Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Unikomova vrećica - 10 kuna!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2010. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svakako da je i ovo kao i sva ostala poskupljenja kojima trenutno svjedočimo, udar na ionako već loš standard građana, međutim svakako nije rješenje bacanje smeća po gradu. Svatko kome je Osijek i malo „prirastao srcu“ i tko ima zrnce pameti, neće dozvoliti da se gradom počnu širiti koje-kakve boleštine i zaraze koje bi bacanje smeća po gradu moglo izazvati.
Na tim ulicama se igraju naša djeca.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vios48
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2010. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednostavno ispred kuće netreba čistiti i nema troška a možda to dođe pokupiti gradonačelnik kada se vrati iz Bosne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.05.2010. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vios48 je napisao/la: ›
Jednostavno ispred kuće netreba čistiti i nema troška a možda to dođe pokupiti gradonačelnik kada se vrati iz Bosne.

"Izvrsno" rješenje, ako imaš želudac da živiš na smetlištu. Sjedi 2. osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
piziona
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2010. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u napulju su odlično riješili takvu regulativu...svo smeće su građani bacali po ulicama dok vlasti nisu našle pravi oblik rješenja odvoza i čistoće grada

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vios48
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2010. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
vios48 je napisao/la: ›
Jednostavno ispred kuće netreba čistiti i nema troška a možda to dođe pokupiti gradonačelnik kada se vrati iz Bosne.

"Izvrsno" rješenje, ako imaš želudac da živiš na smetlištu. Sjedi 2. osijek031.com smile

Pretpostavljam da živiš u zgradi i tebi vreće netrebaju pa ti i nisu skupe ili predlažem da ih ti kupiš i doniraš onoma koji moraju svakodnevno kupiti lišće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2010. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vios48 je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
vios48 je napisao/la: ›
Jednostavno ispred kuće netreba čistiti i nema troška a možda to dođe pokupiti gradonačelnik kada se vrati iz Bosne.

"Izvrsno" rješenje, ako imaš želudac da živiš na smetlištu. Sjedi 2. osijek031.com smile

Pretpostavljam da živiš u zgradi i tebi vreće netrebaju pa ti i nisu skupe ili predlažem da ih ti kupiš i doniraš onoma koji moraju svakodnevno kupiti lišće.

Loše predpostavljaš, predpostavljaj ponovo. Živim u kući sa još tri
člana obitelji i ne znam iz čega si zaključio/la iz mog posta da mi vreće nisu skupe?
Naravno da mi je skupo, ali sigurno zbog toga neću bacati smeće po ulicama .

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vios48
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2010. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znaći i tebi je to bez veze i skupo ali samo tako prihvačaš kojekakove gluposti koje predlažu sve u cilju da nam Osijek bude lijepši!Na to oni i računaju,
Kupio sam kosilicu na benzin, pa bezinski trimer za kanal i održavam veliki dio koji bi trebao raditi Unikom a sve s ciljem da ne zarastemo u šikaru.Sva sreća da mi vreće ne trebaju jer svu travu zbrinem ekološki u komposter ali se nikako ne slažem s ovim glupim rješenjem.Takova vreća nesmije koštati 1 kunu a ne 10 kuna.Još mi je važan i logo Unikoma na vreći.Zbog takove odluke biti će još više smeća po raznim čoškovima i novim deponijama koje će nastati preko noći.
Bacati smeće po ulici i skupljati smeće koje treba odraditi Unikom nije isto zar ne ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2010. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vios48 je napisao/la: ›
Znaći i tebi je to bez veze i skupo ali samo tako prihvačaš kojekakove gluposti koje predlažu sve u cilju da nam Osijek bude lijepši!Na to oni i računaju,
Kupio sam kosilicu na benzin, pa bezinski trimer za kanal i održavam veliki dio koji bi trebao raditi Unikom a sve s ciljem da ne zarastemo u šikaru.Sva sreća da mi vreće ne trebaju jer svu travu zbrinem ekološki u komposter ali se nikako ne slažem s ovim glupim rješenjem.Takova vreća nesmije koštati 1 kunu a ne 10 kuna.Još mi je važan i logo Unikoma na vreći.Zbog takove odluke biti će još više smeća po raznim čoškovima i novim deponijama koje će nastati preko noći.
Bacati smeće po ulici i skupljati smeće koje treba odraditi Unikom nije isto zar ne ?


Ja samo ne prihvaćam da serem gdje jedem, bez obzira koliko god mi to bilo skupo.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spaljeni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2010. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I eto nam ga na. Moja susjeda koja je redovito mela ulicu pred kućom otkad ja znam za sebe rekla je da odustaje zbog glupih vrećica. Meni također više ne pada na pamet kositi travu pred kućom, za lišće me također zaboli a mislim da ću bacati i papir kao i nepovratnu plastiku i staklo što sam uredno skupljao i nosio na "zelene otoke" u svoju malu kanticu zajedno sa po 3-4 cigle na dno kante svaki tjedan pizda li im materina.

Nije ovo ništa novo što nam se događa, za primjer navodim Švicarsku koja je odavno uvela regulativu da odvozi samo vrećice koje na sebi imaju specijalnu oznaku bile u kanti ili ne.
Jeste da njihove vrećice možete kupiti u različitim veličinama u roli u supermarketu i možda su malo skuplje od nekih lijevih ali nije mi poznat razlog zašto su to učinili.

Ipak neusporedivo je to s nama jer ja za 10 Kn kupim rolu vreća za smeće, a ne jednu šugavu vreću od unikoma.

Debilana!

_________________
The planet is fine. The people are fucked.
- George Carlin (1937.-2008.)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2010. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni je to ok, to nije nest senzacionalno i to imaju mnogi drugi. mislim da cistoca iz valpova/belisca to ima otkad vec. jednostavno je ok da te vrecice dođu 10 kn, u to je uracunat odvoz i sve 5. zasto bi mi koji nemamo smeca vise od jedne kante placali jednako kao oni koji imaju osim kante uvjek jos 2-3 vrece??? Ja zivim u kuci i par puta godisnje dakle u sezonama se skupi vise, a ima određenih susjeda koji navuku drloga i to uvjek mecu u dodatne kante ili vrece a placaju manje recimo nego mi... po meni cist ok potez unikoma

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.05.2010. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): › po meni je to ok, to nije nest senzacionalno i to imaju mnogi drugi. mislim da cistoca iz valpova/belisca to ima otkad vec. jednostavno je ok da te vrecice dođu 10 kn, u to je uracunat odvoz i sve 5. zasto bi mi koji nemamo smeca vise od jedne kante placali jednako kao oni koji imaju osim kante uvjek jos 2-3 vrece??? Ja zivim u kuci i par puta godisnje dakle u sezonama se skupi vise, a ima određenih susjeda koji navuku drloga i to uvjek mecu u dodatne kante ili vrece a placaju manje recimo nego mi... po meni cist ok potez unikoma


90% kucanstava ce placati preko 50% skuplje odvoz smeca ... pa tako i ti.

A po tvojoj teoriji je bolje da ti placas skuplje, ali ce tvoj susjed placati jos skuplje od tebe ... i tako ce tebe ta 'pravda' zadovoljiti ?

jasno, uvijek je bolje kad meni crkne krava da susjedu crknu dvije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2010. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › 90% kucanstava ce placati preko 50% skuplje odvoz smeca ... pa tako i ti.

A po tvojoj teoriji je bolje da ti placas skuplje, ali ce tvoj susjed placati jos skuplje od tebe ... i tako ce tebe ta 'pravda' zadovoljiti ?

jasno, uvijek je bolje kad meni crkne krava da susjedu crknu dvije


netocno ja cu placati manje...

netocno je i ovo za susjede, ja sam samo za pravedno naplacivanje, ako ja imam smeca vise nego ti nije u redu da placam manje nego ti ... neki imaju poduzeca prijavljena na svojoj adresi hrpu drloga i otpada a placaju kao dvoclana obitelj ili dosad kao kucerak od 80 kvadrata a mene su derali sa 150 kvadrata koji nemam punu kantu u 90% slucajeva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2010. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, mi niti imamo kućerinu niti nas je puno, nemamo više od 45 kvadrata, nas je dvoje, kanta obično nije puna nego još i mjesta ostane, pa nam je poskupjelo. I uopće nisam sretna s tim.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2010. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › 90% kucanstava ce placati preko 50% skuplje odvoz smeca ... pa tako i ti.

A po tvojoj teoriji je bolje da ti placas skuplje, ali ce tvoj susjed placati jos skuplje od tebe ... i tako ce tebe ta 'pravda' zadovoljiti ?

jasno, uvijek je bolje kad meni crkne krava da susjedu crknu dvije


netocno ja cu placati manje...

netocno je i ovo za susjede, ja sam samo za pravedno naplacivanje, ako ja imam smeca vise nego ti nije u redu da placam manje nego ti ... neki imaju poduzeca prijavljena na svojoj adresi hrpu drloga i otpada a placaju kao dvoclana obitelj ili dosad kao kucerak od 80 kvadrata a mene su derali sa 150 kvadrata koji nemam punu kantu u 90% slucajeva


Svatko tko ima prijavljen obrt d.o.o., d.d. ili nešto četvrto na svojoj kućnoj adresi plaća industrijsku cijenu odvoza.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: