Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Batman, Burton, Keaton...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Prvi dio Batmana pušten je u kinematografiju 23.6. 1989. g., pa se ne treba čuditi ženskim odjevnim kombinacijama. To su bile osamdesete! Kao da se naša djeca neće smijati nama, a kako će se tek smijati kad oni budu gledali filmove iz sedamdesetih i osamdesetih.

Ja se ne čudim odjevnim kombinacijama, dapače, mogle su biti i puno lošije s obzirom da su to ipak osamdesete. Krojevi kostima poprilično su klasični, podsjećaju me na prvu polovicu 20. stoljeća, posebice - muški likovi redom izgledaju poput gangstera. Smile Dok ženske izgledaju poput dama iz '40.-ih ili '50-ih godina. Sviđa mi se što sve ima taj neki starinski štih, oružje i tehnologija izgleda staromodno (starije od osamdesetih godina) iako je radnja zapravo u budućnosti, stoga je film donekle svevremen, i danas i još desetke godina neće izgledati zastarjelo. Ma, Burton je genij.
Al' sam filozof... Wink

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: ›
Prvi dio Batmana pušten je u kinematografiju 23.6. 1989. g., pa se ne treba čuditi ženskim odjevnim kombinacijama. To su bile osamdesete! Kao da se naša djeca neće smijati nama, a kako će se tek smijati kad oni budu gledali filmove iz sedamdesetih i osamdesetih.

Ja se ne čudim odjevnim kombinacijama, dapače, mogle su biti i puno lošije s obzirom da su to ipak osamdesete. Krojevi kostima poprilično su klasični, podsjećaju me na prvu polovicu 20. stoljeća, posebice - muški likovi redom izgledaju poput gangstera. Smile Dok ženske izgledaju poput dama iz '40.-ih ili '50-ih godina. Sviđa mi se što sve ima taj neki starinski štih, oružje i tehnologija izgleda staromodno (starije od osamdesetih godina) iako je radnja zapravo u budućnosti, stoga je film donekle svevremen, i danas i još desetke godina neće izgledati zastarjelo. Ma, Burton je genij.
Al' sam filozof... Wink


pa meni su kostimi u filmu predobri. baš me zanima tko to potpisuje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.04.2008. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
pa meni su kostimi u filmu predobri. baš me zanima tko to potpisuje...

Fešn guru

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
pa meni su kostimi u filmu predobri. baš me zanima tko to potpisuje...

Fešn guru

osijek031.com smile i modni macak Very Happy

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2008. 2:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Sean Connery, kao prvi Bond... on je njuška, ali previše dlakav za moj ukus, a ako Batman ne mora bit super zgodan (iako ja mislim da mora Smile ), 007 apsolutno mora bit zgodan.

Brosnan je amerikanac sa uvježbanim naglaskom. Organski ga ne podnosim od njegova prvog Bonda, u bilo kojem filmu. Kao da gledam nekog pederskog odvjetnika koji se loži na plinske pištolje i BMW-e. Užas!


Greška kolega, Pierce Brosnan je Irac podrijetlom. A meni je on osobno jedan od boljih Bondova još od Seana. Hehe zanimljivo al najbolji Bondovi nisu Englezi već Irac i Škot... Very Happy

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: