Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Milanovićev "građanski" rat

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
HDZ Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2013. 11:01 
Naslov:  Milanovićev "građanski" rat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.03.2013. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za početak kasno palite.Glavna vijest u ovoj prebogatoj državi je izjava Zokija Milanovića koja je, btw. , isječena u pola rečenice! Odete lijepo na jubito i pogledajte cijelu izjavu.... A vaš vožda na listu stavlja Ružu Tomašić, dokazanog eurofoba, koja svojim fašističkim stavovima sramoti ovu državicu. Povratnica iz Kanade kojoj hrvatski baš i nije najjača strana će govoriti tko je Hrvat tko je gost? Vi u HDZ-u trebate plakati za Jadrankom Kosor koja vas je držala u nekoj demokršćanskoj dimenziji. Vratili ste se u 90-te i to ne prolazi više! Vaš simpatizer i financijer Mamić , trebam li to komentirati? Sada se ograđujete od njega a prije 7 dana vam je bio "vođa navale" , tamo skakao , pjevao na skupu itd.! Kako vam više nije neugodno? U 21. Stoljeću imate u svojim redovima teške fašiste koje zbog izjava DORH ispituje dva dana! Vi ste desni centar?

P.s. Znam da imate isto biračko tijelo kao i hdzssb i da morate pokušati vratiti dio glasova, ali bijedno.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Za početak kasno palite.Glavna vijest u ovoj prebogatoj državi je izjava Zokija Milanovića koja je, btw. , isječena u pola rečenice! Odete lijepo na jubito i pogledajte cijelu izjavu.... A vaš vožda na listu stavlja Ružu Tomašić, dokazanog eurofoba, koja svojim fašističkim stavovima sramoti ovu državicu. Povratnica iz Kanade kojoj hrvatski baš i nije najjača strana će govoriti tko je Hrvat tko je gost? Vi u HDZ-u trebate plakati za Jadrankom Kosor koja vas je držala u nekoj demokršćanskoj dimenziji. Vratili ste se u 90-te i to ne prolazi više! Vaš simpatizer i financijer Mamić , trebam li to komentirati? Sada se ograđujete od njega a prije 7 dana vam je bio "vođa navale" , tamo skakao , pjevao na skupu itd.! Kako vam više nije neugodno? U 21. Stoljeću imate u svojim redovima teške fašiste koje zbog izjava DORH ispituje dva dana! Vi ste desni centar?

P.s. Znam da imate isto biračko tijelo kao i hdzssb i da morate pokušati vratiti dio glasova, ali bijedno.


Potpisujem. Imaju reakciju kao mrtav konj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.03.2013. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Za početak kasno palite.Glavna vijest u ovoj prebogatoj državi je izjava Zokija Milanovića koja je, btw. , isječena u pola rečenice! Odete lijepo na jubito i pogledajte cijelu izjavu.... A vaš vožda na listu stavlja Ružu Tomašić, dokazanog eurofoba, koja svojim fašističkim stavovima sramoti ovu državicu. Povratnica iz Kanade kojoj hrvatski baš i nije najjača strana će govoriti tko je Hrvat tko je gost? Vi u HDZ-u trebate plakati za Jadrankom Kosor koja vas je držala u nekoj demokršćanskoj dimenziji. Vratili ste se u 90-te i to ne prolazi više! Vaš simpatizer i financijer Mamić , trebam li to komentirati? Sada se ograđujete od njega a prije 7 dana vam je bio "vođa navale" , tamo skakao , pjevao na skupu itd.! Kako vam više nije neugodno? U 21. Stoljeću imate u svojim redovima teške fašiste koje zbog izjava DORH ispituje dva dana! Vi ste desni centar?

P.s. Znam da imate isto biračko tijelo kao i hdzssb i da morate pokušati vratiti dio glasova, ali bijedno.


ma ... hdz ko hdz ... Rudanica posvetila svoj blog kandskoj Pendrekuši

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kako to sto je kasnije rekao da je bila agresija mjenja ono sto je prije toga rekao ?

"Hrvatska nije Danska ni Finska u kojoj se zna čuti da je Finska za Fince, a da su svi ostali gosti. Ta Finska nije imala građanski rat"

jedina isprika bi bila da je to bio nekakav gaf ili greska, ali ne, di bi on priznao da je u krivu ?
iznjeo je dvije tvrdnje u tom svom govoru, i one su dijametralno suprotne, i sad uvjerava ovce (umjesto da prizna da je pogrijesio) da je prva tvrdnja izvucena iz konteksta, ajde neka mi netko umjesto te mantre "izvuceno iz konteksta" objasni kako je to tocno izvuceno iz konteksta?

komedija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 18:43 
Naslov:  Re: Milanovićev "građanski" rat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene zanima samo jedna stvar..ovi što su se zakačili za tu izjavu o "građanski ratu u Finskoj" , šta njima ta izjava koja je zapravo običan lapsus, znači u životu? koliko je ono Milanović u politici? jel on ikad rekao da je u Hrvatskoj bio građanski rat? jel to ikada izjavio? i to što je sad nespretno formulirao jednu misao je toliko razbjesnilo neke da su ga proglasili i veleizdajnikom????? jebote, kad misliš da si vidio sve nivoe ljudske gluposti, otvore se nova vrata..
e sad, zašto kažem "nespretno formulirao jednu misao"..ono što sam ja shvatio iz njegove poprilično nebitne izjave je to, da je mislio reći kako u Finskoj građani Finske nisu digli oružje protiv svoje države kao u Hrvatskoj i to je nespretno formulirao sa "građanskim ratom" ..a kako znamo da u Finskoj nema Srba ili točnije ima ih šačica gastarbajtera, onda je za tu misao upotrijebio izraz "građanski rat" a "građanski" je dodao jer zna da je Finska kratko ratovala sa Rusijom pa nije mogao reći da Finska nije imala "rat" ne misleći da će dežurni "dušebrižnici" koji seciraju svaku njegovu riječ odmah povući paralelu kako on zapravo tvrdi da je Hrvatskoj bio građanski rat a ne agresija..pa eto, neka bilo tko od tih "mozgova" citira Milanovića gdje je on to i kada rekao "u Hrvatskoj je bio građanski rat"..i da, naravo da ih ne zanima kraj te izjave gdje govori o agresiji na Hrvatsku a ne o građanskom ratu..naravno, to je "nebitno"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A u vladi jutros isti debilizam , čiji je stari bio ustaša, a čiji partizan ? ! Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la (Pogledaj post): › A u vladi jutros isti debilizam , čiji je stari bio ustaša, a čiji partizan ? ! Mad


u "sridu"... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez uvrede riječ građanski rat se ne može govorit za ovaj naš rat bez obzira na kontekst. Glede rata se prema van, a i unutra treba imat jasan stav.

No obzirom kojih sve izjava je nadavao u zadnjih tjedan - dva jasno je da taj čovjek (Milanović) ni sam nezna više što priča.

Dakle od izjave Jakovčiću da on ne treba stručnjaka, nego političara. (Mislim tako i vlada...)

Do one gdje Ingrid Antičević-Marinović govori engleski bolje od profesora engleskog.

Pa sad eto na kraju o dva plemena koja su se međusobno sukobila...

Čovjek je totalno postao dezorijentiran.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Bez uvrede riječ građanski rat se ne može govorit za ovaj naš rat bez obzira na kontekst. Glede rata se prema van, a i unutra treba imat jasan stav.



jel možeš citirati gdje je to i kada Milanović izjavio da je u Hrvatskoj bio građanski rat..pa čovjek je u javnosti od smrti Račana..jel igdje, ikada Milanović izjavio "u Hrvatskoj je bio građanski rat"???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Bez uvrede riječ građanski rat se ne može govorit za ovaj naš rat bez obzira na kontekst. Glede rata se prema van, a i unutra treba imat jasan stav.



jel možeš citirati gdje je to i kada Milanović izjavio da je u Hrvatskoj bio građanski rat..pa čovjek je u javnosti od smrti Račana..jel igdje, ikada Milanović izjavio "u Hrvatskoj je bio građanski rat"???

Pa u komentaru Ruži Tomašić
"Hrvatska nije Danska ni Finska u kojoj se zna čuti da je Finska za Fince, a da su svi ostali gosti. Ta Finska nije imala građanski rat"
Iz ove izjave proizlazi da je Hrvatska bila u građanskom ratu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Bez uvrede riječ građanski rat se ne može govorit za ovaj naš rat bez obzira na kontekst. Glede rata se prema van, a i unutra treba imat jasan stav.



jel možeš citirati gdje je to i kada Milanović izjavio da je u Hrvatskoj bio građanski rat..pa čovjek je u javnosti od smrti Račana..jel igdje, ikada Milanović izjavio "u Hrvatskoj je bio građanski rat"???


Iz ove izjave proizlazi da je Hrvatska bila u građanskom ratu.


možda tebi proizlazi..meni je to običan lapsus..a ti me slobodno demantiraj da sam u krivu tako što ćeš citirati izjavu Zorana Milanovića koja glasi"u Hrvatskoj je bio građanski rat"..slobodno..6 godina je u vrhu politike, dao je tisuće izjava o svemu i svačemu pa i o Domovinskom ratu...jedva čekam..jer ako čovjek jučer "izjavljuje" da je u Hrvatskoj bio građanski rat, onda ti neće biti teško pronaći bar jednu izjavu gdje decidirano kaže"HRVATSKA je bila u građanskom ratu"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da će biti točnija konstatacija da je kod nas bio bratoubilački rat.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2013. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S D P & H D Z
Nesposobni su sposobni, sposobne učiniti nesposobnima.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.03.2013. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vid sto se zoka brani Smile izjavio je to sto je izjavio. Lapsus ili ne morao je paziti sto prica. Nije on blesav, i po meni je namjerno to izjavio. Ostavka i samo ostavka. Bravo za Hdz ali i za sve druge koji ga guze sada

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: