Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2007. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Duuugo,toliko dok me ne povrijede,tako da pada i ona teza o prijateljstvu nakon veze u mom slučaju.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2007. 15:42 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › jer kada nisam u vezi svoju ljubav i pažnju projeciram na prijatelje i roditelje koji mi isto tako vraćaju,,,,da naravno da nam svima treba ljubav i osjećaj zajedništva, ali ako to nisam ostvarila sigurno neću kukat po forumima i uveličavat nešto što nisam mogla ili htjela održati,,,,,,


Zašto se zbog ovoga osjećaš toliko drukčijom od drugih? Pa svi mi svoju ljubav dajemo i drugim ljudima oko sebe, a ne samo partnerima.

Nisam primijetila da itko kuka po forumu. Ljudi ovdje iznose svoja mišljenja o raznim temama, a ne dolaze "kukat". Ostalo su ti Anita i CatCloe lijepo rekle.

Pitanje u naslovu topica glasi Koliko ste u stanju trajati u ljubavi, a ako je tebi ta tema nezanimljiva ili glupa ne shvaćam zašto se osjećaš pozvanom da tu ostavljaš svoje postove.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2007. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › je, a rasprava o g-točki i squirtingu ti ne smeta! Very Happy
ljudi pričaju o svim stvarima koje vole upražnjavati i od kojih se osjećaju dobro Smile
.. Laughing istina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2007. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › ne, nije bed biti solo.
bolje sam nego u lošoj vezi.


p.s. ovdje je malo starijih i zrelijih...

p.p.s. pogotovo je malo zrelijih...
Laughing hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2007. 21:09 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pitanje u naslovu topica glasi Koliko ste u stanju trajati u ljubavi, a ako je tebi ta tema nezanimljiva ili glupa ne shvaćam zašto se osjećaš pozvanom da tu ostavljaš svoje postove.[/quote]
Laughing čak naprotiv, tema , odnosno pitanje je izuzetno zanimljivo, zato sam i čitala ,,ali su ju nekolicina odvukli na glupost.....osjećam se pozvanom ostavljati svoje postove gdje god želim, tako piše pri registraciji, a tko si ti da to dovodiš u pitanje?????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2007. 2:39 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › a tko si ti da to dovodiš u pitanje?????


Oprosti, ali nisam ja ta koja je popljuvala kompletan topic jer joj se rasprava ne sviđa. Da preoblikujem pitanje: zbog čega se zamaraš temom ako ti je glupa i(li) nezanimljiva ? Iz tvojih postova nisam primijetila da ti je pitanje bilo izuzetno zanimljivo, kako sada kažeš.

Isto tako ja tebe mogu pitati tko si ti da procjenjuješ što je glupost, a što nije? Oprosti, ali sudeći prema tvojim postovima ne činiš mi se previše kompetentna za taj sud Rolling Eyes Oslanjajući se na prethodnu rečenicu, završavam s raspravom, ja sam svoje rekla

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2007. 15:12 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › a tko si ti da to dovodiš u pitanje?????


Oprosti, ali nisam ja ta koja je popljuvala kompletan topic jer joj se rasprava ne sviđa. Da preoblikujem pitanje: zbog čega se zamaraš temom ako ti je glupa i(li) nezanimljiva ? Iz tvojih postova nisam primijetila da ti je pitanje bilo izuzetno zanimljivo, kako sada kažeš.

Isto tako ja tebe mogu pitati tko si ti da procjenjuješ što je glupost, a što nije? Oprosti, ali sudeći prema tvojim postovima ne činiš mi se previše kompetentna za taj sud Rolling Eyes Oslanjajući se na prethodnu rečenicu, završavam s raspravom, ja sam svoje rekla

sudeći po Vašem odgovoru, moram primjetiti da imate problema s usvjanajem pročitanog gradiva. ...još jednom, dakle, tema je izuzetno zanimljiva, ali su ju pojedinci odveli na glupost......ja, nisam procjenila što je glupost,...jer za to ne treba neka posebna procjena,,,,po stoti put, tema nije nezanimljiva, nego su ju nekolicina takvom napravili,,,,,misleći na Vaš stav, Vi niste u sudnici da prekidate rasprave....i prijelog za Vas,,,,,u potpisu bi mogli navesti nešto kao: molim da na moje postove odgovaraju izričito i samo osobe koje se slažu s mojim mišljenjem jer u proitvnom ta osoba nije pozvana iznijeti svoje mišljenje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bartok
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2007. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve to ovisi o ponusi i potražnji Laughing
kad je dobro, može trajat koliko god ... a kad ta ljubav nije nešto što vrijedi ruda- bježim punom parom hehe

_________________
nije bitno dal znaš letjeti, bitno je da ne padneš! Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2007. 0:20 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljubav ne postoji! To je samo određena kemija među ljudima iz koje nastaje navika na iste. A navike se mijenjaju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2007. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne sumnjam da se zaljubljenost, uzbuđenje i tome slično mogu znanstveno objasniti hormonima, feromonima i sličnim stvarima. isto kao što se naši organizmi mogu objasniti čistom fizikom, kemijom, anatomijom i fiziologijom.
ali znanost (još) nije uspjela objasniti kako električna pražnjenja i milijarde takvih impulsa u našim sivim stanicama na kraju tvore svijest o sebi i naše "ja", vjerovanja, sumnje ili čak telepatiju.. u tu istu "duhovnu" sferu vjerojatno spada i ljubav. to što je teško znanstveno objašnjiva, ne znači da je nema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2007. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razum se danasnjim saznanjima i opcenito pristupom ne moze nikako objasniti. Za to treba znantno visi stupanj svijesti. Dusa covjeka se ne moze danas poznatim ne moze uokviriti. IMO da bi se to moglo poceti shvacati mora se napraviti kolektivni odmak covjecanstva u razmisljanju.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2007. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo mi vuče na "celestinsko proročanstvo"... zanimljiva knjiga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2007. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Neprestano se pitam odakle ta potreba za varanjem, ako ti je s nekim u vezi dobro i ako tu osobu voliš?

Kad pogledam oko sebe, ne znam mogu li naći ijedan par koji je u vezi potpuno vjeran. Jedno vrijeme sve štima, a onda odjednom svatko počne mutiti iza leđa.

Je li ta ljubav stvarno tako rijetka?

Možete to nazvati kukavičlukom ili kakogod, ali meni je jednostavno najlakše ispasti gnjida i zbrisati što dalje čim osjetim da sam dobrano "zagrizla".


možda će zvučati smiješno, ali kad razmisliš, čini se kao da je ta potreba za varanjem nešto urođeno čovjeku, jer svatko od nas stalno teži nečemu boljemu.
jer, kada nam je nešto dobro, uzimamo to zdravo za gotovo, ne razmišljajući kako je sve prolazno.
...i tako, u vezi si, sve 5, a ti hoćeš novu igračku...kada ju dobiješ, izgubiš onu staru, i onda, kao malo dijete opet želiš baš tu staru... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la (Pogledaj post): ›
wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Neprestano se pitam odakle ta potreba za varanjem, ako ti je s nekim u vezi dobro i ako tu osobu voliš?

Kad pogledam oko sebe, ne znam mogu li naći ijedan par koji je u vezi potpuno vjeran. Jedno vrijeme sve štima, a onda odjednom svatko počne mutiti iza leđa.

Je li ta ljubav stvarno tako rijetka?

Možete to nazvati kukavičlukom ili kakogod, ali meni je jednostavno najlakše ispasti gnjida i zbrisati što dalje čim osjetim da sam dobrano "zagrizla".


možda će zvučati smiješno, ali kad razmisliš, čini se kao da je ta potreba za varanjem nešto urođeno čovjeku, jer svatko od nas stalno teži nečemu boljemu.
jer, kada nam je nešto dobro, uzimamo to zdravo za gotovo, ne razmišljajući kako je sve prolazno.
...i tako, u vezi si, sve 5, a ti hoćeš novu igračku...kada ju dobiješ, izgubiš onu staru, i onda, kao malo dijete opet želiš baš tu staru... osijek031.com smile


upravo mi se to događa sada...samo sto sam ja stara igracka.....sta da radim...pizdim, i ona i ja....a sve je bilo super, nikad ju ne bi prevario jer nisam takav, a mislio sam da nije ni ona...kad ono....
i sad hoce staru igracku jer ju jos voli i to (heh zeli ju pokidati do kraja, a vec sam sav pokidan).....STRASNO...
wendy djelimo isto misljenje sto se tice onog boldanog gore Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Neprestano se pitam odakle ta potreba za varanjem, ako ti je s nekim u vezi dobro i ako tu osobu voliš?

bit će da je ego u pitanju... mnogi ovise o tom ispraznom zadovoljstvu proizašlom iz spoznaje da su drugima privlačni... ego-trip zna biti zajebana stvar. u kombinaciji s pomanjkanjem karaktera i odlučnosti... i eto ti sranja Very Happy
..što me sjetilo još jednog fenomena kojemu se također često čudim... flert. čekam vas u novom topicu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: