Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek - NEPOKORENI GRAD

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2006. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fala za kikiriki jeff...ma uhvatilo me na licu mjesta covjece...emocije su to i ne mozes to tek tako iskljuciti...koliko sam shvatio vec da su ustanovili i uhvatili starog koji je to pisao...tak da se nema vise sto zakljucivati...i ne briga me bas zasto i koji su nu razlozi za takav pothvat...nmo kao sto rekoh,ebeno sam vezan uz Osijek i sve u njemu i da su to napravili neki klinci...vjerojatno bih i onda isto reagirao...nije bitan razlog...pa nemos mi to dirat ebo te!!! Da si Bog,nemos!!! To moje kapis?! Et sad se podsjetim sa ovakvim stvarima koliko volim Osijek !!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2006. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...neki su ljudi neke stvari, čini mi se, ipak prebrzo zaboravili...ili možda je bolje reći da ovi novi građani Osijeka nikada nisu ni znali što znači osječki ponos, pogotovo tih nekih najgorih godina...a da si previše dopuštaju, nije novost nego činjenica koja se uvukla posvuda u društvo...pa, bilo to matorci koji šaraju ili neki novi klinci koji nemaju pojma ni o čemu...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2006. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Danas (nocas) je netko presarao ono "NE" u "NEPOKORENI"...

Anonymous, sto ti mislis o tome?! Motivi autora?!


IMHO, mislim da to nema veze s ratom (bar se nadam da je i autor tako mislio), nego s cinjeniom da je Osijek pokoren od trgovackih lanaca, ljudi u njemu su pokoseni od bolesti zvane konzumeritis.

Grad je pokoren centralistickom poreznom politikom potpomognutom laznim regionalistima...

Eh...


U motive ne bih ulazio, mogu biti stvarno svakojaki.. al da moras biti debil za tako nesto -- stoji.

ne vjerujem u tu pricu da je neki dedica to farbao.

a **oficiri jna*** pise na mojoj zgradi u os. to mi isto nije jasno zasto bi to neko djelomicno prefarbo. ajd da komplet zgradu idu renovirat -- ok. al ovako ?! ne kuzim.

moguce da je politicki motivirano. samo kome bi najvise odgovaralo ? kontam svi bi to mogli iskoristiti u svoju korist i optuziti drugoga.

A sto se tice pokorenosti.. ako ti mislis da si pokoren, onda jamacno i jesi. Ne ti, opcenito.

A i stvarno mi je dosta takvih rasprava jesmo li pokoreni il nismo. Ja nisam pokoren i ebe mi se za sve trgovacke lance, shoping centre i slicne gluposti. da o meni ovise (da je vise ljudi slicnih mene) -- propali bi u roku odma !

ljudi su, zaista, odgojeni da budu konzumenti masovne kulture. i cak odgovornijim za to drzim ne odgovorne roditelje, koji svoju djecu ucjenju pricama 'ako budes dobar kupicu ti ovoono' nego korporacije koje to koriste. ma to je zacarani krug. trulo je nesto, i to ne samo u danskoj :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2006. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]





A i stvarno mi je dosta takvih rasprava jesmo li pokoreni il nismo. Ja nisam pokoren i ebe mi se za sve trgovacke lance, shoping centre i slicne gluposti. da o meni ovise (da je vise ljudi slicnih mene) -- propali bi u roku odma !
[/quote]


osim trgovina tehnickom robom Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2006. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda je djedica samo htio istaknuti riječ nepokoreni, ali ga uhvatila reuma i išijas, pa se ukočio kod ne-
A vi tako zločesti, galamite po njemu i još ga hoćete javno jebati u guzicu. Na suvo.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2006. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
osim trgovina tehnickom robom Smile


Anyway, htjedoh reci da ljudi trose brdo love na nepotrebne stvari, mjenjaju modele.. sezona jesen/zima ghodina ova, pa ona, pa sljedece.. koji qrac !? il auti. svakih par godina novi model. a razlika naspram starog minimalna.

da ne spominjem zenski rod u ovom kontekstu Smile

udaljismo se od teme. hebi ga.

vidm sad na glasovim stranicam da je uistinu neki 61g star coek 'krecio' . uzas. ko zna ko ga je i kako sjebo da je to napravio. da nije na nekim lepkovima bio ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2006. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: › da nije na nekim lepkovima bio ?


ili su ga zalijevali kiselinom iz akumulatora!?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2006. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Jebem te glupog.
Osijek nema svoju konstantu.

I jebo te starkelja iz NOBa.
Nije mi jasno kako jedna osoba koja se predstavlja kao skolovana i kulturna moze na isti nacin biti ovako primitivna. Pokusaj postaviti argument bez osobnog vrijedjanja.

Zasto administrator-i dozvoljavaju ovaj verbalni proljev?

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2006. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@8
Avari su zajedno sa slavenskim plemenima među kojima su bili i Hrvati osvojili tadašnju Mursu koja je pripadala romanskom stanovništvu. I to ne da su je preuzeli već su je razvalili do temelja. Ako uzmeš u obzir da je to vrijeme velike seobe naroda i da su Avari jedna sila koja se koja je došla pred zidine samog Carigrada onda nije ništa čudno što je mala Mursa pala.
Što se tiće Osmanlija, isto kao Avari u svoje vrijeme Osmanlije su gazile se pred sobom i to pogotovo za vrijeme Sulejmana Veličanstvenog koji je tu u osijeku dao sagraditi poznati Sulejmanov most koji je tu silu prebacio u Mađarsku i srušio Ugrasko - Hrvatsko kraljevstvo u Bitci na Mohačkom Polju......
Drugi svj. rat je priča za sebe i stanje na ovim prostorima, a iz Domovinskog rata Osijek ipak izlazi ne pokoren, i tu nema ono što bi bilo da je bilo. A taj grafit je jedako simbol određenog vremena kao što su osječka Tvrđa, ostatci Murse ili pak Sulejmanov most bili nekada. I ljudi koji žive u ovom gradu definitivno se nemaju čega sramiti, a pogotovo ne prošlosti.


Zadnja promjena: Hummin; 20.09.2006. 14:35; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2006. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: › Zasto administrator-i dozvoljavaju ovaj verbalni proljev?


Za sada se neke stvari tretiraju kao afekt, srcanost i impulzivnost zbog tematike. Mislim da za sada takve stvari ne treba shvacati preozbiljno, bitno je da ne predju u naviku. ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2006. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Osijek je meka za beskralježnjake, mediokretitete... Važno je biti najglasniji. BUAHAHAHAHAHA.


nisi dostojan ovga grada; i svoje frustracije zadrži za sebe i u sebi

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2006. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad kad smo se svi medjusobno pocastili, bio bi red na ovu temu ostavljati iskljucivo argumentirane tvrdnje i stavove.

Mislim da je to ok. ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2006. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

admini... pitanje? Zasto nitko od vas ne reagira npr. nekakvim banom iliti nekom slicnom mjerom za ovakve izjave? Uostalom,zar nije ovo portal za manje-vise ljude ovog grada a ne neke prikrpe i nezahvalne imbecile koji su zaboravili gdje su bjezali za vrijeme im domovinskog rata u BiH ? Aj malo to rjesavajte jer nisam jedino ja koji se osjeca uvrijedjenim na ovakav nacin pisanja...hvala i kod mene su takovi kreteni na ignore no ipak moram citati quotanje i nezadovoljstvo ostalih clanova foruma!!

EDIT; na osnovu malo napisanog od doticne osobe meni nije potrebno vise da bih morao donositi odluke da li je vrijedno opomene i ocjenjivanju o tome sto se pise iz revolta afekta ili bilo kojeg nazovirazloga!! Jednostavno,neke stvari se ne mogu tolerirati...a ovo je jedna od tih stvari! DOVOLJNO !
Sorry sto vam se guram u "posao" ali ako on moze pisati ovakva sranja od textova...mogu i ja reci kako se osjecam !


Zadnja promjena: zloco_os; 20.09.2006. 15:21; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2006. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zloco_os je napisao/la (Pogledaj post): › admini... pitanje? Zasto nitko od vas ne reagira npr. nekakvim banom iliti nekom slicnom mjerom za ovakve izjave? Uostalom,zar nije ovo portal za manje-vise ljude ovog grada a ne neke prikrpe i nezahvalne imbecile koji su zaboravili gdje su bjezali za vrijeme im domovinskog rata u BiH ? Aj malo to rjesavajte jer nisam jedino ja koji se osjeca uvrijedjenim na ovakav nacin pisanja...hvala i kod mene su takovi kreteni na ignore no ipak moram citati quotanje i nezadovoljstvo ostalih clanova foruma!!


Ma nije 8 nikoga uvrijedio, a i mislim stvarno, kako vas može nešto uvrijediti napisano na forumu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2006. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sorry stari...ocito se neke stvari kod nas dvoje razlikuju...prvo godine...i da ne zaboravljam da sam sa 12god shvatio sto znaci kad ti netko dira ono tvoje najdivnije...tvoj grad i tvoj ponos...a to sto je trebalo vremena i sada kad shvacas nekakve parole tipa"Osijek nikada nece biti Ocek..ili ovu o kojoj se pise u ovom topicu..i onda dodje netko i gazi to sve.. dalje kako je napisano to da neki zaboravljaju sto se desavalo nekih godina u Hr uopce...to da obozavam Osijek i da ne toleriram nekakvo trljanje gluposti koje vrijedjaju...ako je to samo moje misljenje,onda sam zaista posebna prica...jos jednom,meni ne odgovara..ako je odgovor na to sve samo "pa ne moras citati..." jebi ga onda....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: