Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Promenjen život

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2007. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la (Pogledaj post): › Da išta znate o Dawnovu sindromu, znali biste da nisu retardirani.


Slažem se. Uostalom, i da jesu "retardirani", sprdat se na račun bolesnih ljudi meni nije smiješno.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
LucijaX je napisao/la (Pogledaj post): › Da išta znate o Dawnovu sindromu, znali biste da nisu retardirani.


Slažem se. Uostalom, i da jesu "retardirani", sprdat se na račun bolesnih ljudi meni nije smiješno.


Je. Istina. Al ja sam to shvatila ko šalu na račun nas forumaša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.03.2007. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Al ja sam to shvatila ko šalu na račun nas forumaša.


Šala koja uključuje uvredu koju treba prešutjeti je isto kao izjaviti: "Ubio bih za nobelovu nagradu za mir."

Inače, siguran sam da pobjeda na Specijalnim olimpijskim nije isto što i sudjelovanje na SOI, a itekako se razlikuje od foruma.

"Let me win.But if I cannot win, let me be brave in the attempt."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2007. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
onisifor je napisao/la: ›
Jednostavno, Gospod je pred mene stavio pitanje, koje stavlja pred svakog pobožnog čoveka: da li više volim Njega ili greh?


ja ću se opredjeliti za ovo drugo makar mi se u sumporovom jezeru jaja pržila...nekako sam skloniji porocima nego lizanju oltara

potpisujem. i u samom startu mi je muka od riječi "grijeh" - tko određuje te bolesne definicije? sex prije braka bi bio grijeh po tom sustavu vrijednosti, kao i masturbacija... ili?
sorry ljudi, ali na taj način može nastati samo jedno licemjerno, isfrustrirano društvo puno tabua, što i jesmo!
sex je najljepša, najprirodnija i najopuštajućija stvar na svijetu.. da se jebete (ili barem masturbirate) umjesto što bacate floskule po drugima, bili bi puno sretnije osobe i manje se bavili tuđim životima...
svatko dobro zna razliku između dobra i zla, stvar je samo u tome koliko si u dodiru sa svojom savješću i intuicijom.... ili ti treba netko drugi da ti servira pravila.
anyway, primijetila sam već nekoliko puta da najveći vjernici na forumu najviše vrijeđaju one koji misle drugačije... drago mi je ako se od toga osjećate bolje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2007. 13:03 
Naslov:  Re: Promenjen život
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Onda dođe Danijel, rekorder bo broju glupih komentara i prigovara drugima da imaju glupe komentare. Ajme... Smile


ja pišem glupe komentare, pa bar zato znam što su to glupi komentari...tvoj svakako spada u tu vrstu osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2007. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
sex je najljepša, najprirodnija i najopuštajućija stvar na svijetu.. da se jebete (ili barem masturbirate) umjesto što bacate floskule po drugima, bili bi puno sretnije osobe i manje se bavili tuđim životima...


Potpisujem i ja... jebite se sto vise svi vi i bit ce nam svima ovdje na forumu puno bolje Smile

E danas cu i ja da zgrabim svoju curu i pravac krevet, ne zanima me...

A sutra cu biti najbolje volje i necu kenjati po drugima.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2007. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još ću jednom reći to:
Da nisam imao namjeru trpiti sranja koja pišete o Bogu, vjeri ....
@DanicaV
Glede moje boje (zelen)
Ja znam da je čovjeku koji nema nekih jakih argumenata protiv nekoga tko ne djeli njegovo mišljenje, a mlađi je od njega/nje najjači argument tipa "mlad si naučit ćeš"

Kad smo kod praštanja i toga ostaloga slijedi pričica:

Molio se Isus u gecemanskom vrtu, te mu prišao Đavo da ga smete u obliku zmije! (Znate li što je Isus napravio?!
ZGAZIO JE ZMIJU

Niti sam vrijeđao na neki način ateiste niti pripadnike neke druge vjere!

Glede izjave gosp. LucijoX da je srbin i pravoslavac pa da mu to daje za pravo da vrijeđa svoju vjeru Odgovaram ovako:

LucioX je pokazao elementarno nepoznavanje vjere kada je to rekao da smije vrijeđati svoju vjeru! Pošto je Bog u Katoličkoj kao i u Pravoslavno jedna te ista osoba te se te dvije crvke razlikuju po obredu i po nekim drugim sitnicama .... A kad se vrijeđa Bog u Pravoslavnoj vrijeđa se i u Katoličkoj vjeri!!!
Još nešto ako se vrijeđa Bog kao glavna ličnost neke religije, zašto onda uopće pripadaš toj religiji kad te toliko smeta?!
Nemaš muda reči mami i tati da ti jednostavno nevjeruješ?
Bojiš se onoga što će drugi reći?!

Ovo je moj zadnji post glede ove teme!
Još jednom mogu reći samo to da vas može biti sram i stid.
ne da ste stali iznositi uvrede na račun Boga, nego ste time pokazali i da ste neznalice po tom pitanju!

Doviđenja!

vaš najdraži :
mali_ivica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2007. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Kad smo kod praštanja i toga ostaloga slijedi pričica:

Molio se Isus u gecemanskom vrtu, te mu prišao Đavo da ga smete u obliku zmije! (Znate li što je Isus napravio?!
ZGAZIO JE ZMIJU

da, može se u bibliji naći prispodoba za svaku situaciju, pa možeš okretati i prilagođavati kako ti odgovara. pravi vjernik, nema šta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2007. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Kad smo kod praštanja i toga ostaloga slijedi pričica:

Molio se Isus u gecemanskom vrtu, te mu prišao Đavo da ga smete u obliku zmije! (Znate li što je Isus napravio?!
ZGAZIO JE ZMIJU

da, može se u bibliji naći prispodoba za svaku situaciju, pa možeš okretati i prilagođavati kako ti odgovara. pravi vjernik, nema šta.

Nemam namjeru ništa prilagođavati sebi, da sam to imao iskoristio bih ju davnih dana!
Ali eto puko mi je film tek sada pa sam eto tek sada išao gaziti zmiju!
A druga stvar gadi mi se sve ovo baš zbog tog licemjerstva koje je pokazano! (Vrijedi za večinu)

uživajte!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2007. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
ne da ste stali iznositi uvrede na račun Boga, nego ste time pokazali i da ste neznalice po tom pitanju!

PA ŠTA????
Ako netko zajebava boga, to je između te osobe i boga. Tko je tebe postavio za božjeg odvjetnika? Nevjerojatno! Da je više takvih ko ti, još bi slali djecu da osvajaju Jeruzalem...

Bože, sačuvaj me od tvojih sljedbenika...

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2007. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ovo je moj zadnji post glede ove teme!
Još jednom mogu reći samo to da vas može biti sram i stid.
ne da ste stali iznositi uvrede na račun Boga, nego ste time pokazali i da ste neznalice po tom pitanju!


De, odi vishe s foruma, boktejebo! .-D

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2007. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Ovo je moj zadnji post glede ove teme!
Još jednom mogu reći samo to da vas može biti sram i stid.
ne da ste stali iznositi uvrede na račun Boga, nego ste time pokazali i da ste neznalice po tom pitanju!


De, odi vishe s foruma, boktejebo! .-D


Sto mu gromova i cd romova.... Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Galadriel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Lokacija: Lothlorien
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.03.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Kad smo kod praštanja i toga ostaloga slijedi pričica:

Molio se Isus u gecemanskom vrtu, te mu prišao Đavo da ga smete u obliku zmije! (Znate li što je Isus napravio?!
ZGAZIO JE ZMIJU


Dobar dan, evo prvi post želim ostaviti ovdje i to jednim ispravkom. Naime, Mali Ivice, nisam sigurna da li si zaista čitao Bibliju, obzirom da se trenutak kojeg spominješ (Getsemanski vrt i zmija) u Bibliji nigdje ne navodi.
Dokaz: citat iz Biblije (nadam se da nećete poludjeti sada zbog ovog Smile: "36/Tada dođe Isus s njima u predio zvan Getsemani i kaže učenicima: "Sjednite ovdje dok ja odem onamo pomoliti se." 37/I povede sa sobom Petra i oba sina Zebedejeva. Spopade ga žalost i tjeskoba. 38/Tada im reče: "Duša mi je nasmrt žalosna. Ostanite ovdje i bdijte sa mnom!" 39/I ode malo dalje, pade ničice moleći: "Oče moj! Ako je moguće, neka me mimoiđe ova čaša. Ali ne kako ja hoću, nego kako hoćeš ti." 40/I dođe učenicima i nađe ih pozaspale pa reče Petru: "Tako, zar niste mogli jedan sat probdjeti sa mnom? 41/Bdijte i molite da ne padnete u napast! Duh je, istina, voljan, no tijelo je slabo." 42/Opet, po drugi put, ode i pomoli se: "Oče moj! Ako nije moguće da me čaša mine da je ne pijem, budi volja tvoja!" 43/I ponovno dođe i nađe ih pozaspale, oči im se sklapale. 44/Opet ih ostavi, pođe i pomoli se po treći put ponavljajući iste riječi. 45/Tada dođe učenicima i reče im: "Samo spavajte i počivajte! Evo, približio se čas! Sin Čovječji predaje se u ruke grešničke! 46/Ustanite, hajdemo! Evo, približio se moj izdajica."

Nisam lizačica oltara i ne znam Bibliju napamet, da me krivo ne shvatite, ali volim čitati inače, pa uz malo traženja shvatila sam da sam bila u pravu kada mi je taj Ivičin post čudno zazvučao.

Dakle, Mali Ivice, pretpostavljam da si samo gledao "Pasiju" u kojoj su te kušnje prikazane kao zmija. Smile

_________________
Nai aistalë Eldaron hilya le!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.03.2007. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihihihihihihihihihi - reče vještica.

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2007. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isus je ubojica životinja!??!?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: