Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2010. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidiš Angeliume da je tvoj pravaški BRAT astec zapravo uljez među vam pravašima i samo vas sramoti svojim lažima. Iako sad nakon svega ko zna uopce jel on ikad bio u hdssb pa presao kod vas ? mozda je u sdss? ko nas bre zavadi Smile

p.s. zanimljivo kak si bas sad dosao kad je astec otisao .. ah da, ti si cekao da prođe ponoć Wink

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.11.2010. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto prvo pišeš da nas netko zavadi a sad odmah sijemo i sjeme sumnje XD - evo ako će ti biti lakše a i ako koga zanima upravo sam poslao poruku redakciji 031 foruma da i pomognu po jednom pitanju koje bi vrlo jednostavno moglo razriješiti ovu dilemu Very Happy - naravno ako mogu i žele tj ako je u skladu sa pravilima foruma. Ako je ono što ja osobno sumnjam onda će profil astec vrlo brzo biti i razrješen Very Happy - to je ono što mogu obećati s moje strane jer ova rasparava danas je bila zaista degutantna. Barem meni.

I da jesam čekao ponoć Very Happy - no isto tako mogu i ja primjetiti kako su vremena tvog i pernabukanovog logiranja dosta slična Very Happy - pa što bi to trebalo značiti osimvjerojatno ništa? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2010. 0:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma bio sam ja na groblju. na 2 čak. i radio popodne al nema bas posla danas pa rekao idem samo vidjet kolko jedan covjek moze lagati jer sam svasta citao u zadnje vrijeme.
a ja i pernabukano - 2 brata. sam je on otisao u lyon pa digo nos Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2010. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurione..nema smisla dalje raspravljati s nekim kome dokažeš da je lažov..poledaj onaj topic tuča Medića i radnika...registriraju se 3 nicka isti dan da bi rekli kako Medić psuje ljude, pičkara, žene naziva kurvetinama..taj isti lik napiše da radi u GPPu, da je čuo Medića da okolo jebe mater ljudima itd. između ostalog napiše da si idmah digao plaću sa 12000 na 20000..na netu nađem da je u svojoj imovinskoj kartici u 2. mjesecu 2010. (dakle 7 mjeseci kako je došao u GPP) naveo da mu je plaća 11700kn..dakle, điber je slagao i to je završena priča za mene..naravno da se uvijek nađe debil koji takvima vjeruje ali to je njihov problem.. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2010. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma volim dobru raspravu i stvarno postujem neke likove koji nemaju isto misljenje kao ja(Felt, Mungos, Angelium pa i ti oko NK Osijeka Smile) ali ne podnosim laz i neargumentirano pljuvanje.
Uvijek ima zanimljivih rasprava ali nazalost i hrpe niskih udaraca skrivenih iza raznih nickova koji me nekad otjeraju al ipak se vratim Smile


Zadnja promjena: centurion; 02.11.2010. 0:58; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2010. 0:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobra rasprava da ali ne s nekim tko svjesno laže jer onda ta rasprava gubi svaki smisao..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2010. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
dobra rasprava da ali ne s nekim tko svjesno laže jer onda ta rasprava gubi svaki smisao..


ma bolesnik sam Smile pa moram na ocitu laz reagirat.
neki dan lik napise da ce se asfaltirat cesta od elektre do iktusa i svako normalan kad to procita bi poizdio a naravno da ce se ta crna cesta popunit kockicama kao i svuda u Tvrđi.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2010. 1:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda radi na nekom radiju ili OSTV? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2011. 10:51 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2011. 11:21 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › HSP i HDSSB po Breiviku su nacionalističke stranke.

Jel kaže što o HDZ-u? Jel da mu nije promaklo Sanaderovo domoljublje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2011. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 13:52; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2011. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima nečeg zastrašujućeg u ovim zadnjim događanjima u mirnoj Norveškoj… Slika mirnog, civiliziranog, kulturnog i uhranjenog društva u kojem je sve lijepo i dosadno – sve do jednog dana, kad Sotona progovori svojim paklenim jezikom kakvim govori svakodnevno, ali na nekim drugim, manje sretnim mjestima… Mjestima toliko nesretnima, da nas više ne iznenađuju ovakve slike. I tu je uspio u svom naumu…
No, u Norveškoj… Ne možeš povjerovati… Ravnoteža dobra i zla? Zastrašujuća pomisao kako zakopano sjeme zla tinja i životari zauvijek. Jednom će pustiti klicu… Napiti se krvi i vratiti se u svoju rupu, gdje će opet čekati nekakvog novog luđaka…
Ovaj norveški luđak osim što je luđak još je i indoktrinirani luđak. Čitala sam jutros onaj njegov manifest u kojem se referira i na ove naše prostore, na kojima je bilo i gorih masovnih ubojstava, samo što nisu bila u Norveškoj i nisu bila baš potpuno nepredvidiva. Bila su više sistematična i organizirana. Time je i savjest starog kontinenta malo prljavija, no ovdje nije riječ o tome nego o norveškom luđaku. Vjerojatno psihijatrija ima bolje termine i opise za ovakvu patologiju, ali ovo su čisto moji dojmovi.
Dakle, ne znam što mu je bilo toliko interesantno proučavati balkanski pakleni kotao, pogotovo iz krive perspektive rata religija u kojoj su Radovan Karadžić i Ratko Mladić – junaci jer su se borili protiv islama! O, Bože moj (kršćanski), kako me je, kao kršćanku, sramota zbog ovoga! Jednako onoliko koliko bi jednog istinskog muslimana bilo sramota zbog Al-Qaide i svih srušenih aviona i nebodera… Eto naučih: sve je moguće, pa i masovna rasistička ubojstva u Norveškoj!
A ako već ne možemo očekivati da zlo nestane , napredak je što taj Breivik ipak nije bio kakav predsjednik države nego pojedinačni slučaj pomahnitalog ubojice, ipak, bez političke moći iza sebe. Što se u povijesti događalo kad bi se takav ludi kreten našao na kakvoj poziciji?
Još kad bi se manijaci ostavili religioznih motiva; no – suviše je za očekivati…

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2011. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni kod svih tih "vjerskih boraca" nije nešto jasno; u Pakistanu se bore protiv "zapada" pa poubijaju stotine svojih Pakistanaca, u Afganistanu se bore protiv svega pa da bi pokazali kak su opasni ubijaju svoje Afganistance, ovaj u Norveškoj se bori protiv islamista pa onda pobije hrpu svojih kršćana-mislim koji su oni bolesni sklop da bi pokazali kako mrze tuđe pomlate svoje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2011. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ratova je uvijek bilo i biti će a Breivik je luđak koji je samo htio ukazati na to, a Milošević, Mladić, Karađić i ostali luđaci su i dokazali njegovu teoriju o istjerivanju muslimana iz Europe. Nakon genocida nad Židovima, Milošević i ekipa su samo nastavili Hitlerovim putem i uvukli Tuđmana u to a Mesić im je to omogućio.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2011. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Ratova je uvijek bilo i biti će a Breivik je luđak


http://www.jutarnji.hr/anders-behring-breivik-nije-lud--on-je-psihicki-zdrav-i-vrlo-zao--tvrdi-norveska-tajna-sluzba-/961830/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: