Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pizza u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2012. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas sam prvi put išla u Rustiku.. pizza je fenomenalna..ogromna, bogata.. nije bilo teoretske šanse da je cijelu pojedem Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2012. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer sam potaknuta vašim postovima naručila pizzu iz Rustike. Tijesto je zakon, oduševila sam se, ali šunka je najodvratnija koju sam ikada probala. Zamišljam da je to neka najjeftinija koja u sebi ima valjda više samljevenog papira nego mesa...užas...

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2012. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kud svi turci tu i mali mujo Rolling Eyes

narucila jumbo capriciosa iz rustike, i dosla mi poluhladna Evil or Very Mad

_________________
Jebe mi se za sve vas! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2012. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se drzim Sebastiana, definitivno najbolja pizza u gradu! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
xo
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2012. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naručio slavonsku iz Rustike, odlična! al realno sve je dobro dok ja ne moram praviti ručak Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2012. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la: ›
Danas sam prvi put išla u Rustiku.. pizza je fenomenalna..ogromna, bogata.. nije bilo teoretske šanse da je cijelu pojedem Very Happy

Predobra je! Otkad sam probala njihovu Rustiku, samo tamo idem. Dvije osobe se prejedu od jedne pizze. As me dugo neće vidjeti. Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2012. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inače sve iz Rustike mi je fenomenalno, jedino sam dobila prošli tjedan nedovoljno pečenu pizzu, ali nije bila prijesna
uglavnom sve pohvale vlasniku i onima koji su uložili trud da u tako kratkom vremenu toliko pokore ostale dostave u Osijeku

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2012. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravila sam napisati još jednu pohvalu za Rustiku. Bili smo tamo nekoliko puta i zadnja dva puta je pizza došla 4-5 minuta od narudžbe. Vjerojatno imaju sve spremno jer dosta ljudi dolazi pa im ne treba puno. Nadam se da će zadržati kvalitetu još puno godina. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nenaxxxos
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2012. 21:00 
Naslov:  Re: Pizza u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislila sam da sam našla svoju pizzu ali opet ispočetka.. Rustikom sam bila oduševljena, gušila sam se u prvih 5 pizza.. Zadnje tri onako solidne ali razočaravajuće, ova zadnja je strava stvarno.. Tjesto je totalno sirovo, nije se mogla jesti. Otišla je ravno u koš za smeće(a inače mogu svašta pojesti).. Neznam šta ima to treba i to povećavanje cijena i progresivno pogoršavanje (kod vecine sam to primjetila nažalost)
Eto, opet nemam pizzeriju Sad Rustiko razočarala si me!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2012. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pizza iz sebastiana i iz novog saloona mi je i dalje naj ako ne i najbolji izbor....koji me dan danas još nikad nije razocarao...

isto tako i sva ostala klopa iz novog saloona mi je najbolja u odnosu cijene ,kvalitete a i kolicine....odnosno tamo nikad nisam ostao gladan

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
xo
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2012. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.12.2012. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nenaxxxos je napisao/la: ›
Mislila sam da sam našla svoju pizzu ali opet ispočetka.. Rustikom sam bila oduševljena, gušila sam se u prvih 5 pizza.. Zadnje tri onako solidne ali razočaravajuće, ova zadnja je strava stvarno.. Tjesto je totalno sirovo, nije se mogla jesti.

Ja sam bila zadovoljna Rustikom sve do prije par dana kad su gljive bile čudne, kao da pizza nije bila dovoljno pečena. Nadam se da im je samo bio loš dan i da to neće postati praksa. E, a o kakvim poskupljenjima govoriš? Nisam ništa primijetila.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.12.2012. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pizza i sendviči iz Rustike su jako dobri, još bi bilo jako dobro i da se jave na telefon u nekom roku, npr; da ih se ne zove sat i pol vremena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.12.2012. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako se ne jave odmah, treba im obicno 5 min da se jave.. jbg ako zoves u vrijeme ruckova kda svi zovu, a podosta ljudi narucuje od njih jer su postali najbolji, onda je to sreca Smile

danas narucio i vidim da su podigli cijene, kaze konobar ili podici cijene ili smanjiti porcije.. steta ali opet sve ok Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2012. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja si nekako kontam da cu morati odustati od njih (Rustike jel), pogotovo vikendom (!!!). Ne zbog kvalitete hrane jer uvijek kad sam narucivao pizza je bila vrhunska i svjeza i topla, nego iz jednostavnog razloga sto su im kapaciteti kuhinje i dostave postali premali i ne stignu sve pripremiti i dostaviti.
Zadnjih 3-4 puta kad sam zvao, kaze mi decko da moram cekat sat vremena. Jedno stigne za 1:20, drugi put za 1:30, a treci put za 1:40. E tu sam popizdio!
Ili mi odbij narudzbu ili mi reci da cu morati cekati sat i po pa cu zvati dalje, nema problema. Ali nemoj mi brate mili muljati i reci da dolazi za sat vremena kad nema teoretske sanse da stigne za sat vremena!
Tako da, vjerojatno se opet Saloon vraca u igru...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: