Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Milanovićev "građanski" rat

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 22:04 
Naslov:  Re: Milanovićev "građanski" rat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo za kraj ove glupave teme što Milanović govori o Domovinskom ratu..pametnom dosta a budali ionako ne vrijedi ništa objašnjavati...



Premijer Milanović je u svom govoru ukazao na to da je Hrvatska zemlja različitost u kojima smo u najpresudnijim trenucima uvijek pokazivali zajedništvo koje je potrebno i danas. "Hrvatski je put teži put, platili smo visoku cijenu za svoju državu, kao malo koji narod. To nam mora biti lekcija na kojoj moramo biti zahvalni. Naš je cilj jaka država, koja ne smije biti privjesak EU. Sve što smo prošli je lekcija jedinstva i u onome što dolazi moramo biti jedinstveni, iako smo različiti i govorimo različitim dijalektima.", istaknuo je premijer Milanović i dodao. "Ne slavimo ovaj dan da bismo se naslađivali tuđim jadima, nego da bismo proslavili svoju veličanstvenu i časnu pobjedu .Domovinski je rat bio pravedan, obramben i častan, i to su vrijednosti na kojima ulazimo u EU

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
evo za kraj ove glupave teme što Milanović govori o Domovinskom ratu..pametnom dosta a budali ionako ne vrijedi ništa objašnjavati...
Ma ne kažem ništa brate, al počeo je laprdat gluposti pa to je strašto. Ovo za građanski rat je samo jedna od...
Čovjek je totalno dezorijentiran, a vodi vladu jedne zemlje, to je ono što brine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2013. 1:19 
Naslov:  Re: Milanovićev "građanski" rat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › mene zanima samo jedna stvar..ovi što su se zakačili za tu izjavu o "građanski ratu u Finskoj" , šta njima ta izjava koja je zapravo običan lapsus, znači u životu? koliko je ono Milanović u politici? jel on ikad rekao da je u Hrvatskoj bio građanski rat? jel to ikada izjavio? i to što je sad nespretno formulirao jednu misao je toliko razbjesnilo neke da su ga proglasili i veleizdajnikom????? jebote, kad misliš da si vidio sve nivoe ljudske gluposti, otvore se nova vrata..
e sad, zašto kažem "nespretno formulirao jednu misao"..ono što sam ja shvatio iz njegove poprilično nebitne izjave je to, da je mislio reći kako u Finskoj građani Finske nisu digli oružje protiv svoje države kao u Hrvatskoj i to je nespretno formulirao sa "građanskim ratom" ..a kako znamo da u Finskoj nema Srba ili točnije ima ih šačica gastarbajtera, onda je za tu misao upotrijebio izraz "građanski rat" a "građanski" je dodao jer zna da je Finska kratko ratovala sa Rusijom pa nije mogao reći da Finska nije imala "rat" ne misleći da će dežurni "dušebrižnici" koji seciraju svaku njegovu riječ odmah povući paralelu kako on zapravo tvrdi da je Hrvatskoj bio građanski rat a ne agresija..pa eto, neka bilo tko od tih "mozgova" citira Milanovića gdje je on to i kada rekao "u Hrvatskoj je bio građanski rat"..i da, naravo da ih ne zanima kraj te izjave gdje govori o agresiji na Hrvatsku a ne o građanskom ratu..naravno, to je "nebitno"...


hahaahahahahaha pa ti sam sebe pobijas, to sto si ti "shvatio" i je ono sto mu zamjeraju Laughing
ti zbilja radis uslugu drugarima sa ovakvim komentarima, ali medvjedju Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2013. 1:30 
Naslov:  Re: Milanovićev "građanski" rat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › .pametnom dosta a budali ionako ne vrijedi ništa objašnjavati...



osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2013. 5:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Milanović kao i do sada, samo pokušava opravdati glupe poteze nesposobnih članova svoje vlade, i prikazati sve oporbene barem jednako nesposobnima i nekompetentnima. Stvara nepostojeće afere tamo gdje ih nema, i skreće pozornost sa pravih problema koje njegova vlada nije u stanju riješiti. Nikad ništa konkretno nije niti radio.
 Njegov rad bi se dao svesti na jednu rečenicu. Njihov mrak je crnji od našeg.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2013. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milanović je u koaliciju naprimao stranke koje u današnjem trenutku da su izbori ne bi prešle ni izborni prag. ljudi u tim strankama su to uvidjeli i uhljebljuju sebi slične i svakoga tko je na bilo koji način povezan sa njihovom strankom. ali ja sam za politički revanšizam, ako si zaposlen na neko radno mjesto samo zato što si u određenoj stranci, onda odje*i kad niste više na vlasti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: