Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



jesu li godine problem?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
flatline
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: dno Drave ispod željezničkog mosta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2007. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › [vrlo je čest slučaj da žena izgleda kao zmaj, a pokraj sebe vodi debelog, ćelavog muža s pivskom škembom...
istina je da se žene lakše debljaju, ali upravo zbog toga i više paze na svoj izgled, pogotovo posljednjih 10-15 godina. situacija se znatno promijenila.
ja imam 30 i jedva mogu na prste jedne ruke nabrojati likove iz moje generacije koji još liče na sebe... većina ih se deformirala Very Happy


fakat, sad but true

prije su se po osijeku snaše šetale a sada ima tak dobrih kokoški od 30 n dalje...uključujuću i moju
Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2007. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a i nedojebanih pjetlića... osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2007. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...sve je dobro dok ne naiđeš na neku bez obzira na godine kojoj moraš crtati bojicama da skuži neke stvari.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iwanche_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: OsijeK...tu NegdJe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2007. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni godine nisu bitne...Doro Gleam bash Da sad Nie starIjI 50god od mene...al...ovak....nie mi bitno

_________________
Confused *...*...*...MaLLa IwanChe...*...*...* Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.06.2007. 2:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja volim 2 godine mlađeg i ne bih ga mijenjala za nizašto na svijetu.........mali.-volim te Embarassed

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DojaJa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 3:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakve godine ljudovi...pa i Tito je bio od Jovanke stariji par desetaka godina......

_________________
Mislila sam da se stalno vrtim u krug, a zapravo se samo cijeli svijet vrti oko mene!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.06.2007. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TITO je bio TITO.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Twisted Evil Twisted Evil pelene su ipak pelene....... Wink Wink Wink

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2007. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neja je napisao/la (Pogledaj post): › Twisted Evil Twisted Evil pelene su ipak pelene....... Wink Wink Wink

još ako ne hoda osijek031.com smile

ma ima ona pametna "Tko sa djecom spava upišan se budi!" Wink

baš danas razglabah tu temu sa jednim jako dobrim prijateljem..sad sa muške strane malo mi proširio vidike...
imao tak stariju tetu,nije da nije bilo osječaja ali daleko je to odonog pravog,i dalje sam... i onda se kaže počeo osječati kao zadnji smrad jer ipak je kao pokušavao vanka sa curicama i kad ne upali,nema kemije-ništa nešto,okrene broj TETA UPOMOOOOOOĆ!

e sad shvatih samo to da je teta furala svoj film..a jedino se on osjećao kao smrad u svemu tome....

tako da mislim da ona prva stoji....

pa ko voli biti S.O.S neka izvoli

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2007. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nekim ljudima odgovaraju starije osobe koliko sam shvatio najčešće vršnjaci uopće ne budu zajedno hehe to jest jako teško budu zajedno, ja primjerice vise necu s mlađom od 19 godina nikad vise u vezu hehe previse su djeca i osvetoljubljivi, ali starije cure su jako zanimljive i zrelije a time i privlačnije a dobro ima nas svakakih Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2007. 21:15 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se s tobom..opcenito su starije cure uvijek zanimljivije..naravno i puno iskusnije...zato ni ne traže mlade decke... Wink
eee pa da naravno ima nas svakavih...od onih koji svoje komplekse,mane,probleme i vrline pokazuju tako što ih pripisuju drugima,do onih koji to ne rade....i tak...al u biti nisu godine bitne,bitno je ono što je u glavi...covjek uci dok je živ... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2007. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: › slažem se s tobom..opcenito su starije cure uvijek zanimljivije..naravno i puno iskusnije...zato ni ne traže mlade decke... Wink
eee pa da naravno ima nas svakavih...od onih koji svoje komplekse,mane,probleme i vrline pokazuju tako što ih pripisuju drugima,do onih koji to ne rade....i tak...al u biti nisu godine bitne,bitno je ono što je u glavi...covjek uci dok je živ... Wink
"covjek uci dok je ŽIV" pa sigurno nije obrnuto Wink, malo ti je misljenje kontradiktorno u jednu ruku spominjes odnos kak starije cure ne traze mlade decke i onda na kraju napises da godine nisu bitne hmm ali dobro prilagodljivost je nekim ljudima vrlina nije loše to stoičko razmišljanje ako znas sto je, iako ja smatram da je jako lose jer onda si "beskimečnjak" i uvijek sve pokrivaš i ne stojis iza necega sigurno. Godine ili iskustvo ili strpljenje !?! Ja bih se slozio sam oko strpljenja ono je najbitnije bez obzira na godine iskustvo i ljubav.Strpljen spašen!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2007. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve ovisi o interesima!Svaka zivotna dob ima svoje interese i tu dođe do broblema,ali ako bez obzira na godine dvoje imaju iste interese i zanimacije stvar moze savrseno funkcionirati.

_________________
Bolje biti malo lud nego malo pametan...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2007. 9:31 
Naslov:  Re: jesu li godine problem?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wastedbass je napisao/la: ›
sheila je napisao/la: › slažem se s tobom..opcenito su starije cure uvijek zanimljivije..naravno i puno iskusnije...zato ni ne traže mlade decke... Wink
eee pa da naravno ima nas svakavih...od onih koji svoje komplekse,mane,probleme i vrline pokazuju tako što ih pripisuju drugima,do onih koji to ne rade....i tak...al u biti nisu godine bitne,bitno je ono što je u glavi...covjek uci dok je živ... Wink
"covjek uci dok je ŽIV" pa sigurno nije obrnuto Wink, malo ti je misljenje kontradiktorno u jednu ruku spominjes odnos kak starije cure ne traze mlade decke i onda na kraju napises da godine nisu bitne hmm ali dobro prilagodljivost je nekim ljudima vrlina nije loše to stoičko razmišljanje ako znas sto je, iako ja smatram da je jako lose jer onda si "beskimečnjak" i uvijek sve pokrivaš i ne stojis iza necega sigurno. Godine ili iskustvo ili strpljenje !?! Ja bih se slozio sam oko strpljenja ono je najbitnije bez obzira na godine iskustvo i ljubav.Strpljen spašen!


hehe niko nije ni mislio da je obrnuto... Wink no dobro, hmm to što je kontradiktorno ne znači da nije istinito...da starije cure rijeđe traže mlađe dečke (naravno ne nužno da se ne hvatamo za svaku riječ) isto tako postoje ljudi kojima godine uopće nisu bitne...što je tu tako čudno...različiti smo svi i ne samo u tom pogledu... "beskičmenjak" he he.. imala sam jednog prijatelja koji je uvijek pričao o dosljednosti,dosljednosti...a od svih koje znam najmanje je bio dosljedan...zašto promijene smatrati lošima,svatko bira kako će se ponašati,oblačiti,što će slušati,zašto osuđivati nekoga...i nazivati takve ljude "beskičmenjacima" Wink gle ljudi se mjenjaju iz dana u dan,upoznaš nekog bolje,pogledaš nešto sa drugog stajališta i možda promijeniš mišljenje o nečemu,ja u tome ne vidim ništa loše sve dok imaš svoje "ja" i misliš da si sa pravim razlogom promijenio stav ili mišljenje..."beskičmenjaci" (smiješna riječ) bi meni bili ljudi koji jednoj osobi pričaju jedno a drugoj osobi pričaju drugo iako ne misle tako i složila bih se da je prilagodljivost vrlina...kao i sve druge osobine ako ih znaš upotrijebiti u pravo vrijeme i na pravi način..znam što je stoičko razmišljanje... Wink he he nećemo se podcjenjivat
kao ni što samo ljubav nije dovoljna tako nije dovoljno ni samo strpljenje...pogotovo u vezama,malo sam ošla u offtopic...
pa ono..ostajem pri onome da nisu bitne godine nego način razmišljanja...slažem se sa ovim potpuno...
meduza_ je napisao/la: ›
Sve ovisi o interesima!Svaka zivotna dob ima svoje interese i tu dođe do broblema,ali ako bez obzira na godine dvoje imaju iste interese i zanimacije stvar moze savrseno funkcionirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.07.2007. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve se svodi na jednu stvar, a sad kako tko ima želje i pozdrave, o tome bi u nedogled.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: