Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Spolno prenosive bolesti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
A, da! Šta je sa seksom za vrijeme mjesečnice? Jel to netko prakticira? Smile Ako da, samo nemojte rec bez kondoma Wink


Jest, bilo je par puta, al ni onda bez zaštite. Paranoična sam oko takvih stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2006. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Što se tiče alergije na lubrikante... u ljekarnama ima kondoma najrazličitijih vrsta, pa tako i onih koje tvojoj curi ne bi izazivali alergiju Wink Samo treba otići tamo i pitati


Hm mislim da ne treba reci di ona radi jer bi sigurno vec znala za takve kondome da postoje.
Uglavnom na kondome se stavlja Ne-spermicidni premaz koji je uobicajen i tu lezi problem.

Uostalom ona koristi zastitu ima slucajeva kad ta zastita nije dovoljna! Morao bi joj vjerovati na rijec da je pravovremeno uzimala anti bebi pilule i cak onda ne bi bio siguran zato se drzim svoje strane sigurnosti i onda bar znam na cemu sam.

Za bolesti se ne brinem, bar sto se nje tice. previse je religiozna za takve gluposti varati me a i nema neki poriv za druzenje s drugim ljudima pa cak i za izlaske. Mozda tu i tamo ispadnemo van ali sve na jednom sasvim normalnom nivou.

Po tom sam ja posve drugaciji od nje...

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la (Pogledaj post): › Hm mislim da ne treba reci di ona radi jer bi sigurno vec znala za takve kondome da postoje


Možda njoj onda iz nekih drugih razloga ne pašu kondomi Wink Pouzdano znam da postoje kondomi bez premaza (nisam mislila na spermicidne) i da se uz njih preporuča koristiti lubrikante na bazi vode koji se kupe dodatno i ne uzrokuju alergije. Jedino ako je alergična na lateks, to je već manje rješiv problem. Ali dobro, ako se ti i ona smatrate sigurnima u svojoj vezi to je ok, naravno.

Ovo napominjem za ostale koji čitaju, a možda imaju alergiju na lubrikante (premda nisu svi lubrikanti jednakog sastava i ne možeš biti alergičan na sve). Samo hoću reći da ta alergija nije opravdanje za ne korištenje zaštite. Ako vam u vašoj ljekarni ne mogu pomoći, obratite se ginekologu (cure, naravno Smile ) ili liječniku opće prakse ili posjetite drugu ljekarnu.

Što se tiče seksa za vrijeme mjesečnice... Alana, ok uz kondom. Ali bez... Ne odnosi se samo na poznate i priznate bolesti nego i na raznorazne bakterije koje se čak fiziološki mogu nalaziti na partnerovoj koži, recimo. Kada žena ima mjesečnicu, rizik za infekciju je enormno povećan iz razloga što je krv savršena organska podloga za različite mikroorganizme. A ne vjerujem da se netko baš dezinficira prije seksa Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma vi ste svi pretjerano paranoični

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › Ma vi ste svi pretjerano paranoični


Hm, ja se ne bih složila s tobom, s obzirom na situaciju sa spolnim bolestima oko nas. S godinama se možda ponašamo ozbiljnije i zrelije prema svome tijelu, bar bismo trebali, ali sve što gledam i čujem oko sebe... čini mi se da tu nikada ne možeš biti dovoljno oprezan (ili paranoičan, kako ti kažeš Wink )

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam mislila na spolne bolesti...već općenito na sex, ljudi su ili potpuno neoprezni ili su "pretjerano" oprezni i u stalnom strahu od svega..iz krajnosti u krajnost...a ja sam negdje u sredini tako da me ne shvaćaju ni ljudi iz prve grupe a ni oni iz druge Wink

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.09.2006. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › Ma vi ste svi pretjerano paranoični


...ma nisu oni pretjerano paranoicni vec sexualno ugrozeni Laughing Laughing
...gledam malo tu po forumu ovih zadnjih 15-ak tema, pa ako je po tome suditi ispada da su osjecani i osjecanke najveci jebaci na planeti Laughing Evil or Very Mad Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2006. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › Ma vi ste svi pretjerano paranoični


...ma nisu oni pretjerano paranoicni vec sexualno ugrozeni Laughing Laughing
...gledam malo tu po forumu ovih zadnjih 15-ak tema, pa ako je po tome suditi ispada da su osjecani i osjecanke najveci jebaci na planeti Laughing Evil or Very Mad Laughing



Pa ak se nećeš sam malo pohvaliti, tko će te.. Wink Laughing

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2006. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvalite me usta moja.... Smile

Pa naravno da smo najveci jebaci, to se sve prasi po parkovima, klupama, nogometnim kucicama, ispod drveca, sporednim ulazima, podrumima, autima, cak i na biciklima, nemojmo zanemariti i tamno odvojene separee i tomu slicno.

Kad je masta u pitanju uopce nije vazno di cemo se pukniti vec samo da se puknemo!

moram ici na rucak....

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2006. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...zaboravio si spomenuti liftove Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2006. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sto se desilo sa starim dobrim krevetom? Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2006. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A krevet nije fora, vec se zna njegova namjena.

Mislim da je bas iz tog razloga pocelo eksperimentiranje da li bi to mogli na ovakvom ili onakvom mjestu samo da vidimo hoce li nam proc OK, bezveze ili jos bolje! Uvijek smo u nekom questu za bolji seks. Ali se sve na kraju svede na samo jednu stvar a to su finale!
Najgore je kad tek sretnes neku ribu, brzo se skontate i nemate vremena poslije a bas vam sada treba i onda nadjete neki mrak a uopce ju ne poznas i nemas nikakvu zastitu a jos bolje ona te ni ne pita kao da joj je svejedno... I onda si mislis "Cek malo, ko je tu lud... mozda ona nema sta izgubiti a ti znas da si zdrav!" +++

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2006. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Krevet nije fora? Ideeees...nisam neki egzibicionista...easy samo...ebo auto i grmove...sto vise mjesta...tim bolje...da ne govorim da mi i nije neki kick da me netko gleda tatrane...dooobar stari krevetic...et idem sad i spavat cak...svast mos u tom cudu...ne bi vjerovao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2007. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potaknuta legicinom temom malo sam otišla u povijest foruma i našla ovaj jako zanimljiv topic koji moram malo pokrenuti...

Žalosno je koliko mladih danas prakticira sex bez zaštite (i to one s kondomom),uz to sve su jakooo promiskuitetni i naravno u slobodnim vezama (čitaj one night stand) i kad su u pitanju neke bolesti jednostavno oni koji su zaraženi niječu da jesu odnosno uvjeravaju prvo sebe,a onda druge da su potpuno "čisti" odnosno zdravi...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
...kad su u pitanju neke bolesti jednostavno oni koji su zaraženi niječu da jesu odnosno uvjeravaju prvo sebe,a onda druge da su potpuno "čisti" odnosno zdravi...


WTF! Hoces reci da sam zarazan? Smile

A di je nestalo povjerenje u drugu osobu? Ne pricam o nekoj osobi kao sto ti kazes (one night stand) tu nema povjerenja vec samo prihvacas rizik na sebe i na svoju okolicu.... Ali pricam o vezi i kao takvoj temeljenoj na uzajamnom postivanju bar u mom slucaju razloga za brigu nemam jer nitko ne zeli zivjeti u strahu pa samim tih pokusavas doci do neke granice vjerovanja u drugu osobu time sto saznas sta ona/on zapravo zeli. Ako ja steknem dojam da joj odgovaram u postotku u odnosu na neke likove s kojima bi gubila vrijeme i da obostrano ulazemo u nas onda sama prijevara nema smisla a misliti o bolestima mi nije padalo na pamet. Sjediti na dvije stolice je zlo. Puno muljaze, tajni, skrivanja i brisanja poruka, tajna nalazenja.... previse mi je to zajebancije!

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: