Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2006. 9:57 
Naslov: Question Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljubav traje kažu mudri ljudi, a napisala je to i moja prijateljica Marita. Ona kaže - Prava ljubav zaista traje. Bez obzira na vrijeme, bez obzira na manje ili veće poteškoće, ona prava, istinska, sveobuhvatna ljubav traje.

Zahtjeva ona puno kompromisa, puno vaganja, puno borbe, ali i puno dobrih stvari. Ukoliko se pronađe pravi balans, prava ravnoteža, puno, puno dobrih stvari. Gdje je tajna? Ustvari je i nema, no nekima odgovor ostaje skriven, mističan cijeli život. Tajna je u tome da ne poistovjećujete ljubav i zaljubljenost. Kao ni seks s vođenjem ljubavi. Jednostavno, zar ne?


Ljubav se ne reflektira
u želji za kopulacijom
(želji koja se proteže
na neograničen broj žena),
već u želji
za zajedničkim snom
(želji ograničenoj
na jednu ženu)."
: : Milan Kundera : :

Zaljubljenost je poput šumeće tablete. Ubacite ju u vodu, ona eksplodira u trenutku vlastitog samozadovoljstva i ispunjenja i vrlo, vrlo brzo izgubi svoju snagu i rastopi se. Razvodni i nestane. Zaljubljenost može privući dvoje ljudi, biti početna točka ljubavi, ali to je sve. Ljubav je nešto za što treba raditi, ulagati, brinuti se i to je posao koji nikada ne prestaje. Ukoliko ga zaista prihvatite kao posao, onda je to napor. Ukoliko ga prihvatite kao nešto normalno, nešto velikim dijelom vas, e onda je to sasvim drugačija priča...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.02.2006. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: › Ljubav je nešto za što treba raditi, ulagati, brinuti se i to je posao koji nikada ne prestaje. Ukoliko ga zaista prihvatite kao posao, onda je to napor. Ukoliko ga prihvatite kao nešto normalno, nešto velikim dijelom vas, e onda je to sasvim drugačija priča...


tako je. nemam što dodati, osim da treba puno strpljenja, kako god okreneš... ali isplati se, jer čemu život, ako ćeš biti sam? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2006. 14:41 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imala sam divnu vezu i trajali smo jako dugo tj.naša ljubav je trajala jako dugo uz puno lijepih trenutaka,nježnosti,razumjevanja .. A sada još uvijek postoji ljubav-s moje strane ljubav,a s njegove mislim isto ljubav,ali koja je trenutno prekrivena povrijeđenošću i bolom,ali sada su samo ostale patnje,bol,kajanje i nada da će sve biti kao prije! Ljubav može trajati kao prvo onda i samo onda ako ljubav izmaeđu 2 osobe postoji,a isto tako na prvom mjestu su iskrenost i povjerenje-bez toga nijedna veza ne ide!A ako te 3 stvari postoje,uz kompromis, takve veze imaju blistavu budućnost!Postoje i neke greške (ljudi smo pa znamo pogriješiti i u najvećoj ljubavi) koje ni sama ljubav ne može pobijediti! A te neoprostive greške i pod cijenu ljubavi ovise od osobe do osobe i tko je i gdje podvukao svoju granicu-netko ne oprašta ružne i grube riječi te odmah prekida vezu (iako su izgovorene u svađi,a onda svatko od nas zna svašta reći pa i pretjerati),netko ne oprašta prevaru (prije sam mislila da ako do prevare dođe da ne voliš osobu koju si prevario,ali promijenilo se jer sve zavisi-zašto i kako,namjerno ili slučajno,jel tebe netko poljubio ili ti nekog itd.) i ima još dosta stvari koje ljudi u ljubavi ni malo ne toleriraju,a jedna od tih je i moja greška,moj grijeh,a sada mi je žao jer stvarno volim svog bivšeg dečka,a pogriješila sam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2006. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sebi ličim (kako me opisao jedan moj prijatelj) na onu malu, crnu bombu iz crtića, koja uvijek eksplodira u najnezgodnijem trenutku i na najnezgodnijem mjestu. I uvijek napravi pizdariju. Twisted Evil


Zadnja promjena: ozana; 16.02.2006. 18:27; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2006. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako je. Ljubav je nesto sto se gradi i formira dok traje, a pogotovo kad prodje faza zaljubljenosti, zato ju neki od nas (ukljucujuci dolje potpisanog) vrlo rijetko stvarno i osjete. (Hmmm, do sada samo jednom, da budem iskren)

Konkretno, meni je jako tesko razbiti gard, tesko se zaljubljujem, jos teze zavolim, ali zato kad se rukavice skinu, onda je to do daske. Dajem sve, hocu sve!

Problem sa kojim se godinama hvatam u kostac ( i gubim bitku), je sto srecem dvije vrste zena: a) one koje ne zanima nista osim neograniceno duge faze "zaljubljenosti"(?) i "zezanja" , pa mi brzo dosade, i b) one koje ne vjeruju da postoje "manje tipicni muzjaci" (na muskom jeziku: kreteni), pa se istog pristupa uplase i pobjegnu glavom bez obzira.

Sto ostaje? Biologija (sex) sa manje ili vise strasti i osjecaja, kako kad i kako s kim.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2006. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gemi je napisao/la: › Ljubav je nešto za što treba raditi, ulagati, brinuti se i to je posao koji nikada ne prestaje. Ukoliko ga zaista prihvatite kao posao, onda je to napor. Ukoliko ga prihvatite kao nešto normalno, nešto velikim dijelom vas, e onda je to sasvim drugačija priča...


tako je. nemam što dodati, osim da treba puno strpljenja, kako god okreneš... ali isplati se, jer čemu život, ako ćeš biti sam? osijek031.com smile

poznato mi je i mišljenje: čemu samoća, ako misliš živjeti... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.06.2006. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volim već punih deset godina, iako mi se to baš i nije proporcijalno vratilo... osijek031.com smile
al nije me briga. sama pomisao na njega mi je dovoljna da se rastopim, a kad se sretnemo redovito mi poskoči srce... mmm osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

još uvijek gajim nadu.... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Do posljednjeg daha......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2006. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: ›
Zaljubljenost je poput šumeće tablete. Ubacite ju u vodu, ona eksplodira u trenutku vlastitog samozadovoljstva i ispunjenja i vrlo, vrlo brzo izgubi svoju snagu i rastopi se...


...al ljubav je kamenac koji ostane na rubovima case...Smile

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2006. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljubav je utočište beznadnih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: ›
ljubav je utočište beznadnih.


a neki se i ne usude priznati tako snažne osjećaje.....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljubav smrdi

sve u svemu..bljak to. Very Happy

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2006. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la: ›
ljubav smrdi
sve u svemu..bljak to. Very Happy


tek su ti 22 godine.
može ti se desiti u 50.toj i uopće neće biti smrada.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2006. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
ljubav je utočište beznadnih.


a neki se i ne usude priznati tako snažne osjećaje.....


između hrabrosti i ludosti ne postpji nikakva crta... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2006. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: ›
između hrabrosti i ludosti ne postpji nikakva crta... Very Happy


slažem se, ali ipak je iskustvo koje si treba priuštiti, pa kako god završilo. ostaješ bogatiji, kao čovjek. Embarassed

i onda se uz kavu ponekad sjetiš......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: