Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pop jebač

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 20:53 
Naslov:  Pop jebač
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, katolički pop s Raba Drago Ljubičić bludničio je nad pet dječaka i osuđen je na tri godine robije. Ponovit ću, nabijem na kurac hrvatsko pravosuđe, ne zato što je osuđen na tri godine već što je za to kazneno djelo maksimalna kazna pet godina. Odvjetnici popa-katolika će se žaliti i tražiti smanjenje kazne, kao olakotna okolnost je što je svinja matora, valjda će reć da mu se ne može dići kurac više pa nije mogao penetrirati u dječju guzu.

Vjerujem da u zatvorima ima mnogo očeva malih dječaka koji će jedva dočekati da im stigne novi cimer. Nadam se da će pop-katolik biti nagrađen penetracijom u pokvareni katolički šupak barem 5-6 puta dnevno.

nadam se da će uzorita crkva u Hrvata poučena svjetskim iskustvima razriješiti prebogatu kesu i obiteljima isplatiti odštetu da zlostavljanje dječaka. Iako nema tih para koje mogu nadoknaditi posljedice koje popovska ruka ostavlja u dječjim gaćicama, novčana satisfakcija jedan je od načina za zadovoljštinu. Popa će ionako zadovoljiti siledžije, ubojice i pljačkaši u Lepoglavi.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..uz dobro vladanje...pustit ce ga za godinu dana.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2007. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako se bude dobro ponašao prema djeci

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

streljat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.12.2007. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

molit ce se svaki dan na koljenima...tak da mu nece bit ljepo...
nazalost ovo sto kaze tamni je istina...ko kod onog sto je pobio cjelu obitelj...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2007. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odvratno! tri godine.. nevjerojatno!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A vikendom su slobodni....

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2007. 22:29 
Naslov:  Re: Pop jebač
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › Odvjetnici popa-katolika će se žaliti i tražiti smanjenje kazne, kao olakotna okolnost je što je svinja matora


još jedna olakotna okolnost je što NIKADA nije bio kažnjavan... a kada je to mogao biti!??!!!!! kladim se da i kad naprave neki prekršaj, pa makar i u prometu, ne budu kažnjavani.. čudim se što i imunitet nemaju..uh, bijesna sam k'o ris...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2007. 22:42 
Naslov:  Re: Pop jebač
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

struka me uči da pričekamo pravomoćnost presude. možda šmrad dobije i manje. ja znam da bi ja za ubojice iz izravne namjere i pedofile uveo jedinu moguću pravednu kaznu. smrt. pa onda truni ne u buturi nego u paklu.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2007. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro... sad je pitanje šta je konkretno radio klincima... dal je to bilo baš silovanje, il ih je samo dirao... ma mislim, u oba slučaja kazna je preblaga, al jebi ga, vald je tak predviđeno zakonom... a opet nije ista težina zločina...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.12.2007. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
dobro... sad je pitanje šta je konkretno radio klincima... dal je to bilo baš silovanje, il ih je samo dirao... ma mislim, u oba slučaja kazna je preblaga, al jebi ga, vald je tak predviđeno zakonom... a opet nije ista težina zločina...


koda je bitno sta im je radio...u oba slucaja ga treba prebit...odrezat ku*ac...i stavit mu da ga pojede...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2007. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
dobro... sad je pitanje šta je konkretno radio klincima... dal je to bilo baš silovanje, il ih je samo dirao... ma mislim, u oba slučaja kazna je preblaga, al jebi ga, vald je tak predviđeno zakonom... a opet nije ista težina zločina...
Naravno. Muska djeca.

Da su kojim slucajem bila zenska djeca u pitanju, vec bi se uljila giljotina, a mediji bi slavodobitno pisali o "monstrumu sveceniku koji je iz temelja promijenio navadu i stoljetne postulate svecenistva na ovim prostorima - podlijegao je heterosekusalnom zanosu".

Sjetimo se samo jadne zene kojoj je "licki monstrum", kako su ga prozvali mediji, turnio prstic jadnoj u paksu.

Eto, njen cmarcic, koji je mozda navikao i na sodomiju i analno rasturanje penetrativnim klipcugama, ocito vrijedi te lijepe sintagme i poziva na linc.

Zlostavljanje tri djecaka, koji ce vjerojatno imati daleko ozbiljnije psihicke posljedice nego navedena odrasla zena, eto, nece ujediniti medije i javnost da jednog covjeka prozovu monstrumom.

Em svecenik, em milovao djecacke kurcice...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.12.2007. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet je mons kriv...osijek031.com smile

Leteci mungos je napisao/la: ›
Zlostavljanje tri djecaka, koji ce vjerojatno imati daleko ozbiljnije psihicke posljedice nego navedena odrasla zena, eto, nece ujediniti medije i javnost da jednog covjeka prozovu monstrumom.

mali ispravak...5 djecaka...
ja da sam to djete ceko bi da narastem malo i ubio bi ga...ili u najmanju ruku hospitaliziro na duže vrijeme...
a ovom ce u zatvoru bit zanimljivo...koda je on radio nest u crkvi sto nece u zatvoru...tamo je molio molit ce i ovdje ( sto ce se prisvojit kao dobro vladanje i brzo ce ga pustit)
u crkvi je on je*o sad ce njega...

koda je on tuzan zbog toga

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2007. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd ti meni mungoše objasni razliku između napostovanj/silovanja ili bilo koje drugog gnusnog seksualnog čina nad djetetom bilo ono muško ili žensko??

stvarno ne kužim razliku, da glupa sam ili što god napisao...

a dotična košarkašica mogla si je i balvane turati u pakšu
ali ovaj ne smije ni mali prstić ako ona nije pistala...

mislim kako bit o bilo da se na ulici pozdravljamo turanjem prsta u paksu umjesto rukovanja... osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2007. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
dobro... sad je pitanje šta je konkretno radio klincima... dal je to bilo baš silovanje, il ih je samo dirao... ma mislim, u oba slučaja kazna je preblaga, al jebi ga, vald je tak predviđeno zakonom... a opet nije ista težina zločina...
Naravno. Muska djeca.

Da su kojim slucajem bila zenska djeca u pitanju, vec bi se uljila giljotina, a mediji bi slavodobitno pisali o "monstrumu sveceniku koji je iz temelja promijenio navadu i stoljetne postulate svecenistva na ovim prostorima - podlijegao je heterosekusalnom zanosu".

Sjetimo se samo jadne zene kojoj je "licki monstrum", kako su ga prozvali mediji, turnio prstic jednoj u paksu.

Eto, njen cmarcic, koji je mozda navikao i na sodomiju i analno rasturanje penetrativnim klipcugama, ocito vrijedi te lijepe sintagme i poziva na linc.

Zlostavljanje tri djecaka, koji ce vjerojatno imati daleko ozbiljnije psihicke posljedice nego navedena odrasla zena, eto, nece ujediniti medije i javnost da jednog covjeka prozovu monstrumom.

Em svecenik, em milovao djecje kurcice...


Prvo, zaista nije ista stvar ako netko dijete neprimjereno dodiruje bez primjene grube sile, i ako ga brutalno siluje. Iako su oba slučaja užas i zaslužuju puno veću kaznu, morate se složit da ipak nije isto. I sukladno tome su propisane kazne. Preblage, ponavljam.

Dal se radi o dječacima ili curicama mislim da je posve svejedno, nisam primjetila da su mediji više senzibilizirani kad su djevojčice u pitanju.

Što se tiče američke košarkašice, ovo je Leteći nešto najružnije što sam od tebe do sada pročitala. Ne znam dal ti to ozbiljno il pokušavaš bit duhovit, al molim te pročitaj još jednom šta si napisao i razmisli o tome.

To što je njezin slučaj toliko okupirao javnost sigurno nije njezina želja. A razlog je prije svega to što pametni sudac kod kojeg je sluačj prvo završio, nije taj događaj ni okarakterizirao kao zločin, što je nečuveno. Plus, karakter te seljačine koja žari i pali po Gospiću. Ta cura nikad nije radila cirkus ni privlačila nepotrebnu medijsku pažnju da bi sada bila predmet poruge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: