Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Promenjen život

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2007. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Onaj koji stavlja u Isti rang fil tipa Pasija i film tipa npr. Terminator nije baš sav svoj!


Hehehehe, to se mali ivica klanja bogovima celuloida? Malo bi zlatnom teletu žrtve prinosio, a?!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2007. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Nisam rekao da je bolja nego da vjernije dočarava određen trenutak Isusova života!
Biblija kao svet knjiga obuhvača cjelokupni Isusov život i vrijeme prije njega, a Pasija kao film obuhvača samo jedan segment te je logično da je taj jedan segment vjernije prikazan u filmu koji je popračen i zvukom i slikom, nego u bibliji kao knjizi.
glede tvoje rečenice "da sam rekao kako je biblija lošija od filma pasija"
komentar je slijedeći: Biblija kao knjiga, te Pasija kao film se ne mogu uspoređivati pošto je biblija napisana za širi vremenski period, a Pasija prikazuje krači te kao takva je normalno da detaljnije razrađuje neke određene trenutke!

Onaj koji stavlja u Isti rang fil tipa Pasija i film tipa npr. Terminator nije baš sav svoj!


a ti kao znaš točno kako je izgledao Isusov život i gdje je on vjernije prikazan???


Pasija je samo još jedna u nizu interpretacija teksta zapisanog u Bibliji i raznim apokrifima, a koliko ja znam interpretacija ne može biti vjerodostojnija od originala (u to koliko je u Bibliji zapisana istina, a koliko umjetnička priča i stilizacija Isusovog života ne ulazim - to je stvar vjere...)


uostalom, ajde mi molim te objasni što je to vjernije prikazano u filmu nego u Bibliji...


i prije nego počeneš bubetati nebuloze uzmi Bibliju u ruke i pročitaj što tamo piše... (još uvijek ne odgovaraš na pitanje o Jobu)

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2007. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uostalom nemoj mi ništa odgovarati - ne da mi se raspravljati o ovome!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2007. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E jeste li vi skontali da mali_ivica nije ni napisao ovaj post a najveca je faca ove teme. :!

Nije mi jasno... tko je on, sta se uopce imao petljati, gdje ovo vodi... totalno me ova tema vise ni ne zanima.

Sve u svemu idem dijeliti komentare na drugim temama jer ova je banana.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: