Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kompromisno rjesenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anatema
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.03.2007. 1:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo sam poletarac... nije mi jasno koja postava i kuda je i što pomakla?
ako je riječ o 'našim' gradskim ocima, draže bi mi bilo da igraju košarku što dalje od Osijeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2007. 3:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
Inače ne komuniciram s idiotima.
U kontekstu kojem je pisano meni to izgleda kao pljuvanje.

I poslije tog komenta... Draga Luco ajde definiraj ti za nas racionalnu argumentaciju.

Mislim da sam uvijek bio neutralan kao i vecina ovdje ali smatram da je tvoj pojam neutralne osobe drugaciji od vecine. Osoba zdravog razuma moze prihvatiti da nije uvijek potrebno imati zakljucak i nekada se mozemo sloziti da se ne slazemo. Tvoj problem je u tome sto selektivno citas/odgovaras, ako tema ne ide u povoljnom (citaj tvom) smjeru onda ubacis pola kile gluposti i pocnes vrijedjati ostale. Tu nema baze za racionalnu konverzaciju/argumentaciju...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.03.2007. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › U kontekstu kojem je pisano meni to izgleda kao pljuvanje.


Čekaj, ako se netko nateže sa mnom - a ja ga tražim jedan argument - i nakon ponavljanja ne dobijem ništa nego: "ti si ovakav/onakav/pljuvač/serator/jadnik"

Onda ne znam tko je bliži generalnoj definiciji racionalnog.

Mislim da je "pola kile gluposti" sasvim dobar argument u prilog mojoj tezi.

Ako vas čini sretnima, neću više pisati o PROBLEMIMA grada, problemima ljudi, životinja, prirode, države...

Pisat ćemo o temama koje izazivaju manje emocija i nose manji rizik od toga da se zakačimo.

Ovdje se dosta piše o seksu, postkoitalnoj nirvani i transcedenciji, možemo se zadržati na tome.

Pričajmo o jebanju, modi, tračevima i novim trendovima među poznatim i priznatim članovima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2007. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto mislis da razgovor o jednoj temi iskljucuje mogucnost razgovora o drugoj?

Nije svijet tako kockast...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2007. 5:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Nije svijet tako kockast...
Naravno... za one koji nisu kockasti.

Kockast (L7 or Square): Slang term used to describe an older slang term of being "square" which was often used to indicate akwardness or someone who is completely odd.

LucijaX je napisao/la: ›
Not much...

Pitanje: Definiraj racionalnu argumentaciju?
Odgovor: Nema ga...

Prva cetvrtina kile gluposti: Opis osobnog ponasanja pripisan drugima, "ti si ovakav onakav pljuvač serator jadnik"...
Druga cetvrtina kile gluposti: Totally missed the f**king point (again...), "ako vas čini sretnima, neću više pisati o PROBLEMIMA..."
Ostalo sto nije stalo na vagu: U smjeru ako se necete igrati kako ja zelim onda necu...

Ajde da se slozimo da se ne slazemo i zavrsimo ovu temu, a.k.a. kompromisno rjesenje...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.03.2007. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Ajde da se slozimo da se ne slazemo i zavrsimo ovu temu, a.k.a. kompromisno rjesenje...


Dogovoreno.

Ipak, pozivam te da svaki put kad vidiš nešto čudno vezano uz Osijek, oduzmeš koji postotak od onih "četvrtina gluposti".

A evo što je recimo čudno: ja se jučer izađer provozati biciklom i prođem pored friškog, desetometarskog grafita: "SRBE NA VRBE"
Lokacija: Višnjevac, Crni put

Case closed.

_________________
godinama pričaju, ima nas malo, a sve nas je više
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: