Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
veritiera
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 19:45 
Naslov: Complicity Bog i Adam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › Malo je zena kod kojih je ratio ispred emocija i vecina takvih riba zlorabi svoju drustveno-kulturolosku poziciju lovine.

Ne govorim da muskarci nisu sposobni biti emocialni nego da muskarci gledaju stvari: prvo sa prakticnog pogleda a onda emocionalnog. Lovina, zar nismo prosli kameno doba?[/quote]

zar smo prošli kameno doba???? Sad[/quote]

Znas li ti onaj(!) kad je Bog rekao Adamu da ima dobru i losu vijest za njega!
Dobra je da ce imati dvije glave, a losa da nema dovoljno krvi da s obje istovremeno "misli".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dvije glave su, ipak, dvije glave.
više nego jedna, jel...

nismo prošli kameno doba, žene i dalje toljagom vuku muškarce u pećinu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 19:57 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile osijek031.com smile za ljubav je potrebno dvoje


i za raskid je potrebno dvoje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
veritiera
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dvije glave su dvije glave točno.
i Fata je Fata, al dva put je dva put.
I nije neka logika

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolja od one s nedostatkom krvi za obje glave...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2007. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma joj uopće vas ne razumijem, a što je najgore predpostavljam da ste svi ono kao stariji, zreliji,,,,ljubav ovo, ljubav ono, ,,,,pa dobro dal je vama zaista toliko bed biti solo, mislim šta? u čemu je problem,,,,,,da super ok je biti zaljubljen, ali neću umrijet i kukat ako sam solo. pa sve ima svoje prednosti i mane,,,šta vam je' jeste invalidi pa vam treba pomoć za nešto? A iskreno, kontam da vam je toliko bed bit solo bili u bilo kakvoj vezi po bilo koju cijenu....šta folirate...kontam da ste ljudi koji su zaljubljeni u ljubav kao takvu,,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2007. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne, nije bed biti solo.
bolje sam nego u lošoj vezi.


p.s. ovdje je malo starijih i zrelijih...

p.p.s. pogotovo je malo zrelijih...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2007. 1:08 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy, nadam se da je ovo bio samo pokušaj provokacije Rolling Eyes ako nije, pomalo te žalim... Tužno je kako netko ljubav može svesti na pojmove "biti solo" i "biti u vezi". Zajedništvo i ljubav su čovjekove iskonske potrebe, a u određenim razdobljima života jače su izražene. Nekome to dolazi prije, a nekome poslije. Možda ćeš i ti to osjetiti kad malo narasteš Rolling Eyes Ne kažem da treba pod svaku cijenu biti u vezi ili da je ne biti u njoj nešto loše, naprotiv... ali smatrati nekoga invalidom zato što voli, želi voljeti, priča o ljubavi... nema baš previše veze s pameću. Kad sam već kod toga, mogla bih ovdje vidjeti jednog jedinog invalida i to onog emocionalnog. Ako si se razočarala trebalo bi to biti u osobu, a ne u ljubav.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2007. 1:13 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › fairy, nadam se da je ovo bio samo pokušaj provokacije Rolling Eyes ako nije, pomalo te žalim... Tužno je kako netko ljubav može svesti na pojmove "biti solo" i "biti u vezi". Zajedništvo i ljubav su čovjekove iskonske potrebe, a u određenim razdobljima života jače su izražene. Nekome to dolazi prije, a nekome poslije. Možda ćeš i ti to osjetiti kad malo narasteš Rolling Eyes Ne kažem da treba pod svaku cijenu biti u vezi ili da je ne biti u njoj nešto loše, naprotiv... ali smatrati nekoga invalidom zato što voli, želi voljeti, priča o ljubavi... nema baš previše veze s pameću. Kad sam već kod toga, mogla bih ovdje vidjeti jednog jedinog invalida i to onog emocionalnog. Ako si se razočarala trebalo bi to biti u osobu, a ne u ljubav.
osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2007. 11:27 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
ma joj uopće vas ne razumijem, a što je najgore predpostavljam da ste svi ono kao stariji, zreliji,,,,ljubav ovo, ljubav ono, ,,,,pa dobro dal je vama zaista toliko bed biti solo, mislim šta? u čemu je problem,,,,,,da super ok je biti zaljubljen, ali neću umrijet i kukat ako sam solo. pa sve ima svoje prednosti i mane,,,šta vam je' jeste invalidi pa vam treba pomoć za nešto? A iskreno, kontam da vam je toliko bed bit solo bili u bilo kakvoj vezi po bilo koju cijenu....šta folirate...kontam da ste ljudi koji su zaljubljeni u ljubav kao takvu,,,,


Jel to samu sebe pokusavas uvjeriti u to ili..?!
Come on, kada te prođe ta coolerska faza, pročitaj si to opet.
I u čemu je problem ako je netko "zaljubljen u ljubav"? van svojih životnih ciljeva, gdje je smisao ako se nemas kome dati (tu ne mislim fizički...), kome pomoći, uz nekoga se osjećati posebno dobro, za nekoga raditi stvari veće nego za sebe, jednostavno-nekoga voljeti...Osim ako si iznimno sebična pa tu ne vdiš nikakvo ispunjenje. Uglavnom, potpisujem Wendyn post, da sad ne citiram njene riječi.
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2007. 11:51 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › fairy, nadam se da je ovo bio samo pokušaj provokacije Rolling Eyes ako nije, pomalo te žalim... Tužno je kako netko ljubav može svesti na pojmove "biti solo" i "biti u vezi". Zajedništvo i ljubav su čovjekove iskonske potrebe, a u određenim razdobljima života jače su izražene. Nekome to dolazi prije, a nekome poslije. Možda ćeš i ti to osjetiti kad malo narasteš Rolling Eyes Ne kažem da treba pod svaku cijenu biti u vezi ili da je ne biti u njoj nešto loše, naprotiv... ali smatrati nekoga invalidom zato što voli, želi voljeti, priča o ljubavi... nema baš previše veze s pameću. Kad sam već kod toga, mogla bih ovdje vidjeti jednog jedinog invalida i to onog emocionalnog. Ako si se razočarala trebalo bi to biti u osobu, a ne u ljubav.

ne, nikako nije pokušaj provokacije, jer nisam osoba koja voli provocirati, čak naprotiv...nemoj me žaliti,,,,,jer ja osobno žalim samo osobe koje su na svijetu same i nemaju nikoga, a to ne znači dečka, muža ili ljubavnika,,,,jer kada nisam u vezi svoju ljubav i pažnju projeciram na prijatelje i roditelje koji mi isto tako vraćaju,,,,da naravno da nam svima treba ljubav i osjećaj zajedništva, ali ako to nisam ostvarila sigurno neću kukat po forumima i uveličavat nešto što nisam mogla ili htjela održati,,,,,,moje pravilo nakon, kako ti kažeš razočaranja: radije ću biti sama nego s bilokim,,,,,,,živjela!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2007. 11:53 
Naslov:  Re: Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
ma joj uopće vas ne razumijem, a što je najgore predpostavljam da ste svi ono kao stariji, zreliji,,,,ljubav ovo, ljubav ono, ,,,,pa dobro dal je vama zaista toliko bed biti solo, mislim šta? u čemu je problem,,,,,,da super ok je biti zaljubljen, ali neću umrijet i kukat ako sam solo. pa sve ima svoje prednosti i mane,,,šta vam je' jeste invalidi pa vam treba pomoć za nešto? A iskreno, kontam da vam je toliko bed bit solo bili u bilo kakvoj vezi po bilo koju cijenu....šta folirate...kontam da ste ljudi koji su zaljubljeni u ljubav kao takvu,,,,


Jel to samu sebe pokusavas uvjeriti u to ili..?!
Come on, kada te prođe ta coolerska faza, pročitaj si to opet.
I u čemu je problem ako je netko "zaljubljen u ljubav"? van svojih životnih ciljeva, gdje je smisao ako se nemas kome dati (tu ne mislim fizički...), kome pomoći, uz nekoga se osjećati posebno dobro, za nekoga raditi stvari veće nego za sebe, jednostavno-nekoga voljeti...Osim ako si iznimno sebična pa tu ne vdiš nikakvo ispunjenje. Uglavnom, potpisujem Wendyn post, da sad ne citiram njene riječi.
Wink
,,,,pa kada ju potpisuješ onda pročitaj i ono što sam njoj odgovorila,,,ne volim se ponavljati,,,,,,, Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2007. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
ne, nikako nije pokušaj provokacije, jer nisam osoba koja voli provocirati, čak naprotiv...nemoj me žaliti,,,,,jer ja osobno žalim samo osobe koje su na svijetu same i nemaju nikoga, a to ne znači dečka, muža ili ljubavnika,,,,jer kada nisam u vezi svoju ljubav i pažnju projeciram na prijatelje i roditelje koji mi isto tako vraćaju,,,,da naravno da nam svima treba ljubav i osjećaj zajedništva, ali ako to nisam ostvarila sigurno neću kukat po forumima i uveličavat nešto što nisam mogla ili htjela održati,,,,,,moje pravilo nakon, kako ti kažeš razočaranja: radije ću biti sama nego s bilokim,,,,,,,živjela!!!

naravno da ćeš radije biti sama nego s bilo kim, to nitko ovdje nije ni porekao. niti je itko napisao da treba biti s nekim pod svaku cijenu, a još manje biti u depri ako to nisi.
ali nekome tko podcjenjuje ljubav i smatra ju suvišnom je definitivno nešto promaklo uživotu, ili upravo promiče..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2007. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm,ponovno sam pročitala sve, misleći da mi je nešto promaknulo,,,,međutim nije,,,,,opet napisala isto,,,,ne razumijete me,,,,ja ne podcjenjujem ljubav,,,,nego ne razumijem kuknjavu za njom,,,,,,,,,moj zaključak je ponovno: zaljubljeni u ljubav kao takvu i posjedovanje neizmjerne potrebe za pričanjem o njoj,,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2007. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je, a rasprava o g-točki i squirtingu ti ne smeta! Very Happy
ljudi pričaju o svim stvarima koje vole upražnjavati i od kojih se osjećaju dobro Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: