Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moja priča

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2006. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kaže da je priča predivna i da ju ne treba vulgarizirati komentarima........

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2006. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volim vjerovati da se sve u životu događa baš kad treba i da su sve stvari koje nam se dogode prave stvari. dakako, svatko od nas nije tek pasivni promatrač onoga što pokraj njega prolazi , a životom se naziva. na nama je da od tih komadića koje smo dobili načinimo jedan lijepi mozaik - kako to najbolje znamo i možemo. svaki od tih komadića sam za sebe ne predstavlja mnogo, ali ako ga ugradimo na pravo mjesto u svoj životni mozaik, on mu daje značenje, on postaje ono zbog čega se radujemo vlastitom životu jer nas je ponovno iznenadio nekim novim okusom, mirisom, iskustvom, osobom... možda je spomenuta djevojka tek maleni dio mozaika koji će te uvijek podsjećati da si za nekoga osjećao nešto jako lijepo... možda ista djevojka za neko vrijeme počne ponovo činiti velik dio tvog životnog mozaika... možda se u njega neprimjetno već ušuljala neka nova djevojka koju nisi ni uočio... možda...
samo glavu gore! život je zapravo jedan tako zanimljiv događaj - ne dosađuj se u njemu!!!
sretno Smile

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2006. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la: ›
Ženska_glava je napisao/la (Pogledaj post): › Tipična muška svinja.

Veži se, polijećemo...

Ženska_glava je napisao/la (Pogledaj post): › Ali, i prijateljstvo je divna stvar... Nisi ju izgubio. Gledaj to na pozitivan način; dobio si još jednu prijateljicu.

Otkad je degradacija odnosa izmedju dvije osobe pozitivna stvar u kontekstu odnosa te dvije osobe?

Ženska_glava je napisao/la (Pogledaj post): › Možda se sretnete u drugom životu (ako postoji...).
Možda nikad.

Na ovo nemam primjedbi. Ovo si stvarno lijepo rekla.

Ženska_glava je napisao/la (Pogledaj post): › Vjerujem ad ćeš ju preboliti, jednostavno vam nije bilo suđeno...
Ipak, znaj da ljubav traje vječno, i da ćete se vas dvoje uvijek voljeti!
Vjerujem ad ćeš ju preboliti, jednostavno vam nije bilo suđeno...
Ipak, znaj da ljubav traje vječno, i da ćete se vas dvoje uvijek voljeti!

1. osijek031.com smile
2. Uocavas li ti ovdje dijametralno suprotstavljene izjave?
3. Nije li vec u inicijalnom postu receno da ga ona vise i ne dozivljava, ili drugim rijecima - ne voli?
4. Pokazi mi ljubav koja traje vjecno.
5. Sto se dogodilo s vjecnom ljubavlju iz Mr. Murdockove prijasnje veze koja je trajala 4 godine?

Kao sto vidis, nisam reagirao na patetiku, nego na hrpu iznesenih gluposti.

Ženska_glava je napisao/la (Pogledaj post): › Ali, i prijateljstvo je divna stvar... Nisi ju izgubio. Gledaj to na pozitivan način; dobio si još jednu prijateljicu.

Ali, i prosvjetljenje je divna stvar... Nisi ispala smiješna. Gledaj to na pozitivan način; dobila si još jednu priliku nešto naučiti.

Ok, priznajem, pomalo si u pravu, ali čovječe - to sam izbubala da bih utješila jadnog čovjeka... evo opet te patetike Wink

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2006. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ženska_glava je napisao/la (Pogledaj post): › Vjerujem ad ćeš ju preboliti, jednostavno vam nije bilo suđeno...
Ali, i prijateljstvo je divna stvar... Nisi ju izgubio. Gledaj to na pozitivan način; dobio si još jednu prijateljicu.
Možda se sretnete u drugom životu (ako postoji...).
Možda nikad.
Ipak, znaj da ljubav traje vječno, i da ćete se vas dvoje uvijek voljeti!


Bljuv, bljuv! osijek031.com smile

Aaaajme curo, sta ti naprica ovdje! Smile osijek031.com smile

Volio bih cuti sto ce Anonymous reci na ovo. Anonymous, jesi ziv?!? osijek031.com smile


jedva preživjeh ovu patetiku... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.08.2006. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gazda,
komentirao si komentar.
priča kao priča je prava, iz duše.......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2006. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
volim vjerovati da se sve u životu događa baš kad treba i da su sve stvari koje nam se dogode prave stvari. dakako, svatko od nas nije tek pasivni promatrač onoga što pokraj njega prolazi , a životom se naziva. na nama je da od tih komadića koje smo dobili načinimo jedan lijepi mozaik - kako to najbolje znamo i možemo. svaki od tih komadića sam za sebe ne predstavlja mnogo, ali ako ga ugradimo na pravo mjesto u svoj životni mozaik, on mu daje značenje, on postaje ono zbog čega se radujemo vlastitom životu jer nas je ponovno iznenadio nekim novim okusom, mirisom, iskustvom, osobom... možda je spomenuta djevojka tek maleni dio mozaika koji će te uvijek podsjećati da si za nekoga osjećao nešto jako lijepo... možda ista djevojka za neko vrijeme počne ponovo činiti velik dio tvog životnog mozaika... možda se u njega neprimjetno već ušuljala neka nova djevojka koju nisi ni uočio... možda...
samo glavu gore! život je zapravo jedan tako zanimljiv događaj - ne dosađuj se u njemu!!!
sretno Smile


Slažem se. Nije to neka sudbina, neki fatalizam - ali ja vjerujem da ti se događaji počnu odvijati baš onda kad si spreman za njih, kad ih možeš primiti tj. prihvatiti onako kako zaslužuju. I možda je sad stvarno vrijeme da se otreseš prošlosti i kreneš iznova (nije mnogima dana ta prilika...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2006. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: ›
steam je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ženska_glava je napisao/la (Pogledaj post): › Vjerujem ad ćeš ju preboliti, jednostavno vam nije bilo suđeno...
Ali, i prijateljstvo je divna stvar... Nisi ju izgubio. Gledaj to na pozitivan način; dobio si još jednu prijateljicu.
Možda se sretnete u drugom životu (ako postoji...).
Možda nikad.
Ipak, znaj da ljubav traje vječno, i da ćete se vas dvoje uvijek voljeti!


Bljuv, bljuv! osijek031.com smile

Aaaajme curo, sta ti naprica ovdje! Smile osijek031.com smile

Volio bih cuti sto ce Anonymous reci na ovo. Anonymous, jesi ziv?!? osijek031.com smile


jedva preživjeh ovu patetiku... Very Happy


He he nekoga je uhvatila depra oko zenske...
Procitao sam ovo sve i mislim da je sve to malo preemocionalno shvaceno! Nemate cvrstu podlogu vec se previse unosite u problematiku ljubavi i svi problemi nisu vam materijalni vec se samo ubacuju osjecaji. Nemoj se unositi u takvu vezu... Fora je zivjeti normalnim zivotom a emocije cuvati za trenutke kad vas nesto oplete. Sjecam se jedne svoje veze kad sam bio totalka ali stalno sam kontao kako nam ne treba nista vac samo da smo neizmjerno opcinjeni jedno drugim. Normalno skuzio sam prekasno da ju gusim i tu je nastao prekid filma! Od tada si nikad vise ne trujem mozak slatkorjecivoscu jer nakon nekog vremena pretvoris se u p...u

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2006. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2 jeff; Imao sam slicnu stvar u vezi..mozda ne toliko vezanu u bolest koliko za neke druge stvari...uglavnom,moje misljenje je to da imas jedne od najvecih kahonesa koje sam vidio u zivotu...respekt do neba radi stvari koje si napisao a sve to i dokazao nakon svega...u jednom od postova je napisano da najradije volim srusiti sve mostove nakon takve veze...(da ne quotam bespotrebno)...morao sam procitati nekoliko puta ovaj post i koliko god tesko bilo,jednom kad dodje taj osjecaj da izgubis nadu u vezu jer postoji neka "hladnoca" sa druge strane...ma ne znam sto napisati da ima smisla!!! SVAKA CAST I NA TI SAV KIKIRIKI KOJI IMAM!!!!!!!!! Stari ma bude jos toga...treba vremena...a to je bar za sada nesto cega imas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2006. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zloco_os je napisao/la (Pogledaj post): › 2 jeff; Imao sam slicnu stvar u vezi..mozda ne toliko vezanu u bolest koliko za neke druge stvari...uglavnom,moje misljenje je to da imas jedne od najvecih kahonesa koje sam vidio u zivotu...respekt do neba radi stvari koje si napisao a sve to i dokazao nakon svega...u jednom od postova je napisano da najradije volim srusiti sve mostove nakon takve veze...(da ne quotam bespotrebno)...morao sam procitati nekoliko puta ovaj post i koliko god tesko bilo,jednom kad dodje taj osjecaj da izgubis nadu u vezu jer postoji neka "hladnoca" sa druge strane...ma ne znam sto napisati da ima smisla!!! SVAKA CAST I NA TI SAV KIKIRIKI KOJI IMAM!!!!!!!!! Stari ma bude jos toga...treba vremena...a to je bar za sada nesto cega imas...

Hvala, na svemu! Wink

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: BrckoOsijekSarajevo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2006. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm! Pa jos jedan Hm! Najgore sto se meni u tim nekim susretima trece vrste dogodilo je kada sam saznala da moj bivsi, u kojeg sam jos uvijek polagala neke skrivene karte, ima novu. Jos usto su se "sudarili" mjesec dana nakon sto smo mi prekinuli. Iz slicnih razloga kao Jeff i njegova Cvijeta Zuzoric. Ja sam to doznala jedno pola godine prekasno, tj. nedavno. Trebalo mi vremena, ali sam shvatila da se upravo tako i trebalo dogoditi. Da sam to ranije doznala, izasla bih kao tempirana bomba na ulicu. Ali sad sve to gledam kao temelj za smisleno prijateljstvo. I da ima zenu, djecu i psa u ovom trenutku, znam da bi mene nazvao kad ga muce realni problemi. Je li to nepravedno prema meni? Pa i ja to isto radim. Izrabljujemo prijateljstvo do krajnjih granica. Kao sto smo uostalom radili i u vezi, uz odredjene zachine par put tjedno. Nije stvar u koristi, nego u onome sto imam nekome za dati. Mozda u jednom trenutku pomislim da sam previse dala i u postvezovskoj vezi, al to ce biti vjerojatno u nekom pms-u.
Puno sam napisala, a najvaznije sam zaboravila kome(n)tirati. Kladim se da si ti do sada Jeffika usao u neku zagrebacku kolotecinu, mozda vise ne razmisljas realno o nekoj buducnosti s njom, ali ti se garant tu i tamo javi jedan stih: KAD NECE MALI ANDJELI, SREDIT CE MALI DJAVOLI, DA MENE LENKA NA POSLETKU ZAVOLI. Pa to opet brzo gurnes od sebe, k'o ono kad razmisljas smijes li se danas napiti, jer ujutro radis.
To je znak da toj osobi imas jos neke stvari za dati. Ne budi skrt. Na kraju krajeva, sto prije se rijesis toga sto imas za dati, prije ce ti se sve ciniti kao logican slijed dogadjaja s kojima se mozes pomiriti.
Eto, osjecala sam se prozvanom. Pusa

_________________
Idea STAND TALL!... or don't stand at all!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2006. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff....stari, svaka čast. Priča boli...been there,done that milion puta....sa malim varijacijama.

Najteže je prema samom sebi biti iskren. Ne igraj igrice, ne glumataj neku cool fazu i ne razvijaj strategije i kombinatorike, to je gubljenje vremena.

Činjenica je da pravi sjaj umjetničkih djela možeš spoznati samo sa određene distance i iz određenog kuta, ali ako ste bili zajedno dvije godine nakon što si obolio i uslijed čega je seksualna strana neminovno izostala, onda si jedan od rijetkih muškaraca koji je pored toga što je volio bio i stvarno, staromodno voljen, sa velikim "V", pogotovo u današnje doba kolektivnog emocionalnog invaliditeta oko nas. Zavidim ti, to je luksuz.

Uzmi to kao mantru, ako ti je stalo do te cure, a čini mi se da jeste, kreni od toga. Imali ste sreću pa vam je seksualni život bio rezultat nečega, a ne povod nečemu i na tome kreni graditi dalje, ako je to ono što želiš.

Pravo u sridu....sve ostalo je nadgradnja i rješava se puno lakše nego što na prvi pogled izgleda....Zagreb, Osijek, šta ako , možda itd...to je zabijanje glave u pijesak, ne zvučiš mi kao takav igrač

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.09.2006. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zgodna pricica....samo jebeš ti taku osobu koja nije uz tebe 100 posto pa sta god da se dogadalo...tu nema buducnosti

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
zgodna pricica....samo jebeš ti taku osobu koja nije uz tebe 100 posto pa sta god da se dogadalo...tu nema buducnosti

Slažem se i ako se već pronađe takva osoba ne smije je se puštat.. drž' i ne daj..Wink

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: