Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Oralna kontracepcija - pilule

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
trupac
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2006. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro, dečki. Počeli su proizvoditi i oralne kontraceptive za muškarce. Baš me zanima koliko vas će se odlučiti za takvu vrstu zaštite...


Ako stvarno rade, donesi da ti ih isprobamo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2006. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trupac je napisao/la: ›
tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro, dečki. Počeli su proizvoditi i oralne kontraceptive za muškarce. Baš me zanima koliko vas će se odlučiti za takvu vrstu zaštite...


Ako stvarno rade, donesi da ti ih isprobamo...


Trupče, nemoj to uzimati, mogu ti narasti brkovi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chobanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2006. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmmm.. ima jako puno cura koje NE MOGU piti pilule zbog hrpe nuspojava, sto je stvarno nezgodno..Nije da iz prve ruke znam niti bih voljela osjetiti na sebi, jer ima i tih manjih koji su već sami po sebi višak, no eto, zanemaruje ih se u korist nekog mira u glavi..i krevetu. Smile
Ali realno, to je živo sranje! Svjesno si štetiš jer nikada ne možeš znati kako će ti tijelo reagirati na njih sutra, za godinu, 5 ili više... Pre "olako" se danas gleda na sve to..evo uzimam sebe, kad si provrtim u glavi sve te pizdarije vezane uz ab-pilule dođe mi da se ošamarim! ..a da ne govorim o muskoj populaciji "kaaaakva je to cura koja nece piti pilule??" ..ja bi rekla pametna.
[/quote]
tako je drugovi!tako je!ne al bez zajebancije,zašto da se zdrave žene truju hormonima i uz to da ih se naziva glupima i neodgovornima?? pa brate da su hormoni zdravi u tim količinima prodavali bi se u ljekarnama uz "nadomjestak hrani" kao ostali vitamini i ta sranja!tako da je zatucan onaj koji govori da je neko glup ako to ne pije! kao da je to jedino kontracepcijsko sredstvo! uostalom ja bi te tablete preporučila možda eto mladim curama koje bi si život,djetinjstvo,školu,faks ili šta već upropastile da zatrudne i preporučila bi ih onim budalama što skaču s jednog na drugi jer te ne bi znale čije je dijete da se desi da slučajno trudne ostanu + kondom protiv spolnih bolesti .eto.i eventualno ako nekome fali nekih hormona pa se tako moraju liječiti.ostali malo bolje upoznat partnera prije nego ukočiš u krevet pa nema sjekirancije Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2006. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trupac je napisao/la: ›
tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro, dečki. Počeli su proizvoditi i oralne kontraceptive za muškarce. Baš me zanima koliko vas će se odlučiti za takvu vrstu zaštite...


Ako stvarno rade, donesi da ti ih isprobamo...

Mislim da još nisu izašli na naše tržište. Ali, ako si stvarno odgovoran, sam ćeš se o njima raspitati, a ne da se neka cura brine o svemu... Lenštino Very Happy

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2006. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kada sam bio sa curom u vezi onda sam je uvjek jebo u šupak i nije bilo potrebe za kondomom jer smo oboje bili vjerni jedno drugom i sve.. no onda sam poslje počeo šarati sa dečkima i tada sam koristio kondome.. eto sadaimam 23 god i 2 god sam u sretnoj vezi sa dečkom.. oboje smo vjerni jedan drugome i ne koristimo kondom nit išta i super nam je. sex sa kondomom i bez nije isti.. bolje je bez kondoma, no normalno je da uvijek treba biti oprezan kada se karaš s nekim prvi put ili sa nepoznatim ljudima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
@Anita, prema informacijama kojima raspolazem, velika vecina zena ne bi trebala imati nikakvih nuspojava, posljedica i sl. zbog upotrebe odgovarajucih pilula.

I to si pročitao na Wikipedii pretpostavljam?

Very Happy Ovo je bio klizeći u Ahilovu tetivu.... groovy Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2006. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro, dečki. Počeli su proizvoditi i oralne kontraceptive za muškarce. Baš me zanima koliko vas će se odlučiti za takvu vrstu zaštite...


ja neću.
dok se temeljito ne ispitaju i brojka stradalih od tableta ne dosegne 200-tinjak...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2006. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anita_os je napisao/la: › yeah right.. Hormonska tableta je hormonska tableta, i prije 40god i sada.. Te nijanse su se mogle promijeniti jer su ih možda tada počeli praviti u dozama za konje a sada su ih malo prilagodili čovjeku!! Confused


Eto, vidis, sama si dala odgovor. Dakle, potpuno ti je jasno o cemu govorim. ;-)

fallen-angel je napisao/la: › za pocetak jedno pitanje: Dali bi ti pio pilule svaki dan ????
Da sam zensko i da se ne zelim udati, prekinuti skolovanje, sjebati si zivot, pobaciti, svaki mjesec imati traume zbog iscekivanja, a da zelim uzivati u snosaju sa svojim stalnim partnerom - odgovor je DA.

Gutanje tableta 30 dana u mjesecu, zbog sex-a od 30minuta je ne isplativa investicija i to ne možemo nazvati uživanjem nego opterečenjem!
Dobro ujedno što još mogu reći da neki od aktera razgovora (u kojem su naravno nabacali teksta i teksta) uopće neševe Embarassed (iz pouzdanih izvora)
Još nešto: stalnim partnerom možemo nazvati supružnika, no i to je nekad upitno!
..beš čovjeka koji se boji djece!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2006. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mali_ivica će popraviti natalitet, a članovi portala će biti kumovi........... (s tim da će djeca dobivati ime po nick-ovima kumova)..... Razz

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2006. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › @mali_ivica će popraviti natalitet, a članovi portala će biti kumovi........... (s tim da će djeca dobivati ime po nick-ovima kumova)..... Razz

Ovo s imenima ćemo regulirati!
Još nešto prvo će se zvati DanicaV ... po mami!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2006. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

valjda se i "mama" nešto pita.......

(znači, mi smo u "ozbiljnoj" vezi? Embarassed )

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2006. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › valjda se i "mama" nešto pita.......

(znači, mi smo u "ozbiljnoj" vezi? Embarassed )

Da "ozbiljnoj", ako si za može i neozbiljna!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2006. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica rulz Smile

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.03.2008. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anita_os je napisao/la: › yeah right.. Hormonska tableta je hormonska tableta, i prije 40god i sada.. Te nijanse su se mogle promijeniti jer su ih možda tada počeli praviti u dozama za konje a sada su ih malo prilagodili čovjeku!! Confused


Eto, vidis, sama si dala odgovor. Dakle, potpuno ti je jasno o cemu govorim. ;-)

fallen-angel je napisao/la: › za pocetak jedno pitanje: Dali bi ti pio pilule svaki dan ????
Da sam zensko i da se ne zelim udati, prekinuti skolovanje, sjebati si zivot, pobaciti, svaki mjesec imati traume zbog iscekivanja, a da zelim uzivati u snosaju sa svojim stalnim partnerom - odgovor je DA.

Gutanje tableta 30 dana u mjesecu, zbog sex-a od 30minuta je ne isplativa investicija i to ne možemo nazvati uživanjem nego opterečenjem!
Dobro ujedno što još mogu reći da neki od aktera razgovora (u kojem su naravno nabacali teksta i teksta) uopće neševe Embarassed (iz pouzdanih izvora)
Još nešto: stalnim partnerom možemo nazvati supružnika, no i to je nekad upitno!
..beš čovjeka koji se boji djece!



istina,al sta ce mi djete s 18?!

_________________
Jebe mi se za sve vas! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 10:10 
Naslov:  Re: Oralna kontracepcija - pilule
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da se ja ubacim, pijem kontracepcijske pilule već 6 godina i nemam nikave nuspojave, donijele su mi samo dobro. Ne piju se 30 dana već 21 dan i mnoge imaju smanjen broj hormona. Naravno da sve ovisi o organizmu žene, ali kako rekoh, volim sex, uglavnom sam u ozbiljnim vezama, nikad ne koristim kondom, ne želim imati djecu i pilule su mi savršeno rješenje. Ja sam jedan zadovoljan konzument pilula.
Jednog dana, kad rodim (ajd dvoje dječice) ću podvezati jajnike jer dugoročno znam da nisu zdrave.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: