pol linije u novinama.

Uostalom, ovo tvoje zgrazanje i neshvacanje onoga sto sam napisao samo potvrdjuje tu "senzibilnost" s otklonom.

Citat: › Što se tiče američke košarkašice, ovo je Leteći nešto najružnije što sam od tebe do sada pročitala. Ne znam dal ti to ozbiljno il pokušavaš bit duhovit, al molim te pročitaj još jednom šta si napisao i razmisli o tome.
Stvarno, procitao sam 3 puta. Evo, preporucam i tebi da procitas tri puta i da mi kazes gdje sam ja to rekao da guranje prsta u paksu je ili nije veci ili manji zlocin od seksualnog zlostavljanja djecaka.

Citat: › Ta cura nikad nije radila cirkus ni privlačila nepotrebnu medijsku pažnju da bi sada bila predmet poruge.
Ok, vidim da ostadoh nesvacen.

Dakle, mozes li mi reci koji su kriteriji da se nekog prozove "monstrumom"?! U oba slucaja se radi o seksualnom zlostavljanju. U jednom su se mediji okomili na navodnog pocinitelja, prozvali ga monstrumom i pozvali javnost na linc.

U drugom slucaju, koji je podjednako grozan (ako ne i grozniji, buduci da se radi o vise od jedne mlade osobe), ti isti mediji napisu tri i pol retka.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›

Eto, njen cmarcic, koji je mozda navikao i na sodomiju i analno rasturanje penetrativnim klipcugama, ocito vrijedi te lijepe sintagme i poziva na linc.



Čime je ona zaslužila da ovako pišeš?!! To te ja pitam?!!

Ako misliš da se mediji nisu dovoljno angažirali oko slučaja svećenika s Raba, onda pljuj po njima, a ne po amerikanki. kakve veze ona ima s tim?!! nije im ona određivala o čemu će pisat.
Cura je žrtva kao i ti klinci i ne nalazim nikakvo opravdanje da se o njoj ovako posprdno, pa čak i rasistički piše.

Nazvat onu seljačinu iz Gospića "monstrumom" je pretjerano, ali to su naši mediji, sve mora bit eksluzivno i eksplozivno. Tip je primitivčina zatucana i nasilnik, al sad baš monstrum...Daleko od toga da ga branim, gadi mi se ko malo tko, nadam se da će dobit najstrožu kaznu i da još dugo za njega nećemo ništa čut.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2007. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: › Eto, njen cmarcic, koji je mozda navikao i na sodomiju i analno rasturanje penetrativnim klipcugama, ocito vrijedi te lijepe sintagme i poziva na linc.
Čime je ona zaslužila da ovako pišeš?!! To te ja pitam?!!
Da bih naglasio ironiju, koja je ionako mnogima promakla.

Dakle, ponovit cu jos jednom - mediji su "monstrumom" prozvali, a javnost je spremna na linc covjeka koji je gurnuo prst u supak odrasloj zenskoj osobi. Svima su puna usta njegove "monstruoznosti" i "monstruoznosti" njegova postupka.

Ironija lezi u tome da je on "monstrumom" prozvan jer je JEDNOJ zenskoj osobi gurnuo prst u supak, dok monstrumom NIJE prozvan SVECENIK koji je petorici djecaka radio tko zna sto.

Prenaglasena ironija se ocituje u tome sto je prst guran u supak za koji postoji veca vjerojatnost da je bio ranije penetriran, nego je to slucaj sa supcicima petorice djecaka.

Trebam li jos objasnjavati sto je tu ironicno, ili?!

Citat: › Ako misliš da se mediji nisu dovoljno angažirali oko slučaja svećenika s Raba, onda pljuj po njima, a ne po amerikanki.
Upravo to sam i napravio. Zao mi je sto me neki nisu shvatili. Listom zene. Go figure! ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›




Prenaglasena ironija se ocituje u tome sto je prst guran u supak za koji postoji veca vjerojatnost da je bio ranije penetriran, nego je to slucaj sa supcicima petorice djecaka.




Ironija ili ne, ružno je i neprimjereno nagađati o seksualnim iskustvima nekoga ko je žrtva seksualnog napada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: