Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2007. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
bit će da je ego u pitanju... mnogi ovise o tom ispraznom zadovoljstvu proizašlom iz spoznaje da su drugima privlačni... ego-trip zna biti zajebana stvar. u kombinaciji s pomanjkanjem karaktera i odlučnosti... i eto ti sranja :D
..što me sjetilo još jednog fenomena kojemu se također često čudim... flert. čekam vas u novom topicu :)


Ajmo ne gledati iz svoje perspektive. Neki ljudi jednostavno imaju potrebu jebati okolo.
U braku/vezi sve stima, no jednostavno svoj seksualni nagon moraju ispucati negdje dalje. To je jednostavno jace od njih i to nije nikakva posljedica njihove veze. Pitanje je samo bi li se ti ljudi ikad trebali vezivati...

Postoji cijela seksualna zajednica (poglavito swingerska) koja postoji. Neki to rade sa svojim partnerima, a neki sami.

Druga kategorija ljudi jest onih koji ono sto ne mogu ostvariti u vezi (poglavito u braku) traze to dalje. Npr...ona je udana za njega, on je dobar prema njoj...sve 5, ali nema sve ono sto njoj treba...neka romantika...uzbudjenje...dobro jebanje.
Svjesna je da ne moze naci savrsenog i pristaje na kompromis sa samom sobom da ima dobrog muza i jebaca sa strane....

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2007. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Ajmo ne gledati iz svoje perspektive. Neki ljudi jednostavno imaju potrebu jebati okolo.
U braku/vezi sve stima, no jednostavno svoj seksualni nagon moraju ispucati negdje dalje. To je jednostavno jace od njih i to nije nikakva posljedica njihove veze. Pitanje je samo bi li se ti ljudi ikad trebali vezivati...

tako je. ne bi se trebali vezivati i to je to.
Rajnus je napisao/la: ›
Postoji cijela seksualna zajednica (poglavito swingerska) koja postoji. Neki to rade sa svojim partnerima, a neki sami.

u potpunosti to podržavam i nije mi uopće "nenormalno" ili "perverzno", dokle god su oba partnera na to pristala. ljudi znaju što žele i našli su osobu s kojom dobro funkcioniraju.
Rajnus je napisao/la: ›
Druga kategorija ljudi jest onih koji ono sto ne mogu ostvariti u vezi (poglavito u braku) traze to dalje. Npr...ona je udana za njega, on je dobar prema njoj...sve 5, ali nema sve ono sto njoj treba...neka romantika...uzbudjenje...dobro jebanje.
Svjesna je da ne moze naci savrsenog i pristaje na kompromis sa samom sobom da ima dobrog muza i jebaca sa strane....

vjerujem da su takvi slučajevi u većini, baš sam o tome jučer pričala s jednim frendom. ali meni je to linija manjeg otpora i laganje samog/same sebe.
sve je stvar vlastitih ideala i koliko u njih vjeruješ. možda ne postoji savršeni, a možda i postoji, samo nije dovoljno dugo tražila. jebi ga, neka vrata se otvaraju tek kad se smogne dovoljno snage za zatvaranje nekih drugih vrata... a za to mnogi nemaju petlje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2007. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne postoji...mr.savrseni:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2007. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
ne postoji...mr.savrseni:)

Topla voda je otkrivena, jednako tako kažemo i za djevojke pa da i ja otkrijem toplu vodu!
Teorem marrai_ivica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2007. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali nešto blizu savršenstva..možda ipak..e,mali,mali:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2007. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › ali nešto blizu savršenstva..možda ipak..e,mali,mali:)

Kako god ti kažeš!
Još nešto, Mali_Te_Gleda Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2007. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inače izbjegavam ovakve njonjave topice, al' jebga...
Trenutno sam u najduljoj vezi ikada u istoriji svog postojanja: 3 i po mjeseca Smile
Prvi puta u životu s nekim koga svakodnevno vidim razgovaram dulje od 20min u komadu na telefon. Šaljem blesave hallmark cardove. Brijem muda, pazim kako režem nokte (da ne bi grebali), pumpam staminu. Kućni pece je postao toliko zapostavljen da sam iz sažaljenja ubacio SETI@home, samo da nešto radi. Ne sjećam se kad sam zadnji puta pokrenuo Company of Heroes, KOTOR ili LOMAC. Na joysticku prašina.
Da mi je netko ovo rekao prije 3 mjeseca - poslao bih ga u k...c.
Lijepo mi je, stvarno se dobro osjećam!Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.04.2007. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najduža veza-5 i pol godina... Very Happy a to na kraju pukne Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2007. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Inače izbjegavam ovakve njonjave topice, al' jebga...
Trenutno sam u najduljoj vezi ikada u istoriji svog postojanja: 3 i po mjeseca Smile
Prvi puta u životu s nekim koga svakodnevno vidim razgovaram dulje od 20min u komadu na telefon. Šaljem blesave hallmark cardove. Brijem muda, pazim kako režem nokte (da ne bi grebali), pumpam staminu. Kućni pece je postao toliko zapostavljen da sam iz sažaljenja ubacio SETI@home, samo da nešto radi. Ne sjećam se kad sam zadnji puta pokrenuo Company of Heroes, KOTOR ili LOMAC. Na joysticku prašina.
Da mi je netko ovo rekao prije 3 mjeseca - poslao bih ga u k...c.
Lijepo mi je, stvarno se dobro osjećam!Smile

toooooooooo!!!!!! Bravo bravo, ponosni smo na tebe... aj min it Smile
kažem ja - svatko jednom kapitulira Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kiki_08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: i tu i tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2007. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma,sve je to super i divno u samom začetku veze,sve krasno,ne vidiš tamnu staranu nečijeg karaktera,a i sam se pokazuješ u najboljem svjetlu,jer ti ništa nije teško! Pitanje je (koje i mene muči) šta napraviti kad sve ostale iritantne sitnice izađu na svijetlo,kad ti se ne da sređivati i zavoditi,jer te pritišću svakodnevni problemi,a kad te prođe,onda takvo stanje uhvati drugu stranu? To je realnost u svakoj dugotrajnoj vezi/braku,dođe do popuštanja zaljubljenosti i tek onda možeš vidjeti da li ti tu osobu stvarno voliš ,unatoč svim manama? Kako se othrvat monotoniji? Na to pitanje još ne znam odgovor,ali se trudim!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2007. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pitaj one koji su desetak ili više desetaka godina skupa, a još se šetaju držeći se za rukice... zvuči nemoguće, ali postoji (doduše rijetko).
i kad ti odaju tajnu svog uspjeha, podijeli ju s nama.. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2007. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

100% svih rastava započinje brakom.. možda je tajna uspješne veze - veza na daljinu?! ja ne vjerujem u uspješne duge veze, samo u uspješne avanture.

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2007. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma šta ja znam... ja sam uvijek naivni idealist što se tih stvari tiče... bilo je vrijeme kada sam mislila kako ne možeš biti na duge staze s nekim a da ga ne varaš...
sada opet mislim da možeš... tj. više se nekako tome nadam. slučajevi su rijetki, ali postoje..
jedno sam definitivno sigurna - nema uspjeha bez ogromne količine truda s obje strane, dogovora i kompromisa..
i još nešto.. kad stvari jednom krenu loše (a to najčešće primijetiš tek kad je situacija već jebeno loša, a ne odmah..) vrlo ju je teško (nemoguće?) popraviti.. i zato mislim da je važno reagirati na vrijeme i reći sve naglas. bolje se izvikati i potući, nego šutjeti ako ti nešto ne odgovara..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2007. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da li je moguce ponovo se zaljubiti u istu osobu,u vezi,braku? kad je sve vec poznato,dozivljeno,kad je strast pomalo zaboravljena rijec(i osijecaj)...jos ako zaiskri negdje drugdje... kako god,jebeno lose:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peaches_lorka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 58
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2007. 14:13 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam tko što očekuje od veze ali meni je bitno razvit prijeveljstvo,a kažu da zaljubljenost traje 17. mjeseci(znanstvenici vele ,ne znam kako su to dokazali ali blizu su) tako da poslje kad se ljubav ispere ostaje ti dobar frend ..s kojim radiš sve ono što radiš s najboljim frendom.+ bonus dobiješ i sex .,e a to ne znam kako ide kad sex postane loš..čitam danas na indexu da imA za kupiti ipod koji spojiš na pripadajući mu vibrator za 69$. Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: