Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



cura ili ljubavnica

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2006. 13:43 
Naslov: Fight cura ili ljubavnica
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što mislite o tome što je bolje biti u današnje vrijeme kad su dečki a i neke cure takvi kakvi jesu-cura(dečko) Razz ili ljubavnica (ljubavnik) Twisted Evil ?
Ja bih se uvijek opredjelila za curu!Ali isto tako mislim da čim do prevare dođe veza ne štima jer ako je veza prava dečku će njegova cura biti i najbolja ljubavnica!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2006. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam isto za to da cura mora biti cura, a stime i najbolja ljubavnica... Ali u Osijeku ne shvaćaju svi baš tako sve to, većini muških je samo do provoda jer su sami sebi dovoljni, jer ne žele obavezu i žrtvu, ima i žena sa takvim razmišljanjem... ja ipak mislim da je ljubav nepobjediva i ako je prava ona sve prebrodi i ostaje ljubav... čim dolazi do prevare uglavnom je to iz nekakvog nezadovoljstva s nečim ili nekim u vezi... ako ćeš varati, što će ti onda djevojka, što će ti žena... tako barem ja mislim...

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2006. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

petrusijan je napisao/la: ›
Ja sam isto za to da cura mora biti cura, a stime i najbolja ljubavnica... Ali u Osijeku ne shvaćaju svi baš tako sve to, većini muških je samo do provoda jer su sami sebi dovoljni, jer ne žele obavezu i žrtvu, ima i žena sa takvim razmišljanjem... ja ipak mislim da je ljubav nepobjediva i ako je prava ona sve prebrodi i ostaje ljubav... čim dolazi do prevare uglavnom je to iz nekakvog nezadovoljstva s nečim ili nekim u vezi... ako ćeš varati, što će ti onda djevojka, što će ti žena... tako barem ja mislim...


slažem se s tobom ali ti si jedan od rijetkih koji tako misle jer muškarci su (barem oni kakve ja znam) uglavnom samodopadni i dovoljni sami sebi, da ne spominjem kako su im žene samo objekti...naravno da ima i takvih žena da se razumijemo!By the way vidi se da tako razmišljaš i po potpisu! (zanimljiv stih!tko je napisao?)

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2006. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj, ljudi, što vam je? Što vam to uopće znači biti ljubavnica ili biti cura Confused Mislim, je li to neka hamletovska dilema? Ono, kako dođeš uopće u situaciju da moraš tako birati? Molim pojašnjenje Rolling Eyes

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2006. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="petrusijan";p="10158"]... ja ipak mislim da je ljubav nepobjediva i ako je prava ona sve prebrodi i ostaje ljubav... [quote]

Volio bi se složiti s tobom, i ponekad sam tako mislim, ali ipak nije tako. I največe ljubavi su se raspadale, brakovi od nekoliko desetlječa su se raspadali...Pod određenim okolnostima ljudi se zaljube, pogled, dodir, razgovor, vlaga u zraku, određena temperatura...tko zna, ali isto tako postoje situacije, okolnosti koje mogu raspršiti tu ljubav, e sad, hoće li se one dogoditi ili neće to je već sreća, sudbina...neka druga tema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2006. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nevia, stih je moj definitivno... znam da većina tako ne razmišlja, i imaju neki pravo ako kažu da se možeš više puta zaljubiti, ali ne i biti u ljubavi... čovjek se može zaljubiti svakoga dana, ali iskreno ljubiti, biti spreman na odricanje, na prihvaćanje osobe onakva kakva jest sa svim manama i vrlinama, to je za mene ljubav... Ne znam možda sam u krivu, ali neću mijenjati svoje stavove i mišljenja... a i znam to iz osobnog iskustva, što ćeš takav sam...

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2006. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

petrusijan je napisao/la: ›
nevia, stih je moj definitivno... znam da većina tako ne razmišlja, i imaju neki pravo ako kažu da se možeš više puta zaljubiti, ali ne i biti u ljubavi... čovjek se može zaljubiti svakoga dana, ali iskreno ljubiti, biti spreman na odricanje, na prihvaćanje osobe onakva kakva jest sa svim manama i vrlinama, to je za mene ljubav... Ne znam možda sam u krivu, ali neću mijenjati svoje stavove i mišljenja... a i znam to iz osobnog iskustva, što ćeš takav sam...



no no no....potpuno si u pravu, slažem se s tobom i što se toga tiče mislim da je to ispravno razmišljanje...uostalom ako je ljubav tu ne vidim zašto bi bilo tko imao želje za nekim izletima izvan veze, posebno ako se dvoje slažu, nadopunjuju i razumije. Najbitnije je razumijevanje i poznavanje, a bez razgovora i dogovora nema kvalitetne veze! Osim toga prava veza je i prijateljstvo i ljubav u jednome....zašto djevojka ne bi mogla biti i ljubavnica!?

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2006. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: ›
Daj, ljudi, što vam je? Što vam to uopće znači biti ljubavnica ili biti cura Confused Mislim, je li to neka hamletovska dilema? Ono, kako dođeš uopće u situaciju da moraš tako birati? Molim pojašnjenje Rolling Eyes


Pa ako se (ne daj Bože) ikad nađeš u toj situaciji-što bi više htjela biti-cura(koju dečko voli ali vara iako joj se uvijek vraća) ili ljubavnica (koju dečko jaaako želi i dobro mu je s njom pa možda i razmišlja da ju ostavi zbog cure)??!!!
Mnogo se čuje tračeva o varanju koje je nažalost sveprisutno kod nas (ko da je nova moda-varanje i tajno ljubavništvo) pa eto tako nastalo moje pitanje(cura ili ljubavnica) jer čujem puno priča o varanju

_________________
[I]za inat rođena ... drugačija osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2006. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e nešto sam krivo napisala-tek sad vidim...ispravak:ljubavnica(koju dečko jaaako želi i dobro mu je snjom pa možda i razmišlja da ostavi svoju curu) !!!!!

_________________
[I]za inat rođena ... drugačija osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2006. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bemti Idilo...pa ti si skroz u nekim ljubavničkim dilemama. Imas ti decka, ili curu, skupa 4 godine, ko je ljubavnica, patis za nekim, nije te ostavio, taj ne pati za tobom, sad ostavlja curu, ko tu koga jebe?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
idila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: sedmo nebo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2006. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sanja je napisao/la: ›
Bemti Idilo...pa ti si skroz u nekim ljubavničkim dilemama. Imas ti decka, ili curu, skupa 4 godine, ko je ljubavnica, patis za nekim, nije te ostavio, taj ne pati za tobom, sad ostavlja curu, ko tu koga jebe?

ovo nisu moji jadi,ovo je obična tema koja mi je pala na pamet zbog mnogih priča koje sam čula u posljednje vrijeme....
moja dilema je bila ljubav ili opsesija i to je bilo nešto osobno što sam s vama podijelila!!!!Ali to ne znači da će se sada sve što napišem na ovom forumu(npr.otvorim neku temu) odnositi na moj ljubavni život??!!!
A znam da svi imju probleme samo neki iskreno i otvoreno govore o tome, a neki samo šute i glume savršenstvo i pametuju!!!!!!!

_________________
[I]za inat rođena ... drugačija osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2006. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Htjela bih biti cura. A ne ljubavnica. Jer lakše je biti žrtva, a ne razaračica veze (ne daj bože braka!). Odnosno, morala bih biti cura, ljubavnica nikako ne bih mogla biti, smatram se prepoštenom za to (naivčina, naime!) Inače nijedna ljubavnica ne bi htjela postati legitimnom, a to, kao što znamo, nije slučaj.
Da, najbolje je kad si oboje odjednom. Smile Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2006. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idila je napisao/la: ›
Pa ako se (ne daj Bože) ikad nađeš u toj situaciji-što bi više htjela biti-cura(koju dečko voli ali vara iako joj se uvijek vraća)



Ne kužim gdje je tu ljubav. Mislim, kako me netko može varati ako me voli?
Ne znam jesi li možda pokušala opisati ovu situaciju: postoje veze gdje su dvoje ljudi emotivno, intelektualno itd. iznimno vezani, ali jedna osoba osjeća manju (odnosno veću) potrebu za seksom, pa tu svoju potrebu zadovoljava negdje drugdje. E sad, to je diskutabilno - je li to prevara?
Ali, ako govoriš o onima koji se okreću za svakom suknjom i povalili bi sve što nosi suknju (možda greškom i muškarca u kiltu)... e... to je već nešto sasvim drugo. Tu vidim potpuni nedostatak poštovanja prema osobi s kojom si, takovoj osobi zapravo ne možeš vjerovati, a znamo da se ljubav sastoji od povjerenja, poštovanja i emocija.
Radije sam uvijek birala dugotrajniju samoću (pa i apstinenciju) nego vezu u kojoj sam nezadovoljna, vezu bez povjerenja i poštovanja. U takvoj vezi ne osjećam sigurnost, osjećam se bezvrijednom i to me može samo ispuniti beskrajnim nezadovoljstvom. A sve to ubija ljubav.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2006. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idila je napisao/la: ›
e nešto sam krivo napisala-tek sad vidim...ispravak:ljubavnica(koju dečko jaaako želi i dobro mu je snjom pa možda i razmišlja da ostavi svoju curu) !!!!!



Zaboravih, seks je važan, iznimno bitan u vezi, od njega sve započinje i s njim sve završava, ali samo zbog seksa i tih ljubavničkih, odnosno preljubničkih odnosa nitko neće ostaviti curu ili ženu (dečka, muža).

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2006. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: ›
Zaboravih, seks je važan, iznimno bitan u vezi, od njega sve započinje i s njim sve završava, ali samo zbog seksa i tih ljubavničkih, odnosno preljubničkih odnosa nitko neće ostaviti curu ili ženu (dečka, muža).


A di ćeš ti..?? čekaj da prvo vidimo po redu...pisac, vrijeme radnje, mjesto radnje, likovi, opis likova, kratak sadržaj...itd.
Ti odma u zaključak. Ne mogu ja tak brzo ko ti. Cool

Ako se ne varam - Idilična kaze
da prijatelj i ljubavnica furaju.... a onda je on prevari s curom, ....ili oni furaju ....a dođe ljubavnica i sve rasturi..... ili oboje imaju nekog pa se ljubavnički varaju....aaaaaaaaaaaaaaaa ko se tu kome vraća i zašto????

Dajte mi to pojasnite, da prokontam!!!....danas mi nešto teško pala jaja za večeru, otrovna...valjda mi zato neće krv u mozak... ;-)

Dakle, mene to sad već zabrinulo,Idilična naša sestro! Odmah me asociralo na onaj swingeraj u Bizovcu...svi zivjeli sretno....voljeli se...i svi se upoznali preko neta...i opet će doći....happy end ;-) Jel takva priča?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: