Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Intervju: Mihael Šilac - Fear Factor - pobijedi strah!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.05.2006. 12:41 
Naslov: Great ! Intervju: Mihael Šilac - Fear Factor - pobijedi strah!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvijek nas raduje kada netko iz našeg miljea, sasvim normalan, a ipak pomalo neobičan uspije u bilo čemu pozitivnom, postane popularan i pri tome zadrži onu dozu duha i ljudskosti koju je imao i ranije. Jedan od njih je i Pollux.
Njegovo ime je Mihael Šilac, 28 godina, ing.informatike, Osijek

On je jedan od Osječana koji je sudjelovao u popularnoj extreme-emisiji RTL-a FEAR FACTOR, koju možete vidjeti sljedeći petak, 05.svibnja u 20.10 sati.

Os031: Reci nam, kako je izgledala prijava za FF show?
Pollux: Trebalo je osim osnovnih podataka i vještina koje posjedujem navesti i koje sve strahove imam i u kojoj mjeri se čega bojim. Usljedili su pozivi sa RTL-a, ulazak u uži krug kandidata i nakon toga medicinsko testiranje (kardio testiranje), te rješavanje više psiholoških testova, razgovor u Zagrebu ispred kamera u studiju...Tjedan dana kasnije ušao sam u odabranu ekipu natjecatelja.



Os031: Po meni zadaci su poprilicno muški, one životinje podosta opasne...?
Pollux: Zadaci su ponekad bili zahtjevni, a ponekad i gadljivi...u svakom slučaju zanimljivi i puni adrenalina. Strah je bio prisutan samo ako u određenom zadatku imaš izražen strah od određene situacije (letenje,ronjenje, zatvoreni prostori, extremne
životinje) i svakako gadljivost...


Os031: Što je presudilo? Jesi li "pobijedio strah"?
Pollux: Presudno u rješavanju zadataka je ipak bilo ustrajnost i želja da budeš najbolji kakav možeš biti u tih par minuta izazova. Nema druge šanse, nema ponavljanja...sve je u jednom pokušaju. U mom slučaju, straha nije bilo, možda me nisu "pogodili", ali uzbuđenja je bilo napretek.



Os031: Kakvi su bili suigrači, Argentina, Buenos Aires?
Pollux: Imao sam odličnu grupu ljudi uz sebe s kojom sam se savršeno složio i danas smo ostali u dobrim odnosima. Nitko od nas nije baš zadovoljan montažom showa, odnosno svim onim što su izrezali, onim zanimljivim stvarima koje nisu prikazali... ali ipak mi smo se odlično proveli u Latinskoj Americi, Buenos Aires je izvanredan svjetski grad u kojem se miješaju kulture, običaji i posebna gostoljubivost. Bilo je zaista super, brinuli su se za nas i pazili nas kao zvijezde te se trudili i da se tako osjećamo. Doživljaj je to koji ću zasigurno pamtiti jako dugo...

Gemi031


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.05.2006. 14:06 
Naslov: Bad ! Kruha i igara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast čovjeku, ali meni je to nastrano. Big Brother je stvarno bila trakavica za zaglupljivanje ljudi, ali ovo.......ako je netko dokon u svijetu izmislio da se publika naslađuje kad se netko za lovu mora družiti s škropijama, zmijama (nisam gledala, ali kažu), piti mlijeko na dah (taj dio sam vidjela, ali stvarno je stupidno), ne znači da moramo i mi sudjelovati.
Ne znam što je slijedeća faza. Ruski rulet ili nešto slično uživo preko tv?
p.s.
Ne spomenuh "Mijenjam ženu". Komentar nije potreban. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2006. 9:14 
Naslov: Great ! Fear Factor
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka čast čovjeku, ali meni je to nastrano. Big Brother je stvarno bila trakavica za zaglupljivanje ljudi, ali ovo.......ako je netko dokon u svijetu izmislio da se publika naslađuje kad se netko za lovu mora družiti s škropijama, zmijama (nisam gledala, ali kažu), piti mlijeko na dah (taj dio sam vidjela, ali stvarno je stupidno), ne znači da moramo i mi sudjelovati.
Ne znam što je slijedeća faza. Ruski rulet ili nešto slično uživo preko tv?
p.s.
Ne spomenuh "Mijenjam ženu". Komentar nije potreban. osijek031.com smile


...mislim ti uspoređuješ Big Brother i mjenjam ženu sa Fear Factorom? Očito je koliko si gledala FF zadnju epizodu jer zadatak nije bio piti mlijeko na dah (pogrešno si shvatila) već zadržati dah (kao i u vodi) samo što je puno teže to napraviti u miljeku radi samog mlijeka. Tako da tu već pričaš bezveze. Nadalje, FF je show u kojem ikušavaš granice svoje hrabrosti i pokušavaš prijeći granicu svojih strahova. Suočiti se sa njima, i savladati ih. Doživjeti izazove, kaskaderske situacije o kojima se može samo sanjati i/ili gledati u filmovima.
Ja se recimo nisam morao družiti ni sa škorpijama a niti sa zmijama...
I ne znam što je tu nastrano? Nastranije mi je kada u Pubu, Westu ili što ti ja znam kojem OS kafiću stari pederi love maloljetnice ili kada se na lijevoj obali dravi iste te maloljetnice ševe za bon od 50 kn...

I da, tko tebe tjera da sudjeluješ? (i kako ti to sudjeluješ)? Baš me zanima...
Prebaci sestro program i zaboravi, nije to za tebe...raftinge, brzu vožnju u autima, ronjenje na velikim dobinama i izvođenje bilo kakvih vratolomija očito trebaš ostaviti onima koji od života žele nešto više od sjedenja na kauču i gledanju Sanje... Smile
Hrabri možda ne žive vječno...ali plahi ne žive uopće Wink

Pozdrav

M

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2006. 9:28 
Naslov:  Povrijeđena sujeta?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajme, šta se uzbuđuješ. Imam pravo na svoje mišljenje.
Hrabrost se može pokazati na različite načine. Dokazivanje hrabrosti brzom vožnjom, učestvovanjem u FF i sl. više govori o osobama koje učestvuju i gledaju. Jedni se bolesno hoće dokazati da su hrabri, drugi sline nad tim jer nemaju petlju.
Ono za pubove se slažem u potpunosti.
Sanju ne gledam. Spada u isti koš sa BB, FF i sličnim emisijama. I svima sam dala jednaku šansu, dovoljnu da zaključim kako nije vrijedno moje pažnje, vremena.

p.s.
Ako voliš brzu vožnju (što je o.k.), pazi da ne unesrećiš slučajne prolaznike, suvozače......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2006. 12:14 
Naslov: Important nije ništa povrijeđeno....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Ajme, šta se uzbuđuješ. Imam pravo na svoje mišljenje.
Hrabrost se može pokazati na različite načine. Dokazivanje hrabrosti brzom vožnjom, učestvovanjem u FF i sl. više govori o osobama koje učestvuju i gledaju. Jedni se bolesno hoće dokazati da su hrabri, drugi sline nad tim jer nemaju petlju.


Ne uzbuđujem se...više se uzbuđujem kada mi tijelo počne proizvoditi adrenalin pod utjecajem straha ili nekog izazova. Naravno da imaš pravo na svoje mišljenje...no ne možeš mi napisati da sam bolestan jer želim iskusiti nešto novo u životu. To što je emisija katastrofalno montirana je nešto sasvim drugo od onoga što sam ja doživio u Argentini... i naravno samo sat vremena koje ti možeš vidjeti. Ja nisam htio pokazati hrabrost...jednostavno volim izazove i ne mogu živjeti dosadnim životom. Ovo je bila prilika za nove izazove i to je to. Naravno da je i hrabrost živjeti sa 1500,00 kn cijeli mjesec, usuditi se uzeti kredit da bi mogao svojoj djeci omogućiti normalan život...

Ja ne vjerujem da sam uopće htio dokazivati neku hrabrost... to je jednostavo bilo zanimljivo....Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2006. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma o.k. Bitno da je tebi bilo zanimljivo i da ti se ništa nije desilo.
Prva reakcija ti je bila, citirat ću te, tipa "moderator kratkog fitilja" (na net-u se svašta može naći), a to si sam o sebi negdje napisao.
Pozdrav Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2006. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na netu se može naći sve...a hvala bogu ne krijem ništa...Smile

Pozdrav i tebi

_________________
no fear!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: