Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Spolno prenosive bolesti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2006. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
I bi li, nakon koliko vremena i kako priznali novom partneru za svoju eventualnu spolnu bolest?


Staaa !? Priznati !? Nikada !!!!! Naravno da bi nju okrivio.

Smile)))))))))))))))))))))))))))))

Tako to rade pravi frajeri, a ne ko ove pichkice ! Nema tu cile-mile. Shakom uglavu ! Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2006. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesam ebo bez gume? Jap ..A ebo i bez nje...ofkors...cek da sam sebe quotam odozgora negdje...
zloco_os je napisao/la: ›
ok...nije isti osjecaj sa kondomom aj...ali za 2-3 mikrona gumice...a toliko toga mozes nezeljenog izbjeci...da se svakako pretrpjeti...em aj rajt ?


peace... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, nisam ni mislila da će proći bez nekih prepirki Wink

euchrid, ona ne zalazi na forum, a i da nije tako ne bi joj smetalo - svi smo manje, više anonimni Wink

A što se tiče ove rasprave o korištenju kondoma... svatko ima pravo na svoj stav. A moj je taj da iz poštovanja prema sebi samome i svojoj partnerici treba koristiti kondom pri svakom spolnom odnosu. Naravno, ne govorim o seksu s partnerom u braku, premda ni tu ne možeš biti sto posto siguran u ništa Laughing

Nema veze je li netko "promiskuitetan" ili nije - zbilja se danas svakave boleštine mogu pokupiti.

Gljivice, različite bakterijske upale... nema veze što nisu u velikoj mjeri opasne, ali znaju biti poprilično neugodne. HPV je neugodan, ali može biti i vrlo opasan, osobito za žene. Gonoreja isto tako ako se ne liječi. Da ne govorim uopće o sifilisu ili AIDS-u koji koštaju života. Ok, sifilis nešto rijeđe, ali ipak...

Ne smijem davati konkretne primjere iz bolnice, ali pokušat ću biti diskretna - i sifilis i SIDA su nam mnogo bliže no što većina to misli. Pa se vi ponašajte neodgovorno, žestoki protivnici kondoma Wink

Zloćo, vjerojatno imaš pravo da je bez njih bolje, ali mislim da se ne isplati riskirati. skroz se slažem s tobom. I nemoj se živcirat bez veze na nečije provokacije Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2006. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam, odličan link, zaboravih spomenut Smile

i, da, zloco, super je to kad netko prizna da je "papučar" Wink Ma, šalim se, skužila sam šta si htio reći... ali rekao si da je lako biti jebač... eh, danas izgleda više ni to nije toliko lako Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2006. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la: ›
All About My Vagina
You have a vagina? Ajde dobro, tko prizna pola mu se prasta...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2006. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma wendy...u najblazem slucaju "jebach" moze biti svako..uz malo erekcije i sa vrlo malo znanja...ili njeznim pokretom prileznice uz pogled pun razumjevanja o mladom srndacu zeljnog ubaciti sto prije svoju "pozamasnu" alatku...svaki frajer moze pogoditi toliko zeljenu rupicu...no u pravom smislu rijeci...sexanje-jebavanje-quicki-iliti nazovitokakogodzelis sex...se bitno razlikuje od vodjenja ljubavi...nak..uz dobar mix osjecaja...ebo teeeeeeeeee!!!! De bjezim sad u krevet!!!!!!

P.S. don t worry...nisam se nazivcirao...jos uvijek postoji odgovor na svako pitanje...i mali broj njih koji su me rijecima usutkali...kao sto netko negdje napisao"i budala ima svoje misljenje" ili nesto slicno...(tko ce sve pamtit sada..)pa tak i ja Smile Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.09.2006. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u jebali vas kondomi to sintetičko umjetno napravljeno sranje....di je nestala priroda i prirodna kontracepcija....stvarno nikada nečete naučiti

savjet za prirodnu kontracepciju : kad je kolinje fino si izdvojiš par metara crijeva odgovarajuče širine, očistiš ih i spremni su za uporabu...eto prirodno rješenje
Laughing Evil or Very Mad Laughing Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2006. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja i dan danas otkad sam u novoj vezi imam neotvoreno pakovanje.... u 90% slucajeva nisam koristio protection jer sam mislio da mi ne treba.
Sad kad bi koristio moja zenska nece!
Zasto? E zato sto je alergicna na ove kemikalije sto se premazu preko kondoma... i sta sad?
Nista idemo dalje s nadom da se necu zajebati. Mada mi je to super, nije mi svejedno odnosno hocu reci ne vjerujem samome sebi da mi se nece dogoditi "zajeb"!
I samo da dodam nevezano za ovo, primjetio sam da punoooo djevojaka imaju ciste pa vec pocinjem imati dojam da je to posve normalno.
Za gljivice ne znam Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"E zato sto je alergicna na ove kemikalije sto se premazu preko kondoma... i sta sad? "
...pa, mislim da osim kondoma postoje i neke druge vrste zaštite...Smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u 90 % slučajeva?? Ajoj Smile nadam se da se nisi zajebo onda, kako kažeš Wink

A, neću ja sad nikome soliti pamet, ali moram reći da je to jako neodgovorno. Nikad ne znaš koliko je tko iskren prema tebi i još koješta...

A, da! Šta je sa seksom za vrijeme mjesečnice? Jel to netko prakticira? Smile Ako da, samo nemojte rec bez kondoma Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...pa, mislim da osim kondoma postoje i neke druge vrste zaštite...Smile...


A koje još? ok, protiv trudnoće, ali protiv spolnih bolesti?

Što se tiče alergije na lubrikante... u ljekarnama ima kondoma najrazličitijih vrsta, pa tako i onih koje tvojoj curi ne bi izazivali alergiju Wink Samo treba otići tamo i pitati

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...da, upravo sam i ja skužila da sam dala totalno bezveze komentar na topic o spolnim bolestima, ali povela sam se za onih 90 % slučajeva, sori...protiv spolnih bolesti nema druge zaštite...osijek031.com smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›

A, da! Šta je sa seksom za vrijeme mjesečnice? Jel to netko prakticira? Smile Ako da, samo nemojte rec bez kondoma Wink

Da, i to bez kondoma..zapravo nikad ne koristimo kondome jer smo u monogamnoj vezi pa se ne moramo bojati spolnih bolesti...

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2006. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nu sad...al ste vi sexualno aktivniiii....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.09.2006. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
"E zato sto je alergicna na ove kemikalije sto se premazu preko kondoma... i sta sad? "
...pa, mislim da osim kondoma postoje i neke druge vrste zaštite...Smile...


...a lijepo sam vam rekao da umete svinjska crijeva i nataknete ih kao zamjenu za kondome
...dam glavu da na to nece biti alergicna bar fizicki (za psihu ne znam)

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: