Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



...eto crkve i ovdje...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2007. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...a kad se iste stvari događaju pred narodnjačkim klubovima, gdje su onda ti silni moralisti???????...

Čovjek se osvrnuo samo na jedan klub, di bi stigao kad bi se osvrtao na sve!
Druga stvar: Zar se na narodnjačke klubove još uvijek treba osvrtati???
Mislim da je ta rasprava zaključena odavno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2007. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, i? Na svijetu postoje budale, kakve to veze ima s močvarom, "underground" scenom, ili bilo čim?
Trebamo sad zabranit sve koncerte i klubove jer je rokenrol vražja glazba?

Ne, pa ja isto volim poslušati rock!!!
swamp je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hmmm.. da citiram tvog idola : "Riječ je frikovima koji se bolje osjećaju u mraku nego na svjetlu i ne mogu živjeti bez buke... "
WOW, to je ZBILJA argumentiran stav!

Argument je riječ ili rečenica koja potkrepljuje prethodno izrečeno??? (to bi bila moja definicija)
Ovo gore napisano bi bilo mišljenje!
Jel rekao neistinu?!
Nije mi idol, ja idola nemam!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2007. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...a kad se iste stvari događaju pred narodnjačkim klubovima, gdje su onda ti silni moralisti???????...

Čovjek se osvrnuo samo na jedan klub, di bi stigao kad bi se osvrtao na sve!
Druga stvar: Zar se na narodnjačke klubove još uvijek treba osvrtati???
Mislim da je ta rasprava zaključena odavno!


...OK, znači možemo prijeći na pljuvanje po underground mjestima?...uostalom, zašto se baš morao osvrnuti na klub koji je po izboru glazbe u manjini, pa čak i u metropoli?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2007. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa neznam !!! Sad
To moraš njega pitati!!!
Ja neznam zašto mi svi postavljaju pitanja koja zapravo nisu usmjerena meni, nego nekome drugome, a od mene očekuju odgovor!!!
Ako mislite da sam baš toliko pametan onda se mogu jedino zahvaliti na komplimentima!!!
Pa eto hvala!!! Smile


Zadnja promjena: mali_ivica; 25.02.2007. 12:52; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2007. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa, na trenutak mi je izgledalo da si njegov glasnogovornik...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2007. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sorry nisam, ja sam isto drkadžija ko i vi svi jedino što se u dosta stavova slažem sa crkvom pa im eto stajem na stranu (nisam rekao u svemu), ali večinom.
Dobar dio toga možda i ne poštujem!
Eto griješnik sam!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2007. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Jel rekao neistinu?!

Da, očito. Toliko očito da uopće nema smisla pobijati te njegove izjave.

Argument je činjenica koja potkrepljuje stav. Vas dvojica nemate ni jedno, pa se ja povlačim iz ove rasprave.

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2007. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la (Pogledaj post): › Vas dvojica nemate ni jedno, pa se ja povlačim iz ove rasprave.


Fight Bravo

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...novi biseri Presvetlog, iz intervjua na blogu:

1. - još malo o Močvari:
P: Klubovi i udruge poput "Močvare" su zavisni o novcima iz proračuna, čemu se vi protivite, no i Crkva dio svojeg novca dobiva iz proračuna. Nije li to licemjerno?

O: Nije nimalo licemjerno, jer su ti novci tek dio onoga što se država zakonski obvezala vratiti Crkvi ono što joj je bilo oduzeto u procesu nacionalizacije (što je eufemizam za pljačku privatne imovine). A sve otuđeno traži pravednu restituciju.

2. - o zlu, manipulaciji mladih umova, Gibonniju, Čorbi i Tompsonu:
P: Osvrnuli ste se i na temu zagrebačkog kluba "Močvara" te o aferi financiranja tog kluba i sličnih "kulturnih" ustanova. O samom klubu ste govorili jako pogrdno, te brojne izjave govore da nikada niste kročili u taj klub niti prisustvovali niti jednom "kulturnom" događaju unutar kluba. Čemu takav izrazito negativan stav ako niste u potpunosti upoznati s tematikom?

O: U tome klubu i oko kluba, kao i mnogim drugim sličnim "kulturnim ustanovama" (kao što je npr. davni koncert "Riblje čorbe" ili novi Gibbonijev i Thompsonov u Domu sportova itd.) bio sam mnogo puta i smatram se vrlo upućenim u ono što govorim, jer se fenomenom zabavne kulture bavim (i kao svećenik i kao novinar) već više od 25 godina, a priredio sam za izdavanje i knjigu Uda Bäumera HOĆEMO SAMO TVOJU DUŠU – rock scena i okultizam. Nažalost mnogo je toga negativnoga općenito danas na polju tzv. zabavne kulture i većina fanova niti ne zna kako im maheri podvaljuju. Kad bi ikakva pojma imali npr. o psihologiji glazbe, mućnuli bi mozgom i ne bi dopustili da razni frajeri, dobro upućeni i u psihologiju i u magiju, manipuliraju bezazlenom mladošću i uvode ih u zlo. Zbog toga o tome govorim, a ne zato što bih pristalice nekih (sub)kultura prezirao. Nikoga ne prezirem, samo upozoravam na "crne tragove" u nekim fenomenima. Ali uvijek poštujem tuđu slobodu izbora.

...dosta za danas...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2007. 11:17 
Naslov:  Re: ...eto crkve i ovdje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako meni ovaj lik diže tlak, pa to nije normalno. Nisam imala dovoljno živaca da bih mogla pročitati cijeli blog, previše je to za jedan dan.

BTW, sveti čovjek napisao je da će, nakon što se izmiješaju potomci onog donora sperme što ima 150-ero djece, hrpa degenerika tragati svijetom u potrazi za svojim precima ili tako nekako... Ako je netko degenerik, onda je to on.

Kad bih imala apsolutnu vlast u ovoj jebenoj državi, sve takve bih najprije strpala u ustanove za duševne bolesnike - gdje im je i mjesto - a onda bih brzinom munje riješila Lijepu Našu Crkve i svih njezinih utjecaja.

Sve povlastice uživali bi rockeri i ostali BEZBOŽNICI. Vjernicima bih dala da se mole i imaju pokojeg svećenika kako bi zadovoljili svoje vjerske potrebe. Ali, taj bi morao samo šutiti dok sluša ispovijed i eventualno odslužiti nedjeljnu misu. Njegova neposlušnost najstrože bi se kažnjavala, a kako... e, to ne smijem reći Wink
Ajde, tko bi glasao a mene? Evil

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2007. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo doktorka imas moj glas Smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2007. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...također i moj...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2007. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kako se svećenik uopće može baviti fenomenom zabavne kulture?...što on ima s tim?...demit...a ono što se da iščitati između redova jest da smo svi mi koji slušamo nesakralnu glazbu kreteni i idioti koji se daju navući na zlo, odnosno "samo malo trebamo mućnuti glavom"...idem mu pisati, sad me rasp..dio...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2007. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Sorry nisam, ja sam isto drkadžija ko i vi svi jedino što se u dosta stavova slažem sa crkvom pa im eto stajem na stranu (nisam rekao u svemu), ali večinom.
Dobar dio toga možda i ne poštujem!
Eto griješnik sam!!!


vidi, vidi brezobraznika malog kakav riječnik!!! ccc... pa šta će dragi bogo kazat!?!? klečanje na kukuruzu i lizanje oltara! BRZO!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2007. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...dobro je dok je samo lizanje oltara...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: