Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek - NEPOKORENI GRAD

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...valjda misle da nam takvi grafiti više ne trebaju, kad imamo sada spomenik/hrpu hrđavog željeza koja bi nas trebala podsjećati na neke stvari...osijek031.com smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2006. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
ne u tom smislu rijeci pravi. bio je podal. bombardiranje, cito tako da se ubija, rusi. nije bila ofanziva na osijek, vec se vojska povukla iz grada. tj. mi smo ju otjerali gadjajuci ih kamenjem. yeah right!

sve su to dealovi bili...

rat se svodi na dealove otkad je prestao biti sukob dviju vojski na nekom polju! mada ni onda nije bilo isključeno da netko neće zbog nekih "viših ciljeva" odati taktiku jedne vojske drugoj ili nešto slično. ali su tada barem pogibali "samo" vojnici, koji su na to bili više-manje spremni. od tada rat postaje sve prljaviji. i sve stvarniji i bliži. i jako jako pravi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2006. 12:32 
Naslov:  Re: Osijek - NEPOKORENI GRAD
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otisli od teme...eod od mene... a sto se tice staroga...mladoga...bilo koga tko napravi ovakvu notornu glupost...ja nemam ni trunke razumjevanja...
c ya..... Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2006. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
verbalni proljev?


"Rugala se sova sjenici."

Ili kako ono na engleskom, pot je rekao da je kettle black...? Ili je perhaps obrnuto?

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2006. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Forever Defiant je napisao/la: ›
Ti ocigledno imas ozbiljnih problema. Ne znam gdje si to bio u Osijeku '91, jer ako pises ovakve gluposti, ocito lazes ili imas neki teski poremecaj odnosa prema realnosti... I Osijek je kao i Vukvar napadan od ljeta '91. Kada je Vukvar pao, Osijek se branio jos par mjeseci dok nije UN dosao. Za ovaj grad, su ginuli mladici sa srcima vecim od tvog mozga. I zbog njih je Osijek 1991 ostao NEPOKOREN!!! Za ove ostale pirmjere me zivo zaboli, jer u tim vremenima nisam zivio niti stoga mogu sto reci o tadasnjim Osjecanima. No ocito ti imas neke telepatske sposobnosti kada vidis takve stvari....

Ma jebi ak hoces, al znas, mene ti to bas i ne uzbuđuje, jer za razliku od tebe, nemam afinitete prema istom spolu.


Ja sam bio na prvoj crti. I imam to napismeno.
Ako je osječka realnost ono što propovjedaju galamdžije već 15 godina kojima na ruku ide to što njihovo stado nema naviku okretanja stranica u kalendaru - onda ja imam poremećaj.

Sudeći po tvojim postovima, srce ti je sigurno veće od mozga, k tome još i šuplje, s jednom pretklijetkom...

Samo nemoj uspoređivati Osijek i Vukovar. Evo sad ti se, a bolje ikad nego nikad, odmotava klupko s uhićenjem Gudelja. Možda ga malo pritisnu. Pa saznamo zašto bi pričuvni policajac ubio neke važna ljude. Koji su, gle čuda, bili na našoj strani...

Nadam se da ti ovo nije odveć informacija za taj kliker među ušima.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2006. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
"Rugala se sova sjenici."

Ili kako ono na engleskom, pot je rekao da je kettle black...? Ili je perhaps obrnuto?
Mislim da nije bas tako... Moja kritika je namjerena sadrzaju tvoga odgovora, a ne tebi osobno. Ne podrzavam nikakvu cenzuru, niti podrzavam ukljucivanje tudje majke u tom kontekstu.

"Pot calling the kettle black" is right, but so is "Play the ball, not the man".

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2006. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Ja sam bio na prvoj crti. I imam to napismeno.


Hm, pa, onda ti nešto ne štima u profilu gdje piše da imaš 24 godine, što će reć da si '91 imao 9 ?!

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2006. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije ni Boško Buha imao puno više, a vidi ga! Very Happy


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2006. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › Nije ni Boško Buha imao puno više, a vidi ga! Very Happy




osijek031.com smile ajmeee pa nisam znao da je 8-ca mladi udarnik...
Rec nam ti kolko´s četnika golim ruk´ma zadavio osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2006. 1:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›

a **oficiri jna*** pise na mojoj zgradi u os. to mi isto nije jasno zasto bi to neko djelomicno prefarbo. ajd da komplet zgradu idu renovirat -- ok. al ovako ?! ne kuzim.


Po mojim saznaljima,cijela parola je podebljana,dakle "grafit" je tamo u cijelosti! Ispravite me ako griječim!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2006. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilija je napisao/la: ›
Hm, pa, onda ti nešto ne štima u profilu gdje piše da imaš 24 godine, što će reć da si '91 imao 9 ?!


Ma ima sigurno neku pjesmicu iz prvog razreda kako je on tuko četnike i kako je bilo baš fora.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2006. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam siguran da kad bi pokojni Sule pročitao sva ova prepucavanja, koliko je bio hiperinteligentan i hipersenzibilan, sam bi otišao i prefarbao svoj grafit.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: