Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kompromisno rjesenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2007. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ova postava je bar malo pokrenula grad s mrtve točke...bla, bla, bla, truc-truc-truc...kenj...


Samo još da tebe zaposle kao glasnogovrnicu, nećeš morat tražit posla po susjednim kontinentima!

Eo ja sad šaljem mail gradu, županiji i STVu i predlažem te za glasnogovornicu i pravobraniteljicu ugroženih političara.

Pa ćeš moć s velikog ekrana ljudima govorit' kako im je zapravo dobro, kako gradski oci nad njihovim golim životima danonoćno bdiju, kako rade na izravnom dovlačenju industrijskih investicija, kako ulaganjem u znanost, kulturu i obrazovanje osiguravaju civilizacijske probitke u sljedećem desetljeću... Sve to ponavljati treba Osječanima što češće, glasnije i jezgrovitije, a probleme narkomafije, reketa, korupcije i akutnog stanja građanske svijesti izbacivati iz svih vijesti.
Nas dvoje vidimo kako nam je dobro, samo drugi nemaju tako dobar vid.



...bez obzira što si promijenio nick, živciraš me i dalje, Osmico...
...a uz to - zašto nadodaješ svoje besmislene riječi u moj citat, demit?????????...
...da se razumijemo, nisam rekla da je ova vlast divna i da sam za nju - već sam komentirala kako je za razliku od prethodne vlasti, ova uspjela bar malo pokazati da se u Osijeku živi...a sad, što to pokazuju kroz neke stvari koje baš i nisu prioritetne, to je drugi par opanaka na tvojim nogama...tako je u cijeloj državi...
...vidim da tebi posao glasnogovornika ide puno bolje nego meni, te stoga ne piši drugima biografije, već uradi to za sebe, ako ti je stalo do toga...
...nadalje, posao na drugom kontinentu tražim vlastitom voljom, uostalom - imam već posao u metropoli...moji razlozi odlaska te se ne tiču...
...i zadnje: nemam dobar vid, nosim naočale...
...i molim te, po ne znam koji put, ne citiraj me, ostavi me na miru...ako sam ti već na opciji "ignore", neka bude tako...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2007. 7:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...bez obzira što si promijenio nick, živciraš me i dalje, Osmico...
LucijaX (aka 8?), a crossdresser! Ma nije moguce...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2007. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...a ne, nije...Smile...osim promjene nicka, promijenio je i spol...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mont
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: pariz
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2007. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vald je napokn pronasao sebe

_________________
ne zamjeram ljudima sto nemaju moje,vec svoje misljenje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2007. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...xexexe...Smile...iskreno se nadam...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.03.2007. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › LucijaX (aka 8?), a crossdresser! Ma nije moguce...

Reci mi to u lice... ;-)

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
LucijaX je napisao/la: ›
Eo ja sad šaljem mail gradu, županiji i STVu i predlažem te za glasnogovornicu i pravobraniteljicu ugroženih političara.

Pa ćeš moć s velikog ekrana ljudima govorit' kako im je zapravo dobro, kako gradski oci nad njihovim golim životima danonoćno bdiju, kako rade na izravnom dovlačenju industrijskih investicija, kako ulaganjem u znanost, kulturu i obrazovanje osiguravaju civilizacijske probitke u sljedećem desetljeću...

Sve to ponavljati treba Osječanima što češće, glasnije i jezgrovitije, a probleme narkomafije, reketa, korupcije i akutnog stanja građanske svijesti izbacivati iz svih vijesti.

...bez obzira što si promijenio nick, živciraš me i dalje, Osmico...



LucijaX je napisao/la (Pogledaj post): › Bravo Sherloče, pa kako si samo tako brzo prokljuvila.

Umirovio sam stari identitet jer je potrošen, a i misija je ispunjena.
S obzirom da na ovom forumu admin jako selektivno obrađuje probleme, odlučio sam gestom promjene spola i imena pokazati što mislim o tome, a i o gebelsovskom podmićivanju kirkirikijem.

Mišljenja drugih ljudi čak i kad kad su posve različita mogu imati jednaku težinu, ali samo kada su jednako kvalitetna. Od tebe nisam pročitao ni onda, ni sad ništa dobronamjerno, a još manje pametno. Bilo bi zdravo da se okaniš vrijeđanja kad si već sama enormno senzibilna na ad hominem.

Ako ti smeta što ja pišem o plijesni, a ne o baršunu, i zahvalno od ovog grada tražim više - to nije moj problem.


Meni se ni kao čovjek, ni kao gradonečelnik ne sviđa nervnozni Đapić koji je naručio sigurnosni provjeru radnika tvrtke koja je trebala raditi obnovu suda samo zato jer su - dopustite mi da završim - Srbi.

U takvom gradu mi se ne živi, u takvoj državi mi se ne živi. Tebe može boljeti kurac i svi novi šareni izlozi tebi i ostalim kokoškama na forumu mogu dati dojam da se nešto događa.

Ne događa se. Đapić ima toliki ego da je u stanju na mjesto nobelovaca, naprasnom gestom, sebe staviti u prvi plan.

Ne sumnjam da se i danas na stranačkim skupovima ne pronađe neki koji visinu kuruze koju sluša mjeri ispruženom rukom.

Što se podvojenih ličnosti tiče - svi glupi i uzaludni postovi na ovom forumu napisani su tako kao da imaju zajedničkog autora - osječku konformističku malograđanštinu.

Evo nagradna igra za sve. Zove se, pronađi svog gradonačelnika u gornjem redu na sljedećoj fotografiji:

http://www.hsp1861.hr/vijesti8/djapic.jpg

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2007. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"U takvom gradu mi se ne živi, u takvoj državi mi se ne živi."
...već ti je rečeno na ovom forumu: odi više...sam si kriv što si isfrustriran gradom i državom u kojem živiš...da si imalo sposoban, završio bi taj studij ekonomije i pokupio se i otišao negdje gdje bi možda ljudi cijenili više tvoje znanje...
...ovako ovdje samo pokazuješ koliko si zapravo jadan...a čak i to radiš na krivi način, živcirajući ljude oko sebe...

"Što se podvojenih ličnosti tiče - svi glupi i uzaludni postovi na ovom forumu napisani su tako kao da imaju zajedničkog autora - osječku konformističku malograđanštinu."
...kako ti se samo da onda ovdje gubiti vrijeme s našim postovima?...ah, da...zaboravila sam...pa i ti pripadaš toj kategoriji malograđanštine...osječke...htio ti to ili ne...

...samo imaj na umu, ti si taj koji je izabrao korištenje dva/tri/kolikogod nickova već imaš...većina ljudi koje poznam s ovog foruma ima tri čiste koristiti se jednim nickom od početka...jedino mi žao onih što su radi tebe otišli...a ima ih...nažalost...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2007. 2:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › LucijaX (aka 8?), a crossdresser! Ma nije moguce...

Reci mi to u lice... ;-)
Pitanje (a ne izjava) je bilo na osnovi spolnog izbora novog nick-a. osijek031.com smile
Znas da smo daleko ali kad budemo blize pruzit cu ti priliku... beer, fight, whatever... Kad promislim bolje, ako si stvarno isao na tu stranu onda zaboravi onaj whatever dio.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2007. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...već ti je rečeno na ovom forumu: odi više...sam si kriv što si isfrustriran gradom i državom u kojem živiš...


Već sam se izjasnio u vezi odgovora tipa 'ako ti se ne sviđa - idi', ali opet ću postaviti pitanje: GDJE, JEBOTE?!
Pa cijeli svijet je u govnima, ali ne, nasmijana masa i dalje gleda kako će ugraditi plazmu u fakin auto. Kreditom kojeg će otplaćivati njihovi unuci. Skroz normalno. Yeah, right.
Bio je nekoć (ne tako davno) jedan lijepi grafit na onom dugom, bijelom zidu na kraju Dunavske (skretanje za Drinsku): hrpa nasmijanih faca (smajlija), a po strani se najviše isticao onaj namrgođeni. Zid su prebojali, kako bi dali više mjesta ovima koji švrljaju nikome jasna slova i potpise po zidovima. Kad sam vidio te smajlije prebojane, sjetio sam se ovog foruma i shvatio kako možda ipak ima nešto u onom odnosu mikrokozmos-makrokozmos...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.03.2007. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...onda ovako: ako ti se ne sviđa, šuti i trpi...ili se prilagodi situaciji kako najbolje znaš i umiješ...sami očito ne možemo promijeniti ništa...
...uostalom, još jedna pametna: ako ih ne možeš pobijediti, pridruži im se...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.03.2007. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Pitanje (a ne izjava) je bilo na osnovi spolnog izbora novog nick-a. osijek031.com smile
Znas da smo daleko ali kad budemo blize pruzit cu ti priliku... beer, fight, whatever... Kad promislim bolje, ako si stvarno isao na tu stranu onda zaboravi onaj whatever dio.

Možda se u Australiji mlatite i na teniskim terenima, ali ovdje je se stvari rješavaju racionalno... ;-)

Pitanje: ako netko ne prihvaća tvoje argumente (a ja sam se objasnio i naveo to ovdje), zašto ga samo izmlatiti? Misliš da će shvatiti?
A opet, ako ga se želiš riješiti zašto ne sjekira u glavu/metak u čelo/glavu u rernu?

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...onda ovako: ako ti se ne sviđa, šuti i trpi...ili se prilagodi situaciji kako najbolje znaš i umiješ...sami očito ne možemo promijeniti ništa...
...uostalom, još jedna pametna: ako ih ne možeš pobijediti, pridruži im se...

Ja se ovakvima http://www.hsp1861.hr/vijesti8/djapic.jpg ni mrtav ne pridružujem, a ti im daj čega želiš. Što ćeš, neki su stvoreni da mjesto skeleta imaju žalosnu vrbu...

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › većina ljudi koje poznam s ovog foruma ima tri čiste koristiti se jednim nickom od početka...jedino mi žao onih što su radi tebe otišli...a ima ih...nažalost...

A zašto? Zato što sam par puta napao nečije mišljenje? Ne znam što je posrijedi ili popetku, ali ako su se vodili tvojom logikom:
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...već ti je rečeno na ovom forumu: odi više...sam si kriv što si isfrustriran gradom i državom u kojem živiš...

onda to nije čudno.
To je uostalom i argument koji se nudi apsolventima prava koji po diplome idu u Rijeku jer se iz perspektive onih kojima je ovdje ružičasto - ne događa ništa čudno. Pa neka idu, tko ih jebe kad su čudaci.

Vi koji ste sve svoje probleme riješili odlaskom u Zagrep/pečalbu/okupatorsko-eksploatacijske rezervate - dopustite da Osijek nije ono što čitate ili što vam pričaju - već ono što se doživljava.

Inače, imaš novu nagradnu igru, prebroji uvrede koje si ispalila - a na koje si, kako kažeš, osjetljiva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2007. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la (Pogledaj post): › Bravo Sherloče, pa kako si samo tako brzo prokljuvila.

Umirovio sam stari identitet jer je potrošen, a i misija je ispunjena.
S obzirom da na ovom forumu admin jako selektivno obrađuje probleme, odlučio sam gestom promjene spola i imena pokazati što mislim o tome, a i o gebelsovskom podmićivanju kirkirikijem.

Šta reći osim: JEBOTE!

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2007. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
Možda se u Australiji mlatite i na teniskim terenima, ali ovdje je se stvari rješavaju racionalno... ;-)

Pitanje: ako netko ne prihvaća tvoje argumente (a ja sam se objasnio i naveo to ovdje), zašto ga samo izmlatiti? Misliš da će shvatiti?
A opet, ako ga se želiš riješiti zašto ne sjekira u glavu/metak u čelo/glavu u rernu?
"Beer, fight, whatever..." je nacin govora (figure of speach) koji predlaze rjesenja u preferiranom redu. Nista vise...
Ako se tamo stvari rjesavaju racionalno (smatram da uzimas u obzir svoje vlastito ponasanje) tvoja i moja definicija racionalnosti su kao nebo i zemlja.
Odgovor: Zasto netko treba prihvatiti tvoje argumente? Oni koji se slazu, prihvate... Iako si vecinom u pravu i dodajes boja ovom forumu problem nije u tvom argumentu nego u nacinu na koji ga predstavis.
LucijaX je napisao/la (Pogledaj post): › Umirovio sam stari identitet jer je potrošen, a i misija je ispunjena.
Sa starim indetitetom mozda nisi imao hrpu prijatelja ali sa moje strane si imao postovanje, prihvatio tvoj argument ili ne.
Stari indentitet nije potrosen, niti je misija ispunjena. Umjesto da se boris za ono u sto vjerujes promjenio si ime i dokazao manjini da si (kao sto te ocrtavaju) mala p***ica. Izbor nick-a nije pomogao...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2007. 6:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne moram brojati uvrede koje sam ispalila - jednostavno sam prihvatila tvoju taktiku komuniciranja...u ovom slučaju, samo s tobom...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.03.2007. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›
Odgovor: Zasto netko treba prihvatiti tvoje argumente? Oni koji se slazu, prihvate... Iako si vecinom u pravu i dodajes boja ovom forumu problem nije u tvom argumentu nego u nacinu na koji ga predstavis.


Danas, manje nego ikad, istini ne treba kozmetika. Volim stvari nazivati pravim imenom i toga svijetu danas fali, pa ako misliš da je pizdunski prekrstiti se i navući suknju...
Ispalo je da sam ja enfant terrible koji ne da postojati mediokr(eten)itetima.

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›
LucijaX je napisao/la (Pogledaj post): › Umirovio sam stari identitet jer je potrošen, a i misija je ispunjena.
Sa starim indetitetom mozda nisi imao hrpu prijatelja ali sa moje strane si imao postovanje, prihvatio tvoj argument ili ne.
Stari indentitet nije potrosen, niti je misija ispunjena. Umjesto da se boris za ono u sto vjerujes promjenio si ime i dokazao manjini da si (kao sto te ocrtavaju) mala p***ica. Izbor nick-a nije pomogao...


Virtuelni identitet ne vrijedi ni dvobanke... Moj identitet je ono što pišem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: