Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Ponuda osjeckih teretana Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: deklok Post Postano: 05.03.2011. 21:08

Ljudi koju mi preporucate od ove dvije u XXL-u bio sam u onoj na pocetku jes da je jeftinija ali mi nekako ima dosta ljudi a ja bih bas htjeo da ima što manje ljudi...?

#17:   Autor: kresostrah Post Postano: 06.03.2011. 8:54

deklok je napisao/la: ›
Ljudi koju mi preporucate od ove dvije u XXL-u bio sam u onoj na pocetku jes da je jeftinija ali mi nekako ima dosta ljudi a ja bih bas htjeo da ima što manje ljudi...?

Pa onda odi i probaj u onu drugu ..hehe
Ali ona je skuplja. Mislim da postoji samo varijanta 6xtjedno ili ti svaki dan i mislim da je 200 kuna
No neznam kakvo je stanje tamo sa guzvom i slicno

#18:   Autor: deklok Post Postano: 06.03.2011. 13:32

kresostrah je napisao/la (Pogledaj post): ›
deklok je napisao/la: ›
Ljudi koju mi preporucate od ove dvije u XXL-u bio sam u onoj na pocetku jes da je jeftinija ali mi nekako ima dosta ljudi a ja bih bas htjeo da ima što manje ljudi...?

Pa onda odi i probaj u onu drugu ..hehe
Ali ona je skuplja. Mislim da postoji samo varijanta 6xtjedno ili ti svaki dan i mislim da je 200 kuna
No neznam kakvo je stanje tamo sa guzvom i slicno


Aha oticu pa cu vidjet jer bas izbjegavam guzvu jer znas npr. idem na bench i odradim 2 serije i sjedim ajmo rec cca. 5 min odmora i odma pitaju jer mogu oni tamo vamo....! kontas...Smile

#19:   Autor: kresostrah Post Postano: 06.03.2011. 16:32

deklok je napisao/la: ›
kresostrah je napisao/la (Pogledaj post): ›
deklok je napisao/la: ›
Ljudi koju mi preporucate od ove dvije u XXL-u bio sam u onoj na pocetku jes da je jeftinija ali mi nekako ima dosta ljudi a ja bih bas htjeo da ima što manje ljudi...?

Pa onda odi i probaj u onu drugu ..hehe
Ali ona je skuplja. Mislim da postoji samo varijanta 6xtjedno ili ti svaki dan i mislim da je 200 kuna
No neznam kakvo je stanje tamo sa guzvom i slicno


Aha oticu pa cu vidjet jer bas izbjegavam guzvu jer znas npr. idem na bench i odradim 2 serije i sjedim ajmo rec cca. 5 min odmora i odma pitaju jer mogu oni tamo vamo....! kontas...Smile


Ma poznato..onda kazes evo imam jos 5 serija ili tek sam poceo..pa dobijes malo mira Smile

#20:  Re: Ponuda osjeckih teretana Autor: Kodrann Post Postano: 06.03.2011. 19:44

dečki ne valja vam se odmarat toliko između serija Smile

#21:  Re: Ponuda osjeckih teretana Autor: deklok Post Postano: 06.03.2011. 20:34

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › dečki ne valja vam se odmarat toliko između serija Smile


Hahahaha... da se ne odmaram ja mislim da bi puko.....samo 5 min odmora meni dovoljno...!

#22:   Autor: kresostrah Post Postano: 06.03.2011. 22:19

deklok je napisao/la: ›
Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › dečki ne valja vam se odmarat toliko između serija Smile


Hahahaha... da se ne odmaram ja mislim da bi puko.....samo 5 min odmora meni dovoljno...!


Ja radim recimo
Bench 5 serija ( sa 30 40 50 60 70 )
Prvo 12 puta pa opet 12 pa 10 pa 8 i zadnja isto 8, a ako dizem na 80 onda 6 puta
Very Happy 2 minute odmora izmedu svake serije a 5 minuta izmedu svake vjezbe Very Happy

#23:  Re: Ponuda osjeckih teretana Autor: Kodrann Post Postano: 07.03.2011. 15:53

2min između serijaje ok. ali 5 min između vježbi? to je možda malo previše, barem koliko sam ja upoznat s pravilima optimalnog treninga. no, moguće da sam u krivu, nisam niti pametan niti stručnjak na ovom polju Razz

#24:   Autor: kresostrah Post Postano: 08.03.2011. 19:57

Kodrann je napisao/la: ›
2min između serijaje ok. ali 5 min između vježbi? to je možda malo previše, barem koliko sam ja upoznat s pravilima optimalnog treninga. no, moguće da sam u krivu, nisam niti pametan niti stručnjak na ovom polju Razz

Ovisno o masi same osobe
Osijek031.com » Sport » Ponuda osjeckih teretana Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::