Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



cura ili ljubavnica

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2006. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ev vako: imaš curu i dečka. oni se vole i tako to. On ima malo veće potrebe za seksom, pa si nabavo ljubavnicu. u takvom trokutu, šta bi više voljela biti: cura koja ima legitimna prava, no ne i sav taj seks, ili ljubavnica koja nema nikakvih prava, osim što dobiva?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2006. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima i ono obrnuto.
Mislim ono, kad imaš curu i dečka i cura bi malo više seksa. Bi li naši dečki to odobrili svojoj curi i što bi htjeli biti - ljubavnik ili dečko?

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam, gemi, teško da će si bilo tko od muških, ali i žena priznati da ne može zadovoljiti sexualne apetite svoga partnera... Po meni ako si se upustio u vezu, iskreno i prostodušno naravno, bez ikakvih računica, tada nepostoje drugi muškarac ili druga djevojka, tada je tebi tvoja ljubav sve... a ako nisi zadovoljen ili zadovoljan time da se obvežeš na vjernost, čemu onda veza, budi slobodan sexaj se okolo sa takvima i gotovo, možeš biti samozadovoljan i zadovoljen, nekužim zašto teži čovjek za nekim ili nečim što je zauzeto? zar ne shvaća da ruši sreću drugome i unosi nemir???

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čuj. prvo - loš je naziv "ljubavnica/ljubavnik" za osobu koja s nekim nabija rogove partneru te osobe.

bolje - preljubnica/preljubnik.
a sto se tice deckiju...pa - gore ima odgovor:zasto ne biti i ljubanik i decko?
stvar je - ako se sevis(excuse my french) sa svojom curom/svojim deckom radi seksa, taj seks se moze odvijati i sa nekim kog pokupis sa ceste. ak se sevis radi onoga sto osjecas prema toj osobi, nema sasnse da ti se nece dati , pa da ce ta osoba morati traziti jos kod nekoga drugoga.
jebiga.
to je samo izmisljanje isprika.

naravno, otvorena je opcija da jedan partner ne moze pratiti drugoga, sto fizicki, sto psihicki, ali ...
jebemu.
ono - ako je tebi(ovo se ne obracam nekome odredjeno, samo I'm making my point) vaznije posevit se triput sa bilo kime, nego posevit se jednom, ali sa osobom koju volis, kakvog smisla ima veza?

osobno, da mi se dok se njoj da. i to je to.
ako joj se ne da...ima vremena. necu umrijet zato jer mi se prijebalo, a tog renutka se nismo posevili, gaddemit. ionako s nekim drugim ne bi imalo previse smisla, ne?

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2006. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sanja je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
Zaboravih, seks je važan, iznimno bitan u vezi, od njega sve započinje i s njim sve završava, ali samo zbog seksa i tih ljubavničkih, odnosno preljubničkih odnosa nitko neće ostaviti curu ili ženu (dečka, muža).


A di ćeš ti..?? čekaj da prvo vidimo po redu...pisac, vrijeme radnje, mjesto radnje, likovi, opis likova, kratak sadržaj...itd.
Ti odma u zaključak. Ne mogu ja tak brzo ko ti. Cool

Ako se ne varam - Idilična kaze
da prijatelj i ljubavnica furaju.... a onda je on prevari s curom, ....ili oni furaju ....a dođe ljubavnica i sve rasturi..... ili oboje imaju nekog pa se ljubavnički varaju....aaaaaaaaaaaaaaaa ko se tu kome vraća i zašto????

Dajte mi to pojasnite, da prokontam!!!....danas mi nešto teško pala jaja za večeru, otrovna...valjda mi zato neće krv u mozak... ;-)

Dakle, mene to sad već zabrinulo,Idilična naša sestro! Odmah me asociralo na onaj swingeraj u Bizovcu...svi zivjeli sretno....voljeli se...i svi se upoznali preko neta...i opet će doći....happy end ;-) Jel takva priča?


Ti si se izgleda malo previše ufurala u moju priču ljubav ili opsesija pa sad misliš da je nastavak te priče ova tema-ali nažalost nije!Ovo je tak jednostavna tema (po 100-ti put objašnjavm šta je pisac htio reći ovom temom) -šta bi htjela biti ako se kojim slučajem nađeš u ljubavno trokutu-cura(koju dečko voli) ili ljubavnica (koju dečko jaako želi)?!!? Nadam se da će ti se sad upaliti lampice!!!
A izgleda da ću posebno za tebe morati ispričati od samog početka do kraja cijelu priču (onu koja traje oko 4god) u temi ljubav ili opsesija......

_________________
[I]za inat rođena ... drugačija osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo se ovo sve rasplınulo...Menı u osobnoj kartı pıse da sam neko jebeno musko, nıje mı jasna varıjanta tog trokuta, sorry.

Ja ako nekog stvarno volım, onda nıkog drugog ne zelım ı gotova prıca...mala razlıka ızmedju seksa ı vodjenja ljubav!ı

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto. rece covjek pametno.
ono, osobno, ako ce se netko naci u toj situaciji, ne smatram ga dovoljno zanimljivim za komunikaciju. tako da nisam bas preupucen.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2006. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam ovdje svi kao da žive u sedmom nebu!!!
Meni je prevara nešto grozno,ali opet nikad ne reci nikad jer nikad se ne zna šta će se dogoditi i iz kojih razloga!Mislim da je poštenije ostaviti osobu s kojo si pa onda tek biti s nekom drugom osobom ako već želiš biti s njom!
A opet svuda oko sebe čujem priče tipa joj on nju vara 8ne mora to biti sex,može biti i obična brija),e naš njega i nju-ona ga prevarila i sad prekinuli nakon 2 god. ... Zar nitko ne čuje takve priče-pa čak i o svojim prijateljima????!!!?

_________________
[I]za inat rođena ... drugačija osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da se takve prıce svuda cuju, ne zıvımo u ıdealnom svıjetu, nazalost. Kljucnı element prıce je kolıko smo ıskrenı prema sebı samıma, jer, ako nekog stvarno ı ıskreno volıs (a ı to se ucı, nıje to bogom danı talent), ı s njım sı u vezı, a kratıs nekog ta tlane, koga tı zapravo varas? Svog partnera ılı sebe? Ilı bas ı ne volıs?

Mozda grıjesım, alı takve prıjevare su po menı najobıcnıje bacanje pıjeska u ocı, easy way out. Lakse je skocıtı nekome drugome u krevet, nego sjestı ı suocıtı se sa onım sto tı u vezı ne stıma, odnosno nedostaje. Bez ızuzetka, sve ljubavnıce mojıh prıjatelja ı rodjaka koje sam upoznao su bıle po mnogo cemu losıje nego njıhove zene ı djevojke...slucajnı uzorak? Hmmm...

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allende, imas pivo za ovo!
danas nisam bas rjecit, al ovaj tvoj post je uspio reci ono sto pokusavam neuspjesno reci i ja...

idila, u kakvom nebu TI zivis?
sori, al ak ti je prevara nes grozno i odvratno, a sa sigurnoscu ne mozes reci da ti ne bi napravila tako nesto...a ne znam. necu komentirat, jer me se moze shvatiti kao da vrijedjam. a to ne zelim.

zakljucak:
1. nitko te ne moze natjerati na prevaru osim tebe samoga. kakav alkohol, vlaga u zraku, kuac-palac...to su sve isprike.
2.ako varas nekoga, nemozes mi tvrditi da ga/ju volis. ne zaista...

a sto se tice cinjenice da se puno toga dogadja oko svih nas- a jebiga...nisam nikad tvrdio da su ljudi nes pretjerano bistri.

allende, sto se tice tvog primjecenog uzorka - ne varas se.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2006. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
allende, imas pivo za ovo!
danas nisam bas rjecit, al ovaj tvoj post je uspio reci ono sto pokusavam neuspjesno reci i ja...

idila, u kakvom nebu TI zivis?
sori, al ak ti je prevara nes grozno i odvratno, a sa sigurnoscu ne mozes reci da ti ne bi napravila tako nesto...a ne znam. necu komentirat, jer me se moze shvatiti kao da vrijedjam. a to ne zelim.

zakljucak:
1. nitko te ne moze natjerati na prevaru osim tebe samoga. kakav alkohol, vlaga u zraku, kuac-palac...to su sve isprike.
2.ako varas nekoga, nemozes mi tvrditi da ga/ju volis. ne zaista...

a sto se tice cinjenice da se puno toga dogadja oko svih nas- a jebiga...nisam nikad tvrdio da su ljudi nes pretjerano bistri.

allende, sto se tice tvog primjecenog uzorka - ne varas se.


Ja mislim da ne bih mogla varati jer bi me to ubilo,a ne bi ni htjela ubiti drugu osobu time!!! Ali ja samo kažem da nikad se ne zna što ti život nosi!Al da se nađem u takvoj situaciji rađe bi ostavila osobu s kojo sam nego ju varala!! Ali ako si u sretnoj vezi i sve sija na sve strane,ovakvih problema ne bi trebalo biti......

_________________
[I]za inat rođena ... drugačija osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa tako je., ne bi ih trebalo biti. ali ih, nazalost, ima. jebiga, smijesno mi je kad cujem kakoneko nekog voli al mu se jednostavno omaklo ili neke slicne nebuloze...

ja, for starters, mogu sa sigurnoscu tvrditi da znam sto mi zivot nosi(u tom pogledu) - nema sanse da bih ju ikada prevario.
ono, ista fora ko i sa drogom - ne moze tebe nitko natjerat, samo reci ne:)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2006. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
pa tako je., ne bi ih trebalo biti. ali ih, nazalost, ima. jebiga, smijesno mi je kad cujem kakoneko nekog voli al mu se jednostavno omaklo ili neke slicne nebuloze...

ja, for starters, mogu sa sigurnoscu tvrditi da znam sto mi zivot nosi(u tom pogledu) - nema sanse da bih ju ikada prevario.
ono, ista fora ko i sa drogom - ne moze tebe nitko natjerat, samo reci ne:)


Slažem se.Meni je isto glupo kad čujem priče tipa on ju vara ali on nju zapravo voli uz objašnjenje da su svi muški isti-ali ja mislim da se svaki,baš svaki muški pa i najveći frajeri smire uz onu pravu,koju ludo zavole-kao što vidim da si i ti,i to je tako lijepo čuti da neki dečko tako priča!!1
I još mislim da je varanje jedan od pokazatelja da nešto u vezi ne štima,a najčešće mislim da je to nestanak ljubavi! Ali varanje sigurno nije rješenje takvih problema!!!!!!

_________________
[I]za inat rođena ... drugačija osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bob Rock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razlika između cure i ljubavnice je ta što za ljubavnicu treba imati puno novaca.

_________________
Tko drema, nema.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2006. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idila je napisao/la: ›
Ja mislim da ne bih mogla varati jer bi me to ubilo,a ne bi ni htjela ubiti drugu osobu time!!! Ali ja samo kažem da nikad se ne zna što ti život nosi!Al da se nađem u takvoj situaciji rađe bi ostavila osobu s kojo sam nego ju varala!! Ali ako si u sretnoj vezi i sve sija na sve strane,ovakvih problema ne bi trebalo biti......


De mi molim te napiši imena ovih što imaju vezu gdje sija (obavezno da je prošlo par godina) na sve strane. Dat ćemo im orden.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: